Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 19.04.2024 19:57
· GTAthegame · Forum · Inne gry
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1 2
Tony Hawk's...
Dragon napisany: 07.08.2006 21:56 Link Do Tego Posta
thug



dołączył: 22.07.2006
posty: 37
rp: 6666
Ja osobiście nic nie słyszałem o THUG1 na PC ;x

+++ EDIT (08.08.2006 13:48):

Ja nie słyszałem o THUG1 na PC :O

____________________
Dragon
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
nighthawk napisany: 08.08.2006 19:16 Link Do Tego Posta
thug



dołączył: 06.12.2005
posty: 22
rp: 6271
bananaboj - to jest legalna wersja (robiona przez activision) i nie rip z ps2. Gra ma swój oryginalny instalator, autorun, pliki readme - pc, a także w dziale options film "PC credits" - Jakoś tekstur nawet jest nieporównywalnie lepsza z tymi na ps2 i xboxa. Technicznie wszystko ogólnie działa jak w thug2 na pc.

____________________
Administrator gta-metropolis.imro.pl
++ 2004-2008 ++
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Bananaboj napisany: 09.08.2006 15:43 Link Do Tego Posta
hood



dołączył: 05.07.2006
posty: 16
rp: 5931
W takim razie dlaczego nigdzie nie ma o tym wzmianki? Nawet na oficjalnej stronie są wypisane platfrmy, ale nie ma PC, w sklepach można kupić wersje na konsole ale nie na PC. No i nigdzie nie widziałem żadnej recenzji pecetowej wersji.

A ze zrobieniem instalatora, filmików, plików itp. nie ma żadnego problemu.

____________________
Bananaboj
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
falek napisany: 11.08.2006 18:27 Link Do Tego Posta
thug



dołączył: 05.12.2005
posty: 59
rp: 6897
skąd: wa_Rszawa
wafel napisał:
thps4 - kupa / przeszedłem całe

jak dla mnie najlepsza czesc serii xD
no ale kazdy co innego lubi ;>

ogolnie gralem w kazda czesc procz thawa, na ktorego po prostu mi zal kasy bo ile mozna grac w te sama gre ?

teraz czekam na project 8 ktory zarzadzi totalnie.
i tak jak powinno byc, zarzadzi na konsolach bo na peceta poki co nie zapowiedziano ^_______^



____________________
falek
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
nighthawk napisany: 14.08.2006 12:20 Link Do Tego Posta
thug



dołączył: 06.12.2005
posty: 22
rp: 6271
bananaboj - a co powiesz na tryb multiplayer, opcje profili gamespy i oficjalne serwery? xD Wiem, że nie ma wzmianki, ale potrzeba matką wynalazków xO

falek - napewno widziałeś już gameplay z project 8. Gra odbiega dość znacznie od tego rendera co pokazali na E3. naprzykład - grawitacja dalej jest taka sama, że da rade skakać na kilkadziesiąt metrów w góre, nie biorąc pod uwagę siły wybicia. W sumie to poprawili tylko focus w czasie robienia tricków i to nawet w czasie tego bullet time'a skater dość nierealistycznie obraca tą deskę, jakby większy nacisk położyli na obracanie deską niż ruszanie ją nogami w odpowiednim sposób i moment. W sumie sam jestem ciekaw jak to będzie wyglądać w praniu, ale jak dla mnie póki co rewelki nie ma.

http://video.google.pl/videoplay?docid=-4657962492512003944

EDIT:
znalazłem aukcje na ebay'u z wersją pc ;o
KLIK, KLIK!


____________________
Administrator gta-metropolis.imro.pl
++ 2004-2008 ++
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
skower napisany: 02.03.2007 21:10 Link Do Tego Posta
hood



dołączył: 04.02.2007
posty: 62
rp: 5583
skąd: ze wsi
ja mam konsolę Nintendo GameCube i mam grę Tony Hawk's Underground 2 i muszę przyznac, ze gra jesy nawet fajna ale grawitacja do kitu nie mam karty pamięci i nie moge zachowac gry gralem w nia nie dawno i wyskoczylem na jakies rampie i wybilo mnie na ok 30 m ale dobre tricki są .

____________________
skower
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1 2
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 19.04.2024 19:57
·
Obecnie forum przegląda 20 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 20 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Shade (35) · Pan_Mieciu (32) · fanseriigt (40) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies