Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.04.2024 21:59
· GTAthegame · Forum · Serwery do gry
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
[RP] Real Role Play
Cabalerio napisany: 07.03.2009 16:37 Link Do Tego Posta
playa



dołączył: 07.03.2009
posty: 1
rp: 4723


Witam, chciałbym wam zaprezentować serwer role play na którym każdy może rozpocząć swoje nowe życie i prowadzić je dowolnie wybraną drogą. Możesz stanąć na straży prawa jako policjant, żołnierz bądź agent FBI lub wplątać się w mafijne interesy typu handel narkotykami w japońskiej przestępczej organizacji zwanej Yakuza albo pranie brudnych pieniędzy w włoskich kasynach La Cosa Nostry. Jeśli natomiast nie chcesz narażać tak swojego życia możesz zostać reporterem w San News i prowadzić na żywo przekazy z życia miasta. Dobrą alternatywą jest również aktywne uczestnictwo w polityce i urzędzie miasta. Będąc urzędnikiem twoim obowiązkiem będzie wydawanie różnego rodzaju niezmiernie ważnych dokumentów i rozporządzeń. Jeżeli jednak nie przypadła Ci do gustu żadna z tych organizacji, ani nie masz zamiaru nikomu się podporządkowywać nic nie stoi na przeszkodzie by założyć własną organizację prywatną i stanąć na jej czele, by dojść do sławy i bogactwa. Zarobione pieniądze będziesz mógł spożytkować w różnoraki sposób, zaczynając od przyziemnych potrzeb takich jak pożywienie i picie, poprzez kupno nowego samochodu lub pierścionka zaręczynowego dla ukochanej, a na kupnie nowego domu kończąc. Jeżeli uważasz, że życie to nie tylko praca, a wręcz przeciwnie - zabawa, będziesz mógł pójść spotkać się z nowymi ludźmi w różnego typu barach, dyskotekach bądź prywatnych imprezach. Chcemy zaoferować Wam świetny klimat gry i profesjonalną administrację by zapewnić wam rozrywkę na jak najwyższym poziomie. Dołożymy wszelkich starań aby przeżycia związane z grą były niepowtarzalne i niezapomniane.


Kilka słów od head administratora:
Ja wiem. Każdemu się może wydawać 'o nie, kolejny serwer gf...'. Bo taka jest prawda. Tylko jest jeden haczyk. Podstawą GameMod'a nie jest GodFather! GameMod w ogóle nie ma podstawy - wszystko pisałem sam. Programowanie to moja pasja.
Co mogę ja zaoferować zainteresowanym graczom ? Miejsce do gry, spotkań, rozmów, spędzania wolnego czasu - nie mogę Wam obiecać 100% poziomu RP - ja mogę tylko obiecać, że dotrzymam wszelkich starań, aby poziom RP był na wysokim poziomie.
Kończę tworzyć serwer - dotrzymałem i dotrzymam wszelkich starań, aby jakość i funkcjonalność GM'a, pozwoliła Wam wykorzystać wszelakie możliwości gry RP. Co jeszcze mogę Wam zaoferować ? Ogromnego zaangażowania z mojej strony w życie i ustrój serwera, brak ingerencji z mojej strony w sprawy IC. Nie mam zamiaru brać żadnych posad lidera - nie kręci mnie to.
Kilka słów o GM'ie ? Wszystko jest pisane pod bazę danych mysql - dużo większa funkcjonalność, szybkość, większe bezpieczeństwo. Razem z resztą administracji będziemy korzystali z własnych rozwiązań takich jak wprowadzenie unikalnych interiorów i nowych obiektów. Aby grało się bardziej realistycznie zostaną wprowadzone realistyczne ceny domów i wszystkich innych rzeczy jakie będzie można nabyć. Dodanych zostanie wiele prac dla cywili tak aby można było zarobić pieniądze na wypady do gęsto rozsianych po całym mieście klubów lub na tego typu cele. Serwer będzie stał na dedyku (którego będę opłacał sam, nie będzie narzutu na zakup konta premium, aczkolwiek taki 'stan konta' będzie istniał).

Na chwilę obecną uruchomiłem serwer TeamSpeak, forum i kończę tworzenie portalu.

Co do daty startu serwera ? Start planowany jest dzisiaj o godzinie 18.

Dziękujemy za poświęcenie swojego czasu na przeczytanie mojej 'oferty', liczę że mi zaufacie i chociaż zobaczycie RRP'owską atmosferkę

Link do filmu promującego: http://www.vimeo.com/3140993

Serwer stoi na własnym serwerze dedykowanym.
HostName: [PL]~ Real Role Play ~ [Real-RP.pl]
Address: 86.63.155.6:7777
Players: 0 / 200
Ping: 21
Mode: RealRP Mode v1.0B
Map: San Andreas


Administracja serwera RRP,
Pozdrawiamy.

____________________
Cabalerio
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.04.2024 21:59
·
Obecnie forum przegląda 18 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 18 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · nowik (30) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies