Gość

Rejestruj

błąd
Musisz być zalogowany!
Zaczekaj...
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 19.04.2024 09:28
· GTAthegame · Forum · Posty Użytkownika Toni
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Toni
Scary Claude · napisany: 12.07.2007 09:05
ok, szpecimy dalej...

Cytat:
zamontowałem do PCJ Carla Bombę o olbrzymiej sile rażenia.

A ten frajer udawać będzię Wooziego i nie zauważy, że ma jakieś olbrzymie gówno przymocowane do PCJ?

Cytat:
Cesar Vailplando

Już nawet nazwiska z gry przepisać bez błędu nie potrafisz? ;/

Cytat:
resztką sił pozostałych po smutku i płaczu po utracie siostry i szwagra

taak, Master of Disaster się popłakał, strzelił focha, wsiadl na motorynkę i pojechał w długą...

Cytat:
Dobiegli na miejsce zdarzenia i zauważyli tylko oderwaną rękę z napisem.. Grove 4 Live

Resztę już sprzątneli Ci z medyka, bo podobno Carl zgodził się na bycie dawcą organów...

Cytat:
Najprościej by było rozwalić ich na lotnisku, ale to by było zbyt proste.

i to by było na tyle.
Scary Claude · napisany: 11.07.2007 21:19
Cytat:
Trup Dziecka

kurde, to nie trup, to chodząca aborcja!

Cytat:
wirująca wokół okna firanka.

fajny nick dla jakiejś napalonej laski: WirującaFiranka ;)

[quotenajwiększego Człowieka w Portland[/quote]
e tam największego, metr osiemdziesiąt w kowbojkach i Tiarze Przydziału...

Cytat:
Jestem tu ponieważ …

wiemy, że cenzurujesz przekleństwa, wiemy...

a resztę oszpecę jutro...
Scary Claude · napisany: 11.07.2007 20:05
3x edytowałem mój post i 3x szlag trafił, piszę drugi...

Cytat:
spalił Kotalami Mołotowa

a co to Kotale?

Cytat:
gdzie poraz pierwszy stracił cnotę i przestał być prawiczkiem. To jednak nie było takie łatwe

rotfl przez 5 minut, tak fajnie to brzmi.

Cytat:
w restauracji La Chosne

La Czosnek?

A, i nie myśl że Cię zniechęcam, ja po prostu kocham szukać babole w tekstach ;)
Scary Claude · napisany: 11.07.2007 19:50
Cytat:
podwieś pisze się podwieść

jak już - podwieźć ;]

Cytat:
Heh wy dzieci myślicie że

odezwał się dorosły, kurde...

Cytat:
Hrmphh Urmph

kocham wasze onomatopeje
Scary Claude · napisany: 11.07.2007 18:34
Cytat:
przegranym wyścigu w ’92

cenzura?

Cytat:
odziany w swój Czarny Polar i Zielone spodnie

yeah, a spodnie z lampasami czy bez?
;|


Cytat:
pokój o dziwnym numerku 666

numerek? a może Duży Lotek? ;)

Cytat:
Spod jego pościeli zaczęła wynurzać się głowa z zakrwawionymi oczami. Blade kończyny przesuwały się w stronę Clauda. Dziecko wyglądało jakby już od dawna nie żyło, jakby próbowało mu coś powiedzieć, ostrzec go

Aaaaargh~! chodząca aborcja atakuje~!

A tak w ogóle, to używaj trochę częściej przecinków.
No, resztę pewnie wymienią inni...
A, jeszcze jedno, on jest
Cytat:
Claude

czy
Cytat:
Claud

??
--- · napisany: 11.07.2007 17:09
Cytat:
nie mam zapłacone za abonament (za kwiecień, czerwiec, lipiec)...


a maj? ;o
btw. To w czym końcu tkwi problem?
Johny Werdey · napisany: 11.07.2007 09:38
as you wish...
GTA Trivia! · napisany: 11.07.2007 08:37
Punkty podliczone aż do postu powyżej.
Wracam do gry. I witam lazlowa w ekipie :)
Trefne kółka · napisany: 11.07.2007 07:37
1. Dzięki za opinie, szczerze to spodziewałem się mniej pozytywnych :P
2. Imiona postaci byly wymyślane na szybko, główna postać to zlepek mmoich ksyw poddanych modyfikacji (no, nikt nie wpadnie na to, że to Toni Cipriani + Faustynek). Szybko wymyślałem, bo bohaterowie byli z początku bezimienni, a ciężko mi było napisać cokolwiek, nie odwołując się do imion, ksywek etc.
3. Reszta odcinków ukazywać się będzie u mnie na blogu, gdzie już został zmieniony top. Ponadto ogłosiłem skromny konkurs na dane osobowe głównego bohatera - szczegóły w notce.
4. Zacząłem już pisać ciąg dalszy. ;)
Trefne kółka · napisany: 10.07.2007 16:44
Trefne kółka
#1
---------------------
San Fierro, Garaż w Doherty

Anthony "Faust" Cipirano zbliżył się do drzwi warsztatu w Doherty. Zbliżała się 12:00 - czas zaplanowanego spotkania z Andrijem "Hummer" Mlotovskim - członkiem rosyjskiego gangu 'Mockva'. Faust podszedł do drzwi, złożył dłoń w pięść i uderzył kilkakrotnie w metalowe obicie. Nie usłyszal odzewu wewnątrz.
-Hummer!? - zawołał - Hum! Jesteś??
Milczenie zdawało się mówić samo za siebie. Cipirano bez wahania wyważył drzwi i wszedł do środka. Na wprost wejścia stał zaparkowany Remington na rejestracjach LS. "Dziwne" - pomyślał Faust - "lowridery na rejestracjach z Los Santos to w tym mieście rzadkość.." Nagle dało się słyszeć ciche stukanie, dochodzące z tyłu samochodu. Anthony bez zawahania zrobił kilka kroków w stronę samochodu. Stukot stawał się coraz głośniejszy... Bez zawahania Cipirano chwycił łom i zbił szybę od strony pasażera. W samochodzie ani żywej duszy, za to wypełniony po brzegi marihuaną. "Ile towaru..." - pomyślał, po czym znów usłyszał stukot.
-Kurna, bagażnik! - krzyknął, po czym używając tegoż samego łomu otworzył klapę. W środku leżał skulony Mlotovski - ręce i nogi miał związane, a na twarzy taśmę.

Kilkanaście minut później

-Dziękować... - rzekł ze swoim rosyjskim akcentem Hummer.
-Nie ma za co. Swoją drogą dużo towaru masz w samochodize. To jest ta robota, o której mówiłeś?
-Nie do końca. Skontaktował się ze mną anonimowy członek Los Santos Vagos, twierdząc, że ma trochę towaru i potrzebuje go gdzieś przechować, a następnie przydałby mu się ktoś, kto przetransportuje prochy do LS. Zgodziłem się, bo stawka była duża - 100.000$, a kasa zawsze się przyda. Zwłaszcza, że szef ostatnio narzekął na brak kasy. Odkąd zaczął pić tyle wódki...
-Czekaj, i dzwoniłeś do mnie, żebym to ja przetransportował tego zasranego Remingtona?
-No, tak, ale to było zanim dostalem prochy, myślałem, że to będzie jakaś ciężarówka z podwójnym dnem i te sprawy.
-Aha... luz. A jak to się stało, że...
-...że znalazłeś mnie w bagażniku? - dokończył Andrij - Zjawił się ten amigo. Dał 10.000$ zaliczki i powiedział, że za godzinę przyjedzie do mnie towar i trzeba go dostarczyć na dzielnicę w ciągu 24 godzin, inaczej reszta aksy przepadnie, a mnie czekają kłopoty.
-Z tego co widżę, kłopoty już Cię zdążyły złapać...
-Marudzisz. - przerwał Hummer - Słuchaj dalej... Po pięciu godzinach przyjechał packer z załadowanym Remingtonem. Kierowca powiedział, że to 'przesyłka od vagosów', więc otworzyłem garaż. Sprowadziliśmy na ziemię samochód. Zajrzałem do środka. "Z tym gównem mamy jechać? Człowieku, przecież się spóźniłeś cztery godziny, a tam nawet nie ma gdzie usiąść. Walę taką robotę, wsadźcie sobie gdzieś te wasze prochy i kasę." - stwierdziłem, po czym sięgnąłem do portfela, by dać kierowcy z powrotem zaliczkę. Nie zdążyłem. Dostałem silny cios w głowę, więcej nie pamietam. Obudziłem się dopiero w bagażniku. Właśnie, która jest godzina?
-Dwunasta dwadzieścia - odparł Cipirano.
-Niech to szlag! Teoretycznie od czterech godzin jesteś w trasie z tymi prochami, a my nie dość, że dupy stą nie ruszyliśmy, to nawet nie mamy żadnej ciężarówki, w której możnaby ten syf przewieźć...

1.[cdn]
2.[ciag dalszy bedzie uzupelniany w tym temacie, a w pierwszym poscie pojawia sie linki do kazdego odcinku]
3.[no, to macie okazje mnie objechac rowno i czepiac sie najdrobniejszych szczegolow - chocby faktu, ze w tym momencie nie ma tutaj polskich fontow, bo jestem len smierdzacy i nie chce mi sie wciskac klawisza 'alt']

---
EDIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zaszła zmiana - odcinki będą się pojawiać na blogu :P
A ten już niech tutaj zostanie, co tam... xD
Johny Werdey · napisany: 10.07.2007 15:59
zylken, zrozum wreszcie, ze Toni to taki popieprzony gostek ,ktory uwielbia czepiac sie za przeproszeniem byle gowna...

mam prawo wyrazic wlasne zdanie, wiec to czynie.
Nie podoba Ci sie smoje zdanie - luz, ale nie marudz o tym.

--
lubie_gta ...
Cytat:
A poza tym napisz jak ci się tekst podoba a nie wypisz co ci się nie podoba oki?

Nawet jesli mi sie nie podoba, mam pisac, co mi sie podoba? :O
Napisalem, co wg mnie bylo zle. I tak ograniczylem sie do minimum, wybioerajac tylko najdrobniejsze szczegoly, bo na ewentualna reszte byc moze zwroca uawge inne osoby. Nie jestem zachlanny i nie wymienie wszystkich bledow :P

Nie no, napisze Ci to samo, co napisalem komustam kiedystam wczesniej (chyba willy'emu) - nie bierz na 100% serio wszystkiego, co ja wypisuje.
Johny Werdey · napisany: 10.07.2007 14:59
Cytat:
Przechodziłem przez Idewood

Idlewood chyba

Cytat:
podszedł do mnie ballas

chyba członek gangu Ballas

Cytat:
To gdzie ja teraz będę mieszkał? :(

ach, to wyrażanie uczyć emotkami...


Cytat:
15 minut później...

Dobra teraz jedźmy do mojego domu.

Następnego dnia...

to ile oni jechali? xD

Cytat:
trz trz trz trz

onomatopeja na poziomie przedszkola... ;)

Cytat:
Teraz lepiej chodźmy spać bo jutro znowu czeka nas jakaś robota.

Z tego fragmentu możemy wywnioskować, że bohater jest jasnowidzem...

tak, wiem, czepiam się szczegółów...
ale niedługo i ja chyba zarzucę txtem, więc będiecie mogli się odwdizęczyć ;]
GTA2.info · napisany: 18.06.2007 19:25
tylko... nie przydałby się jakiś lepszy serwer niż republika?
wiem, że za dużo miejsca może i strona nie zajmuje, ale... ;)
GTA2.info · napisany: 16.06.2007 10:46
imo: good work ;]
11/10 :)
(10/10 + dodatkowy punkt za walory estetyczne itp. - nie spodziewałem się strony na ten temat, tym bardizej w takim wykonaniu)

respect :D
Wakacje :P · napisany: 14.06.2007 07:06
heh, no to ja w dzień rozdania świadectw jadę w długą... znaczy na tydzień 100 km od Poznania na kurs opiekuna.
Potem gdzieś tam w którymś tygodniu zamierzam odwiedzić przyjaciółkę (:P) w Częstochowie, a tak to siedzenie przed kompem: na zmianę - GTA, net, muza, film, GTA, net, muza, film...
GTA Trivia! · napisany: 02.06.2007 11:05
dobra, Rzyuka, nie marudź... grunt że kłyz leci dalej...
GTA Trivia! · napisany: 31.05.2007 19:46
no i tu jest ten sęk ,że większość serwisów podaje, że to Jeffrey Cross. Choć, sam przyznam, że najpierw znałem go jako J. Martin...

Ale co tam, obaj panowie dostaną po punkciku, jak tylko wezmę i zaktualizuję kiedyś listę :P

Niech ktoś z Was pyta - kto peirwszy, ten lepszy :D
GTA Trivia! · napisany: 31.05.2007 16:18
Error! Error! Error!...BOOM!
GTA Trivia! · napisany: 31.05.2007 07:16
Podaj imię i nazwisko OG Loc'a...
[film]KillVe kolejne części · napisany: 30.05.2007 17:37
Ja nie wiem, kto kogo źle zrozumiał w tym momencia, ale mniejsza o to...
ja ze swojej strony kończę offtopa.
[film]KillVe kolejne części · napisany: 30.05.2007 17:25
To teraz kilka(naście? dziesiąt? set?) słów ode mnie:

Moja opinia jest moją opinią i nie musisz (a nawet nie powinieneś) jej respektować... nigdy w życiu nie nakręciłem filmu w gta, ogólnie stunter ze mnie taki, jak z jeża świeczka, mam tylko wenę i pomysły...
Wypisałem, co mi się osobiście podobało lub też nie, nie moja wina, ze mam taki gust... wybacz, dla Ciebie go zmieniać nie będę... ;)
A co do błędu... jesteś młofy, nowy... zrozumiesz, że Toni to taki frajer, który się czepia byle gówna ;)

no, pozdro...
[film]KillVe kolejne części · napisany: 30.05.2007 16:49
Ok, obejrzałem...

MINUSY
- większych napisów nie można było dać? (ironia)
- to spowalnianie akcji co chwilę, to trochę przesada
- kijowe przejścia scen (ten błysk taki spowolniony)
- brak dźwięków z gry i denny podkład muzyczny
- szum zamiast "muzyki" przez ostatnie minuty ;o
- "zna pan (..) i Joey'ego" ... LOL! I Joey'a chyba...
- ogólnie toto nudne jakieś...


PLUSY
- ta muzyka pod koniec...
- więcej nie pamietam


Takżę wybacz, ale moja ocena to takie 2 lub 2+ wg szkolnej cenzurki...
GTA Trivia! · napisany: 30.05.2007 16:15
5... trzy na parterze, dwa na piętrze...
GTA Trivia! · napisany: 29.05.2007 21:12
Ja tylko tak offtopowo chciałbym poinformować, żę za niedługo zaktualizuję punktację, jak przysiądę w wolnym czasie... mam nadzieję, że przed wakacjami się wyrobię... :P
[film]KillVe kolejne części · napisany: 29.05.2007 20:06
Powiem tak... wkur...zdenerwowałem się po pierwszych iluśtamdziesięciu sekundach spowolnionej akcji i wyłączyłem ;o

Ale widząc oceny od innych chyba muszę się poświęcić i obejrzeć... :P
· Wybierz stronę: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 19.04.2024 09:28
·
Obecnie forum przegląda 35 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 35 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Shade (35) · Pan_Mieciu (32) · fanseriigt (40) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies