Gość

Rejestruj

błąd
Musisz być zalogowany!
Zaczekaj...
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 06.05.2024 22:04
· GTAthegame · Forum · Posty Użytkownika Pepe
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Pepe
Czas na lans: prezenty 2010! · napisany: 27.12.2010 03:13
300 zł (od gościa co robił reklamę badziewnego serwisu Gazety Wrocławskiej) i LG GT540. (od siebie)
Czy odpale GTA IV na moim PC · napisany: 28.11.2010 14:50
To ja pocieszę, bo gjetea cztery pójdzie na sprzęcie kupionym za 800 złotych. (sam komputer)
Problem z... pistoletem · napisany: 19.11.2010 00:59
A po co ta ankieta na początku tematu?
Jaki Windows? · napisany: 17.11.2010 21:29
To teraz okiem człowieka oswojonego i obytego jakiś czas z siódemką: Źle nie jest, powiem więcej, jest dobrze. System działa stabilnie, wreszcie można pracować komfortowo (przy moim włączaniu jednoczesnym przeglądarki z 20 kartami, grającym foobarem i jakimś badziewnym komunikatorem).

Jednak idealnie nie jest; jeden, lub ze dwa programy nie chcą działać w siódemce, nawet po ustawieniu zgodności z XP; ponadto kilka razy miałem już niebieski ekran, nie wiem czy to przez pokaz slajdów tła pulpitu, czy po prostu wynik mojego nawyku (co już wyżej podałem ;)) spowodował brak zasobów systemowych. (nie mam oddzielnej karty graficznej). Również zdecydowana większość gier wykazuje chęć współpracy z nowym systemem, nie sprawdzałem jedynie Dosówek.

Tak czy siak, system zdał egzamin na mocne 4+ (w skali 1-6)
BlueScreen Vista · napisany: 02.11.2010 01:36
Mnie z kolei niedawno 2 razy tego samego dnia dopadły BSOD ale na siódemce (żadna tam różnica, bo to i tak vista, tyle że poprawiona). Jak się okazało później - winą było zbyt częste (co 30 sekundowe) zmienianie tapety.

Wishlist · napisany: 25.10.2010 00:29
Chyba nie ten temat :D
W nowym GTA chciałbym poczuć klimat Miami Dade z CSI:Miami oraz świetnie odwzorowany rezerwat przyrody Everglades i parę misji rodem z Ultimate Survival.
Jaki Windows? · napisany: 12.10.2010 23:03
No i zainstalowałem testowo. Póki co, jest idealnie, bezproblemowa migracja, pomimo niemożności aktualizacji systemu do siódemki. (Narzędzie Łatwy transfer i instalacja niestandardowa).

Sam system świetnie się sprawuje, uruchamia się szybciej niż XP z ostatnim Service Packiem i wszystkimi aktualizacjami. Jest trochę jakby "osowiały" (ale to pewnie tylko zasługa włączonego Aero Glass), ale nie było z nim jak do tej pory żadnych problemów. Cóż, chyba można XP odłożyć na półkę ;)
Jaki Windows? · napisany: 11.10.2010 14:55
U, ale tu wszystko zakurzone. Dobra, do rzeczy, piszę gdyż mam dylemat odnośnie wyboru systemu operacyjnego Windows.

Od niedawna mam nowy sprzęt kilk >>.
Zainwestowałem w procesor dwurdzeniowy Celeron 2,5Ghz 64 bitowy. Obecny system - XP SP3 32bit. zyskał nieco szybkości, jednakże nie wykorzystuje on w pełni możliwość dwóch rdzeniów.
Pojawia się więc logiczne wyjście - upgrade do 64 bitów. Pytanie teraz jaki system wybrać:


- XP x64 - architektura Windows 2003 Server, brak podstawowego wsparcia, Service Packi tylko dla 2003. Przez to, że traktowany po macoszemu - brak polskiej wersji językowej. Są niby nieoficjalne przeróbki, ale nie wiadomo jak z tym do końca jest.
Plus za nie za duże wymagania sprzętowe, przez można pograć w lepsze gry.


- Vista x64 - Niby wszystko fajnie, ale dobijają mnie te DRM'y i wszelkie inne pie.rdoły z którymi jest tak jak z systemowym firewallem w XP (na początku widnieje jako włączony, a po jakimś czasie już jest wyłączony), IMHO za duże wymagania sprzętowe, ale już bez większych problemów jak w XP x64. Tylko raz siedziałem na Viście, w hipermarkecie..


- Seven x64 - Tak jak wyżej - wymagania sprzętowe, tryb zgodności z XP, Bez problemów w Upgrade Advisor. Również na siódemce nigdy nie pracowałem.



Który z powyższych systemów polecacie? Z czym jest najwięcej problemów w czasie normalnego użytkowania ? Od razu mówię, że instalacja Linuxa na twardzielu z góry odpada.
Strona bynajmniej nie o GTA · napisany: 06.08.2010 19:07
No to lecimy:

* Strona często ostatnio zmieniała swój wystrój, niekiedy dość znacząco, starsze wystroje pozostawiłem jako dodatek, które przestałem rozwijać na rzecz domyślnej skórki w danych czasie. Przyszłościowo, nowe skórki będą miały opcję jej zmiany schowaną jako hover link pod logiem głównym.
* Zrobione.
* Z tym może być problem, póki co obczajam ajaxtabs. Z drugiej strony - data i godzina jest uaktualniana z każdym kliknięciem na zakładkę wyszukiwarki, co może się także przydać, jako alternatywa dla "Witaj! Jest piątek trzynastego, imieniny kota, 13:37"

Tymczasem dodałem rozszerzone wyświetlanie ostatnio dodanych informacji z Wrocławia: klik!

+++ EDIT (28.12.2010 04:52):


Podpięłem pod DNS i teraz wszystko wyświetla się bez ramek. Adres taki sam jak dotychczasowy alias. Z Nowym Rokiem zmienił się też wygląd strony.

Jest też profil na twarzoksiążce: http://www.facebook.com/Transportnews
Strona bynajmniej nie o GTA · napisany: 06.08.2010 03:16
Ja ja dawno nic nie pisałem na forum.
Ale do rzeczy. Kiedyś w tym dziale prezentowałem pewną stronę, teraz ma już inny adres i sporo się od tamtego czasu zmieniła. Chciałbym poznać świeżą opinię ludzi o tejże stronie:



Portal typowo informacyjny dla korzystających ze zbiorkomu we Wrocławiu i w powiecie wałbrzyskim. Niedawno po kolejnym odświeżeniu layoutu i logotypu.

Idąc za trendami, istnieją również profile: na fejsie, twitterze i 2 na blipie, z czego jeden służy za konto reklamujące wybrane treści i aktualizacje w portalu, a drugi informuje o utrudnieniach, objazdach, czy też innych zdarzeniach w komunikacji miejskiej.


Strona istnieje ogółem już ponad 3 lata z krótką przerwą inwentaryzacyjną. Wystartowała z dniem 8 marca 2007 roku.
Żegnaj DVD? · napisany: 28.03.2010 21:03
chaos napisał:
Mniej, bo jakieś 10 - 15 lat
W zależności, czy się oszczędzało na badziewiach typu Mediastore (DVD-R), czy kupowało lepsze.

CD-R 700MB TDK Reflex Ultra kupiłem w 1999 roku za spore pieniądze (ponad 16 zł/jewelcase), a działa bez zarzutów do chwili obecnej.



Kilka razy zostałem niemile zaskoczony trwałością (a raczej jego brakiem) dysków twardych, niejednokrotnie tracąc spore ilości danych. Więc najlepszym rozwiązaniem jest w chwili obecnej myślę pendrive. Ale w standardzie USB 2.0.
Czas na lans: prezenty 2009! · napisany: 19.02.2010 15:46
Lazlow napisał:
Co Wy z tym SE C902 :D

No przecie dobry fon to.
Czas na lans: prezenty 2009! · napisany: 26.12.2009 23:09
Taki sobie standard:

- 200 zł,
- zestaw golarka, balsamy po goleniu,
- parę dezodorantów,
- kilka czekolad (Studencka też)
- sfinansowanie czesnego, zaocznego liceum profilowanego,

A z tego co sam sobie zasponsorowałem:
- SE C902,
- klawiatura, mysz optyczna,
- ciuchy
- wyjazd 3 dniowy do Kołobrzegu (listopad/grudzień 2009),
Polish Stunt Server 24/7 · napisany: 31.03.2008 00:24
Taki nowy rodzaj robotów spamerskich :s
[RP] PolishGF 24/7 · napisany: 22.03.2008 03:59
Jak znam życie, prędzej czy później gra okaże się niemożliwa przez DDoS`erów...

Tak samo było na PRP 1.0, tak samo było na LRP i to samo będzie tu.

Sama idea serwera dobra, tylko że ją skierowałeś do kraju ludzi, przez których co raz co raz częściej dostajemy na serwerach bany na host *.pl
Zmniejszenie MHz · napisany: 15.03.2008 03:37
chaos napisał:
Ja u siebie na Sempronku 3000 maksymalnie do 260 ustawiałem i było całkiem nieźle.
U mnie po ustawieniu na 220MHz, to chwilę po zniknięciu napisu Zapraszamy, komputer się zawieszał :D:D
Zmniejszenie MHz · napisany: 14.03.2008 19:19
W biosie zmieniasz ustawienie taktowania procesora do 166MHz.
Choć można też i do 200MHz, ale nie daję gwarancji, że procesor wytrzyma takie taktowanie.

Mam procesor AMD Sempron 2200+ 1,5GHz i dzięki taktowaniu 200MHz, działa jak 2500+ 1,7GHz.
Muza · napisany: 10.03.2008 22:46
Miil0 napisał:
Tworze takie tematy by trochę ożywić forum,bo nic się nie dzieje!
To przeglądnij sobie je dokładniej.
Nahype'owane GTA. · napisany: 10.03.2008 22:43
mtz napisał:
Do ostatnich dwoch panow: Czy panowie przeczytali chociaż ten temat?
Gdybym nie czytał, to bym się nie wypowiadał, nie sądzisz?

IMO takie domysły to bardziej pasują do GTAShite aniżeli do gtg.



No ale skoro władza chce więcej dzieci gromadzić na stronie to już jej problem.
Muza · napisany: 10.03.2008 03:52
Co wam dadzą takie tematy? Czy coś to zmieni w finalnej wersji IV? Że tak powiem ***no zmieni.
Nahype'owane GTA. · napisany: 10.03.2008 03:50
Po kiego grzyba ten temat? Już myślałem, że tylko nooby takie tematy z podjarania daną grą zakładają :X
Meeting polskiej sceny GTA · napisany: 09.03.2008 02:56
kothka w tytule tego tematu napisał:
Meeting polskiej sceny GTA
Nie ma polskiej sceny GTA, jest jedna ogólnoświatowa i już.
kothka napisał:
pragniemy zorganizować meeting polskiej społeczności Grand Theft Auto
kothka napisał:
To ma być spotkanie scenowe, a scenowicze zwykle zaglądają na to forum
To wówczas i tak będzie meeting społeczności GTG :P


Co do tematu: Nie spotkacie mnie na tym "meetingu" z powodów oczywistych: obowiązki szkolne (tak, dobrze widzicie; szkoła zaoczna, którą rozpoczyna się od 2 semestru) i dodatkowo praca w hipermarkecie, którego nazwy nie podam.

Poza tym, po co mam jechać na spotkanie może kilkunastu ludzi zupełnie mi z widzenia nieznanych i tylko po to, aby grać w GTA z nimi, albo też czytać jakieś magazyny w empiku, czyż nie?
chaos! · napisany: 05.03.2008 20:20
Dołączam się do życzeń i mam jeszcze jedno od siebie:

OMIŃ WOJA!

:) Pozdro.
Monitory FULL HD · napisany: 22.02.2008 00:36
Don_Luigi napisał:
Samsung SyncMaster 305T
Kosztuje ok. Trzech Milionów złotych.
A nie przypadkiem tysięcy?
Wasza pierwsza strona www. · napisany: 02.02.2008 02:16
Moją pierwszą stroną, zanim jeszcze założyli mi neta, to było takie g**no:
http://p-kedzierski.w.interia.pl/ :D

A pierwszą samodzielną, to było to:
http://p.kedzierski.fm.interia.pl/


Obydwie nie są już od kilku lat aktualizowane.
· Wybierz stronę: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 06.05.2024 22:04
·
Obecnie forum przegląda 7 gości oraz 0 z 6658 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 7 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · bim (31) · bartg (31) · Marcin2113 (29) · paw12345 (37) · qwerty (31) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies