GTA FoRuM
     

Wasza ulubiona postać...

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 26.01.2005 23:43    Temat postu: Wasza ulubiona postać... Odpowiedz z cytatem

W tym temacie możecie dyskutować o postaciach jakie spotykamy w GTA: San Andreas... Piszecie jaka jest wasza ulubiona, za co ją lubicie? A może kogoś nie nawidzicie? Ja zacznę:

Moja ulubioną postacią jest Wu-Zi-Mu... Przypomina mi on bardzo Neo z Matrix'a... Jest taki spokojny, opanowany... Ubiera się zawsze na czarno i nosi ciemne okulary... Gdybym nie znał angielskiego wogóle nawet nie domyśliłbym się, że Woozie jest ślepy... Prowadzi samochód, strzela techniką drive-by. Na dodatek to szej słynnej mafii, Triady, która jest jedną z najlepszych w grze... Po prostu SUPER!!



Woozie rządzi! Mr. Green

Teraz Wasza kolei! Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Maclaim
sucka
sucka


Dołączył: 10 Sty 2005
Posty: 286
Skąd: włocławek

PostWysłany: 26.01.2005 23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moją ulubioną postacią jest Cesar Vialpando ponieważ Cały czas jest joalny wobec Cj to on udowodnił nam Ze BS to zdrajca '' green sabre'' Very Happy , zaopiekował się Kendl (siochą Cj-a) wkońcu to jego dziewczyna ale wogóle Smile jest wporzo mimo ze nielubie zbytnio wyścigów w Gta to dla Cesara wyścigi są fajne Very HappyVery Happy natomiast moją najmniej ulubioną postacią jest Catalina poniważ jest to taka Suka (za przeproszeniem) najpierw muwi ze cie kocha potem mieży do ciebie z gnata (możemy się o tym przekonać na samym początku gta 3 )Very HappyVery Happy no i mam jeszcze jedną antypatię czyli Frank Tenpenny (każdy chyba wie czemu) krótko mówiąć to taki głupi glina który jara trawę i sam napuszcza na ciebie policję jest to taka ''szycha'' ze on i Pulaski to chyba większa mafia niż Balla Grove i Vagos razem wzięci Smile mają takie informacje ze zapuszkowali by Cj-a na paredziesiąt lat w pudle ale sami podpadli wymiarowi sprawiedliwości więc na szczęście nie sypnął cię za to z wielką chęćia wymagają od ciebie pomocy.......
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group