Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 29.03.2024 06:28
· GTAthegame · Forum · Inter Global Films
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
Przygody Piotrka [Dubbing PL]
studiogame napisany: 25.06.2014 20:16 Link Do Tego Posta
nigga



dołączył: 25.06.2014
posty: 3
rp: 2823
Serial opowiada o Piotrku, który przyjeżdża do Rudy Śląskiej do brata Franka. Cały serial jest po Śląsku czyli są tam słowa takie jak np. pierunie.
Widzowie chwalą i chcą więcej odcinków. Tutaj poniżej macie 4 odcinki. Jak na razie trwają prace nad 5 odcinkiem i prawdopodobnie wyjdzie 17 lipca 2014r. Zapraszam wszystkich do oglądania jeśli się nie spodoba to nie musicie oglądać, ale ludziom, którym się to nie podobało się za podobało ze względu na niektóre śmieszne sceny w tym serialu. :)

Odcinek pierwszy


Odcinek drugi


Odcinek trzeci


Odcinek czworti

____________________
studiogame
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 26.06.2014 08:24 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87183
Obejrzałem pierwszy odcinek. Pod względem technicznym jest dobrze. Dialogi? Kilka razy się uśmiechnąłem, więc też nie jest źle. Jedyne do czego mogę się przyczepić to to, że dość często gadacie bez ładu i składu o jednym i tym samym, byle tylko długość kwestii pasowała mniej więcej do scenki z gry. Mam nadzieję, że w kolejnych odcinkach bardziej się do tego przyłożyliście

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
studiogame napisany: 26.06.2014 20:57 Link Do Tego Posta
nigga



dołączył: 25.06.2014
posty: 3
rp: 2823
Dzięki za porady a co do tego ładu i składu to w pierwszym odcinku głównie chodziło o omówienie jego mieszkania więc cały czas o tych najgorszych rzeczach w tym mieszkaniu mówili. Zapraszam do obejrzenia kolejnych odcinków mam nadzieję że się będą podobały.

____________________
studiogame
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 29.03.2024 06:28
·
Obecnie forum przegląda 30 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 30 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · mikehopfen (39) · simspl26 (27) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies