Gość

Rejestruj

błąd
Musisz być zalogowany!
Zaczekaj...
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 27.04.2024 16:03
· GTAthegame · Forum · Posty Użytkownika jako
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1 2 3 4 5 6 7
jako
Zdjęcie paragonu gry · napisany: 03.06.2013 15:27
Najważniejsze, że przewidują taką możliwość. Jak już będzie pewne to myślę, że po prostu założę sobie konto i kupię jakąś dobrą gierkę z klasyków, tak żeby się zmieścić w dobrej cenie ze dwie gry no i najważniejsze, że jedna z nich to GTA V. Dobrze, że wspomniałeś o tej promocji ;)
Zdjęcie paragonu gry · napisany: 03.06.2013 12:47
Napisałem do KG z pytaniem o tą zniżkę, a dostałem w odpowiedzi coś nie do końca precyzyjnego:
Cytat:

Hej,



Tak zniżka będzie działała na GTA V, ale dopiero, gdy będzie znana cena sugerowana na ten tytuł.



Pozdrawiam,

Marcin, Kompania Graczy


Wydaje mi się, że taką cenę podadzą jakoś niedaleko przed premierą, albo dopiero w dniu premiery. Wychodzi na to, że i tak trzeba czekać.
Zdjęcie paragonu gry · napisany: 01.06.2013 14:33
Ok to jakby co informuj na bieżąco, z góry dzięki.
Zdjęcie paragonu gry · napisany: 01.06.2013 10:36
Ciekawy "manewr". Fajnie by było jakbyś dał znać, czy się udało - dziwi mnie trochę, że na muve.pl przy zaznaczeniu opcji "Cenega" pod wyborem wydawcy w wyszukiwaniu zaawansowanym znika GTA V, być może się zabezpieczyli przed takim wykorzystaniem rabatu?
Parę pytań o X360. · napisany: 30.09.2009 18:55
Na pewno będzie można puszczać to z płyty. Po to zostanie wydane.
Parę pytań o X360. · napisany: 29.09.2009 20:09
To, że jakiekolwiek dyski nie mają pojemności z etykietki to raczej nie dzisiejszy news :)
Parę pytań o X360. · napisany: 29.09.2009 18:00
7GB wykorzystuje konsola. Nie ma się czym martwić.
Przy DLC sprawa jest oczywista - bo muszą być na dysku, czyli żadna płytka się nie kręci. EFLC natomiast najprawdopodobniej będzie się zachowywać jak każda inna gra na krążku.
Parę pytań o X360. · napisany: 28.09.2009 19:07
Nie słyszałem, ale szczerze wątpię.
Parę pytań o X360. · napisany: 26.09.2009 22:56
E-74, w falconach zdarza się częściej niż rrod.
Parę pytań o X360. · napisany: 26.09.2009 18:00
A więc tak:
#1: Wystarczy włożyć do napędu jakąkolwiek grę z tzw. third wave (okres mniej więcej wyjścia HAWX'a), lub ściągnąć ze strony producenta pliki, które następnie nagrywamy na płytkę, wkładamy do napędu i zaczyna się proces instalacyjny.

#2: Gry zajmują tyle ile płytki, z tego co pamiętam GTA IV zajmowało dokładnie 9 GB po wgraniu na dysk. (BTW - bardzo dobrze jest zainstalować grę, gdyż konsola chodzi 2x ciszej, gra śmiga 2x szybciej, no i płytka się nie eksploatuje)

#3: Można, słyszałem coś o płytkach resetujących flash napędu, ale raczej jest to lanie wody. Prawdopodobnie trzeba rozkręcać konsolę. W każdym razie - z mojej wiedzy wynika, że podczas reklamowania produktu u Microsoftu nie sprawdzają flasha, tylko plomby. Znam namacalnie kilka przypadków, kiedy wysyłano przerobioną konsole, a chłopaki Billa normalnie wymienili ją na nową/naprawili.

#4: Konto Silver jest darmowe i można za jego pomocą pobierać dema (tutaj różni się od Golda tylko datą premiery ew. dema na XBL). No i podstawowa różnica - za pomocą Silver'a nie pograsz na multi. Niestety.

#5: Tak jak napisał sdr. DLC to tak jakby oddzielne gry. Musisz wybrać w co chcesz grać w danym momencie.

Jakby co, możesz pisać na gg. Mam tę samą wersję X-kloca co ty, niestety już padniętą, ale doświadczenia Microsoft mi na szczęście nie odebrał Pozdrawiam.
Max Payne 3 · napisany: 27.06.2009 08:22
@sdr: Czyli tak jak myślałem.

@pips: Co z tego, że gra? Film to też nie rzeczywistość, a czasami nie poznajemy bohatera po kolejnych częściach, niekiedy nawet na przestrzeni jednego filmu.
Max Payne 3 · napisany: 26.06.2009 14:04
Ta gra będzie wyśmienita i nie ma co dyskutować.
Nie ten sam Max? A co to? Ludzie się nie zmieniają? Każdy z upływem czasu wygląda inaczej. I jak na razie tyle wiemy o bohaterze - będzie łysy - ojej.
Miejsce? Bardzo dobrze, że to Sao Paulo. Co to? Każda gra musi być osadzona w USA? Ja już rzygam USA.
Klimat? Wiemy tyle, że gra będzie się toczyć w dzień, ale na pewno nie tylko. Na 100% nie zabraknie psychodelicznych akcentów a'la poprzednie części.

Celowy zabieg Rockstara, wywołać szok. Elegancka polityka - fani przecież i tak zagrają, a przeciwnicy i obojętni serii kupią z ciekawości - przecież cały internet huczy, że to już nie ten sam Max.
Akcja! Zadaj pytanie Rockstar! · napisany: 04.06.2009 20:53
@lazlow: nie masz racji. ostatnia misja San Andreas, Big Smoke: "..Fuck this polish dog...". Dla mnie to wystarczające, ale na pewno można znaleźć więcej dowodów na to, że Pulaski to Polak w zamyśle twórców. Co do Machowskiego, rzeczywiście tylko nazwisko. Zresztą - to tylko propozycja.

Poza tym, nie tylko moim zdaniem, jedno/więcej pytań musi dotyczyć Polaków w GTA, gdyż jesteśmy z Polski. A to chyba jedyna okazja, by się czegoś więcej dowiedzieć. Większość tematów była już niejednokrotnie wałkowana nie przez takich gości.

Akcja! Zadaj pytanie Rockstar! · napisany: 04.06.2009 16:54
Dlaczego obaj Polacy w GTA to skorumpowani policjanci?
The Ballad Of Gay Tony · napisany: 28.05.2009 14:40
Jak na razie to gej jest tylko w tytule, nic więcej nie wiemy. Oprócz tego, że tym gejem nie będziemy kierować. Trochę to wszystko dziwne i wygląda, jak już wcześniej wspomniano, na zwykły chwyt. Myślę, że wszystko okaże się po pojawieniu się pierwszych screenów/trailerów.

Teraz nie chcę osądzać, bo nie mam podstaw, ale wygląda to na niepoważne. Z drugiej strony można do tego podejść jak do żartu. Z trzeciej strony nazwa to jednak wizytówka gry, a w coś przepełnione gejowskim humorem nie mam ochoty grać.

Jak zwykle: pożyjemy zobaczymy. Chciałem nawiązać jeszcze do zapowiedzianego bundle z obydwoma dodatkami. Na gtaiv.pl, napisałeś lazlow, że wydają to dla zbanowaych na XL. Nie przesadzaj. Dla mnie coś takiego to rewelacja, bo jak za coś płacę, chciałbym tego materialnie dotknąć. Takie konserwatywne zboczenie, ale po prostu tak mam. Cena nie wygórowana, nie wymaga podstawki, nic tylko czekać.

+edit:
Intrygujące jest też to, co już wcześniej zauważył queue, czemu w logu nie ma IV?
[Konkurs]GTA IV na PC - kiedy? · napisany: 28.07.2008 08:21
16.11.2008
meet`gta 2008 · napisany: 29.06.2008 10:27
No miting wymiótł, a jutro to mozemy w centrum wszechswiata - nowym saczu ;D
Final countdown · napisany: 24.04.2008 19:13
no grafika nie zjada neuronów, chociaż to *** wie - filmikom kręconym w półmroku kamerką z komórki nie ma co wierzyc. co mi się nie podoba? SPOILER! 1) to co lazlow - fizyka jazdy na motorze z filmiku, 2) strasznie mało przechodniów, a miało być zyjace miasto 3) drobne niedopracowania w grafice, tj. drzewa, latarnie - ale jak juz wspominalem na hd'eku musi to wygladac duzo lepiej, wiec mysle, ze grafika koniec końców wyda się wszystkim ***iaszcza

to tyle ode mnie
Trailer IV Breakdown by Lazlow · napisany: 28.03.2008 14:32
No bardzo ładne :)
Nareszcie można zobaczyć pupcię, a nie kwadrat z dziurą w środku.
Jaki samochód na osiemnastkę? · napisany: 06.11.2007 17:17
Osobiście kupiłbym Celice, a nie z listy FFocusa I używanego w dobrym stanie (no i zostanie trochę kasy na postawianie dziewczynie soczku). Ewentualnie Pasata.
Produkcja Makulatury w Tybecie · napisany: 02.10.2007 15:10
no w wakacje byłoby lepiej - co prawda mi nie przeszkadza wyjechać i wracać w 1 dzień, bo mieszkam stosunkowo niedaleko krk, no ale myśląc o innych lepiej zrobić coś dłuższego. w każdym razie - loth, możesz dopisać mnie do listy :)
Opinie o trailerze #2 · napisany: 28.06.2007 18:50
kilk
roman?
Lay by Ryder · napisany: 14.06.2007 21:22
przenoszę do GangstaArtz - wybieraj fora precyzyjniej :)
a lay (oceniając, że jest to Twój pierwszy) nie jest taki zły. No, w każdym razie musisz pracować i jeszcze wiele się nauczyć, ale to przyjdzie z czasem - jeżeli oczywiście będą chęci :).
MUSIC IS WAY OF YOUR LIFE · napisany: 08.06.2007 20:22
W sumie wszystko, aczkolwiek najczęściej Dżem, Kaczmarski, polski hyphop (wyłącznie starszy - paktofonika, kaliber44, etc), czarny hyphop, czasami SOAD, rzadziej techno. :)
INTERFACE IN GTA IV · napisany: 03.06.2007 13:17
miniaturka mapy na pewno pozostanie na glownym screenie, a imo komorka = PDA (w grach taakich jak just cause, tomb raider legend)
· Wybierz stronę: 1 2 3 4 5 6 7
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 27.04.2024 16:03
·
Obecnie forum przegląda 31 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 31 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Kamil3728 (48) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies