Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.03.2024 11:55
· GTAthegame · Forum · Ogólnie o GTA: SA
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
problem z dźwiękiem
pitrek322 napisany: 08.12.2008 18:33 Link Do Tego Posta
playa



dołączył: 13.09.2008
posty: 26
rp: 4929
skąd: Dolna Grupa
Siemka.Mam problem z kompem i grą.Otóż chodzi o to że z głośników nie wydobywa śię dźwięk,ale sprawdzałem i są podłączone do sprawnego gniazdka i do kompa też.Włączone też są.Sprawdzałem w Właściwościach i obok nazwy mojego sprzętu dźwiękowego był wykrzyknik.Sprawdzałem dokładniej i pisało że nie można uruchomić tego urządzenia.Miałem taki sam problem i rozwiązywało go odłączenie i przyłączenie kabla od głośników.Teraz nie rozwiązuje .Próbowałem uruchomić gta sa i pisało że nie może odnaleźć karty dźwiękowej w komputerze.Szukałem rozwiązania w Pomocy i obsłudze technicznej ale też nic.Myślałem że trzeba wyregulować głośność w regulacja głośności.Pisało że nie ma urządzeń miksujących.Myślę że to przez tego pen driva co musiałem zgrać siostrze na niego muzykę,albo przez to że mam siedmioletniego grata ze 128 Ram.Pomocy!!!!!!


PS:te problemy stają się głupsze wraz z wiekiem komputera

____________________
Gta and sa-mp is the best!!!!!

PS:don't ban me TT
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 08.12.2008 19:33 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87179
No jak dla mnie to wygląda na zwykły brak sterów do dźwiękówki ;p A w ogóle jakiekolwiek dźwięki w systemie masz? MP3 się odtwarzają? W filmach masz głos? Pewnie nie. Jeśli masz płytkę do swojej karty to zainstaluj z niej stery, jeśli nie to poszukaj na CD dodanej do płyty głównej (to by znaczyło, że masz zintegrowaną dźwiękówkę). Ewentualnie możesz sprawdzić czy system sam nie rozpozna karty. Jeśli masz XP to w menedżeże urządzeń, we właściwościach karty kliknij 'Aktualizuj sterownik'.

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
pitrek322 napisany: 09.12.2008 17:06 Link Do Tego Posta
playa



dołączył: 13.09.2008
posty: 26
rp: 4929
skąd: Dolna Grupa
gdy wszedłem do menadżera urządzeń wykrzyknik zniknął i urządzenie działało poprawnie.Mimo to nadal nie było dźwięku a urządzenie jest stare jak mój komp (7 lat) i nie mam żadnych sterowników.Gta nadal nie działa

____________________
Gta and sa-mp is the best!!!!!

PS:don't ban me TT
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.03.2024 11:55
·
Obecnie forum przegląda 7 gości oraz 0 z 6656 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 7 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Skowron (32) · Jarkowski (32) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies