Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.03.2024 12:16
· GTAthegame · Forum · Pomoc
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
Problem z uruchomieniem GTA IV
AguSs napisany: 07.07.2014 13:53 Link Do Tego Posta
nigga



dołączył: 07.07.2014
posty: 3
rp: 2811
Cześć,
Pisze tu bo już nie wiem co mam zrobić. Moje GTA IV kupiłam na wyprzedaży na STEAM. Mam normalnie kod. Gra działała normalnie, tylko był problem z zalogowaniem się do Game For Windows już w samej grze. Wyskakiwała mi aktualizacja klikałam tak, po instalacji wyrzucało mnie na pulpit gdzie dalej się instalowało ale nie wyskoczył mi żaden komunikat po zakończeniu instalacji. Po uruchomieniu gry ponownie pojawiało się to samo i tak w koło z 10 razy. Na jakimś forum przeczytałam o ściągnięciu aktualizacji z oficjalnej strony. Tak też zrobiłam. I wszytko było by pięknie, gdyby nie fakt, że w tym momencie jak chce włączyć grę wyskakuje mi normalnie okienko Social Club'u wpisuje dane, znajduje mi konto, pisze że się zgadza daje play, ale gra się nie uruchamia. Play offline też nie działa. Usunęłam aktualizacje GFW ale to nie pomogło. Reinstal też nie pomógł. Liczę, że wy mi jakoś pomożecie.

Z góry bardzo dziękuje !

____________________
AguSs
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 07.07.2014 16:30 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87179
Próbowałeś tego?

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
AguSs napisany: 07.07.2014 18:03 Link Do Tego Posta
nigga



dołączył: 07.07.2014
posty: 3
rp: 2811
Próbowałam instalować GFW, ale wyskakuje mi że potrzebuje jakiegoś tam czegoś do logowania ściągam to, ale wyskakuje błąd przy instalacji, że system nie jest zmodyfikowany. Ale mi GTA działało na początku więc nie jestem pewna czy w tym tkwi problem. Jak Instaluje Microsoft .NET Framework 3.5 marudzi mi że jest nowsza wersja. I tej nie chce instalować.

A jaki to jest z tymi patchami ? Można je normalnie instalować do oryginału ?

____________________
AguSs
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 07.07.2014 21:10 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87179
No, ściągasz i instalujesz. W zasadzie powinien wystarczyć najnowszy, bo on już zawiera w sobie poprzednie. Jeśli nie możesz zainstalować wszystkiego dokładnie i po kolei tak jak w podanym linku to słabo. Możliwe, że coś się sknociło w systemie po tylu kombinacjach. Jeśli bardzo Ci zależy możesz jeszcze spróbować reinstalować Windows i potem od nowa według powyższych instrukcji.

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
AguSs napisany: 08.07.2014 20:03 Link Do Tego Posta
nigga



dołączył: 07.07.2014
posty: 3
rp: 2811
Hej,
Zainstalowałam GTA Episodes from Liberty City i to chyba poukładało wszytko i GTA się włącza. Pozostał jeden problem. A mianowicie. Logowanie. Social Club normalnie wpuszcza do gry, gra się uruchamia i wyskakuje że gra wymaga profilu na Windows for Games Live. Mam tam profil założony. Połączony z Social Clubem. Wpisuje login i hasło daje zaloguj i wyskakuje informacja o aktualizacji. Daje TAK. Zamyka mi gre niby potwierdzam instalacje ale nagle okienko znika, nie wyskakuje nic odnośnie zakończenia instalacji. Wchodzę do gry. I znów to samo. Wyskakuje aktualizacja i tak w koło. A nie opłaca mi się przechodzić misji skoro nie mogę zapisać gry. POMOCY ! Miał ktoś podobnie ? Dzieje mi się tak i w GTA IV i w GTA Episodes from Liberty City/

____________________
AguSs
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.03.2024 12:16
·
Obecnie forum przegląda 6 gości oraz 0 z 6656 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 6 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Skowron (32) · Jarkowski (32) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies