Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.03.2024 09:32
· GTAthegame · Forum · Inter Global Films
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
GTA SA - (No) Lucky Day II
EIS napisany: 24.03.2014 19:08 Link Do Tego Posta
playa



dołączył: 28.05.2010
posty: 14
rp: 4382


(No) Lucky Day II (komedia) -- Kontynuacja przygód Jack'a, pracownika firmy budowlanej. Tym razem postanawia
on razem ze swoim przyjacielem, Josh'em, założyć kafejkę internetową. Czeka ich mnóstwo zbiegów okoliczności,
przedziwny casting na pracowników, a także remont w towarzystwie...córki bogatego posiadacza willi, którą
niegdyś Jack uratował przed ciężkim pudłem! To o jej względy w drugiej części „(No) Lucky Day" będzie
zabiegał główny bohater. Czeka nas kolejna porcja dobrego humoru oraz dynamicznej akcji, która przyprawi
widza o zawrót głowy!

Zapraszam na nasz kanał - subskrybuj by być na bieżąco z naszymi materiałami!
http://www.youtube.com/INFStudioTV

oraz na nasz Facebook:
http://www.facebook.com/infstudiotv

____________________
EIS
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
kurzi6 napisany: 26.03.2014 03:04 Link Do Tego Posta
Puchate żelazko



dołączył: 29.08.2005
posty: 311
rp: 60337
skąd: Szczecin, ZPM
Blah... blah... blah...

Widać nie przeczytałeś mojego krótkiego posta, którego napisałem pod zajawką. Po Twoich postach też widać, że przychodzisz tutaj tylko po to, żeby wstawić link do filmu licząc jak skończona faja na podbicie oglądalności - potem masz w dupie opinie. Nie wiem czy ma sens pisanie czegokolwiek ale i tak nie mam co robić więc...

1) W uszy bardzo się rzuca przyciszanie muzyki na czas dialogów. Fajnie, że zależy wam na tym by dialogi były słyszalne ale zdecydowanie lepiej wyglądałoby (lub raczej brzmiało) gdyby zmiany głośności nie były takie gwałtowne. Jeśli nie chce się wam w to bawić to może lepiej zastanowić się nad trzymaniem stałego - lekko przyciszonego poziomu muzyki.

2) Jak już bierzecie się za tego typu projekt to wypadałoby ogarnąć ekipę, która posiada mikrofony lepsze niż te, które można wyciągnąć z płatków śniadaniowych. Warto byłoby odsłuchać wszystkie linie dialogowe bez dźwięków tła i dokonać jakiejś normalizacji bo wyraźnie słychać, że dialogi poszczególnych osób nie trzymają jednego poziomu.

3) Zapowiedzi:

EIS napisał:
Czeka nas kolejna porcja dobrego humoru oraz dynamicznej akcji, która przyprawi widza o zawrót głowy!


Z zapowiadanych przez Ciebie rzeczy pojawiła się tylko jedna - zawrót głowy. Nie wiem z czego wynika to "bujanie" kamery ale na dłuższą metę jest męczące.

Co do humoru raz lub dwa jedynie się uśmiechnąłem. Co do dynamiki - no nie wiem ale dla mnie było bardzo dużo momentów gdzie akcja właściwie rzecz biorąc stała.

4) Żeby nie było, że jedynie krytykuję to przyznam, że obsługa CamHacka (o ile to z niego korzystaliście) oraz montaż stoi na całkiem dobrym poziomie.

MÓJ WERDYKT: PODOBNO TEN FILM LECZY SIĘ U PSYCHOLOGA...

____________________
kurzi6
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.03.2024 09:32
·
Obecnie forum przegląda 6 gości oraz 1 z 6656 zarejestrowanych użytkowników
Rodzina · sdr
Razem: 7 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Skowron (32) · Jarkowski (32) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies