Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 29.03.2024 15:08
· GTAthegame · Forum · GangstArtZ
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1 2
[Eksperyment] Music by Kedzior
PiotrMur napisany: 05.05.2007 17:46 Link Do Tego Posta
Assassin



dołączył: 09.07.2005
posty: 304
rp: 8322
skąd: England
Rzyuka - ale nawet jeśli zrozumiem sens muzyki, moja pomoc będzie raczej badziewna, gdyż nie znam trendów w niej obowiązujących... I gdy napisałem "nie wyraża dokładnie takiej samej opinii" używałem Twoich słów ale aby to teraz w pełni rozjaśnić napiszę - nasze posty wyrażają inne opinie, które mają ze sobą mało wspólnego głównie ze względu na postawę. Tobie się to nie podoba, a ja tego nie rozumiem, co NIE ZNACZY, że mi się nie podoba! Everything is clear now, innit?

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Pepe napisany: 05.05.2007 20:15 Link Do Tego Posta
La Vida es Una Lenteja



dołączył: 13.09.2005
posty: 301
rp: 18079
skąd: Vice City
oOo czas zakończyć te już prawie 2 stronne offtopy...
Teraz prezentuję nieco starszy utwór, również wykonany w FL Studio (tym razem w wersji 6).
Utwór nazywa się "Sparrow Flight" i został nagrany w zeszłym roku w wakacje i jeszcze za czasów mojego starego nicka 'PsYcHoll'...

Słuchać i nie marudzić ->>>>>>> :D

Edit @ 6.05.2007 1:31:

Wrzuciłem na Speedyshare także wcześniejszy utworek, tym razem nagrany 'Rejestratorem dźwięku' bezpośrednio przy odtwarzaniu ukończonego przeze mnie 'dzieła'.
"Abstraction"
Oby dwa utwory zostały stworzone w zeszłoroczne wakacje.

PS. Jeśli nie macie o czym dyskutować i wykorzystujecie ten temat tylko do nabijania sobie postów i kłótni pomiędzy sobą, to radzę znaleść sobie inny temat do takich działań.

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Żyłkaa napisany: 06.05.2007 16:28 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 08.12.2005
posty: 1316
rp: 27164
mozna wiedziec z jakiego powodu moj poprzedni post zostal usuniety? przeciez zawarlem w nim rowniez moja "sarkastyczna" (piotr na pewno w ten sposob by ja okreslil) opinie na temat drugiego utworu ;/

____________________
Żyłkaa
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
metzen napisany: 06.05.2007 21:15 Link Do Tego Posta
Operacja Panda



dołączył: 09.07.2005
posty: 1245
rp: 17319
skąd: Warschau
Bo pier****łeś strasznie, a opinia najwyraźniej nie była dość czytelna i nie spełniała pewnych kryteriów :x
Od teraz proszę zająć się wyłącznie oferowaniem Kędziorowi kontraktów i MIŁYM komentowaniem jego twórczości.

Argh, ja na prawdę (p*ssy version: naprawdę) robię się straszny o O

____________________
Jant napisał:
Całe to kikoo to jakaś farsa.
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1 2
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 29.03.2024 15:08
·
Obecnie forum przegląda 37 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 37 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · mikehopfen (39) · simspl26 (27) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies