Gość

Rejestruj

błąd
Musisz być zalogowany!
Zaczekaj...
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 24.04.2024 09:41
· GTAthegame · Forum · Posty Użytkownika Toni
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Toni
Ustawki (GTA IV) · napisany: 07.05.2008 19:34
albo coś ze mną nie tak, albo dopiero co zpn się zapisywał na X'a...
KAUKonkurs!! · napisany: 07.05.2008 14:50
KAUKonkurs #1


Pamiętacie jeszcze Klub Aktywnych Userów? Jesteśmy elitą tej strony, i powinno nas łączyć coś więcej, niż członkowstwo w klubie. Jest nas 15, a w klubie nic się nie dzieje, choć premiera GTAIV już za nami. Pora to zmienić, ain't?

Jedni marudzą, że Liberty City jest takie szare, ciemne... inni narzekali na "cukierkowatość" Vice City. Wróćmy właśnie tam, do słonecznych plaż, krewetek i gangsterskich porachunków... Ogłaszam konkurs, w którym udział mogą wziąć tylko klubowicze, a na czas trwania zabawy zostaje wstrzymana rekrutacja ;). Waszym zadaniem jest dokończenie zdania Moją ulubioną radiostacją nadającą na terenie Vice City jest..., odpowiednio uzasadniając swój wybór. Infantylne, żałosne lub stanowczo za krótkie uzasadnienia nie będą brane pod uwagę. Liczymy na to, że weźmiecie się do zadania na poważnie.

Autorzy trzech najciekawszych uzasadnień zostaną nagrodzeni kwotą 50$, ponadto autor najoryginalniejszego zgarnie nagrodę rzeczową - Grand Theft Auto: Vice City w reedycji (Kolekcja Klasyki) LUB jej równowartość pieniężną, a najlepsze teksty zostaną opublikowane na łamach "Kwatery Głównej".

Konkurs trwa tydzień, tj. od 07-14. maja; ogłoszenie wyników nastąpi najpóźniej 16. maja. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację swojej pracy w przypadku osiągnięcia miejsca na 'podium'. W przypadku osiągnięcia pierwszego miejsca, warunkiem do wypłaty PLN jest podanie przez zwycięzcę nr konta bankowego lub id systemu PayPal gdzie zostanie przelana nagroda. Prace należy przesyłać TUTAJ lub TUTAJ, podając w tytule 'KAUKonkurs!".

Więc... do roboty!
IV lata GTG · napisany: 04.02.2008 21:02
Cytat:
dziś spoko przelicznik x3 (chyba max.) więc wymieniłem szybko te co miałem


swoją drogą, w życiu tyle nie nawymieniałem, co dziś... 102 punkty homie...
IV lata GTG · napisany: 04.02.2008 20:11
Cytat:
Czy to nie powinno być na zasadzie losowania? A nie kto pierwszy ten lepszy, bo tak to trzeba siedzieć 24/7 przy kompie, i co chwilę naparzać F5 w klawiaturę aby zobaczyć czy nie doszła jakaś podpowiedź, i szybko wymyślać bo kto pierwszy wytupuje poprawnie ten wygrywa bo z tego co tam pisze to osoba co zrobiła to najszybciej wtedy system ją wylosuje, imo jak tak chcecie aby to na tej zasadzie działało to trzeba by było chociaż ogłosić o której godzinie i którego dnia będą się pojawiać odpowiedzi bo nie każdy może siedzieć przy kompie non stop i wysilać swe szare komórki do myślenia kto jest wtykom i powinno to być na zasadzie losowania z tych osób co odpowiedziały dobrze, imo jak by były ogłoszone kiedy będą podpowiedzi dana osoba by się zmotywowała aby jednak być przy tym kompie.


spójrz na to z innej strony - obstawiłęś, dajmy na to, mnie (chociaż nie można mnie chyba obstawiać :P, ale to jest przykład). No i z każdą podpowiedzią coraz bardziej jestęś pewien, że agentem jestem ja, a Ty masz IV w kieszeni. I tu nagle, w ostatni dzień jakiś noobek obstawia też, ż eto ja. Następuje losowanie, i zostaje wylosowany ten noobek, który w ostatniej chwili na to wpadł, a może strzelił. Nie wkurczyłbyś się?
A ten schemat pozwala losować tak, jakbyś średnią ważoną liczył - i imo to jest lepsze...

a co do wskazówki - podpowiedzi z mojej strony:
1) cierpliwie czekaj
2) sprawdzaj panel, sprawdzaj panel xD
3) możesz podpytać jakiegoś kothki czy kogoś inteligentnego (ja odpadam), co jest grane...
SAVE 100% POMOCY! · napisany: 02.02.2008 14:11
1) na bank do dobrego folderu wklejasz te sejwy?
2) robisz to wtedy gdy grasz, czy masz (POPRAWNIE) wyłączone GTA wtedy? :D
3) nie mam pojecia...
GTA UNITED [pomocy] · napisany: 02.02.2008 14:04
ryder -> spoko
Kruk -> dokladnie tak jak mowi zpn. zamiast mapy SA masz LC+VC... tyle, ze jestes CJ'em i pojazdy + pedy są z GTA:SA... ogólnie byłoby dobre, gdyby się nie haczyło, shit...

no i skoro po problemie,to... klozet.
Jak coś, PW i otworzę temat again.

btw. "To po co to wydają jak się to wiesza."
JAk sam zauważyłeś, to jest BETA. Po to jest Beta, żeby ja testować. Jeśli się coś testuje - nie ma pewności że w 100% działa...
GTA UNITED [pomocy] · napisany: 02.02.2008 10:48
ja instalowałem sobie gta united, ale bez modu z mostem, i mi się ogólnie gra też ścinała, konkretniej wklepywałem sobie kod na hydrę (JUMPJET :D) i lecialem z LC -> VC. Tam wsiadam w samochód, śmigam sobie po mieście i nagle jebut, gra się zwieszała... też nie wiem, czemu... ale wiem, że nader szybko wywaliłem gta united i wgrałem z powrotem GTA:SA...
KAU - reaktywacja · napisany: 01.02.2008 12:27
Kochacie odgrzewane kotlety? Te od R* były całkiem niezłe, więc ten (choć od R* nie pochodzi), też powinien być 'wporzo'...

Pamiętacie jeszcze ten temat na naszym forum, dotyczący KAU - Klubu Aktywnych Userów? Zaczęliśmy... i.... potem nastąpiła cisza. Minął rok (nawet nieco ponad, ale mniejsza o ten miesiąc wtę/wewtę), no i.... tak - odgrzewamy i REAKTYWUJEMY!



Poniżej znajdziecie odświeżony nieco regulamin, zgodnie z którym będziemy działać. A jak i działać, to nie tylko pogadać, ale i coś zaoferoweać należy. W związku z tym uruchomiliśmy w naszym sklepie specjalną promocję dla wszystkich KAU'boyów - 50% zniżka na wybrane 'produkty'.

Uważasz, że spełniasz wymogi, by stać się członkiem klubu? Pisz! Jeśli rzeczywiscie będziesz się nadawał - podanie zostanie rozpatrone pozytywnie :)

"Zarządca klubu w Regulaminie" napisał:
#1 Postanowienia ogólne


  1. Klub nosi nazwę: Klub Aktywnych Userów
  2. Oficjalnym skrótem tej nazwy jest: KAU
  3. Pomysłodawcą nazwy jest: sdr
  4. Pomysłodawcą klubu jest: dj_link aka Wojtek
  5. Głównym zarządcą klubu jest: sdr
  6. Korzystanie z klubu jest bezpłatne.


#2 Zasady przyjmowania


  1. Podstawowym warunkiem przyjęcia jest posiadanie minimum 200 punktów k+s+p.
  2. Do klubu będą przyjmowane tylko osoby, które zarejestrowały się w okresie dłuższym niż 6 miesięcy od zgłoszenie się do klubu.
  3. W myśl stwierdzenia, że także administratorzy, moderatorzy i redaktorzy należą w pewnym sensie do userów także oni mogę starać się o członkowstwo w klubie - na nieco innych warunkach ;)
  4. Osoby, które przez zarządcę klubu zostaną uznane za nieodpowiednie, pomimo osiągnięcia w/w warunków mogą nie być przyjęte do klubu.
  5. Klubowicze, którzy przez zarządcę klubu zostaną uznani za nagminnie spamujących zostaną usunięci z klubu.
  6. Po dokładnym zapoznaniu się z regulaminem, osoby chętne do przyjęcia do klubu wysyłają do zarządcy wiadomość PW (link na dole lub TUTAJ) w temacie wpisując zwrot KAU - zgłoszenie. W treści wiadomości należy potwierdzić znajomość regulaminu (zapoznałem się z regulaminem i zobowiązuję się do jego przestrzegania)
  7. W wyjątkowych sytuacjach, do klubu mogą zostać przyjęte osoby nie spełniające warunku minimalnej liczby postów. Muszą jednak za tym przemawiać wyjątkowe argumenty.
  8. Wszelkie zgłoszenia wysyłane inną drogą niż w/w, lub do innej osoby zostaną odrzucone.


#3 Postanowienia końcowe


  1. Zarządca nie musi tłumaczyć swoich decyzji oraz zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie, którego aktualna wersja zawsze znajdować się będzie w tym temacie.
  2. Próg punktowy, zwiazany z przyjmowaniem zgłoszeń do Klubu, może w każdej chwili ulec zmianie (zarówno wzrosnać jak i zmaleć), zależnie od zainteresowania Klubem.
  3. W ramach klubu mogą zostać organizowane konkursy.
  4. Redakcja serwisu będzie tępiła wszelkie niezdrowe nabijania w komentarzach i shoutach.
  5. Adres klubu to http://www.gtathegame.net/forum/grupy.php?nr=4
  6. Zgłoszenie się do klubu oznacza akceptację regulaminu.
  7. Aby zgłosić się do KAU, należy (po zapoznaniu się z regulaminem) kliknąć po prostu TUTAJ i wysłać stosowne PW.


Ostatnia zmiana w regulaminie: 23.06.2009
Zbliża się koniec gier na PC? · napisany: 16.01.2008 20:32
tommypl - bo nikt inny poza chaosem nie ma prawa banowac? ;/

btw. odnosnie tematu, to gry na pc nie przeminą, bo ludziom pracującym na PC trzeba dostarczyć rozrywki, a wątpię żeby komukolwiek chciało się wylączać kompa i odpalać konsolę, żeby sobie pograć chwilę dla relaksu chocby xD
[www] uBar.pl · napisany: 14.01.2008 13:35
no wreszcie Was widze :P nigdy nie myslalem, ze bede musial mailowo interweniowac xD a stronka nawet nawet, chociaz userbary to juz chyba z mody powychodzily... imo :P
Last Fair Volume.1 · napisany: 13.01.2008 17:49

że tak skomentuję...
TATO, A MARCIN MA JUŻ 18 LAT!! · napisany: 08.01.2008 11:10
icetique napisał:
Tu, na śląsku, nie obchodzimy imienin. :P


tia, z początku mnie to dziwiło, ale teraz to się już przyzwyczaiłem...
TATO, A MARCIN MA JUŻ 18 LAT!! · napisany: 08.01.2008 08:42
Marcin -> stkiego naj!

Mumol, kiepie -> Apollo 13 nie wylądował na księżycu, to Apollo 11 wylądował z Buzz'em Aldrinem i Neil'em Armstrongiem... więcej szczegółów oblookasz na - notabene mojej, ale nie uaktualnianej - stronie http://www.loty.4.pl/ ...

PS. A Pokéballe się nie zamieniały w Pokémony, tylko służyły do ich 'przechowywania', jakby tu ująć...
Mapeditor :) · napisany: 07.01.2008 07:44
to poinstaluj jakieś ***ly, może będzie dzialać tak jak wtedy xD
nie no joke...

a... uruchamiasz meda wtedy, gdy masz włączone GTA, czy wyłączone? może pytanie banalne, ale sam się kilka razy złapałem na tym, że ja się wkurfiam, że mi program nie działa, a jak ma działać, jak mam zminimalizowane GTA ;f i nie mogę nadpisać plików, które są używane...
GTA Trivia! · napisany: 07.01.2008 07:39
Lazlow napisał:
edit 1: zlałeś się na trivię sikiem prostym i to my pilnowaliśmy jej na ile mogliśmy. A teraz kiedy poszliśmy przypomniałes sobie o niej bo potrzebna Ci po to żeby było widac, że cokolwiek robisz. Taka prawda z mojego punktu widzenia.


nie, nie jest mi potrzebna, zresztą i tak każdy wie, że nic nie robię... ale spoko, miej sobie swoje, niestety błędne, mniemanie...
GTA Trivia! · napisany: 06.01.2008 16:00
nie to nie, mogę Wam nie dziękować ;f
GTA Trivia! · napisany: 28.12.2007 17:37
POLECAM PRZESTUDIOWAĆ ODŚWIEŻONY REGULAMIN I PUNKTACJĘ :P no, i...

LETZ PLAY, DUDE!

GTA Trivia! · napisany: 28.12.2007 14:27
fan_gta -> dobra odpowiedz, jedziesz dalej...
Trailer 3 - Tłumaczenie · napisany: 08.12.2007 20:12
tommypl napisał:
tu jest bład "Zotstaw"

nice :*


a w Twoim podpisie nie ma kilku przecinków. Szczegóły.
Trailer 3 - Tłumaczenie · napisany: 08.12.2007 19:42
jestem pierwszy, az dziwne.
ale jeszcze dziwiniejsze jest to, ze obstawialem ze to temat Mumola xD

no nic, mi tam tlumaczenie nie bylo potrzebne, aczkolwiek good job, boyz.

zróbta z tego napisy w pliku txt zeby pasowaly do trailera w HD :P
test · napisany: 08.12.2007 10:25
ooo, Trivii nie ma....
komórka w mixie · napisany: 28.11.2007 17:24
ja mam plusa na kartę, 50zł/3 miechy, do tego wbija sobie taryfy na smsy za 1gr do sieci oraz tańsze rozmowy na stacjonarne (!!) i w sieci...
i mi nic więcej do szczęścia nie potrzeba, a kasy zostaje około połowy co kwartał, więc właściwie załóżmy, że kosztuje mnie to 36zł/3 miechy, więc 12zł/miesiąc :P a reszta zostaje na połączenia poza sieć i smsy poza sieć czego więcej chcieć od życia?

a jeśli cdhzoi o model komy, to mam
Sagem My-100x
taki czarny klocek, wyprodukowany w lutym 2006, jego możliwości to: pisanie smsów, wysyłanie ich (!!) i dzwonienie do ludzi. z gier ma tylko jakieś dupne puzzle, w któe i tka nie gram. Mi zwisa, jaki mam telefon, grunt, zeby dzwonił i esy słał/odbierał..
[sa-mp]The Poland RealLife · napisany: 23.11.2007 18:12
NABIJACZE.
ABS itp w Samochodze · napisany: 05.11.2007 18:40
my nie zmieniamy opcji w autach, po po kiego kija...
ściągnij sobie jakiegoś handling editora, gdzie masz opisane które cyferki odpowiadają za jakie właściwości pojazdu i się babraj sam...
Jaki samochód na osiemnastkę? · napisany: 05.11.2007 18:29
jak najbardziej popieram Hondę Civic... sam bym sobie takową sprawił, aczkolwiek 18 kończę dopiero za rok i jeden dzień..( jes ofkorz, jutro siedemnastka~!)...
· Wybierz stronę: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 24.04.2024 09:41
·
Obecnie forum przegląda 6 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 6 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · lUis (34) · Salazaar (35) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies