GTA FoRuM
     

End of the Poland - Kaczor...
Idź do strony 1, 2  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> Café Robina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 23.10.2005 21:02    Temat postu: End of the Poland - Kaczor... Odpowiedz z cytatem

n/c.

Bleh... Mtz, masz szczęście. ;x

Statusy gg, które mnie rozwaliły:

Arrow Kacza Grypa
Arrow Lech Kaczyński Odwaga i Nadwaga! - PiS Prawo i Lewo
Arrow Kaczynski suxx, żyjemy w kaczogrodzie!

;x

Formalności, formalności:

Cytat:
Według sondażowych wyników wyborów prezydenckich GfK Polonia dla TVN, TVN24 i "Rzeczpospolitej" nowym prezydentem Polski będzie Lech Kaczyński. Uzyskał on poparcie 53,52 proc. ankietowanych przed lokalami wyborczymi.
Donalda Tuska poparło 46,48 proc. ankietowanych.

Sondażowa frekwencja wyniosła 50,62 proc.


Źródełko: onecik.peel
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 23.10.2005 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i kij*. ja głosowałem na tuska, ale jak przez najbliższe 5 lat w Polsce coś się zmieni na + to nie będę złożeczył kaczorkowi =]

//* 21:36 na razie niby kaczka wygrała...
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
(: Metzen :)
punk
punk


Dołączył: 09 Lip 2005
Posty: 378
Skąd: Wiedeń

PostWysłany: 23.10.2005 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak dojdzie wiadomosc, ze o 21:37 rozwialy sie wszystkie watpliwosci i kaczor winz to rozpeta sie istne piekło!
_________________
GTA Liberty City
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 23.10.2005 21:59    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

E tam, ale jak on wygląda. ;o (znaczy biega mi oto że nie pasuje na prezydenta xD)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 23.10.2005 22:15    Temat postu: Re: :D Odpowiedz z cytatem

lothronik napisał:
E tam, ale jak on wygląda. ;o (znaczy biega

pewnie jak na reklamie huggies Laughing
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hapeka
all star
all star


Dołączył: 31 Maj 2005
Posty: 525
Skąd: nie mam zdania

PostWysłany: 23.10.2005 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

***, nie dołujcie mnie
_________________
Byłaś naprawdę fajną dziewczyną
i było nam razem naprawdę miło.
Lecz tamten to chłopak był bombowy,
bo trafiał w dziesiątkę w strzelnicy... sportowej.

xD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
martin
wanksta
wanksta


Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 601
Skąd: Jarocin (Wielkopolska)

PostWysłany: 24.10.2005 08:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i bardzo dobrze, że go wybrali...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 24.10.2005 09:29    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

lol.

Sam widok jego żony odstrasza, a co dopiero sam Kacolek. ;x I nie dobrze - Tusk był od niego lepszy i to zdecydowanie. ;x No cóż, n/c.

A co martin Arrow głosował byś na Kaczorka? ;f
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
martin
wanksta
wanksta


Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 601
Skąd: Jarocin (Wielkopolska)

PostWysłany: 24.10.2005 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie! Wybieracie prezydenta patrząc na jego wygląd tudzież jego żony Rolling Eyes ?

Wszyscy mają opisy - KONIEC POLSKI itp ;/ Bardzo dobrze się znacie na polityce, nie ma co ;/

P.S: Tak, głosowałbym!

P.S2: Lothronik - temat żałosny.. Takie typowe "dzieckoę z ciebie Neutral
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
(: Metzen :)
punk
punk


Dołączył: 09 Lip 2005
Posty: 378
Skąd: Wiedeń

PostWysłany: 24.10.2005 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

martin Arrow a Ty przedwcześnie dorosłeś :/ sugeruję podsumowanie planów Tuska i Kaczyńskiego i zobaczymy kto bardziej na +
A wizerunek prezydenta tez sie liczy, bo watpie zeby ktos wybral goscia, ktory kropka w kropke pozuje na Hitlera.
btw, frekwencja świetna..
_________________
GTA Liberty City
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hapeka
all star
all star


Dołączył: 31 Maj 2005
Posty: 525
Skąd: nie mam zdania

PostWysłany: 24.10.2005 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

martin napisał:
Ludzie! Wybieracie prezydenta patrząc na jego wygląd tudzież jego żony ?
(...)
Bardzo dobrze się znacie na polityce, nie ma co ;/
(...)
Takie typowe "dzieckoę z ciebie Neutral
Mister "I've-grown-up-earlier" I presume?

Najpierw sobie sprawdź, panie Rozwinięty-Dojrzały-Nastolatku, jakie funkcje pełni prezydent w polskiej demokracji to może zrozumiesz dlaczego tylu ludzi było na nie dla Kaczki. U nas:
- do PRAKTYCZNYCH funkcji prezydenta należy wetowanie ustaw (a następnie ich przepuszczanie kiedy wszystko jest już w porządalu) i reprezentowanie kraju.
a) wetowanie ustaw (teraz czysto hipotetycznie) koalicji np. PiS-Samoobrona-InnaPartia, posiadającej 2/3 mandatów, byłoby nim tylko z nazwy. Skoro Jarek Kaczyński i Marcinkiewicz dopuszczą jakąś ustawę, to oczywistym jest że Lechu ją przepuści lub czepi się zupełnie nieważnej i prawie nic niezmieniającej rzeczy
b) reprezentowanie państwa podczas gdy nasz przedstawiciel ma metr pięćdziesiąt w kapeluszu wydaje mi się trochę nie na miejscu
c) dodam jeszcze że oprócz wyglądu to kaczyński jest ***.anym-w-kuper hobbitem homofobem
. jak to możliwe że ta zapowiadana IV RP będzie musiała się obyć bez tolerancyjnego prezydenta? cofamy się do tyłu?

PS. nie popieram ruchów chcących zalegalizowania związków homo. ale chyba światły prezydent światłej IV RP powinien przynajmniej mieć jakieś argumenty dlaczego geje i lesbijki nie powinni się żenić i adoptować dzieci.
_________________
Byłaś naprawdę fajną dziewczyną
i było nam razem naprawdę miło.
Lecz tamten to chłopak był bombowy,
bo trafiał w dziesiątkę w strzelnicy... sportowej.

xD


Ostatnio zmieniony przez hapeka dnia 24.10.2005 15:33, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
martin
wanksta
wanksta


Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 601
Skąd: Jarocin (Wielkopolska)

PostWysłany: 24.10.2005 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i właśnie o to mi chodzi! Potrzebujemy mądrego prezydenta, który będzie blokował "głupie" ustawy a przepuszczał te "prawidłowe"! A to, że będzie wspierał partie to oczywiste.. Po za tym zgranie sejmu i prezydenta da "władze całkowitą" PoPiS-owi .. To być może wyjdzie dobrze dla Polski..

Donald Tusk .. hmm.. dam taki przykład.. Chciał wprowadzić "opodatkowanie" zabytków w strefach: I, II i III! Np. Za kamienice, w której mieszkam (jestem współwłaścicielem) płaciłbym 8000zł na rok Neutral Jest 4 właścicieli a więc 2000zł...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hapeka
all star
all star


Dołączył: 31 Maj 2005
Posty: 525
Skąd: nie mam zdania

PostWysłany: 24.10.2005 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i teraz, jeśli ci debile z PiSu wyskoczą z nieciekawą dla ciebie ustawą, Lechu ją przepuści i tyle - możesz się zesrać ze złości a czasem "dla dobra IV RP" twoja kamienica zostanie opodatkowana na 9k PLN.

na jakim świecie ty żyjesz? wiesz co się stanie kiedy PiSiory poczują pełnię władzy?! raczej śmiem wątpić że wszystkie ustawy które wyjdą spod rąk tej koalicji będą dla nas ciekawe.

poza tym ty wierzysz że kaczuchy i pisiory odnowią polskę bez ponoszenia strat typu zwiększenie podatków? skąd wytrzasną więcej kasy na te cele które obiecali? z dupy? jasne że poniesiemy koszty - może za kilkanaście/dziesiąt lat będziemy w normalnym rozsądnym i w miarę rozwiniętym kraju, ale na razie trzeba przecierpieć ten okres wychodzenia z bagna i wchodzenia na prostą

idę postrzelać do kaczek w rzece
_________________
Byłaś naprawdę fajną dziewczyną
i było nam razem naprawdę miło.
Lecz tamten to chłopak był bombowy,
bo trafiał w dziesiątkę w strzelnicy... sportowej.

xD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 24.10.2005 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh.. ale debata.. skoro już tak piszemy to zapodam kilka fajnych textów znalezionych dzis na bash'u (jak ktoś regularnie przegląda to pewnie zna), dotyczących naszego ulubionego kaczorka:

http://bash.org.pl/21260/
http://bash.org.pl/21172/
http://bash.org.pl/21152/

i kilka innych offtopowo tak (dla poprawy humoru):

http://bash.org.pl/21095/
http://bash.org.pl/21182/
http://bash.org.pl/21129/
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
martin
wanksta
wanksta


Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 601
Skąd: Jarocin (Wielkopolska)

PostWysłany: 24.10.2005 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że nie da się odbudować państwa bez poniesienia kosztów.. Na wszystko można patrzeć z różnych stron.. Jednak mi się wydaje, że Lech Kaczyński jest lepszym prezydentem niż Donald Tusk - osoba, która wspierałaby tylko bogatych ;/

P.S: Wkurzyłem się, bo po gościu jedziecie a za argumenty dajecie jego wygląd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 24.10.2005 16:50    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Potrzebujemy mądrego prezydenta


No właśnie, POTRZEBUJEMY!

Cytat:
Donald Tusk .. hmm.. dam taki przykład.. Chciał wprowadzić "opodatkowanie" zabytków w strefach: I, II i III! Np. Za kamienice, w której mieszkam (jestem współwłaścicielem) płaciłbym 8000zł na rok Neutral Jest 4 właścicieli a więc 2000zł...


;o Straszne... 120 zł/mc to rzeczywiście straszna kwota. Jeśli Ci nie odpowiada to się wyprować, nikt Cię nie zmusza.

I tym razem to ty martinq jesteś w błędzie. Polacy wybrali źle, i nie nazywaj mnie dzieckiem... Ten kto myśli inaczej niż Ty to nie zawsze dziecko... Poza tym trochę znam się na polityce. ;]

Ale z drugiej strony - jak Tusk mógł wygrać, jesli za kaczuchą wstawił się Lepper i Rydzyk. ;o 'Trochę powagi' Razz

I to tyle... ;x

BTW: sdr Arrow drugi link roxuje. xD
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
hapeka
all star
all star


Dołączył: 31 Maj 2005
Posty: 525
Skąd: nie mam zdania

PostWysłany: 24.10.2005 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sdrq, nie usuwaj mojego zajebistego wstępu do posta! trochę wolności słowa musi być (bo już niedługo nas ocenzurują służby PiS), a nie można przecież udawać że nic się nie stało... wiem że o strasznych rzeczach nie piszemy, ale raz zróbmy wyjątek.

http://bash.org.pl/20955
_________________
Byłaś naprawdę fajną dziewczyną
i było nam razem naprawdę miło.
Lecz tamten to chłopak był bombowy,
bo trafiał w dziesiątkę w strzelnicy... sportowej.

xD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 24.10.2005 17:24    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

Cytat:
http://bash.org.pl/20955


xD

Weź, bo zaraz popuszczę... Razz
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
abstractman
wanksta
wanksta


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 507
Skąd: 400m na N-E od Adam(a)733

PostWysłany: 24.10.2005 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy Wy myslicie ze PiS chce wykonczyc POLSKE?!
Polske nie zmieni zadna polityka, zadne ustawy, kradlibyscie jakbyscie zasiadali w wysokich urzedow na 90%, niech sie najpierw mentalnosc (rozumiana pod kazdym wzgledem) nasza zmieni, prezydenta to my mozemy sobie nawet i 100lat wybierac, ale i tak bedzie ch*ja warty...
juz wiem jak Wasi rodzice glosowali bo przeciez tatus i mamusia, tak powiedziala a to dla Was autorytet, to mozna tutaj przekalkowac co powiedzieli ;\ tutaj Was zaskocze moi rodzice nie byli na wyborach bo wybierajac prezydenta wybierali by gorsze, badz lepsze zlo, i sa odpowiedzialni, bo gdy dowiedzieli sie o wynikach nie szlochali
poczytalibyscie cos temat Donalda i Kaczora, a nie sugerujecie sie tylko tym co rodzina mowi ;\
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
hapeka
all star
all star


Dołączył: 31 Maj 2005
Posty: 525
Skąd: nie mam zdania

PostWysłany: 24.10.2005 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

abstractman napisał:
juz wiem jak Wasi rodzice glosowali bo przeciez tatus i mamusia, tak powiedziala a to dla Was autorytet, to mozna tutaj przekalkowac co powiedzieli ;\ tutaj Was zaskocze moi rodzice nie byli na wyborach bo wybierajac prezydenta wybierali by gorsze, badz lepsze zlo, i sa odpowiedzialni, bo gdy dowiedzieli sie o wynikach nie szlochali
poczytalibyscie cos temat Donalda i Kaczora, a nie sugerujecie sie tylko tym co rodzina mowi ;\
Jeee, abstractman powrócił! Zdrowy poziom kozaczenia na forum przywrócony!

Naprawdę sądzisz że ci idioci którzy nie głosowali "bo nie miałem na kogo" mogą być usprawiedliwieni? Skoro twoi starzy wymigują się od głosowania to znaczy że kładą laskę na głosowanie a nie "bo wybierajac prezydenta wybieraliby gorsze badz lepsze zlo". LOL. po prostu nie chciało im się dup ruszyć z domu albo nie czują tego obowiązku jakim dla obywatela jest głosowanie i wybieranie którzy kradzieje mają nimi rządzić.

moi starzy też nie szlochali kiedy podano wyniki - bo ja mam do kaczki taki problem że jest j.ebanym faszystowskim homofobem a moi rodzice nie przyjmują jakiejś postawy w tym problemie.

i wiesz co mnie jeszcze dziwi, Naczelny Kozacki Cwaniaku sceny GTA? że pier.dolisz nam tutaj że "mówimy to samo co nasi rodzice, ueueueueueueeueee" a tymczasem idealnie, pewnie niektóre zdania co do słowa, przelałeś z ich słów do swojego posta. bo na forum przez pisanie odpowiedzi nie wyrażasz poglądów swoich starych a poglądy swoje.

twoje poglądy: pójście na wybory było wybieraniem między jednym a drugim złem
poglądy "tatusia i mamusi": patrz wyżej

jak się próbuje innym doje.bać to trzeba najpierw uważać żeby nie popełnić tego samego błędu

ps. nie wiem jak twojey, ale moje poglądy na pewno w dużej mierze ukształtowały się pod wpływem rodziny.
_________________
Byłaś naprawdę fajną dziewczyną
i było nam razem naprawdę miło.
Lecz tamten to chłopak był bombowy,
bo trafiał w dziesiątkę w strzelnicy... sportowej.

xD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> Café Robina Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group