Gość

Rejestruj

błąd
Musisz być zalogowany!
Zaczekaj...
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.03.2024 16:52
· GTAthegame · Forum · Posty Użytkownika drezz
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1 2 3 4 5 6 7 8
drezz
Moto · napisany: 05.11.2014 09:40
Pytanie niezbyt w tematyce GTA ale może ktoś się zna. Wiecie jak przebiega procedura rejestracji motocykla kupionego w Polsce ale sprowadzonego z Niemiec? Jakie opłaty należy wykonać, jakie dokumenty są do tego potrzebne, gdzie się z nimi udać itd. Na innych stronach są pewne wskazówki na ten temat ale prawo cały czas się zmienia. Szukam kogoś kto zna się na tym i chociaż raz rejestrował taki motocykl w Polsce.
GTG 6 - konsultacje społeczne · napisany: 20.10.2014 01:31
Według mnie GTG nie potrzebuje wielu zmian, przebudowy lub całkiem innego mechanizmu/designu. Ja osobiście proponowałbym zrobić porządek na stronie czyli przede wszystkim pozbyć się działów i funkcji, których i tak nikt nie odwiedza/używa (mam na myśli to o czym wspomniałeś czyli np. IGF, kartki, webring, IRC itd.). Następną rzeczą jaką bym zrobił to galeria w HD (większa rozdzielczość screenshotów) o czym też już ktoś kiedyś wspominał w shoutboxie. Dodatkowo rozbudowałbym sklepik wprowadzając różne nowe gadżety bezpośrednio związane ze stroną oraz serią GTA (oczywiście w odpowiedniej cenie) po to by nagrodzić użytkowników za aktywność na stronie. Zmiana rangi lub koloru nicka myślę, że już każdemu się przejadła przez co na "kontach" userów odkładają się kosmiczne sumy wirtualnych pieniędzy, z którymi nie ma co robić. Jeśli już o tym mowa to i Homie Project traci sens. KAU moim zdaniem również trochę kuleje ponieważ z założenia miał to być Klub Aktywnych Użytkowników a w rzeczywistości są tam osoby, które kilka lat temu były aktywne a dzisiaj ich tu nie widać. Zamiast tego proponowałbym zrobić jakiś ranking userów, który rzetelnie pokazywałby kto jest najbardziej aktywny na stronie na podstawie częstotliwości odwiedzania strony, podsyłania newsów, pisania na forum, shoutboxie, komentowania newsów itp. Ponadto zmianie powinna ulec też forma prywatnych wiadomości. Nie wiem czy tylko ja odnoszę takie wrażenie ale za każdym razem kiedy tam wchodzę to nie potrafię się odnaleźć. Brakuje tam porządku i podziału wiadomości na różne kategorie. To chyba tyle. Jak coś mi jeszcze wpadnie do głowy to na pewno dopiszę Sorry jeśli za bardzo pojechałem po bandzie :D
[MŚ14] finał · napisany: 13.07.2014 10:15
Niemcy 2:1 Argentyna
[MŚ14] Niemcy - Portugalia · napisany: 16.06.2014 15:43
Niemcy 3:2
[MŚ14] Brazylia - Chorwacja · napisany: 12.06.2014 13:32
Brazylia 3:0
Fenomen Minecraft · napisany: 24.04.2014 00:34
Fenomen MC polega na tym, że oferuje on coś więcej niż tylko "stawianie klocków". Gra jest bardzo rozbudowana przez co staje się swego rodzaju edytorem dla każdego gracza bo każdy tam znajdzie coś dla siebie. No chyba, że jest fanem super grafiki i pierdyliardów polygonów. Ja osobiście lubię Minecrafta bo to dobra gra żeby się zrelaksować i zbudować coś naprawdę twórczego. Komuś innemu MC może się podobać za rozbudowany crafting w trybie survival, mechanizmy z czerwonego proszku (coś dla elektryków) a jeszcze komuś innemu różnorodność terenu i ogrom generowanego świata. Tak jak pisałem wcześniej - fenomen tej gry polega na tym, że tam da się zrobić praktycznie wszystko - nawet kulę (poważnie) i gra jest wciąż aktualizowana o nowe dodatki, poprawki + jest napisana w miarę prostym języku (java) a to sprzyja kreatywnym graczom w tworzeniu własnych oryginalnych modyfikacji opierających się nie tylko na zwykłej podmianie tekstur.
Lubicie gta1? · napisany: 03.03.2014 19:17
Przyznam się, że nigdy nie grałem w GTA 1 ale GTA 2 bardzo lubię :)
GTA SA PS2 Graphics · napisany: 11.02.2014 00:00
W tym przypadku nawet okulary Ci nie pomogą 3diX ;D

UWAGA! Dostępna nowa wersja modpacka - GTA SA PS2 Graphics to PC v0.2

Co nowego?
- połysk pojazdów
- tekstury z PS2
- brakujące obiekty na mapie zostały dodane (work in progress)
- odbicia świateł w kałużach podczas deszczu

Niedługo kolejna dawka screenshotów! :)
GTA SA PS2 Graphics · napisany: 08.02.2014 11:20
Większość modyfikacji, które dodaję do modpacka również nie są mojego autorstwa dlatego się pod nimi nie podpisuję. Ja tylko łączę je ze sobą w paczkę modów i nie uważam tego za kradzież. Postaram się w przyszłej wersji podać autorów konkretnych modyfikacji ale nie wiem czy mi się to uda. W każdym razie dzięki eagle za teksturki! Widzę, że ogarniasz temat modów. Jeżeli będę potrzebował jeszcze jakiejś pomocy zwrócę się do Ciebie jeśli nie będziesz miał nic przeciwko ;)
GTA SA PS2 Graphics · napisany: 07.02.2014 23:52
Sprawdziłem UltraThing i muszę przyznać, że wypada o wiele lepiej od ENB series - nie powoduje bugów, nie klatkuje, no po prostu miodzio. Dzięki wielkie za podpowiedź. Byłbym wdzięczny gdybyś podesłał mi te oryginalne teksturki billboardów :)
GTA SA PS2 Graphics · napisany: 07.02.2014 17:41
Tekstury też są ciekawym pomysłem. Być może użyję ich w modpacku Połysk aut zrobiłem sam za pomocą enb series i efekt jest bardzo podobny do tego z ps2 - lekki, nieprzesadzony i co najważniejsze - działa w SAMPie. W przyszłym tygodniu powinna pojawić się zaktualizowana wersja modpacka.
GTA SA PS2 Graphics · napisany: 06.02.2014 17:04
Dzięki za info! Czyli już wiemy, że lensflare nie jest kompatybilny z wszystkimi kartami graficznymi Na moim GTX 650 Ti BOOST działa ;>
GTA SA PS2 Graphics · napisany: 01.02.2014 15:30
Możliwe, że tak. Choć mod nie wprowadza znaczących zmian wyświetlanej grafiki to różnicę zauważy gołym okiem nawet zwykły, przeciętny gracz, zwłaszcza ten, który miał do czynienia zarówno z wersją gry na PS2 jak i na PC. Zapewne kierowałeś się tylko screenami dlatego nie widzisz różnicy. Pobierz moda, zainstaluj go to zauważysz zmiany już w pierwszej cutscence.
GTA SA PS2 Graphics · napisany: 28.01.2014 11:48
Fakt. W GTA 3 był podobny efekt Ten blur i tak muszę dopracować/skonfigurować bo momentami jest aż zbyt widoczny. Połysk aut już zrobiłem sam. Wygląda prawie identycznie jak na PS2 więc wersja 0.2 powinna pojawić się niedługo ;)
GTA SA PS2 Graphics · napisany: 27.01.2014 21:06
Jakie rozwarstwienie masz na myśli? Jeśli chodzi o blur to nie było go domyślnie w PCtowej wersji.
GTA SA PS2 Graphics · napisany: 27.01.2014 19:39
Siemka ;>
Jako, że ostatnio cisza na forum a niedługo szykuje się GTG MP event w SA-MPie to chciałbym zaprezentować Wam modpack, którego celem jest przywrócenie elementów graficznych z naszego konsolowego (PS2) San Andreas na wersję PC. Nie jestem autorem pojedynczych modów (i nie wiem kto jest za nie odpowiedzialny) ale sam wybrałem najlepsze modyfikacje i złożyłem je do kupy. Mam nadzieję, że autorzy plików się na mnie nie obrażą Modpack oznaczyłem numerkiem 0.1 ponieważ wciąż pracuję nad jego udoskonalaniem. Pewnych elementów wciąż brakuje np. połysk pojazdów ale może niedługo je dodam. Niżej znajdziecie kilka screenshotów prosto z gry. Żaden z nich nie był przerabiany w programach graficznych. W najbliższym czasie dodam więcej zrzutów.

Screen 1
Screen 2
Screen 3
Screen 4
Screen 5

Link do pobrania znajdziecie tu.

Zalety moda:
- nie pogarsza wydajności komputera
- mało waży (150 KB)
- łatwa instalacja bez dodatkowych programów (kopiuj/wklej)
- współpracuje z multiplayerem

Wady moda:
Jeszcze nie znalazłem ale jeżeli Wam coś nie przypadło do gustu lub chcielibyście coś zmienić to zapraszam do dyskusji. Również możecie zgłaszać bugi oraz inne problemy, które postaram się rozwiązać.

Dla lepszego feelingu możecie w opcjach gry zmienić ustawienia jasności na niskie (tylko nie zero ;P), dystans rysowania na minimum i ewentualnie zmniejszyć rozdzielczość ekranu choć ja wolę pozostać przy maksymalnych ustawieniach. Gra wygląda wtedy jeszcze ładniej Nie zapomnijcie też zrobić kopii zapasowej podmienianych plików by w razie nieprawidłowego działania gry można było przywrócić ją do stanu poprzedniego. To chyba tyle. Zapraszam do pobierania :D

Nowe screeny!
Top z motywem GTA V · napisany: 15.09.2013 10:05
Zdecydowanie ostatni.
Top z motywem GTA V · napisany: 13.09.2013 22:16
Moja propozycja:

SAMP, VCMP, MTA event? · napisany: 11.08.2013 19:47
@up Chyba tak :D
@sdr Spoko Fajnie się grało, nawet we dwóch :D
SAMP, VCMP, MTA event? · napisany: 10.08.2013 15:17
Może ja dziś dam radę wieczorem ale w późniejszych godzinach.
SAMP, VCMP, MTA event? · napisany: 07.08.2013 16:55
Dla mnie jak najbardziej :)
SAMP, VCMP, MTA event? · napisany: 05.08.2013 18:59
Jestem za SAMPem :)
podmienianie samochodów · napisany: 02.07.2013 19:05
Przeinstalować San Andreas i zainstalować mody na nowo Radzę też zawsze po podmianie czegokolwiek przebudowywać archiwa. Tak jak wspomniałeś najlepszy do tego będzie GTA Parking bo robi automatycznie backup oryginalnych plików więc w razie jakiegoś niepowodzenia możesz uratować grę ;>
Analiza 3 trailerów · napisany: 02.05.2013 23:54
Nie wiem czy warto ci się trudzić skoro podobna analiza już istnieje w dodatku wszystkich trzech trailerów ;)

Motoryzacja · napisany: 25.04.2013 19:23
Jak na czasy kiedy został wyprodukowany to owszem :)
· Wybierz stronę: 1 2 3 4 5 6 7 8
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.03.2024 16:52
·
Obecnie forum przegląda 43 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 43 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Skowron (32) · Jarkowski (32) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies