Gość

Rejestruj

błąd
Musisz być zalogowany!
Zaczekaj...
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 03.05.2024 14:31
· GTAthegame · Forum · Posty Użytkownika GaVi
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1 2 3
GaVi
Ciekawe i śmieszne filmiki. · napisany: 09.07.2008 20:15
http://www.youtube.com/watch?v=0lf8YDLHQDE
kumpel mi podeslal , skubane wpada w ucho ;p
moje 2 filmiki · napisany: 09.07.2008 18:15
Witam. Przedstawiam wam moje 2 filmiki, jeden krecony i montowany przeze mnie, drugi to zlepek ciekawych gifow.



-----------------------------------------------------------------------------------------
Gifs v.1.0 : http://www.youtube.com/watch?v=R97NYpv8X8E
-----------------------------------------------------------------------------------------
One Day:Time Lapse : http://www.youtube.com/watch?v=XC-bRJHzu6w
Laredo & Fayette Ep.1 · napisany: 05.12.2007 20:54
zawsze zmaykam zbedne procesy przed wlaczeniem SA. To przez frapsa mi tak haczy..nie wiem czemu. Faktem jest to ,ze sie przyzwyczailem i nie wiedzialem ,ze to tak tnie. PRzyspiesze nastepnym razem klipy w Vegasie.
Laredo & Fayette Ep.1 · napisany: 04.12.2007 15:19
Moim zdaniem muzyka pasuje Co do tego ujecia co samochod przenikal, to masz racje slabe bylo i nieestetyczne,ale to tylko 1 ujecie:). No i dzieki za tak obszerna krytyke. Doceniam to.
Laredo & Fayette Ep.1 · napisany: 04.12.2007 15:05
maysta napisał:
Tu brak spacji

W ktorym niby momencie ?


maysta napisał:
Znowu ten cholerny bullet time przez cały film

Lol... W 1 momencie tylko uzylem zwolnienia czasu..jak zabijali tych w pokoju. Jak juz masz krytykowac to mow z sensem.

maysta napisał:
ujęcia z ***y

Nie masz juz do czego sie przyczepic ? Co bylo takiego zlego w ujeciach? No napisz, smialo
maysta napisał:
Można to było skrócić do 4 minut

Tak tak... moze do minuty ?

Ja do JJ nie dawałem muzyki, która mi się podobała, tylko muzykę, która mi się
maysta napisał:
Ja do JJ nie dawałem muzyki, która mi się podobała, tylko muzykę, która mi się podobała i PASOWAŁA tam. Czaisz różnicę?

Ja tez dawalem to co pasowalo... mam wrazenie ,ze czepiasz sie na sile :|

I tak tak..wiem ,ze mozesz krytykowac, ale ja tez moge odpowiedziec na twoja krytyke.

Laredo & Fayette Ep.1 · napisany: 04.12.2007 14:21
Zapomnialem o bishopie (film mi wypral mozg..bo w filmie go nie ma)
Laredo & Fayette Ep.1 · napisany: 04.12.2007 12:42
Siema. Zrobilem po dlugim zastoju kolejny film. Other perspective szczerze powiem ,ze mi nie wyszlo dlatego nie bede kontunowal tamtego projektu. PRzedstawiam wam film pt. Laredo & Fayette.
LINK: http://video.google.pl/videoplay?docid=4390713711934708394&hl=pl

Miłego oglądania i prosze o dluzsze recenzje :)
Skok ze spadochronem · napisany: 29.09.2007 20:38
Witam. Zrobilem krotki filmik z nudow, o tak ,zeby pocwiczyc ujecia i montaz. Ogladajcie i oceniajcie.


klik
Reklama · napisany: 03.09.2007 21:44
sorry z brak bbcode.. ciagle zapominam. Juz poprawiam.
Reklama · napisany: 03.09.2007 21:32
Siema wszystkim. Zrobilem krotka reklame w SA. OGlądajcie i oceniajcie.

KLIKAJ
Country Roads · napisany: 24.08.2007 20:18
a czy ja gdzies napisalem,ze to ma byc smieszne ?
Ten kawal jest z reklamy piwa Dog in the fog. Slogan "nie odbierajmy zycia zbyt powaznie"
Country Roads · napisany: 24.08.2007 20:04
pewnie jak grasz w gta to nie uzywasz broni bo hehehe nie zabijasz ludzi. troche dystansu trzeba nabrac do pewnych rzeczy
Country Roads · napisany: 24.08.2007 17:59
Siema. Zrobiłem z kumplem krótki filmik. Oglądajcie i oceniajcie Very Happy
http://pl.youtube.com/watch?v=sjBQKYt84hY

//używaj bbcodu [ url] i [ /url]
[film] Other PerspectiVe Ep.1 · napisany: 23.08.2007 18:03
Witam. PRagne zaprezentować wam mój nowy serial pt. Other PerspectiVe. Oglądajcie i oceniajcie:
LINK
[film]KillVe kolejne części · napisany: 17.07.2007 15:07
Napisalem nowy temat bo uznalem,ze moge skoro dla JJ powastaja nowe..coz..widocznie ja nie mam takiego prawa.
[film] KillVe Vol.5 · napisany: 17.07.2007 13:26
Zapraszam do oglądania piątego odcinka KillVe :
http://video.google.pl/videoplay?docid=-4296186127223919417&hl=pl

Używaj tagów bbcode //sdr
Używaj odpowiednich tematów //mtz
Przeniesione tutaj
[film]KillVe kolejne części · napisany: 28.06.2007 12:31
Witam. To juz 4 część mojego filmu. Oglądajcie i oceniajcie.
LINK
[film]KillVe kolejne części · napisany: 13.06.2007 20:17
Hej , a wiecie dlaczego gtafilms nie dziala? PRzebudowuja cos czy zawiesili dzialnosc ?
[film]KillVe kolejne części · napisany: 12.06.2007 18:57
Witam. Pragne zaprezentować juz trzecią odsłone mojego filmu pt. KillVe.

LINK


Cóż... oglądajcie i oceniajcie.

+++ EDIT (12.06.2007 19:00):

OMG.. wielka tragedia bo dla kazzdego odcinka zakladam nowy post.... Przy JJ jakos nie zauwazylem takiego upomnienia..hmmm... ale mniejsza. Oglądajcie i oceniajcie.

omg nie post tylko temat. dopiero od jakiegoś tygodnia czepiamy się o takie rzeczy, więc jak wyjdzie jj4 to też pojawi się w starym temacie pozdrawiam i oglądam //sdr
DARKBOY STUNT · napisany: 31.05.2007 20:47
To twój 12 filmik ? o_O
Słaba muzyka jak i jakoość, stunty średnie. Jedynie w miare był moment jak grindowales i pokazane byly 2 rozne miejsca na zmiaane.
[film]KillVe kolejne części · napisany: 31.05.2007 12:55
sdr: Nie, nie z tego filmu... Kiedys dawno temu oglądałem na tvn chyba, produkcje opowiadajaca o tym jak trzech kumpli chodzilo po miescie i proponowali biedakom prace i jednego w taki sposob wywiezli do lasu dobrze go traktowali itp. na nastepny dzien gwaltownie go obudzili przystawiajac strzelby do glowy i kazali mu spie*dalac do lasu. Po jakims czasie zaczeli go tropic.

[film]KillVe kolejne części · napisany: 30.05.2007 17:31
Zle mnie zrozumiales. Szanuje twoja recenzje jak i innych uzytkownikow,ale ja takze mam prawo odpowiedziec na pare pytan nawet jezeli ktos twierdzil ,ze sa retoryczne.
[film]KillVe kolejne części · napisany: 30.05.2007 17:13
toni: Jak na moje oko to sie czepiasz...
Pisalem wczesniej ,ze podglad mi ledwo dziala, a zeby to "ledwo" wycisnac, musze zmienjszyc okno podgladu do minimum. Jyz zalapales dlaczego napisy sa ciut wieksze ? Myslisz ,ze ja nie widze,ze sa zdeka ponadrozmiarowe ? Napisalem wczesniej...spoko...zmniejsze.
Brak dzwiekow z gry... jakby byly moge sie zalozyc ,ze bys napisal,ze lepsza jest muza, a jakby bylo to i to, to ,ze sie dzwieki gryza i denerwuja..ale co ja tam wiem.
Przejscia: pytanie do ciebie.. Co bys dał zamiast tego ?
Jezeli chodzi zas o muzyke..to denna nie byla, mogla by ci nie przypasc jedynie do gustu. Jakbys sie naprawde interesowal muzyka to bys wiedzial z czego wybieralem muzyke.
Co do bledu...no coz ...zdarza sie..jak juz wspomnialem wczesniej wstawianie napisow jest zmudne i moglem sie pomylic.
[film]KillVe kolejne części · napisany: 29.05.2007 17:47
Eeee...a, jakbym mial ci ukrasc pomysły ? Sorry, nie lubie jak ktos cos takiego pisze zwlaszcza ,ze troche pracy w film wlozylem. Podaj przyklady,scen i napisz jak mialbym niby krasc twoje kminy.
Konfiguracja jest nastepujaca:
Celeron 1,7
384 ddr2 400 mhz ramu
geforce 2 mx 400 64 mb
twardziel 40 gb 5200 obr./min
Jak widzisz, nie lada trzeba sie powku*wiac ,zeby dobrze nagrac... o montazu nie wspomne... tu jest tragiedia. Musze robic wszystko intuicyjcie bo podglad mi praktycznie nie dziala.
[film]KillVe kolejne części · napisany: 29.05.2007 16:25
Starałem sie zastosować do waszych rad dot. porawnej pisowni. Nie zebym mial z tym klopot, ale dawanie napisow w filmie,synchronizowanie itp. jest troche żmudne, wiec moglem sie pomylic. Przy Vol.3 zwroce na to jeszcze wieksza uwage i zmniejsze czcionke bo zauwazylem ,ze to rowniez niektorych denerwuje.
· Wybierz stronę: 1 2 3
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 03.05.2024 14:31
·
Obecnie forum przegląda 7 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 7 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · pm0307 (28) · bryska (25) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies