Gość

Rejestruj

błąd
Musisz być zalogowany!
Zaczekaj...
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 19.04.2024 14:52
· GTAthegame · Forum · Posty Użytkownika kamil200
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
kamil200
KAU - reaktywacja · napisany: 02.02.2008 00:18
no mi tez jeszcze troche brakuje. moze za jakis rok wysle zgloszenie :-P
Kika dużych problemów mam ... · napisany: 29.12.2007 19:40
simspl26 napisał:
EJ FAN JAK TAKI MADRY TO MOŻE DAJ NAMIAR BO WIESZ MOZE BYC DUZO PLIKU A JAK JA SZUKAŁEM TO NIEZNALAZŁEM ..

A Z TYM 3 TO JEST LINK DO CZEGOS CZY COŚ INNEGO


Ten link to jest do poradnika, w którym pisze jak zainstalować auto. Przeczytaj go to nie będziesz miał problemów.
A o jaki namiar ci chodzi? Dokładna ścieżka do pliku? -> W twoim folderze z GTA wchodzisz do katalogu models i w nim jest ten plik: gta3.img. Musisz otworzyc go w IMG Tool 2.0 i tam znajdziesz wszystkie auta. No, ale dalej to sobie już doczytaj na tej stronce co ci fan dał.
Laredo & Fayette Ep.1 · napisany: 04.12.2007 21:14
+ fabuła nie do konca jasna (przynajmniej dla mnie), ale daje plus z nadzieja, ze potoczy sie w dobrym kierunku :)
+ ujęcia, podoba mi się twój styl
+ montaż (ładnie złożony moment, w ktorym ten nigga dostaje z shotguna, a potem widzimy go w samochodzie)

- interpunkcja, ale o tym juz pisali - musisz poprawic
- zbyt niski fps, tnie jak cholera, postaraj sie kręcić to na jakimś lepszym sprzęcie
- za długie przejscia z/do czerni, czasem wystarczyloby zwykle cięcie i 2 sek czarnego obrazu, to by dodało dynamiki obrazowi i podniosłoby napięcie. ktoś sie moze nie zgodzic, ale to moje zdanie :))

muzyki nie oceniam, bo mnie nie porwala, ale tez nie drażnila.
ogólna ocena to +7/10.
Analiza "new" boxarta by Mumol · napisany: 01.12.2007 23:53
cholera! chyba caly dzien musiales sie wpatrywać w te obrazki ;p gwoli ścisłosci: boxarT :>
gratuluje zapału.
a ten, o jakim 'starszym' boxarcie mówisz?? ja znam tylko ten jeden wypuszczony pare dni temu :|
Ciekawostki w SA. · napisany: 01.12.2007 15:07
aleście sobie zrobili spam topic sądzilem ze sam znajde tu cos ciekawego, ale widze ze sie przeliczyłem. zamknijcie to albo usuncie...
Time Attack Vol.1 · napisany: 07.11.2007 21:05
ogolnie moze byc. ciekawe ujęcia ale za mocna kompresja obrazu. napisy nieczytelne. tzn jak sie skupie to mozna sie rozczytac, ale sledzenie dialogow nie nalezy tutaj do najprzyjemniejszych rzeczy.

6,5/10
Poważny problem z wirusami · napisany: 22.10.2007 22:51
lol. avast jest do dupy. polecam bardzo dobrego avg i do tego np regularne skany AdAware w celu usunięcia z systemu nieporzadanych 'dodatkow'.

jakis czas temu znalazlem tez darmowy programik 'odkurzacz pro'. znajduje na dysku wszystkie potencjalnie zbedne pliki (stare backupy, logi, nieuzywane pliki jezykowe, pliki tymczasowe roznych programow, itp itd) i usuwa je. one napawde nie sa potrzebne, a po ich wywaleniu windows dostaje czasem niezlego kopa :))) polecam. programik mozna znalezc np na http://dobreprogramy.pl
[poradnik] Handling.cfg - popr · napisany: 22.10.2007 15:54
ładnie zrobiony poradnik nie przyda mi sie ale fajny. moze ktos kiedys skorzysta. zmiencie tylko podkreślenia na linki bo nieklikalne to jest ;p
[FILM] Poor Milioners · napisany: 14.10.2007 11:43
optymalna długość filmu (odcinka serialu) to jakieś 10 minut. na siodmej minucie juz mi sie zieeeewa do 10 jeszcze dociagne, a gdzie tam 18 czy 20 ;p

+++ EDIT (14.10.2007 11:44):

ale ogolnie 6+/10 srednia z dwoch odcinkow
Produkcja Makulatury w Tybecie · napisany: 04.10.2007 18:42
Mumol napisał:
Jest ich więcej niż jeden problem.


no pochwal sie

kothka: zepsul ci sie podpis
Produkcja Makulatury w Tybecie · napisany: 01.10.2007 22:58
Cytat:
bo bedzie kilka osob, ktore chetnie bym w realu poznal : >

kogo masz na mysli????


pod krakowem? to niedaleko...aale i tak nie przyjade bo mnie mama nie pusci* XDDD


*joke to byl oczywiscie :DD
Skok ze spadochronem · napisany: 29.09.2007 22:41
jak dla mnie calkiem fajne
jakim programme robisz ujecia???

mtz co masz do 40 sekundy?? ladnie nurkowal przeciez ;ppp
Saints Row 2 · napisany: 27.09.2007 20:43
Cytat:
będziemy mogli pobawić się w „umiejscowiony w otwartym środowisku zupełnie nowy tryb multiplayer, jakiego do tej pory nie było w grach z tego gatunku”.


Hehehe... Dopóki IV nie wyjdzie ;ppp
Strony WAP. · napisany: 19.09.2007 13:39
no to fajnie.
Strony WAP. · napisany: 17.09.2007 19:22
Ryder_pl napisał:
Ja mam Sagem my411X i jak testuje sieć to wyskakuje komunikat: Połączenie sieciowe niedostępne: nie zdefiniowano profilu. :-/ Czyli mam w opcjach pogrzebać? :)


na to wygląda. musisz utworzyć profil w którym będą wpisane wszystkie ustawienia twojego operatora dotyczące sieci. jeśli korzystasz z orange to najlepiej wykorzystać stronę http://ustaw.orange.pl i nie babrać się z tym ręcznie ;p
gtg clan please back :c! · napisany: 14.09.2007 00:12
devilish napisał:
Klan z innym liderem niz lothronik to bzdura, imo.

czemu ?
GTA: OpenTunnels · napisany: 12.09.2007 22:33
no moze bedziemy miec wreszcie cos czym mozna sie pochwąlic nazagraczniej scenie Gta. moze zaczna mas kojarzyc z tym a nie z kaczynskim ;p
Probłem z misją "Zeroing In"!! · napisany: 09.09.2007 00:36
hmmz. to ja nie wiem. wrzuć swój save na rapidshare i daj tu linka. tommy albo sdr sprawdza.
Probłem z misją "Zeroing In"!! · napisany: 08.09.2007 21:55
to ta misja gdzie zero prezentuje swój nowy sprzet do namierzania wozów. na cutscence widac chyba laskę którą mamy śledzić. a punkt na mapie oznacza jej aktualne położenie. po dojechaniu do punktu, pokazuje się kolejny i tak w kółko aż dogonisz śledzony wóz. jeśli nie dojedziesz do punktu zanim ten całkiem zaniknie, to misja przepada.

mówisz, że nie masz na radarze żadnego punktu. hmmm. możliwe, że to błąd gry jakiś. spróbój po rozpoczęciu misji wyjechać spod garażu w lewo i potem znowu w lewo przed placem budowy z ogrodzeniem (pierwsza droga w lewo bodajże). jak dojedziesz do tej drogi przy której mieści sie sklep zero, skręć znowu w lewo. bedziesz mijał po prawej skwer i korty tenisowe. zaraz za nimi skręć w prawo. na tym skrzyżowaniu o ile dobrze pamietam był checkpoint. może w tym miejscu gra sie obudzi a jak nie to tak jak mówił tommy. sprawdź wersje gry i podeślij save.
gtg clan please back :c! · napisany: 06.09.2007 20:57
gtgclnback napisał:
wracaj na gtasite :x

żeby tam wrócić, trza stamtad pszysc..
gtg clan please back :c! · napisany: 05.09.2007 15:14
ten klan i tak zdechnie po pierwszej klanówce
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 19.04.2024 14:52
·
Obecnie forum przegląda 227 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 227 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Shade (35) · Pan_Mieciu (32) · fanseriigt (40) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies