Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.04.2024 04:42
· GTAthegame · Forum · Serwery do gry
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
aConflict.pl
leighted2 napisany: 30.05.2011 17:50 Link Do Tego Posta
homeboy



dołączył: 30.05.2011
posty: 1
rp: 3916
Poleć znajomym :)

Czym jest aConfict? - To serwer na którym polegają zasady Role Play. Jest on jedyny w swoim rodzaju. - Teraz pewnie powiesz, że jak wszystkie inne serwery, w tym rzecz, że nie. aConflict, jest osadzony w realiach wojny w Afganistanie. Tu możesz oderwać się od bycia gangsterem, czy politykiem. Tutaj grasz jako żołnierz i to ty wybierasz, jakim charakterem będziesz. Możesz być mordercą, bez skrupułów albo ostrożnym gościem, którego jedynym celem jest bezpieczny powrót do domu. To wszystko zależy tylko od Ciebie!


Gamemode

Mapa została napisana od zera najnowszymi technologiami, Sscanf, Zcmd. Posiada ona dynamiczny moduł tworzenia wejść i frakcji. Oddaje znakomity klimat walki w Afganistanie. Wszystkie obiekty są przemyślanie rozłożone, dzięki czemu grając, możemy czuć się na prawdę jak na wojnie. Grając usłyszymy przelatujące samoloty i helikoptery nad naszymi głowami. Dzięki osłonom uda nam się ukryć przed wrogiem, na czas dużego ostrzału lub przeładowywania. Na serwerze będą walczyć Polski Kontyngent Wojskowy (P.K.W.) w której skład wchodzi kilka innych oddziałów, którzy walczą przeciwko Afgańskiej Bojówce.Ranni żołnierze, krew na ścianach i pułapki w ciasnych alejkach w Afgańskich miastach, to czuje się przez całą grę. Mapa naprawdę może pochłonąć nas na długie godziny chodzenia po ulicach. Tutaj, nawet patrolowanie jest ekscytujące.


Systemy

Oprócz znakomitej mapy i atrakcji na niej, mamy również ciekawe systemy do zaoferowania wam, o to jedne z nich:

- Zaawansowany system przedmiotów z widocznymi na ziemi obiektami.
- Dynamiczny moduł tworzenia frakcji organizacji.
- Moduł przydzielania skinów przez lidera swoim pracownikom.
- Dynamiczny moduł tworzenia bram oraz innych wejść.
- *W wersji 1.0 mapy powstanie zaawansowany system przestrzeni otoczenia, czyli oddawanie dźwięków z pobliskich wiosek, miast dróg, wiatru i innych.*
Oraz wiele, wiele innych.



Ekipa

Leight
Cytat:
Mam na imię Przemysław, mam 15 lat.
Interesuje się grafiką, sportami ekstremalnymi, militaria, i innymi. W ekipie odpowiedzialny jestem za częściowe dopracowanie gamemoda, mod-pack, forum, oraz dopilnowanie poziomu Role Play na serwerze.


Maślanek
Cytat:
Siemka, nazywam się Mateusz, mam 15 lat i Pochodzę z Częstochowy. Interesuje się Żużlem, Informatyką, ASG oraz Stolarstwem. Moja robota polega na pilnowaniu forum, uzupełnianie go i kasowanie z niego wszelkich brudów. Na forum jak i na serwerze będę odpowiedzialny za pilnowanie was, pozdro.


Murek
Cytat:
Mam na imię Bartosz, i mam latek 17.Krótko o sobie, no to.. Interesuję sie Fotografią, Lotnictwem, Militaria, ASG no i wiele innymi rzeczami. Ogólnie w ekipie jestem osobą odpowiedzialna za Fabułę Gry, Realizm oraz upilnowanie przestrzeni powietrznej na serwerze, zdrówko.


Informacje


Serwer miał swój start, jednak teraz po przebudowaniu mapy i innych rzeczy, czas na ponowne rozruszanie go. Wcześniej było zarejestrowanych około 400 użytkowników, forum jest od niedawna, więc czekamy na starą ekipe. Dołącz do nas i ty i zareklamuj nasz serwer!


Data startu serwera na dzień dzisiejszy jest nieznana.


Banner jako sygnaturka do reklamy:




Nasze forum:

http://aconflict.pl
[size=9]

____________________
leighted2
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.04.2024 04:42
·
Obecnie forum przegląda 11 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 11 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · nowik (30) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies