Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 19.04.2024 15:55
· GTAthegame · Forum · Ogólnie o GTA IV
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
Język w grze, na okładce.
Xin napisany: 16.05.2008 19:27 Link Do Tego Posta
hood



dołączył: 16.05.2008
posty: 1
rp: 5016
Witam was wszystkich. To mój pierwszy post na tym forum. Zamówiłem w sklepie internetowym GTA IV. A wcześniej PS3 z Kanady (notabene miesiąc temu- dalej nie przyszło). Dziś odbieram paczkę- wszystko pięknie, ładna okładka. Prawie się podnieciłem, ale cóż...Zobaczmy odwrót, no i standardowo- mapkę. I tu pojawia się problem. Napisy na okładce, w książeczce oraz na mapie są w języku Włoskim. W tym momencie przypomniałem sobie, że na folii była również cena- 70 euro. I tu pojawiają się moje pytania:

1. Czy w grze język jest angielski (tzn. Niko gada po angielski, ze swoim genialnym akcentem^^)?
2. Czy są napisy, które by mnie poratowały gdyby cała gra była w j. Włoskim?

Z góry dziękuje za odpowiedz. Ps: Gra kupiona w sklepie "Gekon" w cenie 200 zł.

____________________
Xin
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Toni napisany: 16.05.2008 19:53 Link Do Tego Posta
klawiaturowy klepacz



dołączył: 21.01.2006
posty: 397
rp: 63140
skąd: Środa Wielkopolska
AD1. z tego co wiem :P, to voice bohaterów nie zależy od wersji językowej gry
AD2. ja Ci nie pomoge, ale myśle, że są napisy do wyboru. Moge się mylić!

____________________
Toni
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
napisany: 16.05.2008 20:37 Link Do Tego Posta
---



dołączył:
posty: 9
rp:
opakowanie nie ma wplywu na gre. sam mam polska okladke i gre po angielsku.

pamietaj, ze kazde gta ma mozliwosc zmiany jezyka napisow pod filmikami

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
metzen napisany: 16.05.2008 20:39 Link Do Tego Posta
Operacja Panda



dołączył: 09.07.2005
posty: 1245
rp: 17319
skąd: Warschau
Ja mam wersję niemiecką (niemiecka mapka, przewodnik, tekst z tyłu) ale gram normalnie po angielsku. Głosów w żadnej wersji nie zmienili na bank, o to się nie martw. Nie jestem pewien, czy napisy są jakiekolwiek poza angielskimi.

____________________
Jant napisał:
Całe to kikoo to jakaś farsa.
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
tommypl napisany: 18.05.2008 20:40 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 26.06.2006
posty: 1405
rp: 11623
Możesz mieć nawet pudełko i instrukcję w języku Majów, i tak Niko będzie gadał po angielsku. Klozet imo.

____________________
tommypl
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Mustafa napisany: 20.05.2008 23:04 Link Do Tego Posta
thug



dołączył: 26.03.2007
posty: 28
rp: 6689
Cóz to za pytanie ... oczywistością jest to, ze gra będzie w języku Angielskim. Jak coś to będą napisy w innym języku (ale to do wyboru ;-)).

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 19.04.2024 15:55
·
Obecnie forum przegląda 30 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 30 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Shade (35) · Pan_Mieciu (32) · fanseriigt (40) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies