Gość

Rejestruj

błąd
Musisz być zalogowany!
Zaczekaj...
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 01.05.2024 04:07
· GTAthegame · Forum · Posty Użytkownika chevy
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
chevy
Spadochron i iglica budynku :) · napisany: 12.04.2013 21:21
dokładnie tak
Spadochron i iglica budynku :) · napisany: 11.04.2013 20:31
Na pohybel hejterom
Spadochron i iglica budynku :) · napisany: 11.04.2013 18:46
Witam ponownie

Poniżej krótki filmik z wyzwania, które rzucił mi jeden forumowicz

https://www.youtube.com/watch?v=5lYT4UFIAo8

Rozruszajmy to forum, stawiajmy sobie kolejne wyzwania i kręćmy krótkie filmiki :)
Kto jest za?
Skok do wnętrza budynku · napisany: 11.04.2013 15:47
challenge accepted ;)

+++ EDIT (11.04.2013 18:40):

http://www.youtube.com/watch?v=5lYT4UFIAo8
Na twoje życzenie, luigi
Lądowanie na iglicy ;]
Skok do wnętrza budynku · napisany: 09.04.2013 00:23
No być może się omyliłem, a najwyższy budynek jest w Downtown Los Santos, tak mi się przynajmniej wyświetliło, jak wylądowałem na nim
Skok do wnętrza budynku · napisany: 08.04.2013 11:36
luigi, który wg ciebie jest największy? ten o przekroju trójkąta? Jeśli liczysz do wysokości te wystające pręty to jest największy, ale jeśli liczysz miejsce gdzie normalnie można stanąć to on jest 3 najwyższym budynkiem. Najwyższy gdzie można stanąć, a nawet wylądować mieści się w Downtown Los Santos, kolejnym najwyższym budynkiem jest ten w kształcie piramidy, a dopiero trzecim jest ten o przekroju trójkąta.
Skok do wnętrza budynku · napisany: 07.04.2013 21:06
Sdr, jakbyś zainstalował to jest to San Fierro, niedaleko mostu Golden Gate. Przy słonecznej pogodzie widać budynek z daleka, ma takie specyficzne, ostające słupki . Niedaleko jest budynek w kształcie piramidy.
Skok do wnętrza budynku · napisany: 07.04.2013 11:40
Nie wiem czy ci urywa dupę, czy nie, ale nie wrzuciłem tego filmiku, bo uważam go za jakieś niesamowite osiągnięcie Wszystko na totalnym spontanie i luzie Po prostu lubię latać samolotami i GTA SA ma w sobie to coś. Kiedyś pokuszę się o jakiś film gdzie latam samolotami, może chociaż w jakimś fragmencie komuś "dupę urwie"
Skok do wnętrza budynku · napisany: 06.04.2013 18:33
Ronin, szczerze mówiąc to udało mi się za 1 albo 2 razem Może na filmiku leciałem trochę chaotycznie, ale myślę, że dosyć dobrze sobie radzę ze sterowaniem samolotami. Za pierwszym razem leciałem nisko używając Dodo, żeby zobaczyć czy to w ogóle możliwe trafić no a potem od razu Hydra i maksymalna wysokość Samolotami przelatałem już kawał czasu w tej grze
Jeśli chodzi o skok w realu to dla mnie w sumie nic wielkiego. Mam straszną fazę na latanie i na spadochrony Od dziecka marzyłem o lataniu no i w zeszłym roku się udało. Teraz czekam na kolejne skoki i kiedyś może kurs, żeby móc skakać samemu, tak jak w grze
Skok do wnętrza budynku · napisany: 06.04.2013 16:37
Ja osobiście zatrzymałem się na SA właśnie i od niedawna pogrywam na multi. Wróciłem bo latanie samolotami było moją pasją za dawnych lat. Mam w planie nagrać jakiś film z wyczynami, ciekawe czy wg innych coś potrafię, ale i tak gram dla siebie
Skok do wnętrza budynku · napisany: 06.04.2013 16:02
Występuje również normalnie na singlu. Gram bez żadnych modów i na czystej, nieedytowanej mapie
Skok do wnętrza budynku · napisany: 06.04.2013 15:49
Witam Wszystkich,

jeśli ktoś ma ochotę to zapraszam do obejrzenia mojego krótkiego filmiku ze skokiem spadochronowym do wnętrza budynku z lecącego samolotu. Widziałem już dużo filmów ze skokami z budynków, ale ja wpadłem na inny pomysł, po tym jak przyjrzałem się pewnemu budynkowi. Zapraszam i pozdrawiam

· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 01.05.2024 04:07
·
Obecnie forum przegląda 39 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 39 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · R_T_N (38) · Smugller (33) · lukilesz (31) · dzakicsw (31) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies