Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.04.2024 21:13
· GTAthegame · Forum · Inter Global Films
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
"Skamer Production"-stuntfilms
Skamer napisany: 21.02.2010 19:59 Link Do Tego Posta
playa



dołączył: 21.02.2010
posty: 2
rp: 4374
skąd: Kraków
Witajcie !
"Skamer production" (dawniej jeszcze Skamer Films) to oczywiście jak sama nazwa wskazuje jednoosobowe studio filmowe prowadzone przeze mnie. Jego główną działalnością jest tworzenie stuntfilmów. Zajmuje się stuntingiem od prawie 4 lat z czego filmy tworze tylko w SA. Zdaje sobie sprawę, że większość filmowców krzywi się na samą myśl o filmach gdzie dziwni ludzie skaczą motorkami czy innymi pojazdami. Cóż według mnie takie produkcje wcale nie muszą być nudne. Na forum jestem nowy i chciałbym wam przedstawić moje produkcje nie wiem tylko, czy zrobić to hurtem w jednym temacie czy dla każdej produkcji stworzyć osobny. Poradźcie...

Póki co chciałbym wam przedstawić mój pierwszy stuntfilm:
Data wydania - 7 październik 2006

More stunt and Evolution

Film wiekowy - montowany jeszcze Unlead Video Studio 9 - miejscami strasznie ścina - montaż jest banalny jak budowa cepa - cóż tak zaczynałem.

Wkrótce dodam resztę.

Dodaje pozostałe w takim razie .

Moja druga produkcja.
More stunt and Evolution 2
Data wydania - 6 Grudzień 2006

Moja trzecia produkcja
More stunt and Evolution 3
Data wydania - 3 Marzec 2007

Czwarta
Find Destiny
Data wydania - 17 Sierpień 2007

Piąta
Quickly
Data wydania - 14 Luty 2008

Oprócz tego zmontowałem jeszcze film zbiorowy.

Connexion
Data wydania - 17 wrzesień 2008


Oczywiście wszystkie moje produkcje mam na kanale YT

http://www.youtube.com/user/Skamrei

Jednak wmg usunęło w wielu muzykę a spory zakończyły się całkowitym zablokowaniem audio w tych filmach.

Pewnie zauważyliście, że przez długi czas już nic nie wydaje - Mało czasu troszeczkę

Oceniajcie - jeśli by się wam chciało to możecie każdy film z osobna w skrócie ocenić :D

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Elescir napisany: 21.02.2010 20:57 Link Do Tego Posta
gangsta



dołączył: 08.10.2009
posty: 57
rp: 7576
skąd: Nowy Sącz
Może być, ale na Twoim profilu na DM widzę lepiej zmontowane filmy ale oczywiście to jest pierwszy więc proste że słabszy. Co do produkcji broń boże zakładać osobne do każdej. Chyba lepiej hurtem.

____________________
LIVING LEGEND!
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Skamer napisany: 21.02.2010 21:37 Link Do Tego Posta
playa



dołączył: 21.02.2010
posty: 2
rp: 4374
skąd: Kraków
Okej. W takim razie dodałem resztę moich produkcji do pierwszego postu.

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Elescir napisany: 21.02.2010 21:50 Link Do Tego Posta
gangsta



dołączył: 08.10.2009
posty: 57
rp: 7576
skąd: Nowy Sącz
#2 - na Vimeo i nie można obejrzeć bo prywatne video
#3 - lepszy od Twojego pierwszego i jest ciekawy
#4,5, oraz zbiorowy są też świetne i widać że się starasz, ale z czasem na pewno będziesz robił lepsze. I dobrze by było coś z GTA IV

____________________
LIVING LEGEND!
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.04.2024 21:13
·
Obecnie forum przegląda 23 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 23 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · nowik (30) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies