Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.04.2024 16:36
· GTAthegame · Forum · Café Robina
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1 2
'Taki mały, a być czarownik'
» Czy posiadasz PSP?

Tak.
32%32%32%

Nie.
32%32%32%

Nie wiem.
6%6%6%

Zamierzam kupić.
16%16%16%

Rozwaliłem młotkiem do mięsa.
12%12%12%

» suma głosów: 31
Żyłkaa napisany: 06.11.2006 20:29 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 08.12.2005
posty: 1316
rp: 27164
lol hahah smieszy mnie takie myslenie jak jakis wielki fan jakiejkolwiek gry tak bardzo wierzy w to ze firma produkujaca jego ulubiona gre wyprodukowala to wszystko tylko zeby zadowolic graczy ;d przeciez to oczywiste ze to jest dla pieniedzy, w koncu to ich praca... czy twoi rodzice pracuja po to zeby ich szef czul sie dobrze i sa z tego zadowoleni? watpie... szczawik, nie wydaje mi sie zeby rockstar byl bliski bankructwa, nawet po tych wszystkich aferach. poza tym... skad ty to wszystko mozesz wiedziec, ze robiac to a nie robiac tego, zarobili by wiecej lub mniej? przeciez w tej firmie nie pracuja jacys idioci, z pewnoscia o ekonomii wiedza duzo wiecej od ciebie, przeciez to sa profesjonalisci...

____________________
Żyłkaa
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
wafel napisany: 06.11.2006 21:49 Link Do Tego Posta
thug



dołączył: 02.06.2005
posty: 78
rp: 6992
skąd: Lublin
nie chodzi o to ze specjalnie dla graczy mecza sie i dopracowuja kazdy szczegol itd. rozumiem was, ok. ale mam na mysli ze akurat przy *CS o graczach nie pomysleli - pomysleli jedynie o chamskim zdarciu kasy. jestem ciekawy jak bedzie z gta4 - exclusive na ps3 a za pol roku nagle niespodziewana premiera na pc i x360 ?

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Żyłkaa napisany: 06.11.2006 22:39 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 08.12.2005
posty: 1316
rp: 27164
ale im wlasnie o to chodzi przeciez ;|

____________________
Żyłkaa
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
metzen napisany: 07.11.2006 00:10 Link Do Tego Posta
Operacja Panda



dołączył: 09.07.2005
posty: 1245
rp: 17319
skąd: Warschau
Wafel -> Premiera gta4 jest jednoczesnie na ps3 i x360, na pc zapewne po pol roku dopiero : p
W przypadku storiesow chcieli zapewnic sobie miejsce na rynku gier na psp - Storiesy kosztują niewiele wiecej od normalnych gta, a ze sprzedazy samych konsolek czerpie sony, nie r*.
btw, gdyby nie to 'chamskie zdzieranie kasy', to mam wrazenie, ze na gta4 poczekalibysmy nieco dluzej, wiec nie marudzcie : o

____________________
Jant napisał:
Całe to kikoo to jakaś farsa.
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
wafel napisany: 07.11.2006 09:55 Link Do Tego Posta
thug



dołączył: 02.06.2005
posty: 78
rp: 6992
skąd: Lublin
Cytat:
Wafel -> Premiera gta4 jest jednoczesnie na ps3 i x360, na pc zapewne po pol roku dopiero : p

a no tak. rzeczywiście, nie miałem racji ;d

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1 2
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.04.2024 16:36
·
Obecnie forum przegląda 10 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 10 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · nowik (30) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies