Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 19.04.2024 11:35
· GTAthegame · Forum · Pomoc
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
GTA 4 brak reakcji
szewamewa napisany: 14.01.2015 13:15 Link Do Tego Posta
nigga



dołączył: 14.01.2015
posty: 1
rp: 2602
Witam,

Mam problem z grą GTA IV na PC (posiadam oryginalny win8 64, gra również oryginalna z pudełka). Zacząłem instalacje. Co prawda przed instalacją pokazał się monit o zgodności, ale instalacja rozpoczęła się i przebiegła pomyślnie. Zainstalowany został dodatkowo RGSC, Pod koniec instalacji setup sprawdził DirectX . No więc pozostawiłem płytę 1 [disc1] w napędzie i uruchamiam grę. Pokazuje się płytka przy kursorze. Czekam i wyskakuje czarne okienko, coś jak konsola systemowa lub jak nazywają to w internecie "coś w rodzaju DOS'u". Trwa to dosłownie kilka sekund i pojawia się komunikat " Program GTA IV.exe przestał działać".Niby informacje o błędzie są wysyłane do firmy Microsoft, ale to nic nie daje. Zmieniłem więc strategie i zainstalowałem najpierw patch 1040 a potem 1070 ze strony Rockstar Games. Podczas instalacji usunął się RGSC, ale z tego co czytałem to chyba normalne. No więc ponownie uruchamiam ikonkę GTA IV na pulpicie. Znowu pojawia się płyta przy kursorze. Następnie ujawnia się okienko RGSC (inne niż podczas uruchomienia samej aplikacji RGSC). No więc mam do wyboru cancel, play offline i play. Wybieram play offline. Płyta zwiększa obroty w napędzie. Czekam i nic... Gra się nie uruchamia ani nie pokazuje się żaden komunikat. Nawet w Menadżerze Zadań nic nie ma. No i teraz mam pytanie. Czemu tak się dzieje, co powoduje ten problem I PRZEDE WSZYSTKIM JAK GO ROZWIĄZAĆ ???
Odpowiedzi szukałem na różnych forach lecz nic nie znalazłem.
Posiadam system operacyjny Windows 8. Komputer spełnia wymagania gry z nadwyżką.
Jeżeli potrzebują państwo jakichś dokładniejszych informacji, chętnie ich udzielę.
Z góry dziękuję i pozdrawiam

____________________
szewamewa
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
kurzi6 napisany: 14.01.2015 16:43 Link Do Tego Posta
Puchate żelazko



dołączył: 29.08.2005
posty: 311
rp: 60892
skąd: Szczecin, ZPM
Games For Windows Live zainstalowany? Jeśli tak to czy zaktualizowany? U mnie na 8.1 może nie wywalał gry ale ją wieszał...

____________________
kurzi6
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 14.01.2015 16:52 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87288
Próbowałeś tego? KLIK! Sugeruję zrobić czystą instalkę i potem instalować wszystko jak w opisie, krok po kroku. Wielu osobom pomogło, również na "nie ruszanie" GTA IV

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 19.04.2024 11:35
·
Obecnie forum przegląda 40 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 40 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Shade (35) · Pan_Mieciu (32) · fanseriigt (40) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies