Gość

Rejestruj

błąd
Musisz być zalogowany!
Zaczekaj...
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 29.03.2024 15:39
· GTAthegame · Forum · Posty Użytkownika Chaos
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
Chaos
czy to wina mojego sprzętu · napisany: 30.09.2012 10:47
To twoja wina, bo dawno nie byłeś u spowiedzi heretyku!

A na poważnie, to moim zdaniem przycinanie się może wynikać z karty graficznej, której taktowanie procesora i shaderów jak mniemam wynosi 575 MHz (zakładam, że masz model 4830). To odrobinę za mało jeśli chcesz grać na full średnich detalach. Dla porównania mój GeForce 9600 ma 650 na procku i 1625 na shaderach i trochę spowalnia przy średnich detalach przy dłuższej grze. Spróbuj ustawić domyślne ustawienia dla karty (auto config) i zwróć uwagę czy gra się przycina.

Jeśli nie karta (nie podałeś dokładnego modelu) to zwróć uwagę na procesy działające w tle. Nawet ten, który z pozoru pożera najmniej pamięci może mieć znaczny wpływ na rozgrywkę.
(11) Najciekawszy element poboczny · napisany: 24.09.2012 08:27
Cześć. Poniedziałek to idealny dzień na rozpoczęcie kolejnej edycji plebiscytu Best of GTA. Kolejna szansa na zgarnięcie zajefajnych gadżetów, załapanie się do losowania egzemplarza GTA V pod koniec roku, a także zapisania się na kartach historii tego serwisu.

Nie tak dawno temu wybieraliście najtrudniejszą misję. Ale seria Grand Theft Auto składa się nie tylko z wykonywania zadań. Jest również tysiąc różnych elementów pobocznych do wykonania. Przez najbliższe dwa tygodnie wybierać będziecie najciekawszy z nich.

Tym razem nagrodami będą: vlepki, button, alias @gtathegame.net i $1500 punktów. Standardowo w losowaniu nagród rzeczowych biorą udział użytkownicy, którzy zgłosili swoją kandydaturę, zagłosowali na nią i posiadają co najmniej 50 postów lub komentarzy na swoim koncie.

Zapraszam do udziału.
(10) Ulubiony gang · napisany: 17.09.2012 19:55

Orange Grove Families (SA) (głosów: 3)
Triady (III) (głosów: 2)
Mafia Leone (III) (głosów: 1)
Kubańczycy (VC) (głosów: 1)
Diablos (III) (głosów: 0)
Rosyjska Mafia (GTA2) (głosów: 0)
(10) Ulubiony gang · napisany: 10.09.2012 07:57
Głosujta, trochę później niż zwykle poprzez problemy z moim sprzętem, ale waszych typów też nie było za wiele
PROPOZYCJA24.pl · napisany: 06.09.2012 19:33
Miło mi poinformować, że obiecane Centrum Biblioteczne jest już aktywne.
Każdy zarejestrowany użytkownik serwisu może w ramach konta założyć własną bibliotekę, w której może pochwalić się innym jakie pozycje książkowe, filmowe, muzyczne lub gry posiada w swojej kolekcji. Dodatkowo może udostępnić ją innym poprzez wysłanie maila lub Prywatnej Wiadomości.

Zapraszam do korzystania z nowej opcji.
WAKACYJNA EDYCJA SPECJALNA · napisany: 03.09.2012 15:05
Pozostała jeszcze kwestia ogłoszenia wyników ostatniej, wakacyjnej edycji. Nie chce mi się czekać do wieczora, więc pozwolę sobie ogłosić wynik już teraz. Tak jak wspomniałem wcześniej, przez 69 dni słonecznych (lub nie) wakacji mieliście okazję do wypowiedzi na temat najlepszego Grand Theft Auto w historii. Jasne, że było to trudne zadanie, lecz zgodnie z obietnicą najlepszy tekst nagrodzimy kompletem gier Grand Theft Auto. Łącznie zgłosiliście 9 kandydatur, a wasze teksty były krótkie i bez konkretnego uzasadnienia. Na szczęście znalazło się kilku śmiałków którzy potraktowali konkurs jak najbardziej serio i skrobnęli chwytające za serce elaboraty pełne wspomnień i sentymentów. Wybór nie był prosty, zwłaszcza że w większości były to treściwe i skondensowane teksty, a najchętniej wskazalibyście Grand Theft Auto V jako najlepszą część, gdyby tylko oczywiście już była na rynku.

Spośród wszystkich zgłoszeń wyróżniało się jedno, pełne wspomnień, w którym autor cofa się piętnaście lat wstecz i rok po roku przypomina sobie niezwykłą atmosferę panującą w jego pokoju, gdy grał w kolejne części GTA. Mam nadzieję, że wiecie już który to tekst. Pragnę uścisnąć z całej siły dłoń Grześkowi (Roninowi) bo właśnie to on zostaje zwycięzcą specjalnej edycji plebiscytu Best of GTA. Jego tekst możecie przeczytać klikając w ten link. Serdecznie gratuluję.
(10) Ulubiony gang · napisany: 02.09.2012 22:31
Witam po wakacyjnej przerwie podczas której trwała w najlepsze specjalna edycja plebiscytu Best of GTA. Przez 69 dni wybieraliście grę Grand Theft Auto wszech czasów. Zwycięski tekst został już wybrany i pojawi się na naszej stronie już jutro około 22, a jego autor otrzyma komplet gier ze znaczkiem GTA. Tymczasem nadeszła pora rozpocząć kolejną, standardową edycję.

Znany jest już najlepszy i najgorszy bohater, najzabawniejsza postać, najlepsza radiostacja, easter-egg, najbardziej wzruszający moment, najciekawsze miejsce i najtrudniejsza misja. Dodatkowo podczas urodzinowej edycji wybraliście lata najlepszych wspomnień. Tym razem przez najbliższe dwa tygodnie skupimy się na organizacjach przestępczych, które pojawiły się w grach Grand Theft Auto, czyli gangach. A było ich sporo. Do końca niedzieli 9 września możecie składać swoje typy odnośnie "ulubionego" gangu z uzasadnieniem, a od poniedziałku 10 września rozpoczniemy głosowanie. Standardowo w losowaniu nagród rzeczowych biorą udział użytkownicy co zgłosili swoją kandydaturę, zagłosowali na nią i posiadają co najmniej 50 postów lub komentarzy na swoim koncie.

A myślę, że warto ponieważ zdecydowaliśmy się zwiększyć pulę nagród materialnych. W tej edycji do zgarnięcia jest paczka z Grand Theft Auto III, kompletem wlepek, smyczką z logo GTG oraz $1000 punktów na drobne zakupy w naszym sklepie.
WAKACYJNA EDYCJA SPECJALNA · napisany: 02.09.2012 12:52
Dziękujemy za udział w edycji. Wyniki i start kolejnej już jutro.

Jeśli ktoś chciałby coś jeszcze napisać to temat otwarty.
PROPOZYCJA24.pl · napisany: 04.08.2012 18:12
- Jaka przeglądarka? Ja nie widzę problemu ani na IE/Operze/FF. Dodany link do filmu musi być z przedrostkiem "http://" żeby film mógł się otwierać poprawnie i żeby zadziałało przekierowanie ;P
- Skrzynka odbiorcza jest dostępna na stronie głównej po zalogowaniu. Deadlink został poprawiony.
- W produkcji jest zgłaszanie całej propozycji :)
rockstarstage.pl · napisany: 29.07.2012 11:30
Mnie jakoś google nie faworyzuje. :(
rockstarstage.pl · napisany: 28.07.2012 11:02
Jasne że strony oparte na własnym autorskim silniku i bogate merytorycznie zawsze będą lepsze od darmowych CMSów. :)
rockstarstage.pl · napisany: 27.07.2012 18:39
Bardzo fajnie, że jest jeszcze ktoś w dzisiejszych czasach dzielnie zapycha internet nowymi stronami, które tematycznie odbiegają od dupy wołowej lub dupy Maryny. Dawniej, gdy internet dla wielu osób w Polsze był czymś obcym i gdy ludzie podchodzili do niego z widłami co chwilę ktoś tworzył strony. Doskonale pamiętam jak ktoś ze znajomych codziennie umieszczał coś nowego. Aż do momentu gdy powstały gotowe szablony czy interfejsy które tworzyły stronę od strony technicznej, a twórca martwił się tylko o zawartość merytoryczną ;)

To mnie boli. Więc od strony technicznej zarzucić mogę klika niepoprawnych linków - np. klikam Max Payne w menu, a widzę RDR. Graficznie nie ma rewelacji, jest bowiem czytelnie i przejrzyście natomiast to logo to jakiś koszmar. Tak jak bym oglądał siebie w lusterku zaraz po przebudzeniu. Również tematycznie dobrze nie jest, co prawda mało jest polskich stron konkretnie o Rockstar Games, ale jak dla mnie jedna słuszna która wystartowała prawie 4 lata temu wystarczy. Dobre rady? Nie twórzcie i nie piszcie nic na siłę! Nikt nie chce czytać kilkulinijkowych tekstów.

[ SZLAG MNIE TRAFI Z TĄ NOWĄ WERSJĄ OPERY. JEDYNE SŁUSZNE WERSJE TO < 12. ]

I przez to że zawiesiła mi się przeglądarka podczas pisana posta, nie pamiętam co pisałem...

A... To gromadzenie punktów które nic nie dają oprócz kolorowego nicka, jak wspomniał w innym temacie Pepe trochę już się ludziom przejadło. Może dobrym pomysłem byłoby wprowadzenie blokady wyświetlania treści lub opcji dla osób które nie uzbierały określonej liczby pkt? Trudno powiedzieć, bo nic tak nie motywuje dzisiejszych internautów jak kasa czy demotywatory.
WAKACYJNA EDYCJA SPECJALNA · napisany: 27.07.2012 18:16
W dupach wam się poprzewracało od tego dobrobytu :DDDD ;)
PROPOZYCJA24.pl · napisany: 26.07.2012 17:00
Heh aż 12 godzin trwało podpinanie domeny i strona zniknęła Dało mi to czas na poprawienie błędów. Powinno już wszystko działać.
PROPOZYCJA24.pl · napisany: 25.07.2012 22:17
Już dawno zgłupiał. :(
PROPOZYCJA24.pl · napisany: 24.07.2012 17:23
Nie mam fejsa. :(
PROPOZYCJA24.pl · napisany: 23.07.2012 18:56
PROPOZYCJA 24.pl



Po ponad roku poszukiwania naprawdę przejrzystego portalu gdzie znaleźć można godne polecenia książki, filmy, muzykę i gry i pół roku motywowania się do stworzenia takiego serwisu wreszcie udało mi się uruchomić pierwsze jego wydanie.

Czy dopadła Cię kiedyś nuda? Założę się o dychę, że zdarzyło Ci się usiąść w fotelu i zastanawiać się na co masz ochotę. Pech chciał, że wszystkie książki z półki już przeczytałeś, wszystkie filmy już obejrzałeś, a do kina Ci się nie chce iść, wszystkie mp3 przesłuchałeś z tysiąc razy, a gry znasz już na pamięć. Pewnie też nie chce Ci się przeglądać tysiąca for internetowych w poszukiwaniu propozycji na wieczór.

Właśnie Tobie dedykuję ten serwis. Na tej stronie znajdziesz propozycje ciekawych książek, godnych uwagi filmów, interesującej muzyki czy wciągających gier. Wszystko jest dodawane przez innych użytkowników, którzy nie pozwolą abyś się nudził. Ty także za pośrednictwem tej strony możesz polecać innym tytuły ze swojej biblioteki. Kliknij odpowiednią ikonę, napisz parę szczegółów o tytule który chcesz zaproponować i podaj dalej! Witamy w internetowej bibliotece książek, filmów, muzyki i gier, gdzie wszystkie informacje o danym tytule są w jednym miejscu.

Serwis jest w wersji testowej, więc gdzieniegdzie można napotkać błędy. Będę wdzięczny za przekazywanie każdej uwagi o błędnym skrypcie czy nawet literówce.

Obecnie dostępne funkcje:
- dodawanie nowych propozycji w kategoriach: książki, filmy, muzyka, gry
- listowanie przesłanych propozycji według nazwy
- listowanie przesłanych propozycji według gatunku
- funkcja poleć propozycję wszystkim
- funkcja poleć propozycję znajomemu na e-mail
- funkcja poleć propozycję znajomemu na PW
- komentowanie danej propozycji
- edycja dodanej przez siebie propozycji
- bezpłatna rejestracja użytkownika
- panel użytkownika
- moduł Prywatnych Wiadomości (pisanie wiadomości, odbiór i skrzynka nadawcza)

Funkcje, które zostaną uruchomione wkrótce:
- biblioteka użytkownika (dodawanie pozycji / edycja / kasowanie)
- udostępnianie biblioteki znajomym
- dodawanie recenzji
- shoutbox
- ulepszenie panelu użytkownika
- dziennik zdarzeń

Jestem otwarty na Twoje propozycje dotyczące serwisu. Jeśli chciałbyś coś dodać lub zmienić - skontaktuj się ze mną poprzez PW.

Mam nadzieję, że dzięki tej stronie nuda nigdy Cię już nie dopadnie.
Mamy już IV ! · napisany: 19.07.2012 20:45
kothka napisał:
[quote=conix]ale już przeszedłem na x'ie to przynajmniej wiem, że te GTA IV wcale takie fajne nie jest ^^ xD


Bzdura.[/quote]

I to przez wielkie Be.
Hiszpania - Włochy · napisany: 30.06.2012 11:48
Hiszpania.
WAKACYJNA EDYCJA SPECJALNA · napisany: 25.06.2012 17:12
Ponieważ rozpoczyna się sezon wakacyjny, nadeszła pora zrobić sobie od Besta małą przerwę. Nie oznacza to jednak, że przez ten czas nie będziecie mieli okazji zgarnąć wypasionych nagród ufundowanych przez naszego ukochanego administratora - sdr'a Rozpoczynamy bowiem specjalną wakacyjną edycję plebiscytu, która potrwa do 2 września czyli 69 dni ;). Edycja ta polegać będzie TYLKO I WYŁĄCZNIE NA TYPOWANIU. Przez ten czas, w tym temacie na forum wybierać będziecie Grand Theft Auto wszech czasów czyli najlepszą według was część. Żeby nie było za łatwo, swój wybór musicie uzasadnić w kilku zdaniach, ale nie więcej niż w 10000 znaków. Spośród wszystkich nominacji we wrześniu redakcja wybierze najciekawszą propozycję, a jej autor zostanie nagrodzony kompletem gier Grand Theft Auto w dystrybucji cyfrowej. Standardowo aby zakwalifikować się do finału potrzeba mieć 50 komentarzy lub postów na koncie. Aby szanse były wyrównane przez te dwa miesiące nawet wskazane jest aktywne udzielanie się na łamach całego serwisu. Myślę, że dla takiej nagrody warto się wysilić, chwycić ołówek w dłoń i wyskrobać coś ciekawego. :)
(9) Najtrudniejsza misja · napisany: 25.06.2012 16:21
Najtrudniejsza misja w serii GTA:
Freefall (SA) (głosów: 3)
Demolition Man (VC) (głosów: 3)
End of the Line (SA) (głosów: 3)
Learning to Fly (SA) (głosów: 2)
Espresso-2-Go! (GTA3) (głosów: 2)
The Driver (VC) (głosów: 2)
Light My Pyre (VCS) (głosów: 1)
Out of Commission (IV) (głosów: 0)
Army Base Alert (GTA2) (głosów: 0)
The Job (VC) (głosów: 0)
To już 20 lat od kiedy... · napisany: 21.06.2012 19:20
Nokia 3210... Co za telefon. Osobiście sam takiego nie miałem, ale następczynię 3310 mam do tej pory.

Pierwszy telefon dostałem latem 2001 roku i był to Siemens S6. Aktywowany w tak taku, który miał wtedy cholernie wysokie stawki za połączenia, a o smsie wysłanym z TAKIEGO telefonu można było zapomnieć. Miał on 5 (pięć) dzwonków, baterię na 12 godzin i kilka kilogramów ołowiu w środku, bo gdy go wkładałem do kieszeni to spadały mi spodnie. Następny był Bosch Com 607 który był znacznie lżejszy, posiadał znacznie więcej piszczących dzwonków i diodę nad wyświetlaczem. Następna była Nokia 3310, którą posiadam do dzisiaj i którą bardzo miło wspominam. Posiadałem też jakiegoś Alcatela, który rozleciał się po dniu użytkowania, Sony CMD J7 z ***istym pokrętełkiem z boku i ***istą grą w której rzucało się małpie banany za pomocą tego pokrętła (:D), Phillipsa Fisio 620, Sony Ericssona T68, Sony Ericssona T230. Pod koniec 2004 roku po nieprzyjemnościach w Erze zakupiłem kartę w Idei Pop i Nokię 5510 (cegłę). Również kultowy model, który mile wspominam, aczkolwiek bardzo brakowało możliwości dołączenia karty pamięci. Następna była Nokia 3100 o której wspomniał fan, którą miałem znacznie dłużej, bo aż 2 lata. W międzyczasie korzystałem z Nokii 3120, Siemensa SL 45i i Motoroli E398 na której uczyłem się zmieniać oprogramowanie telefonu W 2007 wróciłem jako syn marnotrawny do Ery za sprawą Nokii 6230i w zarąbistej ofercie na abonament. Bardzo funkcjonalny telefon, który wówczas miał wszystko co potrzebowałem i żałuję do tej pory że się go pozbyłem. Również posiadałem go bardzo długo - do 2009. Następna była Nokia E51, która miała tyle przycisków i funkcji, że nie mogłem się połapać, ale świetnie sprawdzała się jako dostęp do bezprzewodowego internetu. Od 2010 zacząłem używać Nokii 6300, którą używam po dziś dzień po drobnych usprawnieniach. W 2011 dostałem Samsunga S7220 bo chciałem sprawdzić, czy przekonam się do innego telefonu niebędącego Nokią. Owszem, bardzo fajny, prosty jak cep i dobry aparat, aczkolwiek taki solidny, że 3 miesiące później rozlał mi się wyświetlacz w kieszeni. Nie naprawiałem go ponieważ koszt nowego wyświetlacza przewyższał wartość telefonu. Od popsucia Szajsunga wróciłem do Nokii i równie nieskomplikowanego modelu 2330 Classic, który miał kaprys zawieszenia się czy resetu w najmniej odpowiedniej chwili. Sporo tego było i gdybym nie zabrał kiedyś przypadkiem telefonu z domu to pewnie przez jakiś czas czułbym się niezręcznie, ale myślę że po kilku dniach nieużywania pewnie odzwyczaiłbym się.

Kod:
1. Siemens S6
2. Bosch Com 607
3 Nokia 3310
4. jakiś Alcatel
5. Sony CMD J7
6. Phillips Fisio 620
7. Nokia 3310
8. Sony Ericsson T68
9. Sony Ericcson T230
10. Nokia 5510
11. Nokia 3100
12. Nokia 3120
13. Motorola E398
14. Nokia 6230i
15. Siemens SL45i
16. Nokia E51
17. Nokia 6300
18. Samsung S7220 Ultra Classic
19. Nokia 2330 Classic

Jak widać uznaję każdy telefon pod warunkiem, że jest to Nokia ;)
To już 20 lat od kiedy... · napisany: 18.06.2012 21:03
... no właśnie, kiedy co?

18 czerwca 1992 roku uznawany jest za symboliczny dzień kiedy Polacy dostali możliwość korzystania z telefonu komórkowego. Tego pamiętnego (lub nie) dnia dzięki Telekomunie Polskiej, France Telecom i Ameritech wystartowała w naszym kraju pierwsza sieć Centertel pracująca w systemie NMT450i. Centertel oferował wtedy wielkie walizki do dzwonienia, które ważyły kilka ton, a bogatsi mogli zakupić o wiele mniejszą cegłę jak Nokia Citimap, która i tak nie mieściła się w kieszeni. Nietrudno się domyśleć że telefon komórkowy mieli nieliczni, gdyż był on symbolem bogactwa lub biznesu. Magiczną liczbę 50 tysięcy abonentów udało się osiągnąć niecałe trzy lata później - w maju 1995 roku. W 1996 roku do gry włączyły się spółki Polkomtel (Plus) i Polska Telefonia Cyfrowa (Era) i rozpoczęła się walka o klienta poprzez obniżanie stawek, uruchomienie systemu cyfrowego, telefony za symboliczną złotówkę, umożliwienie wysyłania smsów, oraz dostęp do internetu. W 2007 na scenie pojawił się czwarty operator P4, który przygotował konkurencyjną ofertę Play. Dzisiaj w Polsce zarejestrowanych jest ponad 51 milionów kart sim, więc na każdego z nas przypada statystycznie ~ 1,34 telefonu.

Z tej okazji, podobnie jak rok temu kiedy świętowaliśmy 30 lat PC i 20 lat internetu, zachęcam do publikowania waszych wspomnień. Jaki był wasz pierwszy telefon, w jakiej pracował sieci, kiedy go dostaliście, co wtedy czuliście, jakie miał funkcje, jaki macie obecny model czy dalibyście radę obecnie wytrzymać chociaż jeden dzień zostawiając go w domu. W temacie obowiązuje całkowity zakaz prywatności. Wszelkie emocje, wspomnienia i podróże w czasie są jak najbardziej wskazane.
Przyśpieszenie samochodu · napisany: 15.06.2012 15:26
http://www.killicon.com/GTAIVHANDLINGEDITORV1.zip tutaj masz edytor handlingów, baw się do woli.

http://www.gtathegame.net/pliki/pliki.php?nr=140 tutaj też. Wszyscy zapomnieli że GTG ma download.
problem z zainstal. RGSC · napisany: 14.06.2012 18:18
Dziękujemy, dobranoc.
· Wybierz stronę: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 29.03.2024 15:39
·
Obecnie forum przegląda 28 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 28 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · mikehopfen (39) · simspl26 (27) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies