Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.03.2024 21:28
· GTAthegame · Forum · Ogólnie o GTA V
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
GTA V na next geny?
» Czy V ukaże się na next geny?

Tak, przed wersją na PC.
23%23%23%

Tak, razem z wersją na PC.
17%17%17%

Tak, po wersji na PC.
5%5%5%

Wyjdzie razem z PS3/X360*
11%11%11%

Nie.
41%41%41%

» suma głosów: 17
Whis napisany: 16.04.2013 15:22 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 22.02.2007
posty: 315
rp: 20702
skąd: Vice City
Witam, ankieta zrobiona by coś się działo na forum. Jak sądzicie, V ukaże się na PS4 i następcę Xboxa?

Małe objaśnienie gwiazdki z czwartej odpowiedzi.

*Obsuwa V była tak naprawdę spowodowana zapowiedzą nowych konsol i R* zrobi nam wszystkim niespodziankę i wyda je również na PS4, następcę Xboxa w dniu premiery.

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 16.04.2013 17:59 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87182
Ja myślę, że nic z tego. Nowe konsole to zupełnie inna bajka. Gra powstaje już kilka lat tylko na PS3/X360, a co dopiero gdyby mieli robić jeszcze na nextgeny Za to kolejne GTA już z pewnością pojawi się na PS4 i nowym Xboksie.

A tak swoją drogą to GTA V będzie zapewne grywalne na PS4 za sprawą streamingu z dawnego Gaikai

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Ronin napisany: 16.04.2013 18:58 Link Do Tego Posta
BMW driver



dołączył: 14.05.2006
posty: 146
rp: 46363
Myślę podobnie jak sdr, patrząc zdrowo rozsądkowo to nie ma szans żeby tworzyć tak dużą grę jednocześnie na ps3/xbox360, ps4/xbox720 i jeszcze na pc. Możliwe że się pokaże na nowych konsolach ale to będzie tylko na zasadzie portu tak jak to jest w przypadku pc-ta (ale dla mnie to bardzo wątpliwe). Rockstar to nie jest firma pokroju EA czy Activision, które robią gry co roku, kopiując tylko większość elementów z poprzednich odsłon i licząc na kolejne mln $$$. Dlatego przy grach takich jak Call of Duty, Battlefield czy Need for Speed jest duża szansa iż pokażą się jednocześnie na nowych i starych konsolach. Ale Rockstar to inna firma, która robi GTA raz na 5 lat i nie polega to tylko na zasadzie kopiuj wklej. Nie chce się tego szukać w gąszczu komentarzy na newswire ale sam Rockstar twardo mówi, że nie będzie wersji na nowe konsole i żeby nie robić teorii spiskowych, bo ten poślizg 3-4 miesięczny jest spowodowany tylko chęcią dopracowania gry. Przykładowo jak ktoś pisał czy będzie na nowe konsole, Rockstar odpisywał GTA V będzie tylko na obecne konsole ps3/xbox360 17 września. Ale jak ktoś pisał co z wersją PC, to była odpowiedź aktualnie nie mamy żadnych informacji odnośnie wersji na PC. I już z tego można wywnioskować, że za 150 dni gracze odpalą GTA V na ps3 i xboxie 360 a gracze pc-towi poczekają kolejne 150 dni. (jak się bardzo uprzesz to mogę znaleźć te komentarze na newswire, na potwierdzenie swoich słów, bo nie każdy ogląda komentarze pod newsami).

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
k11h napisany: 16.04.2013 19:09 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 11.10.2008
posty: 232
rp: 42109
skąd: Southampton
Jakoś na PlayStation można na niektórych wersjach grać w gry z poprzedniej generacji. Nie wiem jak to wygląda w konsolach Microsoftu, ale podejrzewam, że podobnie. Wydaje mi się, że GTA V wyjdzie po jakimś czasie także na next geny, a gra będzie ładniejsza i będzie płynniej chodziła Myślałem już o tym wcześniej i planuję teraz na wakacje kupić X360, a gdy gra wyjdzie na next geny - kupić next gena

____________________
k11h
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Marcin napisany: 16.04.2013 22:22 Link Do Tego Posta
szef.



dołączył: 25.05.2005
posty: 881
rp: 21709
skąd: Warszawa
NIE UKAŻE SIĘ.

Temat można zamknąć.

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Whis napisany: 16.04.2013 23:14 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 22.02.2007
posty: 315
rp: 20702
skąd: Vice City
Nie twierdzę że wyskoczą z V-next gen na premierę, dałem tylko taką opcję w ankiecie by było więcej opcji.

Nie muszą w cale robić gry na next geny osobno, nowe konsole są oceniane jako mocne komputery i gry ma się robić, nie jak na konsole a właśnie jak na komputery - twórcy sobie to chwalą. Dlatego jest szansa że gdy R* zacznie przygotowywać wersje na PC, mały lifting i mamy V dużo ładniejszą na next geny + wersja na PC.

Tak mi się to widzi, o.

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Elescir napisany: 08.05.2013 10:12 Link Do Tego Posta
gangsta



dołączył: 08.10.2009
posty: 57
rp: 7575
skąd: Nowy Sącz
Nie wyjdzie na next geny. Fakt faktem od bardzo dawna już gra jest w produkcji i na pewno nie była przygotowana również na PS4. Można byłoby sobie pograć w nią na PS4 i może działała by płynniej lecz jak wiadomo SONY jasno poinformowało że PS4 nie będzie kompatybilna wstecz, również do gier pobranych a działających na PS3... i tak będziemy wkrótce w mieszkaniach zawaleni konsolami, juz teraz przez brak kompatybilności mam PS2 / PS3 i wkrótce dojdzie PS4... dodatkowo jak również informują PS5 gdzieś tam w przyszłości ma obsługiwać UHD oraz chcą rezygnować z gier na nośnikach (miało to nastąpić już teraz, lecz uznali że to za wcześnie). Tak więc pewnie dojdzie kolejna :P

____________________
LIVING LEGEND!
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.03.2024 21:28
·
Obecnie forum przegląda 13 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 13 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Skowron (32) · Jarkowski (32) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies