Gość

Rejestruj

błąd
Musisz być zalogowany!
Zaczekaj...
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 25.04.2024 23:55
· GTAthegame · Forum · Posty Użytkownika chaos
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
chaos
Problem z uruchomieniem MP 2 · napisany: 31.01.2013 15:12
Spróbuj uruchomić w zgodności z XPekiem lub jako administrator.
Apocalypse - movie by wiNt · napisany: 30.01.2013 14:00
A Night in Liberty · napisany: 29.01.2013 18:53
Jedyne co wyciągnąłem z trainera to postacie, animacje i głosy, które musiałem dogrywać osobno. Montaż ostateczny w Video Studio, bo jak wiadomo Video Edytor ma tylko podstawowe możliwości. Kamera na Star Junction jest z gry, poważnie. Na dowód widać znikające samochody, które podejrzewam przy użyciu trainera nie znikają. Chyba, że się coś naciśnie przez przypadek Zauważyłem że w TBOGT gra pozwala na robienie dalszych ujęć niż w GTA IV. Ale to kosztem znikających ustawień poprzednich markerów, trzeba się bardzo pilnować.

Najbardziej mnie zeźliło gdy po półtora godzinnym renderowaniu gra się zawieszała na jednym klipie. Trzy razy. Ostatecznie udało się przemielić, lecz trochę klatek zginęło - ujęcie gdy dojeżdżają do Maisonette 9 :)
A Night in Liberty · napisany: 29.01.2013 16:04
Nie chciało mi się przedłużać tasiemca i postanowiłem założyć nowy temat jak zrobił to kolega wcześniej.

"Noc w Liberty" czyli trójka bohaterów GTA IV w akcji. Luis, Niko i Johnny w sobotni wieczór szukają najlepszej imprezy w mieście. W tym celu odwiedzają kilka znanych klubów... Inspirowałem się klipem Saturday Night Live z Jimem Carreyem, gdzie podkładem był Haddaway - What Is Love, a także filmami "Noc w Roxbury" i "Gorączka Sobotniej Nocy".

Nie mogłem dodać oryginalnego podkładu, ponieważ YouTube strasznie płacze z powodu praw autorskich, więc skorzystałem z alternatywnej muzyki.

Enjoy.

Apocalypse - movie by wiNt · napisany: 28.01.2013 18:04
Gościu! To jest ***iste! Gdybyśmy byli znanym portalem społecznościowym to dostałbyś ode mnie milion+++ lajków.
meet`logger · napisany: 19.01.2013 16:41
Ja nigdzie nie jade bo na dworcu w Będzinie nie zatrzymuje się żaden pociąg :(
GTAIV nie działa po aktuali. · napisany: 17.01.2013 14:22
Może się ***dolić. GTA IV to ***iście wrażliwa franca ;)
PS. Zapomniało się o nas, co? :>
PRZECZYTAJ ZANIM COŚ NAPISZESZ · napisany: 06.01.2013 12:09
Oczywiście w tym temacie.

Redakcja serwisu GTATHEGAME.NET nie toleruje, ani nie popiera korzystania z nieoryginalnych wersji gier, ani tym bardziej nie udziela pomocy w zakresie korzystania z takich kopii. Tematy związane z nieprawidłowym działaniem, bądź problemem z uruchomieniem pirackiej wersji gry są błyskawicznie przenoszone do kosza, a ich autorzy surowo karani blokadą konta. Jeżeli ktoś już korzysta z takich kopii gier, niech zachowa to dla siebie, a pomocy szuka we własnym zakresie, bądź (to rozwiązanie popieramy) kupi sobie oryginalną wersję gry, która wcale nie odstrasza ceną.
GTA IV - Problem przy starcie · napisany: 06.01.2013 12:06
Ku przestrodze:
Redakcja serwisu GTATHEGAME.NET nie toleruje, ani nie popiera korzystania z nieoryginalnych wersji gier, ani tym bardziej nie udziela pomocy w zakresie korzystania z takich kopii. Takie tematy są błyskawicznie przenoszone do kosza, a ich autorzy surowo karani blokadą konta. Jeżeli ktoś już korzysta z takich kopii gier, niech zachowa to dla siebie, a pomocy szuka we własnym zakresie, bądź (to rozwiązanie popieramy) kupi sobie oryginalną wersję gry, która nie jest przecież taka droga.
PajaDarkBoy Stunt Film 15 · napisany: 03.01.2013 11:14
Przyznam się bez bicia - nie wiem, nie widziałem i nie znam się na filmach kaskaderskich jednak ten obejrzałem do końca i jest to bodajże drugi tego typu film który mnie nie znudził po trzech sekundach.
Brak WIFI w laptopie · napisany: 01.01.2013 16:38
rosenberg napisał:
"Próbuje pokolei od nowa, od instalacji windowsa, a tak wogóle windows 7 ultimate bedzie odpowiedni do latopa ?


Powinien funkać, ponieważ producent udostępnia sterowniki urządzeń kompatybilne z tym systemem.
Brak WIFI w laptopie · napisany: 31.12.2012 18:12
Buahaha, riposta roku 2012!
Brak WIFI w laptopie · napisany: 31.12.2012 15:38
To w takim razie jeśli urządzenie nie działa nawet na oficjalnym sterowniku, musi być to problem sprzętowy - karta nie działa (o ile nie została wyjęta) lub jest problem na złączu. Jeżeli jest to laptop nowy, najlepiej oddaj do serwisu w ramach gwarancji, a jeśli nie to musisz niestety pofatygować się i mimo to poszukać jakiegoś dobrego i taniego serwisanta, który ci to zrobi lub wymienić na własną rękę podzespół (nie polecam, jeśli nie grzebałeś wcześniej w laptopach).

Zmartwię cię, bo nie widzę żadnych takich podzespołów na allegro.
Brak WIFI w laptopie · napisany: 31.12.2012 15:25
Odinstaluj wszystkie sterowniki, jakie zainstalowaleś (mogą być niekompatybilne jeśli jest wykrzyknik) i zainstaluj te z oficjalnej strony prodcenta

http://support.lenovo.com/pl_PL/downloads/detail.page?DocID=DS033345

Zauważ, że jest kilka wersji sterownika do karty sieci bezprzewodowej, dokładne dane sprawdzisz programikiem EVEREST.
FILMIKI z GTAIV · napisany: 30.12.2012 19:05
Jeffrey miał iść na studia, zdecydowanie lepiej by mu to poszło niż gangsta rap ;)

Kto powiedział że w GTA IV nie można robić dobrych stuntów?


+++ EDIT (30.12.2012 23:26):


A Day in Liberty


Zabawa z wideo edytorem w Grand Theft Auto IV trwa w najlepsze. To drugi filmik jaki kiedykolwiek nakręciłem w jakiejkolwiek grze. Przedstawia piękno miasta, jakie stworzyli programiści w grze Grand Theft Auto IV. Oczywiście nie zabrakło znanych akcentów z żyjącym w amerykańskim śnie Niko Bellica.

Wykorzystałem mod Icenchancer 2.1, który o mało co nie przyprawił mnie o zawał serca, kiedy zobaczyłem kolorowe kropki na ekranie monitora podczas gry. Już myślałem, że to koniec mojej karty graficznej, ale pomimo, że momentami było naprawdę gorąco, o dziwo wszystko to przetrzymała :)

Podłożona muzyka wydawała mi się bardzo patetyczna, więc niecnie ją wykorzystałem jako podkład żeby podkreślić podniosłość i powagę niektórych scen.

Ciągle próbuję opanować zastosowanie niestandardowej kamery w wideo edytorze, mam nadzieję że tym razem wygląda to lepiej niż w ostatnim filmie.

Enjoy!



+++ EDIT (03.01.2013 11:55):

Whoa, ale cisza. Mimo to nie odpuszczam.

Kiler

Biedny Jurek Kiler. Znalazł się w niewłaściwym miejscu, w niewłaściwym czasie, z niewłaściwym karabinem snajperskim w bagażniku swojej taksówki. Zostaje uznany za seryjnego mordercę działającego na zlecenie, który zabił 40 ludzi na terenie Polski, Europy i byłego ZSRR. Pewnego ranka zostaje aresztowany przez elitarną brygadę terrorystyczną i skierowany do więzienia o zaostrzonym rygorze. Stamtąd odbija go jego stały zleceniodawca - Stefan Siara Siarzewski, który ma dla niego kilka propozycji. Kiler na samym początku próbował wszystkim udowodnić, że nie jest tą osobą, za którą wzięła go policja z nieustraszonym komisarzem Rybą na czele, jednak po jakimś czasie życie gangstera zaczyna mu się podobać. Jednak Ryba nie poddaje się i cały czas depcze Kilerowi po piętach...

To krótkie streszczenie niewątpliwie jednej z najlepszych polskich komedii. Postanowiłem nieco odświeżyć ten "klasyk" umieszczając go w świecie Grand Theft Auto IV. Szybko zrobiony filmik, bez zbędnego pieszczenia się, gdyż używanie trainera powodowało, że gra zawieszała mi się dość często. Nie licząc dwóch godzin renderowania, po około trzech godzinach krótki minutowy filmik był gotowy... :)

Enjoy!



+++ EDIT (04.01.2013 00:12):

Chaos w natarciu... Poważnie muszę odstawić ten Video Edytor...

Lethal GTA IV


Hmm... Nie sądziłem, że kręcenie filmów wciągnie mnie na tyle, żeby przesiedzieć nad tym niemal cały dzień. Akcja Grand Theft Auto IV zawiera wiele dynamicznych wątków, które jeśli by zebrać wszystkie do kupy i nakręcić na ich podstawie film, to podejrzewam, że kina byłyby oblegane, a obraz otwarciem sezonu. Podobnie jest z moim ulubionym filmem - Zabójcza Broń 3 z Melem Gibsonem, Dannym Gloverem, Joe Pesci i Rene Russo. Postanowiłem połączyć te dwa światy razem ze sobą. Co z tego wyszło do obejrzenia poniżej. Dlaczego wybrałem trzecią część, skoro klasykami nazwać można dwie pierwsze? Ano ze względu na wspomniany dynamizm, którego pełno w zwiastunie Zabójczej Broni 3... Aha, poświęciłem się i swój komputer, który nie ma kosmicznej konfiguracji i zrenderowałem wszystko w hejdżdi.



+++ EDIT (04.01.2013 14:02):

Ale ten tasiemiec krótki, trzeba go wydłużyć. Tym razem nie bawiłem się w VE, lecz wybrałem się do internetu i znalazłem to:

Wise Guy



A tu prawdziwe video:


+++ EDIT (04.01.2013 15:53):

I jeszcze dwie perełki wygrzebane z RDSa, podlinkowana przez sdra w sierpniu 2011:






+++ EDIT (26.01.2013 14:45):

Przedłużam tasiemca.
Takie małe przypomnienie po wczorajszym rockstarowskim evencie i przed naszym dzisiejszym:




I taki krótki filmik z dupy, który mi przypomniał jak się obsługuje Video Editor:



+++ EDIT (28.01.2013 11:54):

Kolejny efekt zabawy z VE, zapraszam do oglądania:


+++ EDIT (01.02.2013 13:47):

Yeardly powraca:
FILMIKI z GTAIV · napisany: 30.12.2012 10:29
Ponieważ wielu ludzi przy pomocy tej gry nakręciło wiele ciekawych filmików, postanowiłem poświęcić im ten temat.

Jeżeli trafisz w internecie na coś ciekawego, podziel się z innymi wklejając linka tutaj. Co prawda w RDSie nic nie ginie, ale ciężko jest potem coś znaleźć.

Ja zacznę:

opublikowany ostatnio i zalinkowany w rdsie



Catch The Train (GTA IV machinima)


GTA V TRAILER #2 Trailer


Niko Gangam Style


GTA IV Rick Rolled


I na deser jeden z tych filmików podczas którego można dostać ataku śmiechu

(15) Najlepsza parodia/reklama · napisany: 24.12.2012 10:59
Najlepsza parodia lub reklama w GTA to:
reklama Pisswasser (głosów: 4)
parodia Apple - Fruit Computers (głosów: 4)
Statua Szczęścia (głosów: 3)
sklep narzędziowy SCREW IT (głosów: 1)
The American Thing (głosów: 1)
The Science of Crime (głosów: 0)
Jaką masz choinkę?? · napisany: 23.12.2012 13:19
W sumie to mam jakieś jeszcze lampki, ale po trzech godzinach rozplątywania ***iły mnie i ich nie założyłem.
Jaką masz choinkę?? · napisany: 23.12.2012 11:00
Widział Pan, to jest przykład jak jedno zdanie w tym kraju rozpętuje mega aferę. Podobnie było z Rywinem, z Kwaśniewskim, a ostatnio z jakimś tam Trotylem. ;P

Wrzuć ją. Moja to jest biedna, bez lampek na drugiej połowie ;)
Jaką masz choinkę?? · napisany: 22.12.2012 10:42
Pewnie, gdy dojdę do władzy wprowadzę w okresie świąteczno-noworocznym 7 dni wolnego, a nie 3 jak jest obecnie. Będziemy świętować jak bratni naród Rosjan!
Jaką masz choinkę?? · napisany: 21.12.2012 21:16
Szyderca, to że nie mają choinki nie znaczy że są Żydami. Żarty pokroju Kuby Wojewódzkiego nie są już śmieszne. W przeciwieństwie do kawałów o Żydach i Polakach :)
Jaką masz choinkę?? · napisany: 20.12.2012 12:15
Dawid, w centrum macie ładną choinkę. Ładniejszą niż dwie w Będzinie razem wzięte :P

KLIK!

A o to mój chwast. Brakło mi lampek na drugą połowę.
Brak dźwięku w San Andreas · napisany: 19.12.2012 18:53
I co było problemem?
Jaką masz choinkę?? · napisany: 19.12.2012 14:45
Poczuj magię świąt... y... chyba nie ta płyta.

W tym i tylko w tym temacie możesz sobie trochę pospamić i pochwalić się swoim świątecznym drzewkiem. Zrób fotkę swojej choince, wrzuć na jakiś serwis hostingowy i pokaż jak ładnie ją przystroiłeś.

Ja swoją pokażę jak tylko czymś ładnym przystroję.
Brak dźwięku w San Andreas · napisany: 19.12.2012 14:42
Ale mi chodziło o ubiegłą niedzielę :D
A próbowałeś uruchomić grę w zgodności z xpekiem?
· Wybierz stronę: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 25.04.2024 23:55
·
Obecnie forum przegląda 18 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 18 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Bubin (34) · siwek19922 (25) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies