Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 29.03.2024 07:59
· GTAthegame · Forum · Pomoc
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
problem z zainstal. RGSC
szajjs napisany: 14.06.2012 15:51 Link Do Tego Posta
homeboy



dołączył: 14.06.2012
posty: 1
rp: 3533
Witam,
ściągnęłam GTA IV (na system Windows 7) i nie chce się zainstalować, bo nie posiadam Rockstar Games Social Games. Znalazłam i ściągnęłam na komputer. Otwieram folder i nie mogę zainstalować, mimo że mam posiadam Instalator Microsoft.NET Framework 4. Wyskakuje mi non stop informacja "Instalator wykrył, że na komputerze jest zainstalowana nowsza wersja tej aplikacji. Jeśli aplikacja ta napotyka problemy, skorzystaj z opcji Dodaj lub usuń programy, aby naprawić lub odinstalować aplikację." Oczywiście 'naprawiłam' instalator, mimo iż nie było z nim nic nie w porządku. W ogóle nie rozumiem o co chodzi i co mam zrobić. Miał ktoś podobny problem i mógłby mi pomóc?

____________________
szajjs
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Chaos napisany: 14.06.2012 18:18 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 05.07.2006
posty: 669
rp: 74905
Dziękujemy, dobranoc.

____________________
Chaos
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 29.03.2024 07:59
·
Obecnie forum przegląda 17 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 17 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · mikehopfen (39) · simspl26 (27) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies