Gość

Rejestruj

błąd
Musisz być zalogowany!
Zaczekaj...
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 25.04.2024 13:10
· GTAthegame · Forum · Posty Użytkownika chaos
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
chaos
(4) Najlepsze Radio · napisany: 12.03.2012 15:48
Słabo głosowaliśta!

Emotion 98.3 (głosów: 6)
V-Rock (głosów: 4)
Head Radio (głosów: 1)
Vladivostok FM (głosów: 1)
Radio Los Santos (głosów: 1)
Radio X (głosów: 1)
Espantoso (głosów: 0)
Flash FM (głosów: 0)
FEVER 105 (głosów: 0)
(4) Najlepsze Radio · napisany: 05.03.2012 06:07
http://www.gtathegame.net/bestofgta/

głosujta!

chyba coś się z rangami stało, bo każdemu się obniżyła ;)
DowciApy · napisany: 03.03.2012 20:14
Dowcipy bardzo na czasie o minister sportu Joannie Musze:

1. Igrzyska Olimpijskie w Polsce. Minister Mucha czyta przemówienie na otwarcie:
- O, O, O, O...
W tym momencie do Muchy podbiega asystentka i krzyczy:
Pani minister, to są kółka olimpijskie. Tekst przemówienia jest poniżej.

2. Nowa minister sportu stoi przed wybudowanym zaledwie w połowie stadionem piłkarskim. Po chwili namysłu stwierdza z uśmiechem na twarzy:
Przynajmniej jedną połowę meczu możemy rozegrać!

3. Jak Mucha dostała tekę ministra sportu? Na posiedzeniu rządu premier zapytał:
- Mucha, chodziłaś w szkole na WF?
- Tak.
- To będziesz ministrem sportu.

4. Grają dwie muchy w piłkę nożną w filiżance do kawy.
Ty się nie opierniczaj, za dwa dni gramy w pucharze - mówi jedna do drugiej.

5. Mucha, wizytując zajęcia sportowe w jednej ze szkół zagadnęła chłopca, który nie biegał po boisku razem z innymi, tylko stal samotnie:
- Dobrze się czujesz?
- Dobrze - odpowiedział chłopiec.
- To dlaczego nie biegasz razem z nimi?
- Bo jestem bramkarzem.

6. Minister sportu zdziwiła się, gdy zobaczyła potencjalną listę polskich olimpijczyków na Londyn. Po chwili się jednak przemogła i zapytała dziennikarza:
A gdzie nasi pokerzyści?

7. Przychodzi minister Mucha do lekarza.
- Panie doktorze, nie mogę spać! Śnią mi ciągle jakieś stadiony.
Z bieżnią czy bez? - pyta lekarz.
- Bez. To sen Narodowy.

+++ EDIT (24.03.2012 22:00):

- Mały, czemu płaczesz?
- Bo widziałem, jak staremu, ślepemu kataryniarzowi banda chuliganów podmieniła katarynkę na maszynkę do mięsa!
- No faktycznie niemiłe, ale żeby aż płakać?
- A on na wierzchu posadził małpkę i zaczął grać!

Dzień wypłaty w fabryce.
Do okienka kasowego podchodzi pewien młody robotnik.
Okazał identyfikator, podpisał na liście i otrzymał kopertę.
Wyjął pieniądze i liczy. Przeliczył drugi raz i zwraca się do kasjerki:
- Brakuje jednej stówki!
- Bo w ubiegłym miesiącu wypłacono panu o stówkę więcej!.. Prawda? Dlaczego wtedy wszystko panu pasowało?
Robotnik podenerwowany odpowiada:
- Jedną pomyłkę mogłem wybaczyć, natomiast drugiej nie mam zamiaru tolerować!

Najpiękniejszy czas roku to dla mnie wtedy, kiedy pojawiają się czereśnie. Teść wtedy do mnie "przekręca" i przyjeżdżam na Łyk-end. Tak i w tym roku.
Siedzę więc u teścia na działce i wtranżalam czereśnie. Prosto z drzewa. A teściu donosi świeże. I donosi... i donosi. Przychodzi czas na rewanż. W drodze do domu kupujemy 3 sześciopaki Żywca.
Wzrok teścia łagodnieje. Konsumujemy. W końcu pojawia się też szwagier. Namawia na wyjście w teren. Nie musi długo namawiać.
Jeszcze nigdy nie szło mi się tak długo do pobliskiej knajpy. A w żołądku jakoś tak dziwnie się zrobiło... Knajpa nabita, gra ciężka muzyka. Próbujemy coś skonsumować. Męczę dziesiątego browara. W brzuchu piekło. Boli... Zaczynam rozumieć smoka wawelskiego. Mam nawet podobnie wzdęty brzuszek. Muszę to z siebie jakoś wypuścić. Ale jak? Głośna muzyka nasuwa mi pewien pomysł. Przy mocnych basach zaczynam popierdywać. Rytmicznie. Jestem na zmianę gitarą, perkusją lub czystym wokalem. Jazgot zagłusza naturę. O walorach zapachowych staram się nie myśleć. Przepierduję tak jakieś trzy kawałki AC/DC. Co za ulga!!!
Z błogostanu wyrywa mnie szwagier, który pożeglował wcześniej do innego stolika. Szarpie mnie za ramię. Spoglądam wokół, cała knajpa gapi się na mnie. Wtedy dopiero zdaję sobie sprawę, że przez cały ten czas mam na uszach słuchawki mojego odtwarzacza MP3.

Mówię Wam - nie jedzcie czereśni (z piwem)
(4) Najlepsze Radio · napisany: 01.03.2012 20:28
Mam nadzieję, że nie zostałeś z-amerykanizowany ;)
(4) Najlepsze Radio · napisany: 29.02.2012 15:59
Siema lux. Serio byłeś w USA? Ile przytyłeś? Nie zdmuchnął Cię huragan? :D

Pozostając w temacie wyboru najlepszej radiostacji to muszę przyznać co poniektórym rację, bo wybór jednej rozgłośni naprawdę nie jest prosty. W GTA2 podobało mi się Funami FM i DJka która rozbawiała mnie zabójczym tempem mówienia, a dobrą muzę zapodawało Head Radio, które grało na wszystkich mapach. W GTA3 Head okazało się równie miłe dla ucha, podobnie jak Rise FM, Flashback i Double Cleff FM, które w połączeniu niezwykle mi pasowały do klimatu gry. Vice City to kontynuacja dobrego soundtracku i najchętniej wymieniłbym wszystkie stacje z wyjątkiem K-Chat gdybym tylko mógł. San Andreas mnie zaskoczyło różnorodnością gatunków, ale i tak miło się słuchało wszystkiego po trochu. Najdłużej jednak leciała muza z Radio Los Santos, która podkreślała klimat rozgrywki. Podzielam opinię sdr-a, który stwierdził, że stacje radiowe w Grand Theft Auto IV nie miały odpowiedniego powera. Byłem wręcz zawiedziony, bo spodziewałem się większej ilości utworów granych w radiach.

Uff.. Znowu napisałem referat. Trzeba dokonać męskiego wyboru, więc stawiam na VRock. V Rock till you drop! God I never get tired of that one!
(4) Najlepsze Radio · napisany: 27.02.2012 21:40
Przypominam, że w GTA2 rozgłośnie radiowe także miały jakieś nazwy a nie były jednym wielkim ogólnym radiem :)
GTA 4 Offline · napisany: 27.02.2012 21:20
Hehe, zawstydziłeś prawdziwego fana GTA :D
(4) Najlepsze Radio · napisany: 26.02.2012 22:10
Dzisiaj nieco wcześniej niż zwykle, a wynika to z przesilenia wiosennego, którego mój organizm nie może zaakceptować. Tłumacząc to na polski: pomimo 12 wypitych dzisiaj kaw, dalej chce mi się spać i nie wysiedzę do 24-ej ;)

Czwarta edycja plebiscytu Best of GTA upłynie nam pod znakiem najlepszej radiostacji. Przez najbliższe dwa tygodnie wybierać będziecie stację, przy której najmilej płynął wam czas podczas gry w waszą ulubioną część serii. Wybór jest naprawdę ogromny, więc z tej okazji do następnego poniedziałku, tj. 5 marca czekamy na wasze typy, a potem szanowne jury wybierze garść najciekawszych propozycji i rozpocznie się głosowanie. Pamiętajcie o uzasadnieniu swojej nominacji! W przeciwnym wypadku nie weźmiecie udziału w losowaniu nagród, którymi w tej edycji są: smyczka GTAthegame.net, alias pocztowy "@gtathegame.net" i $1000 dodatkowych punktów na drobne wydatki w ramach naszego serwisu.

Zachęcam do zabawy, bo nagrody rzeczowe nie są najważniejsze, lecz wasza obecność i uczestnictwo w ramach plebiscytu, która zapisze się na kartach historii ;)
(3) Antybohater GTA · napisany: 20.02.2012 17:58
Wyniki
Frank Tenpenny (głosów: 5)
Dmitri Rascalov (głosów: 3)
Lance Vance (głosów: 2)
Vladimir Glebov (głosów: 1)
Catalina (głosów: 1)
Ricardo Diaz (głosów: 0)
(3) Antybohater GTA · napisany: 13.02.2012 16:46
(3) Antybohater GTA · napisany: 08.02.2012 20:54
Lance Vance - od początku taki przydupas, kompletnie pusta osobowość, który później okazał się dwulicowy i zakłamany.
(2) Lat osiem GTG · napisany: 06.02.2012 00:01
Wyniki:
2005 (głosów: 5)
2007 (głosów: 5)
2008 (głosów: 5)
2006 (głosów: 4)
2009 (głosów: 2)
2011 (głosów: 2)
2004 (głosów: 0)
2010 (głosów: 0)

Głosowały 23 osoby. Uprawnionych do losowania jest 11 osób:

Pepe
miauczek13
drezz
Stalin
Ronin
Żyłkaa
Skowron
fan_GTA
eagle
k11h
k5_

Pozostałe albo nie zagłosowały na stronie konkursowej, albo nie przekroczyły progu 50 komentarzy lub postów na forum.

Losowanie zwycięzcy już wieczorem.
(3) Antybohater GTA · napisany: 05.02.2012 11:14
Tym razem spośród wszystkich postaci, które pojawiły się we wszystkich grach serii Grand Theft Auto wybieramy anty-bohatera, czyli czarny charakter. Haczyk polega na tym, że nie można typować postaci, w które wcielał się gracz. Edycja potrwa dwa tygodnie - przez pierwszy tydzień czekamy na nominacje z kilku zdaniowym uzasadnieniem, a w kolejnym wybierzemy piątkę antagonistów i rozpocznie się głosowanie.

W tej edycji zgarnąć można komplet dwóch buttonów LCPD, alias pocztowy @gtathegame.net, smyczkę i $1500 punktów.

Czekamy na wasze typy.
(2) Lat osiem GTG · napisany: 30.01.2012 20:24
Trudno wybrać konkretny rok z którym wiązałbym najlepsze wspomnienia związane z GTG, zwłaszcza że strony związane z serią śledzę już jakieś 10 lat. Trzeba jednak coś wybrać.

Z GTG zaczęło się niewinnie, bo zarejestrowałem się tutaj dopiero w 2006 roku, aczkolwiek serwis, toczące się w nim dyskusje i kłótnie między użytkownikami śledziłem już wcześniej. Zostałem znienawidzony już od samego początku, gdyż większość użytkowników stwierdziła, że zarejestrowałem się tylko po to, by móc wygrać Grand Theft Auto III w rozgrywanym wówczas konkursie. Tak naprawdę miałem dość totalitaryzmu wprowadzanego przez Faleka, jego żałosnych i momentalnie dziecinnych tekstów i tego, że gdy napisałem newsa o VCS ten wybuchł zazdrością i się śmiertelnie obraził. Tego ostatniego to najbardziej już nie mogłem zdzierżyć. Wtedy też "wyemigrowałem" z Reviewki i zająłem się ratowaniem _Zaibatsu, co jak się potem okazało nieskuteczne przez olewnictwo szmala i lukersa. Ale o tym już było. W międzyczasie na GTG skrobnęło się komentarz to tu to tam, a także post na blogu czy na forum. I tak powoli się oswajałem, aż do pewnego wrześniowego popołudnia, kiedy zostałem jednym z nich - członkiem redakcji. Dopiero tutejsza magiczna atmosfera wprowadzona przez użytkowników i redakcję - ludzi z pasją, którzy mnie zarazili swoim zamiłowaniem, sprawiły że nie potrafię stąd zniknąć (a próbowałem już wiele razy). Wtedy, tj. w 2007 roku działo się naprawdę wiele - GTAIV 'n shit, zwiastuny, screeny, ratowanie _Z, narodziny Cartelu, GTAIV.pl (których szybką śmierć z resztą przewidziałem), Just Jazzy a pomiędzy nimi dłuuuugie oczekiwanie. Także tworząc zapomniany już dzisiaj "Wieczór z Chaosem" miałem okazję rozmawiać z wieloma osobistościami, które włożyli kawał siebie nie tylko w rozwój GTG, a także całej sceny. Niesamowite jak seria gier może wpłynąć na zainteresowania ludzi. To coś więcej niż jakiś fanclub, czy jak to się nazywa - w każdym razie zwolennicy Rydzyka pewnie nazwali by to wszystko sektą. A to wszystko dzięki sdr-owi, który stworzył całe to imperium i któremu w ogóle nie przeszkadzało to, że jestem "gorolem zza rzeki" i przyjął mnie do redakcji :D

Chciałbym dać przełom 2007/2008, ale nie mogę.
Jakie akta? · napisany: 23.01.2012 20:34
I Dawidowi chodziło także o zamienniki części samochodowych, więc sprzedaż tańszych, a niekoniecznie gorszych podzespołów będzie nielegalna. Oznacza to, że jeśli komuś na przykład pojawią się luzy na drążkach stabilizatora, bądź sworzniach wahaczy, co jest niemalże codziennością na naszych polskich drogach będzie musiał udać się kilkunastoletnim samochodem do ASO, gdzie ceny części z logiem producenta chyba przybyły z kosmosu. Kierowcy są już pewnie ***ieni, bo nie dość, że paliwo jest coraz droższe, to zostanie odebrana możliwość zakupu tańszych części. Chyba nie za fajnie, no nie? :)

+++ EDIT (03.02.2012 20:14):

O ***a, jaka dyskusja :D
Jakie akta? · napisany: 23.01.2012 19:53


Tak, to musiało się znaleźć także tutaj. Trąbią o tym wszystkie portale internetowe, potrąbie sobie i ja. Póki jeszcze mogę.

Od kilku dni w sieci powstało niemałe zamieszanie w związku z podpisaniem przez polski rząd dokumentu Anti-Counterfeiting Trade Agreement (pol. umowa handlowa dotycząca zwalczania obrotu towarami podrabianymi), który przez ostatnie kilka lat był przygotowywany w tajemnicy między Stanami Zjednoczonych Ameryk i Japonią, a później do rozmów dołączyła UE, Kanada i Szwajcaria. Dokument określa nowe prawa dla dochodzenia i egzekwowania przypadków łamania praw autorskich. W domyśle zapisów przestępstwem będzie umyślne podrabianie znaków towarowych i piractwo praw autorskich na skalę handlową oraz pomoc w tym procederze, łamanie praw własności intelektualnej czy dystrybucja nielegalnych dóbr w internecie. Po polsku każdy przypadek łamania prawa autorskiego, czyli ściągnięcie bądź udostępnienie mp3, obrazka, filmu lub zdjęcia będzie podstawą do ścigania przez odpowiednie służby i karalne grzywną, procesem sądowym bądź pozbawieniem wolności. Jednakże najbardziej kontrowersyjnym zapisem w porozumieniu jest to, że usługodawca będzie zobowiązany do przekazania danych delikwenta wobec którego zachodzi podejrzenie popełnienia przestępstwa w internecie odpowiednim służbom, co narusza kupę ustaw w tym ustawę o ochronie danych osobowych jak i wiele różnych zapisów obrony praw człowieka. Także treści publikowane na stronach internetowych (w tym komentarze i posty na forum) musiały by być kontrolowane i moderowane w przypadku stwierdzenia naruszenia prawa przez administratora, bo na jego barkach spoczywa odpowiedzialność za daną stronę. A to wiąże się z wprowadzeniem cenzury.

Te jak i wiele innych zapisów nie spodobało się internautom na całym świecie oraz środowiskom akademickim, praktykującym prawnikom oraz organizacjom pożytku publicznego i w ramach protestu zhakowano strony internetowe firm fonograficznych, stowarzyszenia artystów polskich, kilka portali informacyjnych oraz polskie strony rządowe, a także wykradziono dokumenty, których publikacja skompromitowała by rząd, oraz doprowadziła do ogromnej rewolucji. Hakerzy zagrozili, że publikacja dojdzie do skutku, jeśli polski rząd podpisze owy traktat. A tak najprawdopodobniej się stanie, gdyż po dzisiejszych naradach i przeanalizowaniu traktatu przez premiera, ministra kultury oraz ministra administracji i cyfryzacji stwierdzono, że dokument nic nie zmieni w dotychczas obowiązującym prawie i Polska oficjalnie go podpisze w czwartek (26.01) aż w dalekiej Japonii. Skoro nic nie zmieni, to po co podpisywać i wprowadzać coś, co jest zupełnie niepotrzebne? A może wysokiej rangi politycy do końca nie wiedzą o co chodzi w tym porozumieniu?

Ja też do końca nie wiem, ale sądząc po oburzeniu internautów i dość łatwym ataku na polskie strony rządowe dochodzę do wniosku, że nic dobrego to nie wróży do niczego dobrego to nie doprowadzi. Traktat nie podoba się m.in. obrońcom praw człowieka, wielu organizacjom, mediom, a także samym internautom, którzy zapowiadają dalsze ataki, a twórcy na znak protestu zamierzają "zgasić" jutro swoje serwisy na godzinę. Najgorsze jest jednak to, że w zjednoczonych państwach Unii Europejskiej, a także USA, które podobno są symbolem demokracji pomysł powstania takiego traktatu, a także przebieg prac i negocjacje pozostawały tajne, a gdy pierwotne wersje spotkały się z negatywnym odbiorem nie przerwano prac nad projektem. Wręcz przeciwnie, prace dalej kontynuowano za zamkniętymi drzwiami dopuszczając do głosu jedynie "przedstawicieli dużych korporacji amerykańskich". Ten cały chaos i zamieszanie spowodowało, że nie wiem czy mam spać spokojnie czy też trząść portkami i spodziewać się mundurowych bo ściągnąłem sobie empetrójkę, film który mam na płycie lecz w wersji oryginalnej, czy grę, bo zakupiony oryginał za ciężkie pieniądze nie chce działać prawidłowo.

Ciekaw jestem waszego zdania. Czy wprowadzenie porozumienia w życie coś zmieni? Czy egzekwowany będzie każdy przypadek łamania prawa poprzez skopiowanie obrazka, muzyki czy filmu w internecie, delikwentom zabierane będą sprzęty komputerowe, wlepiane ogromne kary finansowe bądź pobyt za kratkami? Czy treści w internecie będą musiały być odpowiednio moderowane? Zapraszam do wolnego wypowiadania się, póki jest to jeszcze możliwe.

Cały projekt napisany pseudo prawniczym językiem chińsko-polskim możecie przeczytać pod tym adresem, natomiast najważniejsze postanowienia pod tym, a tu obszerniejszy artykuł.
(1) Bohater GTA · napisany: 23.01.2012 06:10
Wyniki:

Tommy Vercetti (Vice City) (głosów: 19)
Niko Bellic (GTA IV) (głosów: 6)
Claude Speed (GTA2, GTA III) (głosów: 5)
Carl Johnson (San Andreas) (głosów: 4)
Luis Lopez (The Ballad of Gay Tony) (głosów: 2)
Vic Vance (Vice City Stories) (głosów: 1)
Johnny Klebitz (The Lost and Damned) (głosów: 1)
Mike (GTA Advance) (głosów: 0)
Toni Cipriani (Liberty City Stories) (głosów: 0)
Huang Lee (Chinatown Wars) (głosów: 0)
Deluxe Ski Jump 4 (v1.0.1) · napisany: 21.01.2012 07:57
Pierdzielisz tam, mnie w dsj gra się równie dobrze w zimę jak i w lato, czy wygyrywa Małysz, Stoch, czy kto inny.
Deluxe Ski Jump 4 (v1.0.1) · napisany: 19.01.2012 05:43
Ja gram, ale niestety w wersję demo, gdyż uważam, że facet trochę przegina z ceną.
DowciApy · napisany: 18.01.2012 17:44
W 1940 roku podczas bitwy o Anglię wojska angielskie były pełne podziwu względem wojsk polskich. Dlaczego?
Nie chodzi o słynną polską waleczność, lecz o słowo, które znajdywało zastosowanie w niemalże każdej sytuacji - czy było dobrze, czy cholernie źle, a także skutecznie dezorientowało wroga i kto wie jak potoczyłyby się losy całego świata, gdyby nie ten wyraz. Słowo to jest używane do dzisiaj, jest krótkie i zaczyna się na k, kończy na a z wzięcznym r po środku.


Administratora systemu powołano do wojska. Stoi głuchą nocą na warcie i nagle widzi majaczącą w ciemnościach sylwetkę.
- Hasło! - woła admin.
Odpowiada mu cisza.
- Hasło! - woła ponownie admin.
Znowu cisza.
- Hasło! - wola raz jeszcze.
Po trzykrotnym wezwaniu bez odpowiedzi admin ściąga z ramienia kałasznikowa. Krótka seria, sylwetka upada.
- User unknown. Access denied.


Generał armii Amerykańskiej przechwala sie przed generałem armii Rosyjskiej.
- Słyszałeś o Alpach?
- No, słyszałem.
- To my, Amerykańscy żołnierze, zbudowaliśmy je.
Chwila ciszy.
- A słyszałeś może o Morzu Martwym?
- No, słyszałem.
- To my je zabiliśmy.


Poranek. Ponury jak chmura gradowa programista wchodzi do kuchni na śniadanie po nocy spędzonej przy komputerze. Żona jak to żona, natychmiast zauważyła, że coś nie w porządku:
- Co się stało, program nie zadziałał?
- Zadziałał.
- No to może się wieszał?
- Chodził jak burza!
- Więc czemu jesteś taki ponury?
- Zdrzemnąłem się na Backspace.
(1) Bohater GTA · napisany: 16.01.2012 19:15
Powiem szczerze, że jestem zaskoczony, gdyż w pierwszym dniu spodziewałem się dwóch, góra trzech głosów. Tymczasem swój głos oddało już 16 osób, jednak nie wszyscy chcą się publicznie ujawnić. A szkoda, bo tak jak napisał sdr wyżej zabawa polega nie tylko na klikaniu. :)

Ja zagłosowałem na Vercettiego. Pierwszy główny bohater GTA który mówi, w dodatku mówi głosem Raya Liotty - chłopczyka z ferajny wywarł na mnie ogromne wrażenie. W połączeniu z osobowością, zamiłowaniem do hawajskich koszul, pastelowego garnituru i broni ciężkiego kalibru wychodzi coś znacznie mocniejszego od Boomshine.
(1) Bohater GTA · napisany: 15.01.2012 23:52
W pierwszej edycji plebiscytu wybieramy bohatera całej serii Grand Theft Auto, czyli postać z którą najbardziej się zżyliśmy i która najbardziej się spodobała. Jednym zdaniem kogoś, kto ma jaja ze stali. Ta edycja jest pozbawiona nominacji, czyli oznacza to, że głosujemy na wybrane wcześniej postacie.

O miano bohatera Grand Theft Auto walczą:
1. Mike (GTA Advance)
2. Claude Speed (GTA2, GTA III)
3. Tommy Vercetti (Vice City)
4. Carl Johnson (San Andreas)
5. Toni Cipriani (Liberty City Stories)
6. Vic Vance (Vice City Stories)
7. Niko Bellic (GTA IV)
8. Johnny Klebitz (The Lost and Damned)
9. Luis Lopez (The Ballad of Gay Tony)
10. Huang Lee (Chinatown Wars)

Głosować możecie w ankiecie na stronie głównej, a w tym temacie możecie dyskutować dlaczego wybraliście akurat tę, a nie inną postać. W tej edycji do wygrania czeka smycz GTG, unikalny alias pocztowy @gtathegame.net oraz $1000 dodatkowych puntków.

GŁOSUJ
Regulamin · napisany: 15.01.2012 22:32
Zasady udziału w plebiscycie Best of GTA określone są prostym językiem w regulaminie, bo bez niego zamiast zabawy byłaby anarchia. Prawidłowe wzorce zachowań, zasady gry i przewidziane nagrody ukryte są pod tym linkiem lub w tekście poniżej. W przypadku niejasności proszę o kontakt na PW.

Regulamin
Plebiscytu "Best of GTA"

1) Niniejszy Regulamin określa zasady plebiscytu "Best of GTA".
2) Plebiscyt organizowany jest z okazji piętnastej rocznicy premiery pierwszej części serii gier "Grand Theft Auto", dziesiątej rocznicy premiery "Grand Theft Auto: Vice City" oraz ósmej rocznicy działalności serwisu GTAthegame.
3) Organizatorem Plebiscytu jest Redakcja serwisu GTAthegame działającego pod adresem www.gtathegame.net.
4) Przebieg Plebiscytu nadzorują wyznaczeni członkowie Redakcji GTAthegame:
- 1) Jakub Pietryka [chaos]
- 2) Dawid Pająk [sdr]
5) Uczestnikiem Plebiscytu jest każdy zarejestrowany użytkownik serwisu GTAthegame, który weźmie udział w co najmniej jednej Edycji Plebiscytu.
6) Plebiscyt składa się piętnastu Edycji. Każda Edycja dotyczy innego tematu ustalonego przez Organizatora.
7) Poszczególne edycje odbywają się w wyznaczonych przez Organizatora terminach.
- 1) od 16 do 22 stycznia 2012 (7 dni),
- 2) od 30 stycznia do 5 lutego 2012 (7 dni),
- 3) od 6 do 19 lutego 2012 (14 dni),
- 4) od 27 lutego do 11 marca 2012 (14 dni),
- 5) od 19 marca do 1 kwietnia 2012 (14 dni),
- 6) od 9 do 22 kwietnia 2012 (14 dni),
- 7) od 30 kwietnia do 13 maja 2012 (14 dni),
- 8) od 21 maja do 3 czerwca 2012 (14 dni),
- 9) od 11 do 24 czerwca 2012 (14 dni),
- 10) od 3 do 16 września 2012 (14 dni),
- 11) od 24 września do 7 października 2012 (14 dni),
- 12) od 15 do 28 października 2012 (14 dni),
- 13) od 29 października do 11 listopada 2012 (14 dni),
- 14) od 19 listopada do 2 grudnia 2012 (14 dni),
- 15) od 10 do 23 grudnia 2012 (14 dni).
8) Dodatkowo od 25 czerwca do 1 września 2012 przeprowadzona zostanie specjalna "Edycja wakacyjna" Plebiscytu, trwająca 69 dni i polegająca w całości na nominacjach dokonywanych przez Uczestników.
9) Edycja druga związana jest z ósmą rocznicą powstania serwisu GTAthegame. Edycja dwunasta związana jest z dziesiątą rocznicą premiery "Grand Theft Auto: Vice City".
10) Edycje trwające 7 dni polegają na głosowaniu w ankiecie i wyborze jednej z opcji ustalonych przez Organizatora.
11) Edycje trwające 14 dni polegają na nominacjach dokonywanych przez Uczestników (dni od pierwszego do siódmego danej Edycji) oraz głosowaniu w ankiecie (dni od ósmego do czternastego danej Edycji).
12) W przypadku Edycji trwających 14 dni dostępne opcje ankiety ustalane są na podstawie nominacji dokonanych przez Uczestników.
13) Każdemu Uczestnikowi przysługuje prawo do jednej nominacji w danej Edycji oraz oddania jednego głosu w ankiecie w danej Edycji.
14) Uczestnik dokonuje nominacji publikując ją na forum serwisu GTAthegame dostępnym pod adresem forum.gtathegame.net we wskazanym przez Organizatora temacie.
15) W przypadku dokonania przez Uczestnika więcej niż jednej nominacji przy ustalaniu opcji ankiety przez Organizatora pod uwagę brana jest tylko pierwsza nominacja dokonana przez danego Uczestnika.
16) Za udział w Plebiscycie przewidziane zostały nagrody:
- 1) 1 komplet gier z serii "Grand Theft Auto" na platformę Steam/PC,
- 2) 1 egzemplarz gry "Grand Theft Auto IV: Complete Edition" na wybraną platformę,
- 3) 1 egzemplarz gry "Grand Theft Auto: San Andreas" na platformę PC,
- 4) 1 egzemplarz gry "Grand Theft Auto: Vice City" na platformę PC,
- 5) 1 egzemplarz gry "Grand Theft Auto III" na platformę PC,
- 6) 15 smyczy z logo serwisu GTAthegame,
- 7) 15 kompletów vlepek z motywem z serii "Grand Theft Auto",
- 8) 10 "buttonów" z logo LCPD,
- 9) 3 aliasy pocztowe @gtathegame.net,
- 10) 5 zestawów każdy po 1500 dodatkowych punktów w serwisie GTAthegame,
- 11) 5 zestawów każdy po 1000 dodatkowych punktów w serwisie GTAthegame,
- 12) 5 zestawów każdy po 800 dodatkowych punktów w serwisie GTAthegame.
17) W losowaniu nagród biorą udział Uprawnieni Uczestnicy Plebiscytu.
18) Uprawnieni do brania udziału w losowaniu nagród są Uczestnicy, którzy zarejestrowali swoje konto w serwisie GTAthegame przed dniem 1 września 2011 lub aktywnie brali udział w życiu społeczności serwisu GTAthegame w całym roku 2011.
19) Uczestnik traci status Uprawnionego Uczestnika w danej Edycji jeśli Edycja trwała 14 dni i Uczestnik nie uzasadnił dokonanej przez siebie nominacji.
20) Organizator zastrzega sobie prawo odebrania Uczestnikowi statusu Uprawnionego Uczestnika w danej Edycji po uzasadnieniu decyzji.
21) Za aktywny udział w życiu serwisu GTAthegame uznaje się napisane na łamach serwisu GTAthegame komentarze oraz napisane na forum serwisu GTAthegame posty w łącznej liczbie nie mniejszej niż pięćdziesiąt.
22) Po każdej Edycji jednemu Uprawnionemu Uczestnikowi wybranemu na drodze losowania przyznawana jest jedna lub więcej nagród ustalonych przez Organizatora w pierwszym dniu trwania danej Edycji.
23) Ogłoszenie Zwycięzcy nagrody lub nagród w Edycji następuje następnego dnia po zakończeniu danej Edycji na forum serwisu GTAthegame.
24) Bezpośrednio po ogłoszeniu Zwycięzcy Organizator powiadamia Zwycięzcę za pośrednictwem systemu Prywatnych Wiadomości o możliwości odbioru nagrody.
25) Zwycięzca traci prawo do nagrody lub nagród jeśli nie odpowie na powiadomienie w ciągu 72 godzin od jego doręczenia.
26) W dniu 30 grudnia 2012 nastąpi losowanie nagrody specjalnej - jednego egzemplarza gry "Grand Theft Auto V" w wersji na platformę wybraną przez Zwycięzcę.
27) Warunkiem udziału w losowaniu nagrody specjalnej jest posiadanie statusu Uprawnionego Uczestnika w co najmniej dziesięciu Edycjach Plebiscytu.
28) Wszelkie próby oszustwa w Plebiscycie wiążą się z wykluczeniem Uczestnika z dalszego udziału oraz czasową lub stałą blokadą konta w serwisie GTAthegame.
29) W przypadku zaistnienia sytuacji spornych i/lub nieprzewidzianych w niniejszym Regulaminie decydujący głos należy do Organizatora.
30) Udział w co najmniej jednej Edycji Plebiscytu oznacza akceptację niniejszego Regulaminu.

31) Jeżeli frekwencja w danej edycji plebiscytu będzie mniejsza niż 10, w losowaniu przewidzianych nagród biorą także użytkownicy, którzy aktywnie brali udział w danej edycji poprzez zgłoszenie swojej nominacji i zagłosowanie, a nie napisali na łamach serwisu 50 komentarzy lub postów.

Załącznik:
TERMINY WYSYŁKI NAGRÓD
Pochwal się prezentamy. · napisany: 12.01.2012 21:46
Święta, święta i po świętach.
DowciApy · napisany: 11.01.2012 16:29
Zamiast marudzić - zachęcam do sypnięcia dowcipów z rękawa, wy ponurzaki.

Przychodzi facet do lekarza i chce dostać zwolnienie z pracy. Lekarz mu na to, że nie może mu dać zwolnienia, bo nie ma ku temu żadnego powodu. Pacjent jest zdrowy i koniec. No wiec facet wyszedł z gabinetu i jak się w poczekalni zatoczył, tak runął na podłogę i umarł na miejscu. Lekarz wychodzi, patrzy co się stało i mówi do pacjentów:
- No widzicie? Miałem rację. Tak mu się pracować nie chciało, że wolał umrzeć niż iść do roboty!
· Wybierz stronę: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 25.04.2024 13:10
·
Obecnie forum przegląda 23 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 23 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Bubin (34) · siwek19922 (25) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies