Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 19.04.2024 21:34
· GTAthegame · Forum · Ogólnie o serii
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
Zielona Rewolucja
Rewolucjon napisany: 18.04.2006 09:25 Link Do Tego Posta
hood



dołączył: 17.04.2006
posty: 3
rp: 5781
Długo się zastanawiałem, czy w ogóle pisać ten temat i gdzie go umieścić-zdecydowałem, że tutaj...Może zostanie skasowany, ale cóż. Chcę ogłosić REWOLUCJĘ z powodu postępowania R*, a także w interesie użytkowników PC i polskiej sceny GTA. Oto jej manifest:

1 Zaibatsu to oficjalna strona GTA w Polsce. Porównajcie go z tą stroną, Orange Groove lub z gtasite.net. Czy te strony są gorsze? Nie! Jest w nich nieraz o wiele więcej (np. o LCS), a na Zaibatsu jest mniej informacji i newsów, a większość umieszczonych na stronie linków nie działa-trzeba coś z tym zrobić: napisać w tej sprawie stosowne pismo(czyt. mail) do Z, Cenegi i do was, a was zachęcić do innych niż Z stron.

2. GTA:SA-początkowa zapowiedź tylko na PS2. GTA:LCS na PSP i PS2, GTA4 tylko na konsole nowej generacji, Bully(nowa gra R* w klimatach GTA) tylko na PS2. Takie są lub były zapowiedźi. I to ma być ich polityka? A co z takimi jak ja, którzy nie mają konsoli, a składają pieniądze nie na nią, ale na upgrade kompa? Jeśli zna ktoś adres mailowy Rockstara, to mógłby mi go podać, wtedy po prostu pisalibyśmy jak najczęściej krótkie maile z prośbą o konwersje ich gier na PC. Jeśli będą dostawać kilkanaście(dziesiąt?) takich maili dziennie, to odpowiedzą…

Co wy na to?

____________________
Rewolucjon
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
tmster napisany: 18.04.2006 09:35 Link Do Tego Posta
www.gtaiv.pl



dołączył: 03.06.2005
posty: 1413
rp: 10758
skąd: Nowy Sącz
Jestem po części za. Z pierwszym punktem się zgadzam Z
troche się popsuło (po 18 żaden link niedziała) ale z drugim punktem bym się kłucił ponieważ sony wykupiło u R* że gry najpierw wychodzą na ich konsole a potem po 9 miesiącach na pc i inne.

____________________


^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Rewolucjon napisany: 18.04.2006 09:53 Link Do Tego Posta
hood



dołączył: 17.04.2006
posty: 3
rp: 5781
Rozumiem, ale R* mógłby chociaż napisać, a nie utrzymywać ludzi w niepewności, bo nie ma nawet ZAPOWIEDZI LCS na PC, a GTA4 ma się ukazać tylko na konsole nowej generacji...nie mniej jednak cieszę się, że ktoś chociaż połowicznie się ze mną zgadza, poczekajmy na odpowiedzi innych...

____________________
Rewolucjon
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
tmster napisany: 18.04.2006 10:53 Link Do Tego Posta
www.gtaiv.pl



dołączył: 03.06.2005
posty: 1413
rp: 10758
skąd: Nowy Sącz
Może by zrobić stronkę internetową z licznikiem wejść i księgą gości jako podpisy do petycji i gdy uzbiera się tego troche a nawet więcej wysłać do R*

____________________


^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Rewolucjon napisany: 18.04.2006 11:08 Link Do Tego Posta
hood



dołączył: 17.04.2006
posty: 3
rp: 5781
Kto wie...może zwrócą uwagę na "powódź" maili...zobaczymy, trzeba będzie coś wymyślić.

____________________
Rewolucjon
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Yoshiyuki napisany: 18.04.2006 11:34 Link Do Tego Posta
pimp



dołączył: 04.06.2005
posty: 477
rp: 9838
skąd: Gdynia
eh...

co do 1 pkt, to _Z jest i narazie zostanie oficjalna Polską stroną. jej współpraca z Cenegą jest już od kilku lat i z tego co wiem Cenega jest z niej zadowolona, a zeby zmienic oficjalna na poczatku potrzebne jest niezadowolenie Cenegi, wiec sami rozumiecie...

co do pkt 2, to spamowanie na ich maila jest po prostu dziecinne. macie cos do nich? robta petycje i jak sie uzbiera kilka tysiecy to wyslijcie. wcale nie musi to byc tylko Polska petycja. napiszcie ja w 3-4 jezykach i dajcie adres do najwiekszych zagranicznych stron. ja jednak uwazam, ze jest to dobra polityka zarowno dla R* jak i dla Sony. i jedna i druga firma sie na tym bogaci, a my (tj. posiadacze konsol) mamy mozliwosc wczesnijeszego wyprobowanie gry, przed innymi. jak dla mnie jest to dobre - chcesz miec szybko gre - kup konsolke do gier. nie chcesz kupic? to poczekaj jakis czas, az gra wyjdzie na PieCyka i wtedy ciesz sie z niej!

____________________
Yoshiyuki
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 18.04.2006 12:09 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87288
  1. A co to za różnica czy strona jest oficjalna czy nie?
  2. Nie spamujcie. Jak R* znudzi się waszymi mailami to doda Was do swojej blacklist i serwer od razu bedzie Was odsiewał :p więc po co to wszystko? IMO: Postępowanie R* jest dobre i w sumie to konsolowcy powinni czuć sie wyruchani xD Gra trafiająca najpierw na konsole często posiada wiele błedów i ukrytych wad. Konwersja GTA na PC (jakby nie patrzeć) wychodzi zawsze i jest tych wszystkich bugów pozbawiona LCS na PC nie potrzebuję, jak już to można by wypuścic mission pack do GTA3 i po sprawie...


Klozetujemy temat?

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Yoshiyuki napisany: 18.04.2006 12:49 Link Do Tego Posta
pimp



dołączył: 04.06.2005
posty: 477
rp: 9838
skąd: Gdynia
mądrze papa sdr gada!
porównajcie sobie SA z PS2 i PC, a bedziecie wiedzieli o co mu biega!

daj klozeta
btw. a tak wlasciwie to po jakiego @#$%& ta "rewolucja" zwie się zielona ;/

____________________
Yoshiyuki
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
PiotrMur napisany: 19.04.2006 11:30 Link Do Tego Posta
Assassin



dołączył: 09.07.2005
posty: 304
rp: 8322
skąd: England
JESZCZE JA!
(*UWAGA! Ta wypowiedz moze zawierac nie przyjemny dla niektorych fragment, aczkolwiek sytuacja ponizej opisana miala miejsce nie raz i nie mogla byc zbiegiem okolicznosci. Mam nadzieje jednak, ze nie oberwie mi sie...)

sdr napisał:
A co to za różnica czy strona jest oficjalna czy nie?


Roznica polega na tym, ze pierwsza strone jaka odwiedza sie, gdy jest sie polskim fanem GTA to Z (zazwyczaj). Niektore osoby moga dlugo myslec, ze to najlepsza ze stron o GTA. Poza tym strona oficjalna sama w sobie tworzy marke (szczegolnie dla poczatkujacych "aktywnych" fanow).

IMO mozemy sie zajac pierwsza sprawa, bo druga to juz zupelnie cos innego. R* jak kazda szanujaca sie firma przeciez dba o fana o ile fan nie wchodzi im w interesy. W koncu wyjdzie LCS na PC, bo to tez sie oplaci ale ile ludzi po drodze kupi PSP lub PS2... Ja np. nie chce kupowac konsoli jesli moge sobie uprgade'nac PC, lub kupic nowe gry, programy. Jakby na to nie patrzec, PS'y sluza do zabawy a PC zarowno do zabawy jak i do pracy.

Na koniec najwieksze moje zdziwienie (*)

mons napisał:
(...) więc nie ma co TERAZ porównywa _Z do np. gta-site ... ble.


Dlaczego za kazdym razem (3!) kiedy wchodze na gta-site, moj komputer atakuja spyware'y, adware'y, wirusy i Bog sam jeden wie jakie jeszcze swinstwo? Po tych pieknych "przypadkach" jeszcze slysze, ze gta-site jest cool itp. I mean wtf?

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Yoshiyuki napisany: 19.04.2006 13:51 Link Do Tego Posta
pimp



dołączył: 04.06.2005
posty: 477
rp: 9838
skąd: Gdynia
najlepsze jest _R, GTAPoland i GTG - reszta ssiue ; o

____________________
Yoshiyuki
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 19.04.2006 14:33 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87288
Zaibatsu też jest OK, tylko brakuje im częstych update'ów contentu. Za mało świeżych news'ów, za mało działów z nowszych części GTA...

Piotr Mur napisał:
Roznica polega na tym, ze pierwsza strone jaka odwiedza sie, gdy jest sie polskim fanem GTA to Z (zazwyczaj). Niektore osoby moga dlugo myslec, ze to najlepsza ze stron o GTA. Poza tym strona oficjalna sama w sobie tworzy marke (szczegolnie dla poczatkujacych "aktywnych" fanow).


A dlaczego _Z było pierwszą stroną jaką odwiedza każdy początkujący fan GTA? Bo prowadził do niej adres GTA.PL Przecież to jasne. Nawet ja, jak zaczynałem to pierwszy adres wpisałem GTA.PL Intuicyjnie. A nóż, coś tam będzie... i było :p Gdyby ten adres prowadził wówczas gdzie indziej, to tam bym zajrzał :> Wszystko to była kwestia adresu. Dlatego wiele stron chciałoby go mieć. Miano "oficjalna" podnosi jedynie prestiż strony u małolatów. Każdy kto trochę pokręci się na scenie na pewno szybko znajdzie swoją ulubioną stronę bez względu na to czy jest ona oficjalna czy też nie. Amen.

Chce ktoś jeszcze coś dodać? Moze sam autor odpowie na pytanie DJ'a: czemu zielona ??

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
PiotrMur napisany: 19.04.2006 14:58 Link Do Tego Posta
Assassin



dołączył: 09.07.2005
posty: 304
rp: 8322
skąd: England
ja jakos nie wpisalem gta.pl zeby nie wpasc na stronke, ktora posiada jedynie jakies tam ware'y. xD Z tego co wiem to jesli ma sie na stronie wszystko co sie chce to sie nie szuka nowej i to nie tylko malolaci...
sdr napisał:
Każdy kto trochę pokręci się na scenie na pewno szybko znajdzie swoją ulubioną stronę bez względu na to czy jest ona oficjalna czy też nie.

Z jest dalej popularne a ludzie sa naaaprawde leniwi .
Zielona pewnie dlatego, ze fajnie brzmi... a przynajmniej powinno.

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
metzen napisany: 19.04.2006 16:19 Link Do Tego Posta
Operacja Panda



dołączył: 09.07.2005
posty: 1245
rp: 17319
skąd: Warschau
Zielona, bo autor ma fazę na ziomkuf z grołw strit zapewne.
Zgadzam się w całej rozciagłości z sdr'em - Też pierwszym adresem jaki wpisałem szukając czegoś o gta było magiczne www.gta.pl. Pozniej wpisalem www.gta.org, ale efekt mnie troche zaskoczyl xDDD
Do _Z jednak nie rpowadzi juz domena gta.pl, wiec teraz bedzie najpopularniejsza ta strona, która bedzie najwyzej w googlach.

____________________
Jant napisał:
Całe to kikoo to jakaś farsa.
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
PiotrMur napisany: 19.04.2006 17:28 Link Do Tego Posta
Assassin



dołączył: 09.07.2005
posty: 304
rp: 8322
skąd: England
czyli skladnica spyware'u i adware'u...

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 19.04.2024 21:34
·
Obecnie forum przegląda 29 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 29 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Shade (35) · Pan_Mieciu (32) · fanseriigt (40) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies