Gość

Rejestruj

błąd
Musisz być zalogowany!
Zaczekaj...
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.04.2024 07:20
· GTAthegame · Forum · Posty Użytkownika Don_Wasyl
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1 2
Don_Wasyl
[DT#4] Co z tą Sceną? · napisany: 04.10.2015 11:45
Hah, cały wątek sparwił, że odkopałem swoje stare filmiki :)
Ba, nawet jestem w trakcie przygotowywania strony z nimi - wstrzymuje mnie jedynie limit MB na vimeo aktualnie :)
Więc w przyszłą sobotę zarzuce linkiem :)
Później może postawie też mały site ze screenami z PolishRolePlay, bo też niemało tego zachowałem :)

Wszystko po to by powspominać :)

Edytowane przez chaosa, 8.01.2016 13:51: Psst, zapomniałeś zarzucić linkiem. Ale spoko, właśnie to robię. LINK
[DT#4] Co z tą Sceną? · napisany: 23.09.2015 01:34
chaos napisał:
A ja dziś sobie przypomniałem o SOTW i kilku wielkich aferach jakie tam wybuchały. Ciekawe czy czyta ten wątek jakiś separatysta który podobnie jak ja udzielał się na nieoficjalnym forum konkursu które po jakimś czasie skasowali ludzie z wrogiej bandy. Oj nie pasowało im to bardzo :-)


W pierwszym moim poście pisałem że moje początki związane były trochę z trollingiem.. No właśnie, m.in. ja zakładałem to forum.
Cóż, teraz się można z tego śmiać :D
[DT#4] Co z tą Sceną? · napisany: 22.09.2015 19:27
eagle napisał:
Ojej, Don_Wasyl.
Pamiętam zwłaszcza 'Strange Story' i to, jak bardzo zmotywowało mnie do podjęcia własnych eksperymentów z filmami. Powstało ich kilka - fascynowało mnie to niesamowicie i sprawiało ogromną radość. Wszystkie niestety już mi gdzieś przepadły (zamknięcie google video, megaupload, awarie dysków itd.), ale myślę że czegoś tam w trakcie się nauczyłem. Ogromne dzięki za GTAFilms.


Hah, powiem szczerze, że ostatnio myslalem czy by nie zrobił małej strony na 10 lecie i udostepnić moje filmiki (które ledwo uratowałem) ;)
Może trafi na nie z te kilka osób, ale jeżeli wzbudzi to w nich stare wspomnienia mysle że będzie warto.

A wracając do tematu sceny, patrzę na moją kobitę która udziela się bez przerwy na forum o włosach, a założyły je kilka miesięcy temu mają już kilka tysięcy uzytkowników. Piszą tam o wszystkim i niczym - jak niegdyś my :). U nas działało to podobnie, nawiązywało się znajomości i nie koniecznie trzeba było dyskutować o grze, choć wiadomo to ona była na pierwszym planie :)

Miło byłoby się spotkać chociażby na GTAOnline, może nie gram dużo, ale powiem szczerze mimo że jestem w grupie GTG nigdy nikogo nie spotkałem. A tak jak kiedyś w SA-MP nie było problemu trafić na polski serwer tak GTAOnline wszystko wydaje mi się strasznie obce ;)

Tak btw. do powrotu do tematu przypomniał mi post na facebooku (dobrze, czy nie dobrze.. nie ważne) fajnie, że jednak się on tam pojawił ;)

[DT#4] Co z tą Sceną? · napisany: 20.09.2015 16:19
W całości się podpisuje, sam zacząłem przygodę w podobnym okresie, choć moje początki sięgają jeszcze GTA2 na PSX Dopiero później GTA III, które na moim GeForce2 cieło się na minimalnych (dziś śmiech), a i tak potrafiłem przejść kilkukrotnie całą grę. Wtedy też zaczęło się udzielanie na scenie, choć pamiętam że moje początki to bardziej był trolling (wstyd). Nim VC wyszło miałem podrukowane wszystkie informacje jakie zdąrzyły wyjsć na temat gry. Samochody znałem z nazwy na pamięć od początku tak jak każdy zaułek mapy. Z SA bylo podobnie, tyle że czas oczekiwania dłuższy. Chyba pierwsza część gdzie już nie spamiętałem nazw wszystkich dzielnic. Potem wleciało MTA Race Mode, przy którym spędzilem miesiące, później filmiki. Ostatnio odkopałem na starym kompie moje filmy kręcone w GTA - Gangsterskie Porachunki. Też popadłem w małą nostalgię widząc że właśnie minęło 10 lat od ich nakręcenia. Filmiki dały potem fundamenty do założenia stronki GTAFilms, która całkiem dobrze się przyjęła.
Następnie nastał czas SA-MP i założenia serwera PolishRolePlay. Niemalże od początku istnienia serwer był pełen...
Trochę tego było, godzin przegranych w GTA (III-SA) nie zliczę i tak jak już wspomniane było wyżej, nowe GTA nie mają już tej magii, ale głównie to przez brak sceny.
Prawda jest taka, że każdy z nas wydoroślał i z sentymentem patrzy wstecz, ale niestety życie jakie tu tętniło pozostanie już tylko wspomnieniem. Się nie zdziwie jak za xx lat po GTA X stronki będą odwiedzane przez tych samych ludzi co 10 lat temu.

Może by warto spróbować trochę rozkręcić scenę (stety, niestety) w formie fanpage'a na facebooku? Bo tak jak mówi Kaleson, większość osób (w tym i ja) najwięcej informacji czerpie właśnie z fanpage'y, gdzie wszystkie jest w jednym miejscu. O ile stara gwardia odwiedza stronki/fora, nowych userów, którzy przejmą pałeczkę niestety trzeba by szukać już innymi metodami.
Typujemy datę premiery GTA V · napisany: 09.11.2011 00:11
05.05.2011
Akuku, zgadnij gdzie! :) · napisany: 30.10.2011 10:27
Los Santos
Jednak czcionka mnie przekonała do tego wyboru ;]
Akcja! Zadaj pytanie Rockstar! · napisany: 04.06.2009 23:26
Bo Tommy Vercetti nie potrafił pływać -.-
Akcja! Zadaj pytanie Rockstar! · napisany: 04.06.2009 19:00
Na to pytanie to ja mogę po części Tobie odpowiedzieć.
Zarówno LC, VC jak i SA występowały w GTA1, twórcy cały czas rozwijają swoje pierwsze metropolie.
Ale to tylko moje zdanie...
VCS vs LCS · napisany: 04.03.2008 23:08
Grałem i w LCS i VCS...
Powiem tak... Wybierz czy wolisz GTA III, czy Vice City. Odpowiednik tej gry kup...
ULUBIONA BROŃ · napisany: 07.12.2007 22:33
Jak się zmienia bronie? xD
[SA-MP] The Godfather Polska · napisany: 20.08.2007 18:43


Godfather Role Play POLSKA to serwer typu Role Play w, którym staramy się odzwierciedlić prawdziwe życie.
Nasz serwer jest postawiony na popularnym skrypcie Godfather Role Play autorstwa FeaRa. Jednak nas nie dzielą już bariery językowe ponieważ gamemode został w całości spolszczony!
Możliwości skryptu są ogromne. Gre zaczynasz jako cywil, który musi zrobić prawo jazdy dostać pracę i znaleźć mieszkanie.
Każda praca charakteruzyje się czymś innym i często służy innym graczon ma przykład mechanik samochodowy.
W miare postępu w grze można wstąpić do Policji lub tajnych organizacji.

Nasz serwer posiada system rejestracji, lecz przed tym zapraszamy na nasze oficjalne forum gdzie można zapoznać się z terminami Role Play oraz zasadami panującymi na serwerze.
Pamiętaj! Zachowuj się jakby to wszystko działo się naprawde!

www.godfather.ocom.pl



IP: 91.121.7.199:6666
[Pomoc] Plik gta3.dir · napisany: 25.07.2007 15:02
Wiem że gta3.dir bylo na pewno w III i VC. Ale w SA tez nie widziałem. A wątpie by był to ukryty plik.
[Pomoc] Plik gta3.dir · napisany: 25.07.2007 11:32
Plik gta3.dir jest listą plików zawartych w gta3,img. Dodając pliki pierw one lądują w dir, a po przebudowaniu archiwum w img. Tak bynajmniej mi się wydaje.

Nie rozumiem po co ci plik gta3.dir do wgrywania pojazdów...
Otwierasz gta3.img, dodajesz pliki, dajesz rebuild archive i masz.

Wygodniej będzie jednak jak zaopatrzysz się w program GTA Parking.
[Help] Main.scm · napisany: 24.07.2007 21:20
Spróbuj wspisać bez opcode z przodu. Sama nazwa $2777. Powinno ci wyszukać.
Jeśli nie to zainstaluj Sanny Builder, gdyż go używam...
Klik!
[Help] Main.scm · napisany: 24.07.2007 17:50
Kod:
014B: $2777 = -cut- rator

to skrót od
Kod:
014B: $2777 = init_parked_car_generator #RHINO -1 -1 1 alarm 0 door_lock 0 0 10000 at 2435.302 -1671.848 12.801 angle 90.0

Słowo -cut- po prostu oznacza że komuś nie chciało się przepisywać całego wyrazu i dał taki a nie inny skrót.

Tak po za tym nie prościej było wpisać "014B: $2777"?
Od razu znalazłem :>
[sa-mp] problem, nie łączy się · napisany: 21.07.2007 00:27
Skoro masz 2.0 to radze zajrzeć tu:
http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=257627&st=0

Poradnik jak downgrade'ować SA
Buu Buu Cocoreccho! byLocoRoco · napisany: 18.07.2007 23:36
:D:D LocoRoco ^_^
Kto nie grał niech nie krytykuje. To małe gówienko tak wciąga i poraża klimatem...
Jeszcze wersja na PC mogła by być ;>
Nie jestem "szczęśliwym posiadaczem PeeStrzy"
Analiza 2 trailera by gtaiv.pl · napisany: 30.06.2007 00:56
Świetna robota...
Tyle szczegółów...
Tapeta GTA IV · napisany: 29.06.2007 19:00
Na tej tapecie ledwo widziałbym podpisy ikonek...
Jeszcze ten wielki napis w lewym górnym narożniku...
Opinie o trailerze #2 · napisany: 28.06.2007 21:57
Trailer wygląda bosko.
Tylko przeraziło mnie jak w tym trailerze wolno chodziła gra... 10-15 FPS chyba ;x
Glowny motyw muzyczny w SA · napisany: 27.06.2007 19:52
tommypl a wrzuć. Ja nie słyszalem śpiewanej wersji jeszcze ;]
[MTA RM] DragRacers · napisany: 27.06.2007 17:31
Ok, Sicko już może wbić :D
Ten kto nie mógł, niech spróbuje jeszcze raz. Dziś o 20.
Mam nadzieje że będzie trochę więcej ludu, by przyjemniej się gralo :)
[MTA RM] DragRacers · napisany: 27.06.2007 11:43
Pewnie wina modowanego GTA... Ale nie jestem pewien...
[MTA RM] DragRacers · napisany: 25.06.2007 20:10
Witam, chciałbym wszystkich zaprosić na mój serwer MTA RaceMode ;]
W posiadaniu mamy wiele mapek (ponad 50) w tym kilka baardzo dopracowanych.
Uruchomiony tez jest skrypt, rejestrujacy kazdego gracza, generujac mu statystyki. Do tego ocenianie map, rekordy czasowe na wszystkich trasach i wiele innych komend.

Serwer bedzie stal pewnie do niedzieli, z przerwami ;]
Wszystkich których ogarnia nuda bądź ciekawość zapraszam.

85.221.177.236:22003 // stałe IP

(spradź czy serwer jest włączony - www.DragRacers.uk.pl)


Tak więc z powodu mojego wyjazdu, serwer wyłączony przez conajmniej 2 tygodnie...
Pozdrawiam wszystkich którzy wbili na serwer.
Cheat Device i oryginalne UMD · napisany: 24.06.2007 22:48
Wiesz... mi nawet na ISO nie udało się odpalic Cheat Device xd. Może cos źle robiłem... mniejsza...

O której wersji GTA mówisz? LCS czy VCS?
· Wybierz stronę: 1 2
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.04.2024 07:20
·
Obecnie forum przegląda 12 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 12 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · nowik (30) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies