Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.03.2024 15:59
· GTAthegame · Forum · Ogólnie o GTA IV
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
Coś nie tak z IV
fan_GTA napisany: 04.04.2013 13:39 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 10.08.2006
posty: 635
rp: 50934
Witam,

Mam problem, który może wydawać się śmieszny. Problem polega na tym, że policja w grze nie reaguje na to co robię w grze. Wszystko zaczęło się od misji, gdzie trzeba zabić prawnika. No i na końcu misji napisane, żebym zgubił policję, ale tak: żadnego mrugania mapy, żadnych gwiazdek, nic. Nie przejąłem się tym za bardzo, misję przeszedłem. Dzisiaj sytuacja podobna, z tym, że mapa mruga, są gwiazdki, ale strzeliłem w radiowóz, a ten pojechał, strzeliłem w policjanta, liczba gwiazdek się nie zmienia, nawet syreny alarmowe powyłączane i przez to nie mogłem przejść misji (Late Checkout gdyby ktoś pytał). Czy ktoś spotkał się z takim czymś? Oczywiście gra oryginalna. Grać się da, ale przez te problemy jest to uciążliwe.

Pozdrawiam

____________________
GTA V na PC!!
GTA V: 86.00%
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
GeeWhiz napisany: 04.04.2013 13:59 Link Do Tego Posta
soulja



dołączył: 08.03.2012
posty: 44
rp: 8651
skąd: Toruń
Robiłeś jakąś podmiankę aut ? Czytałem kiedyś, że nawet niektóre patche potrafiły sprawiać tego typu problemy, tak samo podmiana auta. Możesz spróbować utworzyć nowy profil i zobaczyć czy błąd będzie występował nadal.

____________________
GeeWhiz
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
fan_GTA napisany: 04.04.2013 14:12 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 10.08.2006
posty: 635
rp: 50934
Nie, nic nie podmieniałem. Nie przechodziłem kilku misji dla Bruciego, bo czytałem, że nie trzeba ich robić, chcę grę przejść w mniej niż 30h, mam już 15h i 41% gry.

____________________
GTA V na PC!!
GTA V: 86.00%
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Chaos napisany: 04.04.2013 15:14 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 05.07.2006
posty: 669
rp: 74903
Dojeżdżaj do misji taksówką i pomijaj trasę - ja w ten sposób skończyłem ostatnio fabułę w 19 godzin, aczkolwiek przy wykonywaniu zadań się specjalnie nie streszczałem. Miałem dzisiaj podobny problem, ale po wywaleniu trainera i ASI Loadera kłopoty związane z never wanted levelem zniknęły. W końcu co to za zabawa bez gliniarzy? :)

____________________
Chaos
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
fan_GTA napisany: 04.04.2013 15:33 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 10.08.2006
posty: 635
rp: 50934
Z tym, że ja nie mam żadnych trainerów do IV, kodów też nie używam.

____________________
GTA V na PC!!
GTA V: 86.00%
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Ronin napisany: 04.04.2013 15:39 Link Do Tego Posta
BMW driver



dołączył: 14.05.2006
posty: 146
rp: 46363
Myślałem, że już mnie GTA IV nie zaskoczy, dobre 500 godzin w to grałem ale takiego problemu nie miałem, nawet mając zainstalowanego trainera. W tej grze są takie problemy, przy których nawet odinstalowanie i zainstalowanie czystej wersji nie pomaga. Ja mam problem ze znikającymi teksturami i też nie wiem czemu czasami tak się dzieje, że gra wygląda jakbym grał duchem w Czarnobylu.

@chaos zabawa bez gliniarzy może być prostsza, ale tak naprawdę to nawet mając 3-4 gwiazdki, ucieczka nie jest żadnym problemem. Ale co to za zabawa jeżdżąc cały czas taksówką, ja grałem normalnie i też się nie spinałem, żeby robić każdą misję jak najszybciej, a i tak spokojnie zrobiłem fabułę poniżej 30 godzin.

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
fan_GTA napisany: 04.04.2013 16:46 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 10.08.2006
posty: 635
rp: 50934
Problem rozwiązany. Przeszedłem jeszcze raz misję i już nie było takiego problemu.

____________________
GTA V na PC!!
GTA V: 86.00%
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.03.2024 15:59
·
Obecnie forum przegląda 9 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 9 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Skowron (32) · Jarkowski (32) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies