Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 18.06.2024 08:26
· GTAthegame · Forum · Serwery do gry
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
[SA:MP] net4game - reaktywacja
n4gn4g napisany: 26.11.2023 16:49 Link Do Tego Posta
newbiedołączył: 26.11.2023
posty: 1
rp: 36
Powrót do złotych lat Los Santos: Net4Game - nowe wyzwania i stary klimat!


Czy pamiętasz czasy, w których rozgrywka w Los Santos była prawdziwą przyjemnością, łącząc przyjazny i rozbudowany skrypt, wraz z luźną i wciągająca grą RolePlay?

Teraz masz szansę do tego wrócić! Net4Game powraca, chociaż nie jesteśmy poprzednimi właścicielami tego serwera, to staramy się przywrócić stare emocje, tworząc i wzorując się na tym co zapamiętaliście sprzed lat. To zupełnie nowa historia, a jednocześnie sentyment do starych zasad gry. Serwer oparty jest na wersji SA-MP 0.3DL, wykorzystując jego wszystkie możliwości, urozmaicając nasza mapę o nowe miejsca do gry. Twoja postać będzie mogła wcielić się w kogo tylko chce, poczynając od zwykłego cywila pracującego w biznesach aż po prawdziwego króla półświatka przestępczego.

System grup

Tworzenie różnorodnych biznesów, organizacji przestępczych i porządkowych oraz zwyczajnych grup stało się prostsze i wygodniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. W naszym panelu grup znajdziesz zaawansowany system uprawnień, możliwość zarządzania pojazdami, system produktów dostępnych do zamawiania i sprzedaży, nadzór nad aktywnością członków, magazyn grupowy, zarządzanie budynkami i możliwość składania zgłoszeń przez innych graczy.

Oferujemy różnorodność w rodzajach biznesów, które każdy z was może założyć:
  Grupy party
  Organizacje przestępcze
  Organizacje publiczne
  Radio
  Bary / Restauracje
  Siłownie
  Strzelnice
  Warsztaty samochodowe
  Salony samochodowe
  Firmy ochroniarskie
  Mafie / Kartele
  Sklepy zoologiczne
  Taxi
  Nauka jazdy


Organizacje przestępcze

Organizacje przestępcze stanowią kluczowy element rozgrywki, a nasz skrypt dostarcza wiele systemów, które uczynią twoje doświadczenia bardziej ekscytującymi. Każda organizacja otrzymuje dostęp do systemu wyścigów, zaawansowanego systemu narkotyków, handlu na cornerach, okradania, pracy szmuglera, handlu bronią, walki o strefy i wiele innych. Wszystkie organizacje przestępcze będą nadzorowane przez wyznaczonego opiekuna, który tworzy różne eventy, nagradza za grę IC i prowadzi projekty, takie jak: Robbery Project.

Organizacje publiczne

Organizacje publiczne, podobnie jak organizacje przestępcze, pełnią istotną funkcję w naszej rozgrywce i są przedmiotem ciągłego rozwoju, który wymaga ogromnego nakładu pracy. Naszym priorytetem jest zapewnienie stabilnego rozwoju każdej frakcji, niezależnie od interakcji z innymi graczami, aby każda z nich miała co robić. Postanowiliśmy połączyć dwie frakcje, Medyczną z Fire Departament wprowadzając tym samym losowe zdarzenia na serwerze, dzięki którym będziemy mogli cieszyć się różnorodnymi akcjami.

Warto również wspomnieć, że organizacje, takie jak LSPD (Los Santos Police Department), również otrzymały ważne ulepszenia. Wprowadziliśmy intuicyjny system MDT (Mobile Data Terminal), który umożliwia lepsze nadzorowanie pojazdów i graczy na serwerze. Ponadto, dostępna jest teraz sala sądowa, która umożliwi każdej pozwanej osobie przedstawić swoją wersję zdarzeń w odpowiednich warunkach. Dodatkowo wprowadziliśmy takie elementy jak kolczatki, blokady na koła, namierzanie telefonów i wiele innych udogodnień.

Jednakże naszą główną uwagę skupiamy na rozwoju gry o charakterze przestępczo-porządkowym. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić odpowiednią atmosferę i klimat w interakcjach między różnymi organizacjami. Wszystkie działania będą nadzorowane przez opiekunów oraz administrację, którą będzie dążyła do tego, aby frakcje kładły główny nacisk na grę IC.

Jeśli jesteś zainteresowany naszym projektem, zapraszamy na naszego Discorda: >KLIK<, gdzie znajdziesz wszystkie nowości i informacje dotyczące naszych dalszych planów. Wspieramy także otwarte testy, więc dołącz i pomóż nam doskonalić nasz skrypt!

Przewidywana data startu: grudzień/święta 2023.

+++ EDIT (02.01.2024 18:39):

Hej. Po naradach w ekipie oraz uwzględnieniu aktualnych postępów skryptowych postanowiliśmy ustawić datę startu na 13 stycznia o godzinie 20:00 (sobota).
Chcemy, aby wszystko było gotowe w 100%, pracujemy nad skryptem i nie tylko, a efekty będziecie mogli zobaczyć już niedługo!

Przypominamy również o pisaniu aplikacji na biznesy oraz grupy przestępcze. Na forum pojawił się zegar odliczający do startu serwera.

Forum; >KLIK<

Discord; >KLIK<

W międzyczasie prezentujemy oficjalny krótki zwiastun naszego serwera! Zachęcamy do obejrzenia i pozostawienia swojej opinii.

____________________
n4gn4g
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 18.06.2024 08:26
·
Obecnie forum przegląda 115 gości oraz 0 z 6661 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 115 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · asx04 (27) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25175 (+9697) postów w 1841 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies