Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.04.2024 21:16
· GTAthegame · Forum · WWwW
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
Moje forum o zagubionych...
Olgierd napisany: 19.03.2006 16:44 Link Do Tego Posta
hood



dołączył: 19.03.2006
posty: 1
rp: 5804
skąd: Komorów
A więc oto moje forum o zagubionych: www.zagubienisite.fora.pl Bardzo potrzebuję użytkowników,ponieważ forum może zostać wykasowane.Wypowiadajcie się na temat tego fora i byłbym wdzięczny,gdybyście się zalogowali i pisali posty.

PS:Czy ktoś wie jak zrobić buttona?? Bardzo jest mi potrzebny to reklamowania forum...

____________________
Olgierd
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Yoshiyuki napisany: 19.03.2006 17:47 Link Do Tego Posta
pimp



dołączył: 04.06.2005
posty: 477
rp: 9838
skąd: Gdynia
pr0 master!

1. zarejstrowales sie u nas tylko po to, aby reklamowac SWOJE forum

2. nie wiem co tam jest tak na prawde TWOJEGO, skoro piszesz MOJE forum? lay jest domyślny, skrypt darmowy, nawet te 'logo' jest ściągnięte z netu, a nie zrobione samemu

3. nawet sie nie wyslililes zeby 4um skonfigurowac i wrzucic na serwer tylko idziesz na gotowce...

4. mamy zrobic button na TWOJE forum, na którym nie ma nic twojego? sam moze bys sie wyslilil jesli ci tak na nim zalezy i chociaz ten button zrobil. komputer nie gryzie!
3.

____________________
Yoshiyuki
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Toni napisany: 19.03.2006 17:51 Link Do Tego Posta
klawiaturowy klepacz



dołączył: 21.01.2006
posty: 397
rp: 63145
skąd: Środa Wielkopolska
Buttona z braku laku, oprogramowania, talentu i w ogóle sklecisz nawet w PAint'cie (statycznego, ale zawsze) ;)

Przy okazji:
Jeśli chcesz zachęcić użytkowników, powinieneś dbać o wizerunek forum, poprawiać błędy użytkowników (napisz w regulaminie [który też ma błędy], że masz prawo poprawiać błędy w postach)a nie odstraszać ich np. tutaj, gdzie pewien user napisał '5.Harry Potter i wieńzień askabanu' xf

____________________
Toni
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.04.2024 21:16
·
Obecnie forum przegląda 23 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 23 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · nowik (30) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies