Gość

Rejestruj

błąd
Musisz być zalogowany!
Zaczekaj...
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 27.04.2024 00:48
· GTAthegame · Forum · Posty Użytkownika wiesniak
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
wiesniak
Pokaż swoją twarz · napisany: 19.12.2006 14:11
no, to i Faust się pokaże... (fotka z avatara w większej [i tak zeskalowanej] wersji)



[sorki, jesli ramka sie rozpierdyknie...]
Just Jazzy · napisany: 19.12.2006 13:25
Film obejrzałem z uwagą... teraz pobieram z rapida... moje wrażenia po obejrzeniu?

Jeszcze zanim odpaliłem GoogleVideo wiedziałem, że Jant z Maystą na pewno coś fajnego wykombinowali... Za bardzo was znam, żeby nie przypuszczać, że w multiplayerze nakręcicie badziew...

Odpaliłem więc Google... oglądam, oglądam... obejrzałem...

Pierwsza sprawa:
TEKSTY
Nie wiem, skąd wytrzepaliście te teksty typu "O! Automat z batonikami", ale jest zarąbiście :D
Co prawda czasem teksty za szybko znikały i musiałem cofać sobie film o 10 sekund, żeby jeszcze raz przeczytać uważnie daną frazę...

Druga sprawa:
BOHATEROWIE
Nie wiem, który z Was wpadł na pomysł nadania czarnoskóremu bohaterowi imienia Mubutu (czy jakkolwiek podobnie), ale należy się za to nobel... Idiotyczne imię, idiotyczny ryj, idiotyczne teksty i zachowania... Zapowiada się niezły serial komediowy :)

Poza tym Trabant Pana.Gie(rtycha)... ta scena z latającą mydelniczką - nie wiedzieć czemu - kojarzy mi się tylko i wyłącznie z Harrym Potterem... ;)

He-Man swoją drogą też niezły Szkoda tylko, że czarnoskóry homie nie wykazuje emocji... Bruce wali łopatą w telewizor, a Mubutu z pełną powagą i stoickim spokojem stwierdza, że wszystkie odcinki widział... :D

Trzecia sprawa:
BŁĘDY
Zauważyłem kilka błędów...
Na przykład gdy bohaterowie jadą na początku taksówką, taksiarz jedzie pod prąd (m.in. przez tunel oraz przed/po nim)... Gdzieśtam jeszcze w trakcie filmu pojawia się zielony znacznik na kilka sekund (ten taki trójkącik pokazujacy osobę/wejście/cośtam)...

Podsumowanie:
Pierwszy odcinek rewelka... Mam nadzieję że kolejne - które notabene MUSZĄ SIĘ UKAZAĆ - będą jeszcze lepsze, choć to teoretycznie niemożliwe, bo nie można zrobić arcyarcydzieła ;)

Pozdrawiam,
Faust

ps. wrzuccie film na stronę do IG FILMS ;)
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 27.04.2024 00:48
·
Obecnie forum przegląda 8 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 8 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Kamil3728 (48) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies