Gość

Rejestruj

błąd
Musisz być zalogowany!
Zaczekaj...
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 19.04.2024 11:37
· GTAthegame · Forum · Posty Użytkownika Lukes501
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1 2 3 4
Lukes501
Szereg problemów z San Andreas · napisany: 02.04.2015 23:00
No i o to chodziło Gra teraz działa jak należy, a już myślałem, że nic z tego nie będzie. Co ciekawe, po wgraniu patcha zniknęły loga EAX i Nvidii przy uruchamianiu, ale nie robi mi to żadnej różnicy.
Szereg problemów z San Andreas · napisany: 31.03.2015 21:08
Próbowałem, ale za każdym razem pojawia się komunikat o błędnym poleceniu. Zastanawiam się czy by nie odkurzyć PS2 i na nim grać w SA...
Szereg problemów z San Andreas · napisany: 30.03.2015 09:55
Pobrałem ten programik, ale nic się nie zmieniło. W komentarzach na stronie czytałem, że nie u każdego może zadziałać ten sposób.
Szereg problemów z San Andreas · napisany: 29.03.2015 22:16
Posiadam tylko pudełkową. Gdyby pozostawili te 18 utworów to bym się zastanowił nad kupnem w tym wypadku, a tak to póki co Steamowej wersji nie zamierzam nabywać.
Szereg problemów z San Andreas · napisany: 29.03.2015 21:13
Po paru latach od przerwy postanowiłem zainstalować San Andreas. W międzyczasie wymieniałem podzespoły i od tego momentu minęło 1,5 roku. Nie miałem jakoś wcześniej okazji, by pograć w tę część, ale ostatnio z racji zbliżającej się premiery V na PC chciałem sobie odświeżyć ten tytuł. Wszystko pięknie, elegancko i po uruchomieniu gry zaczęły się dziać cuda. Pierwszym problemem jest płynność gry. Muszę bowiem wyłączyć limit klatek, bo przy włączonym limicie płynność oscyluje się w przedziale 20-25 fps. Gdy miałem jeszcze dwujajowca gra przy tym ustawieniu śmigała płynnie w 30 fps. Przy wyłączonym limicie klatek gra działa w 60 fps (momentami mam wrażenie, że liczba klatek jest jeszcze większa), a wtedy też dzieje się coś co wcześniej się nie zdarzało. Mianowicie auta przy puszczaniu klawisza "W"... same hamują. W tym celu muszę w Menadżerze Zadań zmienić koligację na jeden rdzeń, by auta same nie hamowały i ten sposób akurat działa. Pomijam już fakt, że przy każdym uruchomieniu muszę ustawić koligację, bo Windows jej nie zapisuje. Dodatkowo, nawet przy aktywności jednego rdzenia procesora, tylnia część auta giba się delikatnie w lewo i prawo.

Czy ktoś miał podobne problemy? Czy koniecznie muszę się przyzwyczaić do takiego sposobu grania, czy może znajdą się na to jakieś programy, bądź łatki, by gra chodziła idealnie jak przed zmianą procesora? Oczywiście San Andreas oryginalne wraz z patchem 1.01, a procesor jaki mam obecnie to Intel Core i5 4670K.
[MŚ14] finał · napisany: 13.07.2014 18:28
Niemcy - Argentyna 6:4
[MŚ14] Niemcy - Portugalia · napisany: 16.06.2014 16:57
2:1, ale dla Niemiec.
[MŚ14] Wasze typy · napisany: 13.06.2014 17:16
Meksyk - Kamerun, 1:0.
Hiszpania - Holandia, 3:2
Chile - Australia, 1:2
[MŚ14] Brazylia - Chorwacja · napisany: 12.06.2014 18:19
Brazylia.
Czy da się grać · napisany: 27.09.2013 20:11
Pójdzie, ale raczej więcej niż 15 klatek nie pociągnie, a granie w takich warunkach nie jest najlepsze. W zasadzie jeżeli chcesz pograć jeszcze w nadchodzące gry typu AC IV, czy Watch Dogs to czeka Cię wydatek rzędu 2000 zł. Ja poleciłbym wstrzymanie się z kupowaniem i uzbieraniem większej gotówki.
Spis fanów_GTA V · napisany: 09.09.2013 15:08
PS3
lukasz936

Social Club
Lukasz1693
Max Payne 3 problem! · napisany: 23.07.2013 11:40
No właśnie nie pamiętam. Jeżeli pojawiają mi się aktualizacje, to instaluję je od razu bez patrzenia na numerek. Możesz spróbować grę odinstalować i usunąć wszystkie śmieci z rejestru. Następnie wtedy zainstaluj Max'a ponownie i myślę, że wtedy problem zniknie.
Max Payne 3 problem! · napisany: 23.07.2013 11:24
Pamiętam, że kilka dni temu była aktualizacja gry zaraz po uruchomieniu. Czy nie grałeś dłuższy czas i dopiero teraz tuż przed błędem żądana była aktualizacja?
(15) Najlepsza parodia/reklama · napisany: 11.12.2012 18:07
Myślałem nad wyborem od wczoraj, ale nie byłem do końca pewny, co mógłbym typować. Wpierw wpadły mi parodie fast-foodów (Burger Shot, Cluckin-Bell), ale grając dziś w IV przypomniałem sobie o dość ciekawej parodii Panasonica, bowiem Panasonic w grze to Panoramic i tą parodię właśnie typuję.
(14) Grand Theft Auto · napisany: 19.11.2012 18:31
A ja nieco inaczej podejdę do sprawy i swoją nominację zgłaszam na... Mr Whoopiee. Niby powolny, ale radochę sprawia mi moment, kiedy go odnajduję, a wówczas nawet z najszybszego pojazdu wysiadam i łapię lodziarnię. To dla mnie wyjątkowy pojazd, który różni się od pozostałych w całej serii.
Programy do usuwania rejestrów · napisany: 02.11.2012 22:14
Ostatecznie zdecydowałem się na programik, którego polecił sdr, czyli Odkurzacz. Program dobry, działa bez zarzutów i jest dość przejrzysty.
(13) najbardziej irytujący element · napisany: 29.10.2012 22:15
Wg. mnie dość irytującym elementem było szukanie niektórych pojazdów do garaży ogólnie w każdej części GTA (Import-Export, Sunshine Autos etc.). To zależało już od samej gry, ale paru autek się szukało nieco dłużej niż pozostałych, bo albo nie jeździły po ulicach, albo nie było ich w miejscach, gdzie powinny być. Gdy wreszcie udało się taki znaleźć, to jak na złość na drogach pojawiało się mnóstwo tych samych pojazdów.
(12) Najlepszy motyw filmowy · napisany: 15.10.2012 18:35
Ja również obstawiam "Scarface" jako nominację. Willa faktycznie dość dobrze odwzorowana wraz z ostatnią misją, z tą różnicą oczywiście, że główny bohater nie ginie. Na tą chwilę więcej powiązań z tym filmem nie pamiętam, ale to co wymieniłem ja i moi poprzednicy najbardziej rzuca się w oczy.
(11) Najciekawszy element poboczny · napisany: 24.09.2012 15:33
Z pobocznych zadań najciekawsze dla mnie wydaje się SlashTV z LCS. Motyw z zabijaniem goniących nas psychopatów piłą mechaniczną bardzo oryginalny, a do tego jeszcze możliwość zdobycia kostiumu kurczaka :D
(10) Ulubiony gang · napisany: 04.09.2012 16:11
Moim ulubionym gangiem jest gang Diablo z III. Poza pokręconymi misjami, jakie zleca nam El Burro, lubię ich samochód, który może nie jest najszybszy z całej gry, ale wygląda bardzo pociągająco z uwagi na narysowane płomienie na masce.
WAKACYJNA EDYCJA SPECJALNA · napisany: 27.08.2012 18:28
Mimo, iż dla mnie najlepszą częścią było Vice City, to jednak uważam, że dla branży gier z całej serii GTA największą furorę zrobiła III. Niesamowity klimat ponurego Liberty City, nietypowy bohater, doskonała oprawa dźwiękowa, a do tego wówczas była to pierwsza gra w trójwymiarze z tak otwartym światem. W 2001 roku był to ewidentnie hit, który ani trochę nawet teraz się nie zestarzał i nadal potrafi zaskoczyć mimo upływu tych 11 lat. Kto nie miał styczności z GTA do tej pory, a chciałby zagłębić się w tą serię, powinien wpierw zagrać w III.
Hiszpania - Włochy · napisany: 01.07.2012 17:57
Także stawiam na Włochów. Te mistrzostwa są tak nieprzewidywalne, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że Hiszpania wyjątkowo przegra.
Polska - Czechy · napisany: 16.06.2012 09:19
Oczywiście, że wygra Polska. Obstawiam 2:1.
Polska - Rosja · napisany: 11.06.2012 19:37
Rosja. Przegramy 5:0.
(9) Najtrudniejsza misja · napisany: 10.06.2012 23:22
Najbardziej wkurzającą i najtrudniejszą była misja w VCS pt. "Light My Pyre". Mocno się przy niej trudziłem. Po pierwsze, wokół domu Mendezów stała cała horda z AK-47 i dzięki temu trzeba było jak najszybciej znaleźć dobre miejsce, z którego można byłoby się pozbyć ludzi Mendezów. Kolejną przeszkodą z kolei było pozbycie się Armando, który posiadał miotacz ognia. Do tej misji bez M-4 lub Miniguna lepiej było nie podchodzić.
· Wybierz stronę: 1 2 3 4
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 19.04.2024 11:37
·
Obecnie forum przegląda 37 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 37 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Shade (35) · Pan_Mieciu (32) · fanseriigt (40) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies