Gość

Rejestruj

błąd
Musisz być zalogowany!
Zaczekaj...
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 26.04.2024 04:18
· GTAthegame · Forum · Posty Użytkownika req
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
req
San Andreas Xbox vs. PS2 · napisany: 10.07.2006 08:28
CarlSA napisał:
To nieprawda że na Xbox' owym gó*nie San Andreas wygląda lepiej. Pozatym co mówicie że Play Station 2 niepociągnie lepszej grafiki??. Włączcie sobie Burnouta 4. Jak na razie bije grafikę z Xboxa 360. Playstation2 Slim jest genialne. Moim zdaniem każde GTA wygląda lepiej na PS2 niż na inne platformy i jest bardziej grywalne. Zresztą więkoszośc gier jest lepsza na PS2


LOL. Po pierwsze - na Xie i PCecie SA wygląda lepiej. Ostrze wyrazniejsze tekstury, rodzielczosć itp. Po drugie, naucz się lepiej czytać - Myślisz że R* by zdołało połaczyć GTA z grafiką Burnouta 4 ?? chyba by wielkie kupsko zrobili :P przy tak dużym terenie PS2 by niewyrabiał z taką grafiką. To tak jak grać w Dooma3 max detale na GF4 mx :)

PS. Rutran - na PS2 na dual shocku2 :P
San Andreas Xbox vs. PS2 · napisany: 09.07.2006 08:37
Niezgadzam się z Rutranem i Tommym ja, wieczny pecetowiec, przyzwyczaiłem się do dzoja w 5 minut i już wiedziałem jedno - jak ja mogłem grać na PC ? Mówie serio... to jest cholernie przyjemne trzymać takiego gnata :)
San Andreas Xbox vs. PS2 · napisany: 08.07.2006 19:47
żyłkaa - nie no, ale jednak troszke dziwne. Pad jest tak zrobiony by się go wygodnie i przyjemnie trzymało i tak rzeczywiscie jest ;]
PS2 czy PSP czy XBOX ? · napisany: 08.07.2006 16:38
ToMeK napisał:
zresztą to tylko kolor, więc nie będzie mi psuł zabawy z gry ;p A ja chce jeszcze kupić originała LCS :)


Własnie. Kolor niegra roli w działaniu gier ;] Choć ja bym ci na początek to raczej polecił kupić San Andreas. Na dłużej ci starczy zabawy. (ale rozumiem twój apetyt na LCS więc sam juz niewiem ;p)

PS. poczekaj az skończy się konkurs, może akurat wygrasz LCS ;D (no chyba że niebrałes udziału). :ppp
San Andreas Xbox vs. PS2 · napisany: 08.07.2006 16:02
Żyłkaa napisał:
gralem gralem i niewygodnie mi bez myszy jest :| jest tylko KILKA gier na ktore lepiej miec pada ale to naprawde rzadkosc


Musiałeś miec wtedy połamane ręce, albo mocną bombe xD
PS2 czy PSP czy XBOX ? · napisany: 08.07.2006 13:03
Devilish napisał:
Czarnulka rox. Srebrne nie, że są ugly i fe, ale poprostu kwestia przyzwyczajenia.

A black PS! Only for some real hołmis~! :O


Taaa.... Srebrna ma więcej charakteru i jest ładniejsza, a ty niemożesz sie pogodzić z tym ze przyniej twoj PS2 jest taki czarny ! xD (joke) Nie no polecam PS2 slima.

PS. kup srebrną. Ładniej się prezentuje, oni maja czarną i poprostu niemogą tego znieść ale czarna to legenda i tez jest dość ładna ;] obie są tak samo dobre - to jest pewne :D
Mistrz Autobusu · napisany: 08.07.2006 12:58
Niezła gierca :D
San Andreas Xbox vs. PS2 · napisany: 08.07.2006 12:52
I wszyscy razem : Na PS2 wygodniej się gra !! xD
zderzenie · napisany: 03.07.2006 22:05
LOL... poprostu brak słów ale w niego rabnąl, tego jeszcze niewidziałem :p a ten drugi --> buhaha xD
Noto locoroco~! ^_^ · napisany: 02.07.2006 21:38
Sicko napisał:
da się? bo może się nie dać z powodu jakiegoś bugu czy coś...


LOL... nie, nieda sie ja pierd*le... ale przejdzmy do rzeczy właśnie grałem w Tesco na wystawie w LR. i powiem że gra jest naprawde wciągająca musieli mnie siekierą odganiać od konsolki... szkoda że na PS2 niema LocoRoco :(
Spekulacje i spiskowe teorie.. · napisany: 20.06.2006 20:06
A moim zdaniem jakąś postacią nieznaną z VC... ale spotkamy te znane chociaz może...
LCS Comics! · napisany: 19.06.2006 11:46
Hehehe a ja dopiero teraz zobaczył ten komiks heh ten pierwszy to LOL :P
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 26.04.2024 04:18
·
Obecnie forum przegląda 15 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 15 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Akrin (29) · eagle (32) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies