Gość

Rejestruj

błąd
Musisz być zalogowany!
Zaczekaj...
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 27.04.2024 16:24
· GTAthegame · Forum · Posty Użytkownika JustJazzy
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
JustJazzy
Buu Buu Cocoreccho! byLocoRoco · napisany: 21.07.2007 17:24
Ja LocoRoco sprzedałem koledze niedawno, szczerze mówiąc, ta gra znudziła mi się po miesiącu. Przeszedłem w parę dni (choć da się w parę godzin, ale nie chciałem się spieszyć) , potem robiłem rekordy i zbierałem tentegi z plansz. Fakt, grało się ***iście i podnieta była ogromna, bo to naprawdę była rewolucyjna gra, ale szybko się nudziła. Samo zbieranie bonusów już nie jara.

Dlatego kupować PS3 dla kontynuacji tej gry uważam za ekstrawagancką głupotę, albo chęć bycia oryginalnym. Bo nie wierzę, żeby w tę grę dało się grać dłużej niż 2 miesiące z uśmiechem na ryju.

W ogóle to ciekaw jestem, ile to będzie kosztować. ;o
LOGZ!!!1 · napisany: 20.07.2007 15:21
Nieśmieszne te wasze logi.

A ten nade mną to jakiś żart. Mumol w ogólę nie powiedział "tak to JFK" tylko Devilishowi coś się przyśniło. Siłą rzeczy zownował się sam.
Just Jazzy 4 · napisany: 12.07.2007 22:45
Dziękujemy z góry : O
Just Jazzy 4 · napisany: 12.07.2007 22:11
Hm cze! Wszystkim tym, którzy uwielbiają serię Just Jazzy, oraz wszystkim tym z normalnym wyrazem twarzy chcę delikatnie zasygnalizować że mój i Maysty najnowszy film czyli Just Jazzy 4 jest w 100% ukończony i pewnie teraz wiekszość kidów i bezmózgowców przerwie lekture i rzuci się na linki podane niżej. Jeżeli natomiast jesteście wytrwałymi czytelnikamy moich ch****ych wypocin, muszę Wam powiedzieć że nagrywanie JJ4 zajęło nam więcej czasu niż się spodziewaliśmy (bystre oko to zauważy!). Powodem jest najgorszy możliwy moment do nagrywania czyli moment tuż przed wakacjami. Wtedy kiedy zalicza sie wszystko etc. Szczęśliwym zbiegiem okoliczności wakacje pozwoliły nam na spokojne dokończenie produkcji. Ech nie chce mi się pisać, a przecież premiera Just Jazzy 4 to najwieksze wydarzenie kulturowe roku. No dobra, przestanę już pie*****ć jak idiota i dam Wam linki :c

Just Jazzy 4:

- JJ4.wmv - Rapidshare

- JJ4.gvp - Google Video

Ssać, pókim dobry!
SA MP mi nie chodzi. · napisany: 12.07.2007 13:02
Instaluj tam gdzie masz gtasa.exe :s
Opinie o trailerze #2 · napisany: 30.06.2007 05:42
A ja pokaże Wam to co zaobserwowałem ; o



Zaznaczyłem specyficzną drabinkę na latarni. R* zapowiedziało możliwosć wspinania się na takie. DO WANT!



Tu natomiast zaznaczyłem ciekawą reklamę. Mowa tu o firmie "Johnson's Oryginal" w dodatku pisane czcionką Coaster, którą mam od dawna =D

Próbka:

;o

lawl. Znow nie to konto. Ale jak zwykle pisze Jant ;ooo
Napisy.org zamknięte! · napisany: 18.05.2007 20:56
"Jak byś żył w blokach a nie na jakieś wiosce to byś wiedział co policja robi."

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

O kur**! Dzieci ulicy! Chodu!!!11111111

a co do afery to mi to wisi bo i tak z tego nie korzystam =D


lol moje konto :f - Jant
SA do VC · napisany: 02.05.2007 00:16
Zassaj z rapida jeszcze raz i powiedz jak rezultaty ;D
Gorzej być nie może odc.1 · napisany: 02.04.2007 18:01
lol rip ; o

a co do filmó :

Poza tym obejrzałem ten beznadziejny film i sie ***iłem. Że zaklinacie sie ze nie zrzynacie z JJ. Tymczasem czym są wypadki samochodowe a po nich dialog "Brawo, ***a." ?

Już w ogole przejebaliście sprawe z puszczaniem muzy w aucie na poczatku filmu. Zerżnięte z JJ.

A jeżeli byście sie wykazali choć odrobiną inwencji to byście nie robili bohaterów jako czarnego i białego. Znowu motyw z JJ.

Poza tym napierdzieliliście na maxa żenujących przekleństw a'la "K***a niemyta" itd.

Z chęcią posłuchałem polecenia bohatera tego filmu i "wyłączyłem to ***stwo" tak jak kazał.

lol nawet nie zauwazylem tego konta ;D - Jant.
Just Jazzy 3 · napisany: 03.03.2007 21:53
Lepiej mieć to w wmv.
Just Jazzy 3 · napisany: 03.03.2007 20:30
Tak, dobrze myślicie. Kolejna część posranej serii filmów od najbardziej posranych ludzi na tej ziemi. Just Jazzy 3. Jakiś czas temu mieliście okazję oglądać 2 poprzednie odcinki, teraz - po dłuższej przerwie - na ekrany Waszych monitorów wchodzi 3 część. Nic nie wskazuje na nadchodzącą katastrofę.

JJ3 zajęło nam około 2x więcej czasu niż poprzednie części. Do tego doszedł okres, kiedy Jantowi nawaliły obie płyty z SA i musiał skombinować kolejne. Później zaś nikt z nas nie miał czasu, aby dokończyć to, co zaczęliśmy. W końcowym etapie montażu filmiki z Frapsa zajmowały 1/4 mojego dysku twardego, rendering trwał pół dnia, podobnie jak upload filmu na oba serwery. Przy JJ3 skupiliśmy się na tym, aby było jak najbardziej ***ane i bezsensowne. Nie traciliśmy już czasu na sztuczny ruch i inne niekonieczne tentegi, tylko na samą fabułę. Myślę, że nie ma co więcej tłumaczyć, bo tę gadkę doskonale znacie z poprzednich części. Posiadamy natomiast jednego asa w rękawie, czym jest...

OFICJALNA STRONA JJ~!!~!111

...na której są zgromadzone wszystkie odcinki JJ, FAQ, postęp w kręceniu kolejnych odcinków, oraz inne bzdety. Mam nadzieję, że dzięki temu nie będziecie nam spamować na GG, bo jest to coraz bardziej ***iające. Stronkę zrobił nam kochany sdr, za co lecą do niego podziękowania. Podziękowania należą się również osobom, któe nam pomagały w kręceniu. Ich listę możecie zobaczyć w napisach.

Jako że film trwa ponad 30 minut, musi również sporo ważyć. A ponieważ RapidShare przyjmuje pliki do 100mb, musiałem podzielić film na 2 części, czego ściągnięcie chyba nie będzie problemem.

OK, koniec ględzenia, macie linki:



VideoGoogle:

http://video.google.pl/videoplay?docid=3659276374691479363&hl=pl

RapidShare:

http://rapidshare.com/files/19088679/Just_Jazzy_odc._3.part1.rar.html
http://rapidshare.com/files/19154185/Just_Jazzy_odc._3.part2.rar.html

Stronka:

http://www.gtathegame.net/justjazzy/index.php

Miłego oglądania. o/
booty w samp film by maro$ · napisany: 02.03.2007 23:45
Bawisz sie butami? Dziwne.

Botami* jezeli juz : p


A film oglądało sie ciekawie. To musi być niezła faza grać z czymś co nagle może wyrwać się spod kontroli i podbić świat O_O
Just Jazzy 2 · napisany: 02.01.2007 18:13
Niecałe dwa tygodnie.
Just Jazzy 2 · napisany: 02.01.2007 17:13
Tak to sobie tłumacz, misiaczku. Wasza telenowela < JJ. ;o

W ogóle zapomniałem, że piszę nie z tego konta. xD
Just Jazzy 2 · napisany: 02.01.2007 14:39
Krysia? :O
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 27.04.2024 16:24
·
Obecnie forum przegląda 22 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 22 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Kamil3728 (48) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies