GTA FoRuM
     

Za co Grand Theft Auto?

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> Ogólnie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maclaim
sucka
sucka


Dołączył: 10 Sty 2005
Posty: 286
Skąd: włocławek

PostWysłany: 27.01.2005 22:57    Temat postu: Za co Grand Theft Auto? Odpowiedz z cytatem

piszę ten temat bo chcialbym się dowiedzieć za co lub dlaczego ludzie polubili tak serię Gta i czy niezauważyliście ze jak wyszło gta, gta2, gta london to w żadnej gazecie niebylo artykulów takich jak o Vice City , San Andreas czy Gta3 i R* Games oraz R* North kiedyś o których nikt nie syszal teraz jest na czołuwce firm tworzących gry multimedialnych więc na czym polega urok Gta? Nikt chyba niesłyszał o grze takiej jak Red Dear Revorwer czy Midnigh Club a to też produkcje R* więc pytam was dlaczego według was R* stało się takie sławne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 27.01.2005 23:01    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

Hm... R* zrobiło przełom w dziedzinie gier komputerowych... Z dwuwymiarowego (słabego Question ) gta2 produkcja przeszła zmianę o 180 stopni i stała się najbardziej grywalnym produktem jaki mógł powstać... Miasto, ta swoboda działania i połączenie kilku gatunkow w jeden stworzylo cos niebywalego... VC i SA to tylko kolejne gierki oparte na tym samym, troche przestarzalym silniku, kazda z nich coraz lepsza... Kazda ma swoj klimat... Nie wiem co więcej powiedziec... Zobaczymy jak sie ten temat rozkreci! Very Happy
_________________


Ostatnio zmieniony przez lothronik dnia 28.02.2005 16:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Maclaim
sucka
sucka


Dołączył: 10 Sty 2005
Posty: 286
Skąd: włocławek

PostWysłany: 27.01.2005 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no racja a ja bym chciał dodać ze świat medialny zwrócił uwagę na R* dopiero po wydaniu gta3 czy to znaczy ze jak na tamte czasy gta2 czy inne (starsze) było złe?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 27.01.2005 23:39    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

Znaczy tak: (z tego co słyszałem)

gta1 - rewolucja jak na tamte czasy, po prostu geniusz...

gta london 1969 - dobry dodatek, ale przyjęty troszkę gorzej...

gta2 - mało rewolucji, spodziewano się więcej... przez media słabo, a przez graczy (odziwo?!) dobrze...

gta3 - geniusz! Wszyscy się zachwycali i zachwycają! Niessamowity przełom, tego się nikt nie spodziewał...

gta:vc - średnia ocen 98%, nic dodać nic ująć... Sam wiecie o co chodzi Cool

gta:sa - autorzy wycisnęli z ps2 co się da (mi się, na tym sejwie gdzie mam 100%, za często tnie Sad), wogóle, jak dla mnie to najgenialniejsza gra jaką można stworzyć... Niektórzy narzekają na klimat, ale... nie wiedzą co mówią! Geniusz nad geniusze...

To w skrócie co wiem... w pierwsze 3 częsci nie gralem wiec moge sie mylic.. .Dziekuje za uwage Mr. Green
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Maclaim
sucka
sucka


Dołączył: 10 Sty 2005
Posty: 286
Skąd: włocławek

PostWysłany: 27.01.2005 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale z drugiej strony to jak powiesz komuś R* to odarzu mówi aaa gta a przecież R* ma wiel innych ciekawych tytułów np. Max Pyne ( to chyba 2 po gta znana gra z R*) ale jak widziałem jak kolega mój gra w Red Dead Revorwer to musze powiedzieć ze R* robi nietylko gta (jeżeli chodzi o grafike) bo w RDR jest dosłownie wszystko co widzieliśmy w westenach takich jak np. Jesy James, czy jakiś inny ze znanych cowboyów . podsumowując to ludzie przyzwyczaili się ze R* wydaje tylko gta i wymagają coraz więcje jednak kiedy te myamagania staną na poziomi lprawdziwego ludzkiego życia?? tego dowiemy się jedynie w dalszych częscieach Gta.......
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 28.01.2005 07:28    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

No bo jest to najsłynniejsza seria gier na świecie... No może jedna z najsłynniejszy po Simsach, więc trochę głupio byłoby nie znać autora? Cool

250 POST
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 28.01.2005 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm... widzę że tu ostra batali się toczy, więc dołoże swój głos. już gdzieś kiedyś pisałem za co lubię [kocham?] gta, jednak z uwagi że jest to nasze forum to muszę o tym też tu wspomnieć.

posłuchajcie historii sdr'a Cool :
pierwszą grą w jaką zagrałem z serii gta była 'trójka'. dostałem od kuzyna ze stanow. niezbyt byłem skory żeby ją wogóle włączyć, ale w końcu to coś nowego i trzeba by sprawdzić cóż to dostałem Mr. Green to było w sierpniu 2003 - nie miałem jeszcze neta więc wogóle nie słyszałem o takiej grze Shocked po pierwszym uruchomieniu najbardziej użekła mnie [jak dla mnie na tamte czasy] rewelacyjna, niezmiernie realistyczna grafika. wykonalem kilka pierwszych misji i zacząlem jeździć sobie trochę po mieście. wtedy zrozumiałem ze oto nadszedł dzień w którym spełniło się moje marzenie o grze dającej ogromną swobodę a zarazem zwykłe miasto i możliwość przejechania się każdym napotkanym wozem. zawsze czekałem na taką grę i nagle niespodziewanie... sama do mnie przyszła Mr. Green potem wkręciłem się w fabułę i jakoś tak zleciało. październik... i ukończyłem wątek główny. dla mnie to i tak szybko było biorąc pod uwagę że nie grałem całymi dniami [2-3 misje na dzień] Razz potem dowiedziałem się [zacząłem śledzić fakty ze świata gta w prasie] że jest dostępna już wersja vc na pc! ooo to był szał. kiedy tylko dorwałem grałem całymi dniami.... skończyłem w grudniu [fabułe]. w styczniu 04 podpięli mnie do neta. w lutym ruszyła strona grand.theft.auto.4.pl, w marcu dowiedziałem się że nowe gta będzie nosiło tytuł san andreas. 3 kwietnia wkroczyłem na polską scenę gta. takim momentem była rejestracja na GF. wtedy zacząłem brać czynny udział w życiu sceny. w międzu czasie nakręciłem kilka filmów z vc i jeden z gta3. 1 maja przemianowałem stronę na GTAthegame i od tamtego czasu jakoś leci Mr. Green

to by było tyle. może trochę sie zagłębiłem w życie prywatne, ale przynajmniej możecie się dowiedzieć jak to było Very Happy ave
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maclaim
sucka
sucka


Dołączył: 10 Sty 2005
Posty: 286
Skąd: włocławek

PostWysłany: 28.01.2005 16:32    Temat postu: Re: :D Odpowiedz z cytatem

Cytat:
No bo jest to najsłynniejsza seria gier na świecie... No może jedna z najsłynniejszy po Simsach, więc trochę głupio byłoby nie znać autora? Cool


czy w takim razie gdyby R* niezrobiło serii Gta co wogóle byśmy niewiedzieli co to za firma to gdyby nie gta to co musiało by zrobić R* by zaistnieć jak teraz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
abstractman
wanksta
wanksta


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 507
Skąd: 400m na N-E od Adam(a)733

PostWysłany: 28.01.2005 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moja historia brzmi nastepujaco:

.... Pojechalem do mojego kuzyna, on mial kompa (1998). Gralem w jakies samochodowki itepe, najprowdopodobniej NFS, potem wlaczytli mi gta1 (mialem 7lat Very Happy) i zaczela sie mania. Pozniej mialem okazje pograc w GTA2 i innego kuzyna i ta gra to juz bylo dla mnie za duzo Shocked , pozniej kupilem sobie PSX (2000) kupilem sobie GTA2, gralem po 3h dziennie az do 2002, wtedy pc kupilem i jakos tak pozniej GTA3 dostalem, wczesniej gralem w ta gre na PS2 wiec nie byla mi obca. W pamietnym dniu 16.V.03 zostalo sprowadzone dla mnie GTAVC z ktoregos z panstw Zachodniej Europy lub USA (dokladniej nie wiem Embarassed ) nawet nie wiedzialem ze GTAVC wyszlo dopiero w lipcu w Polsce Very Happy. Wozy, mody, info pobieralem z internetu mojego kuzyna, tego od GTA2. W lipcu '04 zalozyli mi Neo+ , tak to wyglada.......

A propos z innych gier R* lubie serie Max Payne Shocked
Jak by ktos nie wiedzial dlaczego adama nie ma, to oswiadczam ze bawil sie w BIOSie, PC bedzie mial sobota-poniedzialek Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 01.02.2005 09:24    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

E tam... Moja histroia jest mniej ciekawa:

Byłem po szkole u kumpla, graliśmy w jakies gierki, które wtedy były na topie, ale po godzince nam się znudziło :/ (mieliśmy 11 lat)... Więc on zaproponowł, że pokaże mi jakąś nową grę, którą dostał... Było nią oczywiście GTA3, ta gra mnie zafascynowała, nie mogłem się od niej oderwać... Następnego dnia poszedłem do EMPiKu i ją kupiłem za prawie całe moje kieszonkowe Razz No i potem obniżenie się w nauce i takie tam... Mr. Green I potem pamiętam wakacje... Kupuje nowe CDA; GTA:VC - ocena 10! Żadnych minusów! Po prostu geniusz... Niestety, pytam się w sklepie to mówią mi, że dopiero w sierpniu (był początek lipca chyba Rolling Eyes )... Dzwoni do mnie kumpel i mówi: "Mam Vice City!"... Biegnę do niego czym prędzej i on mi przegrywa (sorry)... Potem przez tydzień nie robiłem nic innego :/ Dalej wyjechałem na 3 tygodnie, bez gta Sad Po przyjeździe byłem tak spragniony tej gry, że nie robiłem nic innego... Przeszedłem głowny wątek i wyinstalowałem... W wakacje 2004 znowu poczułem chęć... Zainstalowałem i przeszedłem na 100% (przedtem nie wiedziałem, że tak można :/ <lol>)... No i 4 października 2004 roku kupiłem w EMPiKu San Andreas, gram do dziś Razz

To wszystko...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
adam733
sucka
sucka


Dołączył: 19 Lis 2004
Posty: 289
Skąd: Zaręby City

PostWysłany: 05.02.2005 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Histri nie będe pisał ale powiem dlaczego gra jest popularna.
Oto kilka punktów:
1. Jest prosta.
2. Wygłąd na dopracowaną...ale tylko wygląda...
3. Jest dużo samochodów...broni...itp.
4. ma sie nie ograniczoną swobode..
5. Ma dużą brutalnośc a to duzo ludzi lubi...lolki
6. Jest dość dluga.
7. Zatko sie nidzi.

Oto kilka powodów, moze dla niektórych smiesznych, lecz taka jest rzeczywistośc.
R* wzielo kilka chwytłw i ukryło wiele luk które są kary godne....
Ta....Gta to gra którą lubią ....do czasu Far Cry 2
_________________

POMYŚL ZANIM NAPISZESZ!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger
Hacker
HackersCompany
HackersCompany


Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 272
Skąd: Kuniów

PostWysłany: 15.04.2005 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zacelem gta od wujka któru mial gta1 więc sie wgrałempotem gdy dostałem komuter dostałem gta 3 i tu sie zaczeła pasja Mr. Green potem doszło gta vc i to był bajer zakochalem sie w tej seri

podziwiam ją za :
-prostote rozwiązania
-extra grafa
-wreście pieknaseria pieknych gier
- ZA WSZYSTKO
_________________
GG 5899916 - Pytania czy zażalenia ?
Seria Grand Theft Auto rzšdzi a szczególnie San Andreas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mardok
sucka
sucka


Dołączył: 06 Lut 2005
Posty: 239
Skąd: Los Angeles

PostWysłany: 20.04.2005 23:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam zaczolem pykac w gta 1 ..ah..to byly czasy..juz nawet nie pamietam...komp w porownaniu do dzisiejszych to taki zlom ze...szkoda gadac...ten widok z gory....nie bo sie rozplacze... Crying or Very sad
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Hacker
HackersCompany
HackersCompany


Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 272
Skąd: Kuniów

PostWysłany: 21.04.2005 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to popatrz na mój Mardok

ile jeszcze ok. wyjdzie części gta Question
_________________
GG 5899916 - Pytania czy zażalenia ?
Seria Grand Theft Auto rzšdzi a szczególnie San Andreas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mardok
sucka
sucka


Dołączył: 06 Lut 2005
Posty: 239
Skąd: Los Angeles

PostWysłany: 21.04.2005 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tyle ile jest krajow na swiecie bo beda sie akcje nastepnych gta dzialy w coraz to innych panstwach RazzRazzRazz
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 21.04.2005 21:38    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

Hacker napisał:
ile jeszcze ok. wyjdzie części gta Question


Ciekawość to pierwszy stopień do piekła... Mr. Green A tak na serio - to skąd to mamy wiedzieć? Neutral Aż się R* nie skończą pomysły to nowe GTA będą... A z teorią Mardok'a to się nie za bardzo zgadzam... Razz
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
abstractman
wanksta
wanksta


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 507
Skąd: 400m na N-E od Adam(a)733

PostWysłany: 21.04.2005 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GTA Vaticano, GTA Nauru Question Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 22.04.2005 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przecież sam houser już pisał kiedyś w któryms wywiadzie że san andreas to na razie ostatnia część serii gta. wykonali swoje zamierzenia - dokończyli trylogię w 3d i nie zamierzają tworzyć kolejnej części tylko dokładając 3, 4 nowe elementy Cool i dobrze. nowe gta jeśli powstanie to za około 2-3 lata już na nowym silniku z wieloma innowacjami. nowe gta nie będzie już podobne do poprzednich części gry. r* to świetna firma i oni naprawdę wiedzą co robić. gta będzie trwało dopóki będzie przynosiło zyski producentom i do końca będzie najlepszą serią naszych czasów...

zamykamy?
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 22.04.2005 14:30    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

Tak, zamykamy... Mr. Green Rozmowa zeszła trochę z zamierzonego tematu, więc nie ma sensu jej dalej prowadzić (jeśli już to w topicu "Grand Theft Auto 4" Mr. Green)...

ZAMYKAM!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> Ogólnie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group