Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.03.2024 20:58
· GTAthegame · Forum · Inne gry
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
Driv3r, Driver: Parallel Lines
napisany: 15.08.2009 14:14 Link Do Tego Posta
---



dołączył:
posty: 8
rp:
W 2004 roku kupiłem grę Driv3r (skusiły mnie reklamy, i zainteresowanie wokół tej "cudownej" gry) i byłem totalnie zawiedziony i zły! Gorszej gry nie mogło być! Błędów więcej programiści zmieścić nie mogli, a niektóre są powalające jak np.: gdy strzelisz do przechodnia, ona zapada się pod chodnik a na powierzchnię chlapie woda xD. Inteligencja policji jest tak niska że gdy schowamy się za ścianę piorą samochodem w nią bezmyślnie. Troche się rozpisałem o 3-ójce, a chciałem bardziej napisać o Parallel Lines, ponieważ niedawno się jadnak skusiłem i muszę przyznać że poziom gry jest lepszy od poprzedniej ale widać wzornictwo na GTA. Grafika lepsza (inteligancja policji nadal niska) i tuningowanie samochodów (GTA SA?). Mam jednak nadzieję że Driver 5 będzie w końcu dobry bo w gruncie rzeczy Driver jest (był?) kultową grą która była pierwsza 3D przed GTA.

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 15.08.2009 15:43 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87182
Driver był kultowy do części drugiej włącznie. Potem twórcom chyba zabrakło pomysłów i chęci, Driv3r więc wyszedł jaki wyszedł. Zmarnowany potencjał. Grałem. Gra nie jest tragiczna, ale też nie zachwyca.

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Whis napisany: 15.08.2009 15:54 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 22.02.2007
posty: 315
rp: 20702
skąd: Vice City
driver 2 mi się tylko podobał.

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Patryk napisany: 16.08.2009 16:53 Link Do Tego Posta
Legenda.



dołączył: 27.12.2005
posty: 762
rp: 20980
skąd: Lublin
Oba były fajne :D

____________________
Patryk
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.03.2024 20:58
·
Obecnie forum przegląda 13 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 13 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Skowron (32) · Jarkowski (32) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies