Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 16.04.2024 15:46
· GTAthegame · Forum · Inter Global Films
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
GTA SA - Żniwo
EIS napisany: 09.12.2012 17:34 Link Do Tego Posta
playa



dołączył: 28.05.2010
posty: 14
rp: 4382
Infinity Studio & PTPF2 presents

Produkcja nad którą pracowaliśmy prawie rok. Mam nadzieje że wam się spodoba, oddaliśmy w to tyle serca ile tylko mogliśmy. Film gustuje w klimacie 'czarnego humoru' zobaczymy czy takie połączenie wam się spodoba w jakiś sposób.

Subskrybuj - bądz na bieżąco:
http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=INFStudioTV

ODC 1ODC 2ODC 3

____________________
EIS
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
kurzi6 napisany: 09.12.2012 23:20 Link Do Tego Posta
Puchate żelazko



dołączył: 29.08.2005
posty: 311
rp: 60892
skąd: Szczecin, ZPM
Hmmm... jestem w trakcie oglądania pierwszego odcinka i powiem, że jeszcze nie wkurzyła mnie praca kamery. Ba! Jest bardzo dobra w zestawieniu z większością tego typu produkcji. Widzę też, że pomimo korzystania z trybu multiplayer (to SA-MP jest?) staracie się, żeby otoczenie nie wydawało się opustoszałe co w tym przypadku jest bardzo dużym plusem.

Ogólnie jestem pod wielkim wrażeniem i życzę powodzenia w realizacji dalszych odcinków :)

____________________
kurzi6
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 16.12.2012 15:16 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87269
Bardzo fajne. Widać, że się napracowaliście trochę. Mam tylko zastrzeżenie do dźwięku, jest nierówno. Raz musiałem ściszać, bo za za głośno, czasem dialogi były zbyt ciche to znowu musiałem pogłaśniać. Dopracujcie to trochę. Reszta jest ok. Czekam na kolejne odcinki, wrzucajcie je tutaj w kolejnych postach.

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
karopyl napisany: 28.12.2012 21:30 Link Do Tego Posta
homeboy



dołączył: 28.12.2012
posty: 2
rp: 3328
fajny filmik naprawde

____________________
karopyl
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 16.04.2024 15:46
·
Obecnie forum przegląda 8 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 8 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Hasley (32) · Rosenberg (32) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies