Gość

Rejestruj

błąd
Musisz być zalogowany!
Zaczekaj...
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 23.04.2024 18:18
· GTAthegame · Forum · Posty Użytkownika Lux
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1 2 3 4
Lux
meet`gta 2009 - dogrywka · napisany: 18.05.2009 11:43
26, po co to przeciągać, a do 28 wielu osobom mogą się plany zmienić.
meet`gta 2009 - dogrywka · napisany: 08.05.2009 20:48
26.
meet`gta 2009 - czas · napisany: 04.05.2009 13:57
26 czerwca byłby cool..
meet`gta 2009 - czas · napisany: 21.04.2009 17:12
Wakacje to trochę słabo. Weekend majowy był dobry, ale to już trochę za późno. Dla mnie może być wrzesień, w końcu to tylko jeden dzień.
meet`gta 2009 - miejsce · napisany: 30.03.2009 21:42
A co z innymi portalami o GTA? gtasite.pl, gtam.pl, gtaonline.pl etc.?
OnLive · napisany: 26.03.2009 20:47
Będzie. Kwestia czasu, a cały proces będzie pewnie trwał kilka lat. To nie jest jak pstryknięcie palcem, innowacje wchodzą z czasem, w jednych regionach wolniej, w innych szybciej. To zupełnie normalne.
meet`gta 2009 - miejsce · napisany: 26.03.2009 09:06
Jak dla mnie to nie jest argument, bo podobnie jest w Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu czy Krakowie, choć nie mam nic przeciwko by zlot odbył się w Warszawie. Pociągiem mam około 6-8h.
The neXt gta · napisany: 26.03.2009 09:00
Klimat może i był jako taki, ale tylko na początku LS. Od country i SF jest za bardzo przekombinowane.
meet`gta 2009 - miejsce · napisany: 25.03.2009 10:37
Wszędzie jest łatwy dostęp z części Polski, a w Warszawie wcale nie jest tak słodko jakby się wydawało. Kevin ten temat jest właśnie po to by każdy przedstawił swoje propozycje co do miejsca. I nie generalizujcie..
The neXt gta · napisany: 24.03.2009 11:57
Jasne, wiem, że są nawiązania do Scarface'a (również klub Malibu jest prawie żywcem ściągnięty), ale miałem na myśli, że gra bardziej przysuwa na myśl Miami Vice.
Poza tym jest też kilkanaście(dziesiąt?) innych nawiązań, często humorystycznych, do Ameryki tamtej epoki, do władz i ważnych wydarzeń tamtego okresu.
The neXt gta · napisany: 23.03.2009 22:16
eagle napisał:
Wszakże Vice City było hołdem złożonym Toniemu Montanie.

Zależy od punktu widzenia, ja tego tak nie odebrałem. Bardziej zauważyłem nawiązania do Miami Vice.
Tak jak mówiłem, część akcji na Kubie czy w Kolumbii i byłoby świetnie. A lata 60', 70'? Każda dekada ma swój urok, plusy i minusy, kwestia tego, co się komu bardziej spodoba.
"Nie macie ***a jaj." A ten cytat skąd?
meet`gta 2009 - miejsce · napisany: 23.03.2009 19:45
Sdr prosił każdego, deklarującego chęć uczestnictwa w zlocie, o podanie swoich propozycji, tymczasem większość wybiera z trzech podanych miejscowości. Na domiar złego Ci, którzy podają inne, nie argumentują tego w żaden sposób (co byłoby mile widziane).

Dostosowując się do wymogu, że ma to być północna część Polski (w przeciwnym razie deklarowałbym Wrocław, popierając swój wybór solidnymi argumentami), mam również kilka swoich typów.
Prawdę mówiąc mam "spore" doświadczenie w podróżowaniu pociągami i nie widzę absolutnie nic złego w PKP. Jeżeli ktoś mówi inaczej to znaczy tylko tyle, że ma blade pojęcie o polskich kolejach, oparte na stereotypach i nie mające odniesienia w rzeczywistości lub ma zbyt wygórowane żądania.

Do rzeczy - Warszawa ma dobre połączenia z resztą kraju, jednak sądzę, że spotykając się w tak dużym mieście nie unikniemy niepotrzebnego nikomu zamieszania (komunikacji etc.). Nie mniej jednak przewidywana wizyta w siedzibie Cenegi jest plusem.
Bydgoszcz i Toruń to miasta, moim zdaniem, również jak najbardziej nadające się do zorganizowanie tam eventu. O ile się orientuję to pierwsze ma lepsze połączenia.

Ze swojej strony proponuję Poznań. Patrząc obiektywnie, miasto w sam raz, posiadające dobre skomunikowanie, dość przyjazne. Zmieniając sposób patrzenia na wschód-zachód to organizując zlot właśnie w tym miejscu możemy mieć nadzieję, że pojawi się na nim spora ilość fanów z zachodniej części Polski.

Termin. Najbardziej odpowiednim termin jest majowy weekend, większość osób ma wtedy wolne. W wakacje pewnie część wyjeżdża, koniec czerwca to dla niektórych osób sesja. Nikomu się nie dogodzi, ale pamiętajmy, że praktycznie jest to tylko jeden dzień, w związku z czym na dobrą sprawę taki event można by zorganizować w obojętnie który weekend. To nie jest konferencja na kilka dni..

Na koniec parę słów co do mojej osoby. Największy problem, który dostrzegam ze swoim przyjazdem na zlot tego typu to czas. Wykorzystuje go zawsze maksymalnie; więc jeżeli termin będzie mi odpowiadał to nie widzę przeszkód by się pojawić. Wtedy obojętne mi jest czy to będzie Gdańsk, Rzeszów czy Legnica. Pamiętajcie, że liczą się chęci i pozytywne nastawienie, a reszta schodzi wtedy na dalszy plan.

Mam nadzieję, że za kilka tygodni będę mógł powiedzieć "do zobaczenia" w dosłownym tego słowa znaczeniu. :)
The neXt gta · napisany: 19.03.2009 11:02
Każda część serii ma swój urok, zalety oraz wady. Chciałbym, żeby następny epizod rozegrał się w klimatach GTA: Vice City. Ponadto idealnym byłoby stworzenie pola rozgrywki na bazie całej Florydy: Miami, bagna Everglades, Tampa czy może nawet Kuba. Gdyby całość osadzić w latach 1955 -1970 to wrażenia z takiej gry byłby na pewno niezapomniane. Chociaż jak dla mnie akcja w latach 80' (których jestem fanem) byłaby również świetne.
Czcionka/dźwięk z menu GTA VC · napisany: 16.03.2009 16:28
Pamiętaj też, że pewne elementy mogą być zastrzeżone prawnie. :]
Którym bohaterem IV jesteś Ty? · napisany: 16.02.2009 16:12

I am Little Jacob - Play Free Online Games

Ten program jest prosty. :P

Drugim razem wyszło mi Brucie Kibbutz.
Spolszczenie GTA IV na PC · napisany: 09.01.2009 15:18
A to już jest poważny argument za tym by te screeny tu jednak umieszczać, ołkej. :]
Spolszczenie GTA IV na PC · napisany: 06.01.2009 18:45
I każdy przetłumaczony screen będziesz tu wrzucał? :]
informacje informacje..... · napisany: 22.11.2008 10:55
Słownik, i jedziesz.
Utwór Naj.. Oddający Klimat VC · napisany: 18.11.2008 17:11
Tam było więcej piosenek z soundtracka Scarface, właściwie to połowa na pewno. "Rush, rush", "She's on fire", "I'm hot tonight", "Dance, dance, dance" chyba też.
Grywalność a grafika · napisany: 18.11.2008 16:50
Pomyliłeś rok chyba, bo odkopałeś dosyć stary temat.

Co do tematu, nie miałem jeszcze okazji się wypowiedzieć, największą uwagę w grze zwracam na fabułę, i to stanowi dla mnie współczynnik jej grywalności; patrz: "Mafia". To jest subiektywna sprawa, gust, a o nich się nie dyskutuje zanadto.
wklejanie:) · napisany: 14.11.2008 15:38
Vice City i San Andreas nie są podrzędne do GTA3, ale autonomiczne, ot taka mała poprawka.
Misja Tree ' s a Crowd · napisany: 11.11.2008 19:30
Żyłkaa napisał:
przeciez gta to bezmozga sieka


Ja jestem innego zdania.
Misja Tree ' s a Crowd · napisany: 07.11.2008 12:06
Adiskuter napisał:
a co to jest ta Muta



Kolego ta gra ma oznaczenie +18 nie tylko dlatego, że zawiera treści niedozwolone. Twórcy zakładają, że jesteś już na jakimś poziomie intelektualnym i umiesz myśleć. Zagraj w mario albo coś prostszego. :b
Last Fair Volume.7 · napisany: 01.11.2008 20:46
Trudno powiedzieć. Jeżeli mam być szczery to merytorycznie jest to strasznie płytkie. Teksty są nie tylko niespójne, ale również strasznie denne. Na produkcji i montażu tego typu filmów nie znam się na tyle by szczegółowo to oceniać, jednak jak dla mnie jest bardzo dobrze. Mam mieszane uczucia po obejrzeniu tego, dla mnie było to zbyt płaskie.
PZ RP · napisany: 30.10.2008 16:33
Opinia typu "najlepszy serwer" powinna być wyrażona przez recenzentów, krytyków, graczy, nigdy przez autorów.
· Wybierz stronę: 1 2 3 4
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 23.04.2024 18:18
·
Obecnie forum przegląda 20 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 20 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies