Gość

Rejestruj

błąd
Musisz być zalogowany!
Zaczekaj...
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 24.04.2024 12:53
· GTAthegame · Forum · Posty Użytkownika icetique
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1 2 3 4 5 6
icetique
PS2=>PC · napisany: 03.01.2007 19:56
co ty chcesz podlączyć ps2 do kompa, czy pod port ps2 podłączyć GF 6600? xD

A tak na serio, to nigdy nie miałem ps2, ale domyślam się, że jest podłączane do telewizora przez port euro, potem musisz podłączyć leadteaka i google.pl po program;d, chyba, ze masz sterowniki
SA (PS2) Vs SA (PC) · napisany: 01.01.2007 15:37
omg wiadomo że konwersje się źle kończą dla PC
W Jakie GTA najczęściej Gracie · napisany: 30.12.2006 08:12
omg omg omg omg znowu nabijalnia:) po kij takie tematy?
KAU - doceniamy aktywnych! · napisany: 29.12.2006 17:28
ja tam jestem aktywny w innych częściach gtg:) i nic z tego nie mam:*
Grafika PS2 · napisany: 18.12.2006 14:04
raczej nie jest to wina plytki, bo niektore tekstury by byly wtedy niewidoczne (blad w naglowku obrazka).
Co się stao? · napisany: 14.12.2006 15:24
lol, najlepsze jest to, że mają połączyć 12 miast ze śląska, w tym katowice-sosnowiec-chorzów... Będzie wojna domowa... :DDDDDDD
Co się stao? · napisany: 14.12.2006 15:15
Pozwolę sobie odpisać po małym czasie:) Poszukałem trochę informacji o tym kolesiu i z tego co wiem, szuka chopak znajomości, jest zakompleksiony, etc. ( -> link1 , link2 ), poszukajcie numeru 8674665 w treści strony. :)

btw:

Cytat:
ostatnio przez weekend mnie nie było 27.10.2006 od godz 17.00 przez sobote 28.10 i do niedzieli do godz 15.00. Co kolwiek sie zdarzyło nie odpowiadam za to. ktos sie podszywał podemnie i Komornika (interwencja januszaXP w sobote na serwerze gtasite) i dzis na obcym serwerze jego ip to 62.111.200.203.

Gram pod Nickiem [xXx]Jerry i nigdy i przenigdy nie uzywałem kodów ci którzy mnie znaja wiedza ze mam osobliwy sposób witania i zegnania oraz jedno zdanie które wypowiadam jak ktos mnie mnie nie lubi.

Oszust pochodzi z Sosnowca ma 14 lat i jego GG to gg:8674665.
Ci którzy maja moje prawdziwe GG to wiedza ze mieszkam w republice rzymskiej i nie pisze wieku. Jak wczesniej pisałem mam jedno ip stałe i niezmienne to 83.18.71.50.

Mam nadzieje ze admini zablokuja te ip 62.111.200.203 na serwerach sprawdza logi i ip pod którym oszust grał.

napisałem temat w złym dziale prosze o przeniesienie


Nie chcę tu nikogo urazić, ale nie znam porządnej osoby z sosnowca. :DDDDD

W każdym razie, to że jest z sosnowca nie jest pewne, bardziej pasuje tutaj poznań albo warszawa (patrząc po hoście).
Kolejna potyczka z RSAH · napisany: 16.10.2006 14:56
jestem do dyspozycji jakby co. :)

Cytat:
JezeLi RSAH teraz Przegra to PeLny szacunek dla GTG i to bedzie jednoznaczne z tym z jestescie Naprawde lepsi odnas !!! I jak RSAH przegra to juz sie nie bedzie o co klucic no chyba ze podaczas Spara zostana złamane zasady regulaminu !!! Dobrze by było gdyby Atmosfera ze 14.10.06 sie nie powturzyła i był pełny profesionaLizm


GTG jest najlepsze. :P I tu nie ma wątpliwości.
Triatlon :O · napisany: 06.10.2006 07:10
nie rozumiem tutaj posunięcia CL'a.

EDIT (21:18):
Tak jak mówiłem...
Taktyka. · napisany: 06.10.2006 07:07
ee zobaczysz
Taktyka. · napisany: 02.10.2006 07:04
Ja i eskejd jesteśmy w trakcie tworzenia pr0 taktyki, jednak żeby ją stworzyć, potrzebujemy informacji o was, czyli + i -. Na przykład dla mnie plusami będą:

- Dobra gra 1vs1
- Często laguję

A minusami:

- Często laguję
- Zła gra w teamie
- Częste teamkille.

Proszę o obiektywną samoocenę, bo dzięki temu będziemy mogli ustalić wam dobrą pozycję, uwzględniając + i -. Jeszcze chciałbym, żebyście wymienili pozycje, na których ewentualnie chcielibyście być, np. walenie z daleka z dachu, albo front. Później każdy będzie te pozycje trenował.

Oprócz tego, chcieliśmy zebrać główne taktyki przeciwników, tzn. co robią i w jakich sytuacjach. Doszliśmy z eskejdem do siedmiu możliwości, lecz na pewno jest ich więcej:

Gdy my jesteśmy szybciej na dachu:
a) zajechać od przodu, wleźć na dach,
b) stanac za samochodami i nawalac w tych na dachu (vide wczoraj),
c) zajechać od tylu, wchodzic na drugi dach,
d) rozproszyć się (choć w tym wypadku walke mamy praktycznie wygraną).

W przeciwnym wypadku:
a) zownowac dach przed nami,
b) czekać na nas na dole,
c) czekać rozproszonym po dachach.

Chciałbym, żebyście uzupełnili te możliwości. Od początku stworzenia taktyki, gtg.clan się zmieni, mam na myśli to, że treningi nie będą już lame z powodu tego, że każdy robi to co chce, lecz będą pr0, bo każdy będzie trenował swoją pozycję (jak na treningu nogi).

Taktyka będzie stworzona dla celów 5vs5, więc proszę tu lothrona, żeby nie wymyślał jakiś 8vs8. :x

PROSZĘ O WYPOWIEDŹ JEDYNIE CZŁONKÓW KLANU.
Rewanż z SS i klanówka z DSC · napisany: 13.09.2006 14:44
ja tez chce z SS :C
Lecz w tym wypadku mogę tylko życzyć powodzenia. :D
lothronik:*
mtz & _gmp MP productions xO · napisany: 09.07.2006 11:37
;d dziwny filmik, ale faza dobra:D
www.gtagames.cba.pl · napisany: 13.01.2006 19:49
Uff, nie polecam darmowych serwerów, lepiej znajdźcie sponsora. A żeby to zrobić poszukajcie grafika. grafit66 narazie odpada, bo ma matury w tym roku... A jest to naprawdę najlepszy grafik jakiego znam. Ale żeby się zgodził robić design, to musi wiedzieć po co, narazie nikt tego nie wie, skoro wasza strona ledwo co chodzi na tym jPortalu. Pozdrawiam
GTA Zone · napisany: 10.01.2006 16:04
Tym sponsorem jest eth0.pl.
GTA Zone · napisany: 09.01.2006 16:48
Nie ja dałem, tylko Madafaka. To ma być oczojebne: polecenie sponsora. :(
GTA Zone · napisany: 08.01.2006 16:34
Taak, strona już działa. Zapraszam ponownie! Po co sponsorowaliśmy porachunki? Po to, że miały dużo odwiedzin, co nam też prawdopodobnie przyniosło odwiedziny. :)
GTA Zone · napisany: 07.01.2006 20:54
Madafaka już jest newsmanem, osobiście dopilnuję, aby źródła także u niego się pojawiły. Co do GTA Zone, następuje zmiana nazwy, ale to dopiero po zmianie na własny CMS. Tak, jest możliwość wyboru theme'a po rejestracji.

EDIT:

Acha, źródła się nie pojawiły w starych newsach, ponieważ nie mam zwyczaju edytować starych newsów. :>

EDIT 2: Przez jakiś czas może strona nie działać, ze względu na przekroczony transfer. Próbuję się właśnie skontaktować z sponsorem. Za wszelkie utrudnienia z góry przepraszam.
GTA Zone · napisany: 07.01.2006 20:13
W każdym razie nowy layout już jest, możecie go także oceniać. I oczywiście nadrobię to, że nie ma buttona GTATHEGAME. Źródła też postaram się pisać i usunę akapity. Dziękuję za wszystkie posty.
GTA Zone · napisany: 06.01.2006 13:29
Powstała nowa stronka o GTA o tytule jak w temacie; jak chcecie to wejdźcie i oceńcie. Wiem, że jest to kolejna stronka o GTA, których jest już bardzo wiele, jednak myślę, że wam się spodoba. Pozdrawiam.

GTA Zone
· Wybierz stronę: 1 2 3 4 5 6
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 24.04.2024 12:53
·
Obecnie forum przegląda 11 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 11 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · lUis (34) · Salazaar (35) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies