Gość

Rejestruj

błąd
Musisz być zalogowany!
Zaczekaj...
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.04.2024 13:30
· GTAthegame · Forum · Posty Użytkownika neon
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
neon
(Rewolucyjne?) Wrażenia · napisany: 31.03.2007 16:05
tommypl --> mógłbyś skończyć ? idz, zbuduj kapliczke, postaw na środku PS3.

Co do trailera, cóż. Grafika raczej "tylko" ładna, ale za to miasto się fajnie prezentuje. Teraz pozostaje wyczekiwać pierwszych info.

lothronik --> jeśli LC ma się nagle rozrosnąć, muszą wymyśleć dobre alibi.

New York City · napisany: 15.03.2007 08:30
CarlSA napisał:
Wcale nie uważam że to zdanie jest zabawne. Co prawda była to tragedia, ale jej odwzorowanie w GTA4 mogło by mieć i dobre strony dla niektórych. No chyba że Bin-Laden dorwał by GTA4 wtedy Ameryka by poszła z dymem. Muszę się przyznać że nie lubię niektórych narodów, a zwłaszcza szwabów. Do Ameryki nic nie mam, ale lepiej by było zlikwidować Busha. Wreszcie na świecie zapanował by pokój.


Wcale nie uważasz tego za zabawne, a dajesz ucieszoną emotkę na końcu zdania ? i jakie dobre strony, chłopie co ty ***lisz za przeproszeniem ? O_o
Skojarzenia ... · napisany: 14.03.2007 21:01
Raczej powinno być:

skrócenie się o ważną w życiu mężczyzny cześć ciała (bynajmniej głowę) --> dzisiejszy fakt kto kupił ten wie o co chodzi.

Pedalstwo --> mężczyzna + mężczyzna
Skojarzenia ... · napisany: 14.03.2007 19:22
prostata -> choroba
Swap Magic 3.8 (Playstation 2) · napisany: 14.03.2007 14:57
Skoro ingeruje w konsole w jaki sposób może być ? masz racje, Sony napewno to popiera i uznaje za całkowicie legalne.

Montowanie nie oryginalnego firmwaru nie jest zgodne z prawem ?

Edit: Poza tym to nie ma sensu, bo kłócić się będziemy w nieskończoność. Może by tak napisać maila do Sony ? ;)
Swap Magic 3.8 (Playstation 2) · napisany: 14.03.2007 07:01
Bo jest zaliczany do czipów. Ingeruje w konsole, a to nie jest legalne. Mimo, że mozna go używać tylko do wklepywania cheatów, bo taką funkcję też posiada. Niech was nie zmyli to, że można go normalnie kupić, czipy pokroju Rippera też można.
New York City · napisany: 13.03.2007 22:01
Nie wiadomo, R* nic o lokacji nie powiedział. Dowiemy się niebawem, już się nie mogę doczekać :)
New York City · napisany: 13.03.2007 20:12
Wątpie, choć jest to możliwe. Co do ogromnych terenów - pomysł z tym 6x większym od San Andreas to kompletna głupota. Nie zamierzam jezdzić pół godziny po misje na drugim koncu mapy, a nie sądze, aby R* był tak lekkomyślny więc napewno nie będzie to dużo większy teren niż SA jeśli w ogóle.
Swap Magic 3.8 (Playstation 2) · napisany: 13.03.2007 19:06
SM nie jest legalny, jak każdy inny czip do PS2. Choć praktycznie nim nie jest.
GTA Trivia! · napisany: 11.03.2007 09:19
Dokładnie. "your turn" :p

PS. Nie pamiętam, czy nie powiadomił mamy o wyjezdzie, ale napewno się do niej podczas niego nie odzywał, więc zaliczam - gdyby ktos się czepiał.
Ulubiony Hero · napisany: 10.03.2007 21:44
Do czasu był Tommy. Teraz stoi na równi z Vicem. Nie przeszkadza mi to, że Victor jest sztywniakiem, jest po prostu ludzki - ma problemy, chce sie uwolnić z przestępczego świata w jaki go wplątano i pomóc swojej rodzinie.
Najlepszy motyw przewodni... · napisany: 10.03.2007 21:36
Motyw przewodni LCS nie ma sobie równych :o
GTA Trivia! · napisany: 10.03.2007 21:32
Quiz coś stanąl, a tommypl dobrze odpowiedział na pytanie. Może ja zadam, żeby go jakoś ruszyć z miejsca.

Dlaczego mamuśka Toniego była na niego wściekła ? (LCS)
VCS for PlayStation 2 · napisany: 10.03.2007 07:36
Temat poświęcony wersji na starszą siostre PSP. ;]

Cóż, mam i gram. Najbardziej chyba cieszy mnie brak framerate z LCS, za który R* powinno zawisnąć (ciekawi mnie jak im się tak udało go ograniczyć, że co chwila mieliśmy zwolnienia animacji, pogratulować). Animacja co prawda czasem przytnie, ale można na to przymknąć oko. Sama grafika jest dość słaba, ale VC skąpane z promieniach słońca, lub oświecone neonami podczas nocy wygląda miło Narazie to będzie tyle, wpisujcie swoje opinie.
Co was najbardziej bawi ? · napisany: 10.03.2007 07:27
Freelancer napisał:
A co może być śmiesznego w GTA? Ja na trzeźwo nie śmiałem się grając w to...


Chyba zbyt dosadnie zrozumiałeś słowo bawić.
Co was najbardziej bawi ? · napisany: 09.03.2007 21:38
Co was najbardziej bawi w serii GTA ? nie zauważyłem takiego tematu, a chciałbym poznać wasze zdanie. Ja osobiście uwielbiam wychwytywać starych znajomych z poprzednich GTA. Takie smaczki jak np. Avery, który kończy żywot z ręki Toniego, czy Salvatore w San Andreas ogólnie lubię nawiązania do porzednich części, nieraz aż szkoda jest patrzeć jak kończy stary znajomy.
HOME-oryginalna usługa w PS3 · napisany: 09.03.2007 21:32
Trzeba będzie dopłacać za tą usługę rozumiem ?
Vic Vance po raz drugi ? hmm · napisany: 09.03.2007 21:29
skower --> hmm, bo jest starszy ;p
Vic Vance po raz drugi ? hmm · napisany: 09.03.2007 20:00
Claude wygląda niemal identycznie. Do tego chodzi w tych samych ciuchach ;)
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.04.2024 13:30
·
Obecnie forum przegląda 15 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 15 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · nowik (30) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies