Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 29.03.2024 14:22
· GTAthegame · Forum · Downloadable Content
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
The Ballad Of Gay Tony
Patryk napisany: 28.05.2009 12:59 Link Do Tego Posta
Legenda.



dołączył: 27.12.2005
posty: 762
rp: 20980
skąd: Lublin
Z komentów pod newsem proponuję przenieść się na posty w topicu na forum. Czas rozpocząć ogólną dyskusję o drugim DownLoadable Content dla Grand Theft Auto IV: The Ballad Of Gay Tony. Screenshoty, artworki, trailery, wszystko będzie pojawiało się tutaj i tutaj można swobodnie się bajerować o gejach i ***łach. Jesteśmy Luisem Fernando Lopezem. Pracujemy dla Tony'ego Prince'a nazywanego Gejem Tonym (i to póki co byłoby na tyle homoseksualizmy w grze). Jako gracze spotkaliśmy już Luisa podczas napadu na Bank Of Liberty, wymiany diamentów oraz odbijania Gracie Ancelotti. Co ciekawe w napisach końcowych The Lost And Damned kolejno widzimy Johhny'ego, Niko i Luisa. Bez ankiet, pytań i odpowiedzi - wolna, swobodna dyskusja. Zanim jednak zaczniecie debatę na temat DLC polecam artykuł Games Radar.


____________________
Patryk
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 28.05.2009 13:47 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87184
A więc, kontynuując wątek z komentarzy do niusa...

Po pierwsze, Chaos, nie wiedziałem, że aż taki z Ciebie konserwatysta No OK, tak jak rzekłeś, o gustach się nie dyskutuje, poglądy każdy ma swoje. Ja mam poglądy na homo (homies? xD) bardziej tolerancyjne, ale bez przeginania pały. Jestem przeciwny uderzaniu tych osobników w moim kierunku, no i nie oddałbym takim dziecka do adopcji. Poza tym, niech sobie egzystują. Każdy może mieć swoje skrzywienia.

Dobra, zejdźmy jednak z odmiennych, bo PRZECIEŻ NIE O NICH TA GRA. Jak słusznie chyba mtz zauważył, Gay Tony to jedynie pseudonim. Nie wiem, może faktycznie jest gejem, ale to nie znaczy, że wszyscy są w tym DLC gejami. Bernie Crane też był gejem i jakoś nikt się nie rzucał. Może dlatego, że był takim gejem misiaczkiem pysiaczkiem i fajtłapą? Moja teoria na temat Tony'ego jest taka, że PR'owcy Rockstara potrzebowali czegoś krzykliwego do tytułu no i wzięli gejów na warsztat. Przecież jak środowiska homoseksualne to zobaczą to będzie dym! A jak będzie dym to gra się lepiej sprzeda. A jak gra się lepiej sprzeda to więcej zarobimy. WOW - jakie to proste! ;o

Jak również ktoś w komentarzach zauważył, Rockstar w każdej części GTA wałkuje inny temat charakterystyczny dla Ameryki. Przecież oto w tej serii chodzi - o wyśmiewanie Amerykanów. Szczerze mówiąc, nie zdziwiłbym się gdyby w kolejnej części serii główny bohater był jakimś neonazistą albo innym terrorystą Chociaż... Jeśli akcja będzie toczyć się w Miami to koniecznie musi wrócić temat dragów. Koniecznie.

Lazlow, dlaczego jak ktoś wspomni o DLC na inne platformy, zaraz kontratakujesz "nie dla psa kiełbasa" albo innymi w tym stylu tekstami? Przecież nikt nie mówi, że Xbox śmierdzi, tylko dlatego, że ma dodatki. Gdybyś stał po drugiej stronie barykady to inaczej byś mówił. Wydaje mi się, że po prostu prawie wszyscy posiadacze tej konsoli poczuliby się strasznie wyruchani, gdyby Rockstar wypuścił DLC dla PS3 albo PC. Prawie, bo oczywiście tym którzy nie kupili konsoli specjalnie dla DLC, totalnie by to zwisało. Chyba nie grasz na klocku tylko w GTA? ;> To takie tylko moje spostrzerzenie. Nie chciałbym nikogo urazić :*

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Kramon napisany: 28.05.2009 13:57 Link Do Tego Posta
hood



dołączył: 15.08.2008
posty: 28
rp: 5958
Teraz se tak pomyślałem że on jest pedałem no bo tak geyem nie jest ale z kolei ma taką ksywke gey tony toż to pedalsko brzmi jak wy uważacie ogólnie patrząc na to teraz to będzie bardzo śmieszne gta które ma być poważne,

____________________
Kramon
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
jako napisany: 28.05.2009 14:40 Link Do Tego Posta
holy terror



dołączył: 22.10.2005
posty: 163
rp: 14369
skąd: Nowy Sącz
Jak na razie to gej jest tylko w tytule, nic więcej nie wiemy. Oprócz tego, że tym gejem nie będziemy kierować. Trochę to wszystko dziwne i wygląda, jak już wcześniej wspomniano, na zwykły chwyt. Myślę, że wszystko okaże się po pojawieniu się pierwszych screenów/trailerów.

Teraz nie chcę osądzać, bo nie mam podstaw, ale wygląda to na niepoważne. Z drugiej strony można do tego podejść jak do żartu. Z trzeciej strony nazwa to jednak wizytówka gry, a w coś przepełnione gejowskim humorem nie mam ochoty grać.

Jak zwykle: pożyjemy zobaczymy. Chciałem nawiązać jeszcze do zapowiedzianego bundle z obydwoma dodatkami. Na gtaiv.pl, napisałeś lazlow, że wydają to dla zbanowaych na XL. Nie przesadzaj. Dla mnie coś takiego to rewelacja, bo jak za coś płacę, chciałbym tego materialnie dotknąć. Takie konserwatywne zboczenie, ale po prostu tak mam. Cena nie wygórowana, nie wymaga podstawki, nic tylko czekać.

+edit:
Intrygujące jest też to, co już wcześniej zauważył queue, czemu w logu nie ma IV?

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Patryk napisany: 28.05.2009 15:48 Link Do Tego Posta
Legenda.



dołączył: 27.12.2005
posty: 762
rp: 20980
skąd: Lublin
Kramon, odejdź od komputera.

jako, mówię z punktu widzenia firmy, która musi zarabiać, nie za bardzo chyba kogoś tam interesują zboczenia i przyzwyczajenia itd.

____________________
Patryk
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
icetique napisany: 28.05.2009 16:01 Link Do Tego Posta
King of da dead imperium



dołączył: 06.01.2006
posty: 145
rp: 16942
Zauważcie, że PC-towa wersja Grand Theft Auto IV nie ma nic wspólnego z gejami. :)

____________________
icetique
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
metzen napisany: 28.05.2009 19:07 Link Do Tego Posta
Operacja Panda



dołączył: 09.07.2005
posty: 1245
rp: 17319
skąd: Warschau
icetique napisał:
Zauważcie, że PC-towa wersja Grand Theft Auto IV nie ma nic wspólnego z gejami. :)

O, to wycięli wam wątek Berniego i Bryce'a? Biedni jesteście : )

Co do Ballady o Wesołym Tonym, większość moich spostrzeżeń napisałem już w komentarzach, a sdr najważniejsze z nich zacytował w swoim poście (thx za uznanie : *). Żałuję, że w najbliższym czasie nie zagram w ekskluzywne dodatki do IV, bo z tego co widzę doskonale rozwijają pomysł zapoczątkowany przez serię Stories - jedno miasto, wiele historii, postaci, wątków..

Tak na marginesie, może strzał słaby, ale wydaje mi się, że klub Tony'ego znajdziemy na północy Algonquin. Jak wiadomo rodzina Ancelottich, dla której robi Lopez, wspolpracuje z gangami z DR, które operują w tej części miasta, a na mapie dołączonej do IV jest zaznaczony tam właśnie klub, do którego nie da się wejść..

____________________
Jant napisał:
Całe to kikoo to jakaś farsa.
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
xionc napisany: 30.05.2009 12:38 Link Do Tego Posta
playa



dołączył: 08.08.2008
posty: 8
rp: 4952
skąd: Zgorzelec
Omg, zobaczyli gay w tytule i już napinka, nie chcesz to nie kupuj, nie graj, w czym problem?
Btw na decyzje o wydaniu obu dlc na płycie na pewno miały wpływ słabe wyniki sprzedaży Lost & Damned .

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
k11h napisany: 31.05.2009 14:10 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 11.10.2008
posty: 232
rp: 42109
skąd: Southampton
Gdzieś czytałem, że TLaD pobiło rekord jeśli chodzi o sprzedaż wszystkich innych DLC gier.. Także ja wiem czy to tego wina..? Dla mnie to na rękę..

____________________
k11h
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
tmster napisany: 01.06.2009 17:44 Link Do Tego Posta
www.gtaiv.pl



dołączył: 03.06.2005
posty: 1413
rp: 10758
skąd: Nowy Sącz
jak to na pc nie ma wątku gejowskiego ;p jest berni a french tomm to co ?? tak to jest jak sie cut-scenek nie oglada ;)

____________________


^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
may_cry napisany: 05.06.2009 22:28 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 04.06.2009
posty: 54
rp: 11730
Wg. mnie świetny pomysł! Ciekawi mnie wokół jakich wydarzeń będzie się kręcić fabuła, czy spotkamy Niko w jakiejś nowej sytuacji i ogólnie jak to zrealizują. Zapowiada się świetnie - już samo logo jest zaj*** :)

____________________
may_cry
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 29.03.2024 14:22
·
Obecnie forum przegląda 14 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 14 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · mikehopfen (39) · simspl26 (27) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies