Gość

Rejestruj

błąd
Musisz być zalogowany!
Zaczekaj...
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 25.04.2024 01:37
· GTAthegame · Forum · Posty Użytkownika Lux
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1 2 3 4
Lux
100% Achievement · napisany: 19.11.2021 18:04
Zrobiłem wszystko wymagane, aby dostać 100% i gra nadal pokazuje 95%, myślicie, że to jakiś bug? Nie rozumiem, dlaczego, tym bardziej, że gdyby przeglądam listę zadań potrzebnych do 100% i porównuję ją ze statystykami to są one jednakowe.

Ktoś, coś?
Polska - Kolumbia · napisany: 24.06.2018 10:29
2:1 dla Polski
Polska - Japonia · napisany: 24.06.2018 10:27
2:1 dla Polski
[DT#7] Quo Vadis GTA? · napisany: 10.03.2018 12:29
More connectivity, less connection.
[DT#7] Quo Vadis GTA? · napisany: 23.02.2018 18:07
Dawid napisał:
Co prawa w serii niedawnych wywiadów jeden z przedstawicieli Rockstar zapewniał, że studio nie odwróci się od singleplayera, ale nigdy nie można wykluczyć takiej ewentualności.


Już sam fakt, że odpowiadał na takie pytanie świadczy, że:

  • Albo dziennikarską hienę poryło
  • Albo rzeczywiście świat gier zmierza ku coraz większej socjalizacji (lub socjalizacja ku grywalizacji)


Dawid napisał:
Czy możliwe, że tryb fabularny zejdzie kiedyś na drugi plan i będzie jedynie niewielkim dodatkiem do gry rozpisanym na kilkanaście misji? Byłaby to ogromna zmiana i niewątpliwie wielka strata, bo fabuła to obok swobody jeden z elementów wyróżniających do tej pory serię GTA na tle konkurencji.

Już teraz wielu jest takich, których warstwa fabularna kompletnie nie interesuje, a grę kupują wyłącznie dla modów albo właśnie dla trybu multiplayer.

Veto!

Przecież starzy wyjadacze jak my pamiętają pierwsze GTA. Czy ludzie grali dla fabuły w jedynkę?

Pierwsza częśc była niesamowicie grywalna przez mechanikę i otwarty świat, ale ilu z nas pamięta historię głównego bohatera? Chyba tylko tacy explorer-geeki jak ja typu, że Bubba była mocodawcą, że Sonetti to była główna rodzina mafijna, że w Vice City prowadził nas detektyw Samuel.

Dopiero w drugiej części próbowano bawic się zarysem tworząc frakcje. Zaibatsu czy Rednecks tworzyli już bardziej spójny klimat.

Jednak fabuła rodem z najlepszych amerykańskich filmów sensacyjnych przyszła dopiero w erze GTA3.

Z San Andreas znów lekko przygasła, w czwórce kolejny raz wpadłą na salony by z piątką znowu postawic na fun - bo seria jednak z biegiem czasu lekko zdziecinniała.

Dlatego SZÓSTKA może nas uraczyc wyjątkową fabułą, bo przecież tak wiele z nas z nostalgią wspomina niepobite do tej pory Vice City...

#69 post
PREZENTY 2017 · napisany: 23.02.2018 17:26
Ten Freddie ma jakiś taki twist Jokera z Batmana. Takie mam odczucie.

W tym roku właściwie to nic nie dostałem, troszkę kasy, z naciskiem na "troszkę".

Już od kilku lat mam te prezenty głęboko gdzieś szczerze mówiąc. Najważniejsze dla mnie się stało, żeby utrzymywac słowiański charakter tego święta, a więc nacisk na jedzenie i tradycję wokół.
[EURO16] Polska - Irlandia · napisany: 10.10.2015 14:56
To ja obstawiam remis 1:1.
fizyka w grze, petycja do R* · napisany: 01.10.2013 17:45
A tam pieprzycie, a i tak gracie, aż się Wam uszy trzęsą hehe... to arcade jest, a nie symulator ;)
GTA 3 Gramy Multi ? · napisany: 01.10.2013 14:12
chętnie zagram :)
meet`logger · napisany: 16.01.2013 15:23
Pasuje mi wł‚aś›ciwie gdziekolwiek i kiedykolwiek. Miasto powyżej 100tys. mieszkańców jest o tyle rozsą…dniejsze, że ł‚atwiej o dojazd, ewentualny nocleg i dobre trunki. Weekendy to raczej mus, bo wię™kszość‡ to etatowcy i uczniaki. Osobiś›cie wolę przed wakacjami, bo zbieram się do wyjazdu w połowie roku.

Będę w Warszawie w okolicach przełomu lutego i marca to możemy zrobić‡ before Sdr i kto tam jeszcze będzie chciał‚. Teraz przeprowadziłem się do„ Wrocławia, gdyby ktoś› chciał na piwo iść.
Cała mapa (bez kodów) · napisany: 02.12.2012 23:21
Pipssan, celem było zrobienie wszystkiego, co możliwe oprócz misji na waniliowej wersji bez trainerów etc.

Kiedyś szukałem w internecie save'a, przy pomocy którego przejdę grę na 100% grając tylko misje. Nie znalazłem nigdy takiego i wątpię, że takie istnieją. Zrobiłem kiedyś podobny do GTAIII, teraz do Vice City.

Po przedostaniu się do drugiego miasta nie wolno zginąć, bo wtedy wraca się z powrotem.. stąd dość spora liczba zapisów gry. Poza tym korzystając z Mavericka można się dostać w większość wcześniej niedostępnych miejsc. I po zebraniu 100 paczek można zrobić Vigilante za pomocą Huntera.

Jedyne, co było prawdziwym kolcem w dupie to wykonanie unikalnego skoku na Starfish Island. Schodki, z których trzeba skorzystać są mega wąskie, więc zrobi się to jedynie motorem, a rozbieg jest za krótki, więc pole wyboru ogranicza się do PCJ-600. Tylko, że przy zamkniętej z dwóch stron wyspie żaden po niej nie jeździ...
Ukradłem PCJ-600 w Downtown, pojechałem nim na lotnisko, wziałem Packera i jechałem obydwoma pojazdami na zmianę... co mi zajęło z 6 minut. Podjechałem Packerem pod wyspę i zamierzałem przejebać się przez kanał motorem :b, co możecie zobaczyć poniżej:



Z ciekawostek powiem, że czerwony tracksuit (zdj. wyżej) jest dostępny od początku gry, a czarny dopiero po wykonaniu misji.

Być może wiecie też, że przy robieniu wyzwań na torze z piachu (niedaleko stadionu) za czwartym razem włącza się utrudnienie: gonią Was Haitańczycy z maczetami na czarnych Sanchezach (lub ochroniarz w czarnym Rancherze). Obydwa unikalne wozy znajdziecie w garażu.

No i nagromadziłem ponad 4000 punktów w rankingu, co byłoby znacznie trudniejsze, gdyby pościg wbijał się więcej niż za 4 gwiazdkę.
Cała mapa (bez kodów) · napisany: 01.12.2012 02:06
Sami ocenicie czy to trick czy nie.

Włączyłem Vice City i postanowiłem skonstruować save, w którym zrobię wszystko oprócz misji tj. paczki, skoki, rampages etc.
Miałem ze trzy-cztery gwiazdki pościgu i przypadkiem znalazłem się niedaleko opuszczonego budynku na Vice Point (ten od misji Demolition Man). Ujrzałem łódź policyjną obok mola, skoczyłem na nią, zabiłem policjanta i... popłynąłem leganie do drugiego miasta. Tam pozbyłem się pościgu, napadłem na sklepy, zdobyłem kasę i kupiłem chatę obok baru. A to znaczy, że... mam save, gdzie zebrałem wszystkie 100 paczek jeszcze przed podjęciem jakiejkolwiek misji. Jest jedno ale:
Gdy robię misje Vigilante to muszę być na pierwszej wyspie, inaczej moje cele (np. dla paramedica) w ogóle nie pokazują się po drugiej stronie miasta. Przy okazji nie ma tu automatycznego pościgu, gdy się dostałem na drugą stronę (jak w GTAIII).

A ten save, co będę miał tj. zrobione wszystko oprócz misji, to może ktoś z Was chce? W ramach 10 rocznicy można sobie pograć :b

@edit
Stworzyłem save. Rozpoczniesz grę mając zrobione:

  • 100 paczek
  • 31 unikalnych skoków (pozostały 2 przy łodzi Corteza i 3 związane z misją G-Spotlight)
  • 35 rozwałek
  • 15 obrabowanych sklepów
  • Wykupione wszystkie posiadłości (niespodzianki w garażu)
  • Misje publiczne (policja, pogotowie, straż, pizza i taxi)
  • Wyzwania (Cone Crazy, PCJ Playground, Test Track, Trial by Dirt)
  • Stadion (Hotring, Bloodring, Dirtring)
  • Top Fun (Baron, Bandit, Raider)

Jeżeli chcesz mieć grę na 100% zrób:

  • Misje fabuły głównej, poboczne i związane z biznesami (w tym 4 listy aut dla salonu)
  • 5 unikalnych skoków wspomnianych wyżej
  • Wyzwanie "Rifle Range" na strzelnicy (dostępne po misji The Shootist)
  • Chopper Checkpoints (Ocean Beach, Vice Point, Little Haiti, Downtown) (dostępne po misji "Rub Out")
  • Wyścigi "Vice Street Racer" (dostępne po wykupieniu salonu)

Save udostępnię w downloads ;)
(14) Grand Theft Auto · napisany: 01.12.2012 01:31
co...
Tego jest za dużo
GTA: porka turbo! w grze była chyba tylko jedna pomarańczowa i całość polegała na jak najszybszym przejechaniu autostrady 6-pasmowej w LC :b
z GTA3 to sporo typów: kuruma, sentinel, cartel cruiser czy banshee..
z VCS to jet ski był w dechę... przemykać na skuterze w kanałach wodnych
z VC: przede wszystkim czarny stinger bo to replika Ferrari Daytona Crocketta z Miami Vice, no a Cheetah to przecie Testarossa jego biała, hmm, freeway i maverick były świetne, no i łodzie.. squalo, marquis, poza tym washington, limuzyna, hermes i sabre (cuban, turbo), no i jeszcze virgo... i admiral...
za dużo tego..
więc ja typuje NA PIECHOTĘ!! :D
waham sie miedzy stinger, freeway i admiralem
niech bedzie freeway! (a to dlatego, że chyba jako jedyny pojazd w serii dostał małą cutscenkę, jak koleś podjechał pod Rafaela i komentarz "hmmm... nice bike!!" pamietacie? :b)
Trzej muszkieterowie · napisany: 26.11.2012 20:51
to co wstawił Patryk jest ***iste.. ciekawostka:

jak C. Eastwood dostawał dwa oscary w 1993 i 2005 to jego matka była obecna na sali w oby przypadkach mając odpowiednio 84 i 96 lat :]
Mast bi de mjuzik · napisany: 09.06.2012 16:18
Niezły. Drezz tylko komponujesz czy też tańczysz do nich? Ja bawiłem się jakiś czas temu w melbourne shuffle. ;D

Słucham bardzo różnej muzyki, głównie jak fan_gta z 80's. Funk, disco, rock, pop, jazz, troszkę starego polskiego rapu (tylko 4 zespoły :b), wpadnie też jakiś glam, metal, klasyczna. A najdłużej słucham właśnie muzyki elektronicznej, techno, trance. Teraz bardzo lubię electrofunk! Straszna miazga! :)
(8) Najciekawsze miejsce · napisany: 01.06.2012 01:16
Pierwsze, co mi do głowy przyszło to Ocean Beach + Malibu jak u Chaosa. Metzen i Skowron też ***iste miejscówki podali, do dzielnicy czerwonych latarni jeszcze bym dorzucił park, gdzie brało się misje od Raya w sraczu. A przy okazji - jak zaczynałem grę w GTA I to niedaleko jest zamknięty mos w budowie, pamiętacie! Za małolata rozpędzałem się i skakałem z niego, kojarzycie? :)
(4) Najlepsze Radio · napisany: 01.03.2012 01:12
7 miesięcy, 7 kilo, ale BMI zawsze miałem w normie... ;)
(4) Najlepsze Radio · napisany: 29.02.2012 12:15
O, Lazlow przefarbowałeś włosy, cześć! ;D Jak Ty obecnie leczysz złamane serca to ja bym jej raczej łamał jako DJ Oliver "Ladykiller" Biscuit z naciskiem na Ladykilla. :b Pomimo ciężkiego wyboru zdecydowałbym się na FEVER 1.0.5.!

Z sentymentu, bo od pierwszego odcinka Miami Vice i pierwszej minuty w [i]Vice City[i] zakochałem się w latach 80-tych, muzyce tamtych lat, a szczególnie upodobałem sobie właśnie funk!

GTA I miało dobrą muzę, z GTA III podkreślę RISE FM i FLASHBACK FM(+Giorgio Moroder z GTA:LCS), VCS za PARADISE FM (z kawałkiem Change - The Glow of Love), ESPANTOSO, VROCK, EMOTION z VC i w zasadzie tu się kończy lista, reszta w porządku, ale dupy aż tak nie urywa.

Na koniec chciałbym podkreślić wszystkie TALK-BOXy. Teraz, kiedy mówię płynnie po angielsku i spędziłem ostatnie miesiące w USA naprawdę doceniam humor tych stacji! :)
meet`gta 2010 ? · napisany: 21.04.2010 19:12
Żeby tylko tej hołoty nie było, co po gadżety tylko przychodzi. Jak termin będzie pasował to wpadnę. :)
Fonty · napisany: 17.11.2009 21:59
http://www.thegtaplace.com/downloads/search/909752/

ząk :)
Fonty · napisany: 17.11.2009 21:34
Cześć,

Potrzebuję fonta głównego z loga GTA. (używanego standardowo w edycjach: 3, VC, LCS, SA, VCS) oraz fonta dodatkowego z podpisu loga GTA:VC i GTA VCS (napisy: 'vice city' i 'vice city stories'). Ponadto fontów użytych w intro VC i VCS. Jeżeli ktoś wie skąd mogę pobrać takie fonty będę bardzo wdzięczny.

Łukasz
Ponury jak Polak · napisany: 09.08.2009 11:24
Trudno przychodzi wypowiadać się ogólnie na temat przyzwyczajeń i cech narodu. Uogólnienia i stereotypy pozostawmy na boku. Jeden ma poczucie humoru, drugi nie ma, to zależy od nich samych, nie od narodowości. Prawdą jest, że większość Polaków nie lubi krytyki, nie lubi słyszeć opinii na swój temat i nie umie się śmiać z siebie. Jakby nie było ważniejszych tematów niż dywagowanie nad złudną reklamą. To mnie martwi bardziej - i to nie tylko w kontekście Polaków, ale ludzi w ogóle.
Akcja! Zadaj pytanie Rockstar! · napisany: 07.06.2009 10:59
Gregory napisał:
4. Gdzie i kiedy dzieje się akcja GTA 2 ? Czy to prawda, że akcja gry dzieje się w 2013 roku ?
6. Czemu najpotężniejsza mafia z GTA 2 czyli Zaibatsu pojawia się tylko w tej odsłonie, a w dalszych już nie ?

Świat GTA2 jest odrębny i nie związany z innym częściami. Dużo informacji znajdziesz pod tymi linkami (wymagany angielski):
Akcja! Zadaj pytanie Rockstar! · napisany: 06.06.2009 12:29
eagle napisał:
Cytat:
w oparciu o jakie dzieła R* tworzyło Vice City

Na to pytanie wymienią właśnie te dwa + kilka innych i co z tego? Z filmu Scarface można się domyślić, że skopiowali rezydencję, dyskotekę i parę innych rzeczy. W przypadku serialu jest to dość kłopotliwe, a bardzo ciekawe (z uwzględnieniem jeszcze tego, co powiedział Researcher )

Akcja! Zadaj pytanie Rockstar! · napisany: 05.06.2009 13:25
Don_Wasyl napisał:
Na to pytanie to ja mogę po części Tobie odpowiedzieć.
Zarówno LC, VC jak i SA występowały w GTA1, twórcy cały czas rozwijają swoje pierwsze metropolie.

To fakt. Takie było zresztą zamierzenie. Jeszcze przed wyjściem VC wiadome było, że następną częścią będzie SA.

sdr napisał:
Nie tyle z fabuły co podejścia programistów. Po prostu nie zaimplementowali oni możliwości pływania z grze - mimo, że jak pokazują SA i VCS, było to możliwe.

Czy było możliwe to inna sprawa. Wtedy nie wypracowali tego jeszcze (SA i VCS były później).

Ile i które motywy w grach GTA:VC i GTA:VCS zostały zaczerpnięte z serialu Miami Vice?

· Wybierz stronę: 1 2 3 4
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 25.04.2024 01:37
·
Obecnie forum przegląda 25 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 25 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Bubin (34) · siwek19922 (25) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies