Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.03.2024 23:19
· GTAthegame · Forum · Serwery do gry
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
OurDecisions.PL Palomino CreeK
gangster12 napisany: 27.07.2014 12:56 Link Do Tego Posta
nigga



dołączył: 21.07.2014
posty: 4
rp: 2809




Hejka. Oto kilka faktów o tym, co robisz… Włączyłeś komputer, włączyłeś przeglądarkę internetową z zamiarem przeszukania for o tematyce SAMP, żeby wreszcie znaleźć jakiś godny serwer. Wchodzisz na forum i widzisz reklamę projektu „OurDecisions.pl”, włączasz ją i czytasz. Po chwili orientujesz się, że serwer tworzony jest z przyszłością i na pewno przetrwa dobre kilka miesięcy, jeśli nie lat.
To taki krótki wstępik mający na celu nieco wprowadzić Cię w odpowiedni nastrój. Jeśli chociaż jedną Twoją czynność odgadłem wyżej – po prostu musisz przeczytać tę reklamę! Zatem usiądź wygodnie, weź sobie herbatę, odpal muzykę i zacznij czytać, bo naprawdę mamy dużo do zaoferowania
:)







Na początek trochę się z Tobą zaznajomię, okej? Ja nazywam się Michał (NeoN) i mam 17 lat, a Ty? Nic nie pisz, wystarczy, że w myślach odpowiesz. Serwerami zajmuję się od sześciu lat, razem z moim serdecznym kolegą – Damianem (DamQer). Przeżyliśmy wiele i jesteśmy pewni, że wiele rzeczy jeszcze na nas czeka. Kilka miesięcy temu wysłaliśmy do użytkowników polskich for o tematyce SAMP zapowiedź serwera. Rejestracji było równe 200, gdy byliśmy zmuszeni zmienić bazę danych, gdyż zmienialiśmy silnik forum z MyBB na IPB. Pewnie od razu w Twojej głowie pojawia się pytanie: „Co? Jadą na nulledzie?!”, prawda? Otóż nigdy nikogo nie okłamaliśmy i dlatego odpowiadamy: „Tak!”. Dlaczego „byliśmy zmuszeni, aby przejść na IPB”? Dlatego, że po kompletnie nieudanym starcie 31 maja br. postanowiliśmy zmienić naszego GameMode’a (z prostej przyczyny – za dużo błędów, aby to ogarnąć sensownie). Zmieniliśmy go na GeoGaming, a żeby on mógł zadziałać – konieczna była całkowita reinstalacja forum, wrzucenie silnika IPB oraz wgranie struktury MySQL do bazy danych, podłączenie GMa i forum pod bazę i włączenie ich. Oto bardzo prosta odpowiedź na powyższe pytanie. Oczywiście w tej chwili pojawi się bardzo dużo hejterów projektu, dlatego odpowiedz mi proszę (również w myślach) na kolejne proste pytanie: „Czy jesteś jednym z tych, co to chodzą po forach tylko po to, aby rozwalać kolejne projekty i psuć grę innym? Czy jesteś takim „psem ogrodnika”?” No cóż… Jeśli odpowiedź brzmi „Tak.” no to wejdź na forum, zrób co musisz, napisz do IPS, włam się na forum, rozjeb wszystko! Zrobisz to? Okej, Twój wybór. Tylko zanim to zrobisz – odpowiedz na kolejne moje pytanie (być może ostatnie do Ciebie): „Dlaczego chcesz popsuć nam i innym zabawę?”. Zgaduję, że odpowiesz sobie „Bo tak, cieciu”, nie było tak? Jeśli nie – czytaj dalej!







GameMode – jak wspomniałem wyżej – to edycja GeoGaming. Dodajemy kilka nowości, jednak bardziej koncentrujemy się na usunięciu bugów.
Wiele ludzi przeczytało o tym, iż będziemy tworzyć Panele Gracza. Doszliśmy jednak do prostego wniosku… Nie mamy na to ani czasu, ani umiejętności.



Oto kilka screenów z gry




System Drzwi













System Obiektów Dynamicznych









System Siłowni









/stats, /duty i PayDay














Aby nadążyć za tym, co aktualnie dzieje się na scenie RolePlay – tworzymy w pełni własne obiekty. Są one tworzone przeze mnie. Na domiar tego wszystkiego - posiadamy system dynamicznego tworzenia obiektów, dlatego każdy z Was będzie mógł wykonać sobie swój własny interior! :)












Forum – jak również wspomniałem wyżej – jest tworzone na silniku IP Board, który w pełni współgra z GameMode’em. Codziennie staramy się na forum pisać ważne rzeczy, ale to m.in. od Ciebie zależy czy forum będzie kwitnąć życiem, czy nie :) http://ourdecisions.pl/





Jak pisałem w pierwszej zapowiedzi projektu – serwer stoi na serwerze VPS. Jednak nie było tak od początku jego istnienia… Gdy projekt miał tak mniej-więcej miesiąc, postanowiliśmy, że zainwestujemy w wirtualną maszynę, która da nam więcej możliwości. Bez VPS’a nie bylibyśmy w stanie zrobić tego, co zrobiliśmy do tej pory, ale też tego, co mamy w planach zrobić. Dlaczego zapytasz, tak? Ano dlatego, że w Polsce nie ma hostingu serwerów SAMP dającego dostatecznie mocną maszynę. Na VPS’ie trzymamy serwer SAMP, TS3 oraz zabezpieczenia do nich. Forum wykupione zostało w portalu ProSerwer, a do niego została dokupiona domena .pl.





Co tu dużo mówić... Po trzymiesięcznych zawirowaniach projektu - zostało nas czterech. Dlatego też prowadzimy nabór do ekipy. Więcej o tym na forum


Zarząd


NeoN


Programista


DamQer


GameMaster


Bizon


Support


-


Moderator


ParadokS


To już koniec tej reklamy. Chcę Ci jeszcze tylko powiedzieć, że jeśli nie wejdziesz na forum to tak naprawdę nigdy nie będziesz mógł powiedzieć, że grałeś na najlepszych polskich projektach. Pamiętaj, że na serwerze dopiero wszystko się tworzy i, że nie mamy zamiaru nikogo do niczego zmuszać. Projekt tworzony jest przez zwykłych graczy dla zwykłych graczy. I wiecie co? U nas stawiamy na klimat, a nie na wyręczającego we wszystkim GameMode'a. Zatem jeśli szanujesz siebie i swoją karierę RolePlay chcesz nadal rozwijać – wejdź na forum, zarejestruj się i pokaż, że jesteś z nami!


PS.: Daty startu bliżej nie znamy, ale najpewniej środek sierpnia.




Pozdrawiamy,
CAŁA społeczność OurDecisions.pl!

____________________
gangster12
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.03.2024 23:19
·
Obecnie forum przegląda 106 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 106 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Skowron (32) · Jarkowski (32) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies