Gość

Rejestruj

błąd
Musisz być zalogowany!
Zaczekaj...
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 30.04.2024 03:46
· GTAthegame · Forum · Posty Użytkownika krukpl
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1 2 3 4 5 6 7
krukpl
DoD4 · napisany: 16.10.2007 17:21
ryder_pl napisał:
Wiem ze wiekszość moich filmow byla dnem ale co odcinek staram sie coraz bardziej i niewiem co jest bledem ze sie nie podoba. ogladalem z 20 razy KillVe ktory wam sie tak podobal i jedyne co zauwazylem takiego to fabuła i efekty białe. Napiszcie plusy i minusy, to postaram sie zmniejszyc ilosc minusow. Ja naprawde nie robie tego na odpałe.


Jeżeli film jest tak dobry jak mówisz, to wydaje mi się że inni oceniają go tylko po twoim nicku, jeśli wiesz o co mi chodzi. Sam dokładnie nie mogę stwierdzić jak jest, bo szczerze mówiąc nie mam teraz czasu na obejrzenie go. W najbliższym czasie jednak postaram się zobaczyć i wystawię ocenę.
Gothic I/pomoc/pytania · napisany: 02.10.2007 22:53
Okay, thx 4 help dude :)
Gothic I/pomoc/pytania · napisany: 02.10.2007 22:43
kothka napisał:
1) Z tego co pamiętam, to ta zbroja, którą ma Gomez, ale jej się chyba nie da zdobyć. ;o
2) Kuszę można kupić u Skorpiona, ale dopiero w IV rodziale. ;)


Nie, chodzi mi o taką zbroję jaką ma Thorus i paru jego piesków. Bo co do zbroi Gomeza to wiem, że nie można jej mieć. Tu masz link.

A co do Skorpiona to jak można u niego coś kupić skoro cały Stary Obóz się przeciw tobie buntuje (poza Diegiem, chyba Cavalornem i Miltenem)?

EDIT: Sorry, racja. Skorpion siedzi potem z Cavalornem w tej chatce i mówi że ma dość SO... ;)
Gothic I/pomoc/pytania · napisany: 02.10.2007 21:59
Cze. Mam parę pytań związanych z częścią pierwszą Gothica. Jako iż w shoutbox'ie dało się zauważyc parę fanów tejże gry (a ja na googlach ani gothic'owych forach nic ciekawego nie znalazłem), piszę ten temat właśnie tu.

A oto nurtujące mnie pytania:
1)Czy można zdobyć Ciężka Zbroję Straznika? Stone mówi, że wciąż nie jesteś gotów, w IV Rozdziale wywalają cię przecież z SO, a ja jestem już w środku III-ego (przechodzę grę drugi raz, wcześniej zostałem Magiem)...
2)Gdzie można kupić kusze? Myślałem że u Skorpiona, ale niestety się zawiodłem... Cavalorn też ich nie ma.
3)Na co potrzebne są monety, ktore walają się prawie wszędzie? Nie mają przecież żadnej wartości...
4)Czy jest jakaś broń lepsza od Uriziela (nie mowię tu o magii)?
5)Obiło mi się o uszy coś takiego jak "Róg Orków". Do czego służy i gdzie go można znaleźć?
6)A to pytanie to już z czystej ciekawości - do którego levelu można upgrade'ować bohatera?

Z góry dzięki za pomoc i przypominam, że temat dotyczy PIERWSZEJ części Gothica.
Produkcja Makulatury w Tybecie · napisany: 02.10.2007 17:42
kedzior napisał:
Nie domów, tylko płonął stos papieru w pewnej fabryce na ul. Robotniczej.


Tez jestem z Wroclawia a nic o tym nie wiem :o
BTW maysta ma brzydki avatar.
NFS:Most Wanted przeróbka · napisany: 01.10.2007 21:23
Filmik całkiem niezły, jednak za mało akcji, a za dużo ukazywania tego samego z innej perspektywy. Ale jest gut.
PC czy konsola? · napisany: 15.09.2007 18:20
ariasz napisał:
Kiedys docenisz wartosc pieniadza, i wybijesz sobie z glowy glupoty typu granie. Ja rozumiem pograc czasem, ale to ciagle ***lenie o konsolach juz mnie poprostu dobija.


Troche Cie nie rozumiem. To ze zalozylem taki temat, nie oznacza, ze jestem jakims hardkorowcem, co to to nie. Mam przed soba pytanie, na ktore nie umiem odpowiedziec, wiec chcialem poradzic sie innych. Zreszta co masz na mysli poprzez "wartosc pieniadza"? Kazdy ma swoje marzenia materialne i nie-materialne. Ta pierwsza opcja u mnie to PS3 badz nowy PeCet. Pewnie zaraz napiszesz, ze jestem juz psychicznie chory, ze swiata poza grami nie widze etc. Ale wiesz co? Wali mnie to. Zreszta to ile bede gral to juz moja sprawa. To samo inni. Nie Twoja sprawa ile oni beda grac, jak chca niech graja prosze bardzo. Wiec laskawie Cie prosze, przestan sie czepiac.

ariasz napisał:
Pozatem ten temat to jest zwykly lans


Wytlumacz mi co masz na mysli mowiac lans, bo ja nie rozumiem.

ariasz napisał:
poprostu comnietojebie.com ze ktos chce sobie kupic konsole ta lub owa?


Sam sobie zaprzeczasz. Jezeli Cie "tojebie" to powiedz mi po co wszedles na ten temat?
PC czy konsola? · napisany: 13.09.2007 23:57
ariasz napisał:
Mam dla was alternatywe, sprzedajcie wasze konsole i wezcie sie do nauki i skonczcie ***lic. Nie macie wiecej problemow. Konsola jest po to zeby grac, nie gram wiec jest do ***y. Jestem dzieckiem bez kolegow nie mam zadnych zainteresowac nie jest mi szkoda czasu, jestem maminsynkiem i rodzice kupuja mi gry gram, jestem glupi gram, jestem falkiem gram, jestem glupi gram, nie mam co robic z pieniedzmi to sobie kupie i gram.


Rozumiem że to było do mnie. Jednak gdybyś czytał moje wypowiedzi ze zrozumieniem nie napisałbyś tego posta. Zresztą to, że takowy temat założyłem, nie znaczy że jedyne moje zajęcie to granie. Założyłem taki temat ponieważ jest to forum strony o GTA a więc toczącego się głównie wokół gier. Chyba nie sądzisz, że będę tutaj zakładał tematy o tym, które korki są lepsze - najki czy adidasa? Jeżeli nie grasz i ci to nie pasuje, po prostu idź stąd. A mamisynek to sobie możesz wołać do swoich kumpli, nie do mnie.
PC czy konsola? · napisany: 13.09.2007 23:26
Ale my tu mówimy o grach, a nie o programach i systemie. Do tego wystarczy mi mój stary komputer. I tak używam go w większości do internetu.
PC czy konsola? · napisany: 13.09.2007 22:56
Najpierw chcę podziękować wam bardzo za ''tłuste'' wypowiedzi - bardzo mi pomogliście w tym trudnym wyborze. O swojej decyzji powiadomię was jednak nie wcześniej niż za miesiąc. Dwie rzeczy też chciałbym skomentować:

daan napisał:
Co do fps'ów to jednak na PC gra sie najlepiej. Na prawde nie wyobrażam sobie grać w fps'a kręcąc gałką żeby się rozglądać i celować bleeee. I to z autocelowaniem. (aż głowa mnie rozbolała:P) Nie to nie dla mnie. Właśnie dlatego CS i podobne gry nigdy nie wyjdzie na konsole. I co się wiąże z tym dla mnie osobiście wygodniej gra się na PC. Nie ma to jak trzymać myszke w dłoni i klawiature.


Też mi się wydawało, że granie na padzie jest trudniejsze niż na myszce, gdy przesiadałem się z kompa na konsole. Kupiłem wtedy jedną wojenną część z tasiemca EA (jakiś MoH, już nie pamiętam nazwy, bo grę sprzedałem). Dobra, wszytko fajnie, oglądam intro. Po chwili wysiadam ze statku i idę na rzeź. Nagle widzę wroga, instyktownie pociągam za spust (czyt. trigger :)), a tu nagle strzelam gdzieś w niebosa potem w ziemię, a na końcu ląduję w wodzie. Po chwili już martwy. Więc próbuję jeszcze raz - nic. Próbuję jeszcze parę razy - nie jest dobrze, ale coraz lepiej. Potrafię ustrzelić czterech bez starty życia. Po tygodniu i czterech dobach natomiast kosiłem już wszystkich wszystkich na poziomie hard. Miesiąc później idę do kumpla, miałem mu coś pomóc w San Andreas. No to idę i zaczynam celować - i tu nagle zonk - o ile myszką w Windzie 'jeździć' umiem, tak w grze sytuacja jest ta sama jak sprzed paręnastu dni na pleju.
Morał:
Sterowanie jest więc kwestią przyzwyczajenia.

A i jeszcze jedno - Counter Strike wyszedł już jakiś czas temu na plejaku.

No i drugie primo - nie w każdej grze na konsole jest autocelowanie, często je też można wyłączyć.

max_payne napisał:
Pffff, xbox360 rządzi. o.

Nie wiem jak inni ale u mnie XO napewno nie rządzi. Sam miałem tą konsolkę przez pięć miesięcy i w końcu ją sprzedałem. Czemu? Tutaj się troszeczkę rozpiszę. Więc pierwsza sprawa - awaryjność. Nie dość że dwa razy w ciągu dwóch miesiący miałem Ring of Death, tak był też przypadek, że konsola nawet nie ruszana, rysowała płyty do tego stopnia, że przestawały działać, aż musiałem je zanieść do TDRa (takie maszyny które regenerują płyty). Oczywiście koszty musiałem pokryć ja ;p
Ten kto umie dodawać, obliczył właśnie, że wymieniłem tą konsolę łącznie trzy razy. W ciągu pięciu miesięcy. Toż to jest chore. Na dodatek jeżeli XO wysiadłby mi po gwarancji, nie stać by mnie było na nowego. Moją kasę czerpię z kieszonkowego oraz tego co czasem dostanę od wujów, ciotek etc. A pełnoletni nie jestem więc w żadnym barze czy czymś tam innym nie popracuję. A roznoszenie ulotek to ciężka i mało płatna harówa *sam rozdawałem więc wiem jak jest). Bez żadnego pie*dzielenia się powiem że moja 'tygodniówka' wynosi skromne 10 zł. Przeliczcie teraz ile zbierałem na tego Xboxa. Druga sprawa - marketing M$. Wkurzają mnie, gdy nawet za jakąś najmniejszą ***łę trzeba zapłacić tymi żałosnymi punkcikami (jakby nie mogli dać dolców). To samo tyczy się Live Gold. Jakoś nie widzi mi się roczne płacenie abonamentu wynoszącego 240 zł na granie po sieci. Zresztą gdy dany abonament się kupi, chcesz grać jak najwięcej, bo gdy tego nie zrobisz, masz poczucie, straconej kasy. A to jest po prostu zupełny rozpier*alacz czasu. Gdyby było za darmo nie trzeba byłoby się spieszyć z graniem. Można by było grać wtedy gdy ma się dużo wolnego czasu. Zresztą porównajcie sobie coś: XO Premium z 20 GB kosztuje ok. 1400 zł. PS3 z napędem Blu-Ray z 60 GB kosztuje 2000 zł (na razie ta obniżka dotyczy tylko USA) HD-DVD do Xboxa 360 kosztuje osiem stów. Do tego dochodzi także Xbox Live. No i za co zapłacimy więcej? Zresztą bardzo ważną rzeczą też jest, że napęd DVD w 360-tce mieści 9 GB danych. PS3 z Blu-Ray ma ich 24. To duża różnica, zresztą pierwszy problem już wynikł przy produkcji GTAIV.
Trzecia sprawa to gry - na 'eksa'360 wychodzą w większości strzelanki. Pograć w nie lubię, ale wolę raczej gry w którcyh trzeba więcej myśleć niż więcej strzelać, a także przygodówki z niezłą fabułą (ew. strzelanki z dobrą fabułą pokroju GTA ale to temat na inną okazję). Tych gier jest zdecydowanie mniej na Xboxa niż PS czy PC.

Ale się rozpisałem... Można by tu jeszcze długo wałkować, ale nie chę was już zanudzać Jeszcze raz chciałbym podziękować za wypowiedzi oraz podziękować tym, którzy to wszytko przeczytali o/

P.S. Wiecie że Moore przeszedł do EA Sports?
PC czy konsola? · napisany: 13.09.2007 00:05
Okej. Przemysle twoja wypowiedz. A co do God of War 2 to sie zgadzam, ta gra MIAZDZY (mam ps2). Poczekam jeszcze na inne wypowiedzi potem sie zobaczy, w koncu mam jeszcze z pol roku czasu ;p

PS. moj pierwszy topic na gtg :o

Edit: a i jeszcze jedno - skad wiesz o tym gothicu? w 'ekstrimie' nie widzialem artykulu...
PC czy konsola? · napisany: 12.09.2007 23:32
Cze. Jak parę osób już mogło zauważyć w shoutbox'ie, mam mały dylemat. Od dłuższego czasu zbieram na 'peestrójkę', jednak w ostatnich dniach kolega zaproponował abym kupił za tą kasę peceta. Na początku go wyśmiałem, mówiąc jak to głupio i niewygodnie gra się na kompie, lecz po dłuższym zastanowieniu stwierdzam, iż nie jest to taki zły pomysł. Przypomniałem sobie chwile spędzone na kompie (dla 'niepełnosprytnych' - mówię ciągle o grach) zanim mój ultra-elo komputer stał się jakimś pośmiewiskiem z cyrku (...)

Więc moje pytanie jest następujące: PC czy konsola (PS3)? A jeśli tak to dlaczego? Prosiłbym też o posty ze zbliżonym* opisem parametrów wymaganych do pogrania w nowości jeżeli radzicie zakup PieCa.
Aha i jeszcze jedno - wybierajcie cenę tak do 3000 PLN max., bez monitora.

* zbliżonym dlatego, ponieważ PC/konsolkę kupię dopiero po Świętach lub na wiosnę.
Probłem z misją "Zeroing In"!! · napisany: 10.09.2007 21:19
Niezupelnie bo jesli sciagal np. z torrenta to gra moze nie zawierac calej zawartosci. Duzo osob nie umie dobrze zgrywac takich rzeczy.
gtg clan please back :c! · napisany: 09.09.2007 01:40
A wy znowu pie**olicie o tej wojne PC vs. konsola? Ile mozna? I na co wam to? Zalozmy ze kompy badz konsole okaza sie gorsze od swoich 'rywali' i co wtedy zrobicie? Zes*acie sie w gacie z wrazenia? Wezcie to juz skonczcie bo zal...
Probłem z misją "Zeroing In"!! · napisany: 09.09.2007 01:29
No wiec panie ktos_taki, masz pan pirata? Bo jak tak to sie nie dziwie czemu nie chodzi... A jezeli masz oryginalna wersje to grzebales moze w plikach gry? Cos usuwales, przesuwales, zmieniales nazwe?
Piotruś, gdzie idziesz? · napisany: 19.07.2007 00:58
NE PLAWDA BO NAJLEPSIEJŚIĄ GLĄ OD I EJ JEST HALY POTEL!!! :OOOOOO
Buu Buu Cocoreccho! byLocoRoco · napisany: 17.07.2007 22:25
Tommy nie zapominaj że Ty nie masz PS3 ;p
[film]KillVe kolejne części · napisany: 17.07.2007 16:12
Niezły odcinek. Szkoda, że tak jak już ktoś powiedział, brak dźwięków pojazdów. Zdziwiło mnie też trochę, że Angus opowiedział całą swoją historię jakiemuś nieznajomemu barmanowi. Ale poza tym wszystko jest 'pysznie'. Ogółem bardzo dobre zakończenie serii. Moja ocena to 8.5/10

Edit:
Tinky Winky: to ma pozostać jedynie tajemnicą autora [tak mi się przynajmniej wydaje]
Toxic - Trailer · napisany: 14.07.2007 16:15
Aż żal dupę ściska...

Chciałem napisać jakiś dłuższy komentarz, ale tu się po prostu nie da. Powód? Denne to i głupie.

Metzen: nikomu nie przeszkadza to że kręcą film, ale przeszkadza to że kręcą o takiej tematyce.
Just Jazzy 4 · napisany: 14.07.2007 01:53
Kolejne wy*ebitne przygody batono-żerca i rosyjskiego łysola. Dla mnie po prostu 10/10. Dlaczego? Po pierwsze - ogólna 'jakość' [widać że twórcy się bardziej do tego odcinka przyłożyli mimo 'robienia w nieodpowiednim czasie'], po drugie - specyficzny humor JJ, towarzyszący serii od pierwszego odcinka został tutaj także zachowany.

[do 'marudzących' (bez obrazy :)]: Rozumiem że parę rzeczy może wam się nie podobać, ale to nie jest nowy film tworzony przez Spielberga (czy kogoś tam innego), ale przez dwóch maniaków (jeśli mogę was tak nazwać GTA, więc podchodźcie do tego z trochę większym dystansem.

I pytanie do Janta/Maysty: będzie kolejny odcinek?
.:: NIVOU ::. · napisany: 23.06.2007 22:46
Ja myślałem na początku że to strona o GTA będzie :o

A co do samej strony to jest niezła, ale szczerze mówiąc nie powala. Mogłaby być trochęinna czcionka, ale to Twoja strona - Twój wybór :)
OS · napisany: 19.06.2007 22:37
Windows ze względu na swą prostotę w obsłudze. Inne opcje mnie nie obchodzą. A Bill śmierdzi. Tak jak całe M$.
ps 2 podłączanie, ps3, psp · napisany: 15.06.2007 10:47
Tak, właśnie to napisałem, tylko może trochę nieczytelnie, więc sprostuję: na PS2 potrzeba dokupić kabel S-Video, natomiast na PS3 też trzeba dokupić kabel, ale już nie S-Video, tylko jakiś trochę inny, którego nazwa to chyba VGA. Więc jak napisałem, poszperajcie w google'ach.
ps 2 podłączanie, ps3, psp · napisany: 14.06.2007 21:46
Tak trzeba go osobno dokupić ale do PS2, bo do PS3 są trochę 'lepsze' kable. Nie pamiętam jego nazwy, ale może jest taka sama jak na X360 czyli VGA. Poszperaj w google'ach.
ps 2 podłączanie, ps3, psp · napisany: 14.06.2007 18:57
carlos ja też próbowałem i zarzutów nie mam :p

A co do 2. pytania:
Możesz podłączyć do telewizora zarówno panoramicznego, jak i CRT, jednakże grafika między HD, a not-HD jest bardzo duża, można wręcz rzecz że ogromna. Jednak jeśli chcesz cieszyć się 'prawdziwą' grafiką PS3 musiałbyś kupić TV za przynajmniej 8 kafli. A kogo na to w Polsce stać ;p (no może kothkę :*). A i jeszcze jedno - możesz także podpiąć 'peestrójkę' pod jakiś monitor HD - wyjdzie taniej (jednakże na TV lepiej, aczkolwiek aż takiej ogromnej różnicy nie ma).
· Wybierz stronę: 1 2 3 4 5 6 7
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 30.04.2024 03:46
·
Obecnie forum przegląda 10 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 10 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies