Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 27.04.2024 23:21
· GTAthegame · Forum · WWwW
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1 2 3
sixaxis ===> KIKOO
tmster napisany: 28.01.2007 14:26 Link Do Tego Posta
www.gtaiv.pl



dołączył: 03.06.2005
posty: 1413
rp: 10758
skąd: Nowy Sącz
sdr mi chodziło że jeśli ps3 bedzie kosztowało w granicach 1500zł to ja kupuje i zrobiło by tak 4razy więcej ludzi niż teraz ceną 2400zł :* a po drugie w polsce mało kogo stać na dwie konsole bo dużo ludzi kupiło xboxa i oni raczej niekupioną drugiej konsoli

____________________


^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
wutang napisany: 24.02.2007 15:12 Link Do Tego Posta
hood



dołączył: 19.02.2007
posty: 117
rp: 5593
skąd: Kraków
lothronik napisał:
[quote=eskejd]kikoo = witaj. czy cos takiego.

ta nazwa jest GOWNIANA, ale co mi do tego :/

A co ma do rzeczy jej znaczenie? Strona przeznaczona jest tylko dla polskich userów, i żaden japoniec tam raczej nie wejdzie.

Poza tym, do tej nazwy trzeba się przyzwyczaić i tyle. skizo.org też nie kojarzy się z konsolami, a mimo to jest najpopularniejszą stroną o kieszonsolkach.

Pozdrawiam.

BTW: I żeby nie było - mi też sixaxis się bardziej podobało, ale nie miałem wyjścia. Ja się do kikoo osobiście przyzwyczaiłem, a jeśli ktoś ma nadal problem - może wchodzić przez sixaxis.pl. Bye.[/quote]

Nie wiem co Ci sie w tej nazwie Eskejd nie podoba, ja uważam wręcz odwrótnie, że to kikoo.pl lepiej brzmi i jest oryginalniejsze od sixaxis.pl, nie wiem czy o tym była mowa tutaj że sixaxis jest to zastrrzezona nazwa przez sony;>

____________________
wutang
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1 2 3
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 27.04.2024 23:21
·
Obecnie forum przegląda 27 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 27 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Kamil3728 (48) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies