Gość

Rejestruj

błąd
Musisz być zalogowany!
Zaczekaj...
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 25.04.2024 09:05
· GTAthegame · Forum · Posty Użytkownika Rutran
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
Rutran
San Andreas Xbox vs. PS2 · napisany: 12.07.2006 21:59
Ja bym tego nie powiedział, ja akurat w fps'y lepiej gram na padzie niż na myszce i kalwiaturze, jakoś tak nie płynie. To jes kwestia rzyzwyczajenia, jakbyś grał długo na padzie to byś coś innego mówił. ;)
San Andreas Xbox vs. PS2 · napisany: 11.07.2006 22:06
Właśnie, a miało do czegoś takiego nie dojść, ale musiałem kilka faktów wytłumaczyć. Można oddzielny temat zrobić temat o różnych konsolach, ale jak znam życie posypią się warny dla wszelkich fanboy'ów. :|
San Andreas Xbox vs. PS2 · napisany: 11.07.2006 21:44
TROSZKE? To mało powiedziane na Xbox'ie jest o wiele lepsza grafika, a Halo kiedyś miało wyjść tylko na PS2, ale niestety nie pociągnęła by takiej grafiki co jest na Xbox'ie i zrobili. A jak chcecie wiedzieć to jak wynika z różnych badań konsolowych to PS3 nie będzie wcale takie lepse od Xbox'a 360. Otóż te dwie konsole będą stały na podobnym poziomie.
San Andreas Xbox vs. PS2 · napisany: 10.07.2006 10:35
W San Andreas można, ale tylko trochę, ale w VC i 3 można nawet 30. Kiedyś wygrałem takiego moda do VC gdzie było podmienionych 50 pojazdów! Ale gra już nie wyrabiała, jest to przyczyną niedopracowanego silnika gry, bo na PC'ecie można walnąć tyle pojazdów na ile pozwoli karta grafiki, ram i miejsce na dysku. ;)
Także znajdziemy na takiej jednej stronie pełne spolszczenia do GTA3, Vice City i San Aandreas specjalnie robione na Xbox'a. :]
San Andreas Xbox vs. PS2 · napisany: 10.07.2006 09:48
Muszę coś dodać.

GTA3 i GTA: VC wygląda najlepiej na Xbox'ie, bo wyszło w 2004 roku, więc mieli trochę czasu żeby doprawić grę detalami i innymi efektami.
W San Andreas na Xbox'ie i na tych starszych częściach serii (3 i VC) można dodawać różne modyfikacje. Najpopularniejsze są oczywiście pojazdy, a szczególnie samochody. Podaje link, aby to potwierdzić GTAXBOXMODS.
San Andreas Xbox vs. PS2 · napisany: 10.07.2006 09:36
Carlsa widzę, że jesteś fanboyem Sony. Bo taki teksty jak "To nieprawda że na Xbox' owym gó*nie San Andreas wygląda lepiej" i "Włączcie sobie Burnouta 4. Jak na razie bije grafikę z Xboxa 360. Playstation2 Slim jest genialne".
Te o to zdania nie szanują innych posiadaczy innych konsol.
1. Na Xbox'ie grafika jest lepsza niż na PS2 (jakbyś nie wiedział to nawet kiedyś w BBC mówili, że Xbox jest lepszym sprzętem).
2. Burnout 4 jest również na Xbox'a i Xbox'a 360.
3. Dla mnie w Burnoucie grafika nie powala, jest dobra, ale nie do takiego stopnia.
4. Sony to oszuści kiedyś (jeszcze przed wyjściem PS2) pokazywali screeny z gier, wyglądały rewelacyjnie, a po wyjściu PS2. Było wielkie rozczarowanie.
5. PS3 też reklamwali podrasowanymi filmikami i screenami (na targach E3 2005) np. Killzone wyglądało pięknie, Motor Storm ja prawidziwe.
A na tegorocznych targach E3 2006, Motor Storm wyglądało tragicznie jak na next-gena, a Killzone nawet nie pokazali (najprawdopodobniej był to render).

I proszę nie wyskakiwać z takim fanboy'stem.
San Andreas Xbox vs. PS2 · napisany: 09.07.2006 09:14
Troche się OT zrobił z tymi analogami, w PS1 są analogi w padzie. Req ty grałeś na jakim padzie, PC'towym czy konsolowym? Bo PC'towe są gorsze (przynajmniej tak pisało w kilku pismach z grami), dziwnie się nimi steruje, chyba żeby wczepić pada od PS2, to wtedy może być spoko. Muszę wam powiedzieć, że od roku gram na Xbox'ie (kiedyś miałem PS2) i kiedy wpadłem do kolegi, który ma PS2 i jak zobaczyłem tego pada to myślałem, że jest to zabawka (taka mała), bo w Xbox'ie pad jest większy, ale równie wygodny. ;)
San Andreas Xbox vs. PS2 · napisany: 08.07.2006 22:53
To podaj przykład, może chodzi ci o Driver'a? Tam postacią poruszało się strasznie kiczowato (w Driver2 Tanner'em). Pojazdami też nie było zbyt dobrze. Pozatym w current-genach (PS2, Xbox etc.), jest więcej pamięci, którą można wykorzystać do różnych rzeczy, bo nie tylko zmienia się grafika, ale ogólnie wszystko. :)
San Andreas Xbox vs. PS2 · napisany: 08.07.2006 21:26
Właśnie nawet po godzinie grania nie można ocenić czy na padzie się dobrze gra czy nie. Następny raz powtarzam, że jest to kwestia przyzwyczajenia, a to nie przychodzi po 1/2 godzinach.
San Andreas Xbox vs. PS2 · napisany: 08.07.2006 18:03
To zależy od przyzwyczajenia, ja np. na klaiwerce i myszce słabo gram, jest mi nie wygodnie i trzeba blisko monitora siedzieć, a na konsoli daleko od TV siedzisz i jest dobrze, jak już napisałem jest to kwestia przyzwyczajenia. ;)
San Andreas Xbox vs. PS2 · napisany: 07.07.2006 22:22
Pad Xbox'owy jest duży, ale ma on też zalety, ponieważ jest solidniej zrobiony np. symbole przycisków typu X nie ścierają się, bo są pod plastikową osłonką wytłoczone te literki, do pada Xowego można podłączyć headseta, a zarówno kartę pamięci (karta nie jest raczej potrzebnya bo X kloc ma HDD 8 gb z czego 4 gb jest przeznaczone do save'ów itp.
San Andreas Xbox vs. PS2 · napisany: 07.07.2006 21:57
Dzieki za odpowiedź, zgadzam się z tobą na konsoli gra się intuicyjnie sam mam konsole (Xbox) i gra mi się wyśmienicie choćby w takie Halo 2 przez internet tam trzeba mieć skilla, a niektórzy tak wymiatają, że nawet na myszce by tak jakiś gracz pctowy nie grał. :0
San Andreas Xbox vs. PS2 · napisany: 07.07.2006 21:42
Mam takie pytanie wychodzące poza temat. Otóż co oznacza doughz. Czy są to jakieś punkty za np. dobrze napisay post? Wracając do tematu, każdy ma swoją opinię, ja naszczęście nie jestem fanboy'em. ;)
San Andreas Xbox vs. PS2 · napisany: 07.07.2006 21:35
Graficznie Xbox'owa wersja San Andreas wygląda podobnie do tej na PC'ta. Tylko, że na kompie mozna wyższą rozdzielczość walnąć i więcej detali, ale nie ma zbyt dużej różnicy. :]
Jeżeli chodzi o wersję na PS2 to jest niestety gorzej, ponieważ na czarnuli nie mogli zabardzo więcej wycisnąć, ale jak się puści poprzez kabel RGB to nie jest tak źle. ;)
San Andreas Xbox vs. PS2 · napisany: 07.07.2006 21:24
Jeśli chodzi o sterowanie na Xbox'ie to nie jest tak źle to kwestia wczucia się w pada, ale prawda na padzie do PS2 można szybciej przyzwyczajić się do sterowania.
Spekulacje i spiskowe teorie.. · napisany: 07.07.2006 21:16
Jeśli chodzi o bohatera VCS przypuszczam, że będzie to starszy brat Lance'a, który ginie (coś tam było), mówił o tym w jednej z pierwszych misji w VC.
Jeśli chodzi o możliwości to będzie raczej podobnie jak w LCS, choć napewno coś dodadzą. Ja liczę na umiejętność pływania, obszerniejszej garderoby, bardziej dopracowany i na więcej osób tryb multiplayer i jakieś nowe pojazdy no i umiejętności.
To wystarczyłoby kompletnie jak na Vice City na PSP.
San Andreas Xbox vs. PS2 · napisany: 07.07.2006 21:00
Rozmawiamy tutaj o wersjach San Andreas na konsole PlayStation 2 i Xbox, która jest lepsza pod względem sterowania (na tych konsolach jest inne sterowanie), a także jakie ma inne atuty. Możemy tutaj równeż zapytać się o różne rzeczy związane z SA na konsole. Proszę o posty bez obrażania userów (chodzi tu o fanboy'ów) i dostosowanie się do regulaminu. Tak więc zapraszam do rozmowy.
PS2 czy PSP czy XBOX ? · napisany: 07.07.2006 20:15
I właśnie w tym rzecz, jeżeli chemy rypać dużo na konsoli, to raczej nie za długo wytrzyma (laser), ale to także kwestia czy osoba gra na orginałach, czy na piratach. Wiadmomo, że orginalne gry są tłoczone na lepszych jakościowo płytach. :)
PS2 czy PSP czy XBOX ? · napisany: 07.07.2006 18:08
Nie wiem czy słyczałeś, ale PS-Two slim szybciej się psują (chyba laser), jak już to kup zwykłą czarnule lub srebrną tej nie polecam, ale to od ciebie zależy. ;)
PS2 czy PSP czy XBOX ? · napisany: 07.07.2006 11:52
Ja polecam jeżeli nie Xbox 360 to pierwszy Xbox. Sam posiadam go i jestem bardzo zadowolony może i nie ma tylu gier, ale tam prawie każda gra jest dobra, a na PS2 jest dużo słabych tytułów.
Można przykładowo porównać Halo 2 i Kill Zone.
Halo 2 kompletnie zamiata Killzona, graficznie, muzycznie, klimatem i wspaniałym trybem multi przez Xbox Live, a także Kampania w co-op.
Ponadto Xbox w tej chwili kosztuje około 700zł bądź 800zł z przeróbką (tutaj nie namawiam do tego).
Niestety niektóre wypowiedzi są jakby to ująć fanboy Sony, kiedyś też miałem PS2 i z daleka podchodziłem do samej nazwy Xbox, ale jak kupiłem go odrazu przekonałem się, że jest to najlepsza konsola najlepsza pomijając Xbox'a 360 i PlayStation 3.
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 25.04.2024 09:05
·
Obecnie forum przegląda 27 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 27 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Bubin (34) · siwek19922 (25) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies