GTA FoRuM
     

MS Germany 2005/2006

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> Café Robina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jak myślisz, jakie państwo wygra?
Brazylia
28%
 28%  [ 4 ]
Anglia
14%
 14%  [ 2 ]
Niemcy
7%
 7%  [ 1 ]
Francja
0%
 0%  [ 0 ]
Portugalia
7%
 7%  [ 1 ]
Hiszpania
0%
 0%  [ 0 ]
Polska
14%
 14%  [ 2 ]
Azerbejdżan
0%
 0%  [ 0 ]
Wybrzeże Kości Słoniowej
14%
 14%  [ 2 ]
Inne!
14%
 14%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 14

Autor Wiadomość
Daronfsu
sucka
sucka


Dołączył: 23 Cze 2005
Posty: 272
Skąd: Daleko...

PostWysłany: 13.10.2005 23:15    Temat postu: MS Germany 2005/2006 Odpowiedz z cytatem

Polska ledwo co bo ledwo, ale weszła do najbliższych mistrzostw świata w niemczech... Jak obstawiacie kto je wygra? (głosujcie w ankiecie xD) Hmm... myśle o niemcach... w końcu grają w siebie...
_________________
Miło mi było wśród was, lecz pożegnania nadszedł czas... wszystko co do was mówiłem, mówiłem szczerze, nikomu się nie podlizywałem ani nic w tym stylu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Madd Dogg
asshole
asshole


Dołączył: 11 Paź 2005
Posty: 8
Skąd: Los Santos

PostWysłany: 14.10.2005 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wygra Wybrzeże Kości Słoniowej!Exclamation To będzie całkowita niespodzianka. Gra tam naprawdę paru znakomitych piłkarzy! M. in. Didier Drogba i Kolo Toure. To będzie ogromny surprise!Exclamation
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
abstractman
wanksta
wanksta


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 507
Skąd: 400m na N-E od Adam(a)733

PostWysłany: 14.10.2005 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w zeszlym roku przed ME mowilem, ze Grecja wygra (wszyscy sobie tych najlepszych wzieli to ja sobie tych wybralem) a jak pokonywali tych wszytkich, to wszyscy z otwartymi oczami chodzili patrzac na mnie, a jak wygrali to w ogole...
ja nigdy nie obstawiam najmocniejszych, bo uwazam, ze jest to pojscie na latwizne, wglebiam sie w druzyny i wybieram te raczej srednie
no wiec uwazam, ze w tym roku wygra Argentyna (sorry, pewnie sa w I 10. rankingu FIFA, ale niech tak bedzie) Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
hapeka
all star
all star


Dołączył: 31 Maj 2005
Posty: 525
Skąd: nie mam zdania

PostWysłany: 14.10.2005 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wygra pewnie brazylia.

edit: kto wyje.bał polskę jako faworyta? Neutral
_________________
Byłaś naprawdę fajną dziewczyną
i było nam razem naprawdę miło.
Lecz tamten to chłopak był bombowy,
bo trafiał w dziesiątkę w strzelnicy... sportowej.

xD


Ostatnio zmieniony przez hapeka dnia 15.10.2005 11:03, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 14.10.2005 23:36    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

Brazylia, po raz koeljny... Ma najlepszy skład! ;x (same 'eR') xD
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
hapeka
all star
all star


Dołączył: 31 Maj 2005
Posty: 525
Skąd: nie mam zdania

PostWysłany: 15.10.2005 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

temat wyczyszczony ze spamu - nabijanie i kozaczenie w tym temacie będzie tępione (usuwanie postów)
_________________
Byłaś naprawdę fajną dziewczyną
i było nam razem naprawdę miło.
Lecz tamten to chłopak był bombowy,
bo trafiał w dziesiątkę w strzelnicy... sportowej.

xD


Ostatnio zmieniony przez hapeka dnia 15.10.2005 11:02, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 15.10.2005 10:57    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

Ja tam myślę, że Polska nie odjdzie dalej jak do 1/16... Mimo wszystko, ale na świecie są lepsze od niej drużyny - i to o wiele. xD Ja tam sam jadę na mecz grupowy do Niemiec, wiec moze moja obecność pomoże. ;o
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
hapeka
all star
all star


Dołączył: 31 Maj 2005
Posty: 525
Skąd: nie mam zdania

PostWysłany: 15.10.2005 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może w tym roku Polska zacznie trafiać bramki wcześniej niż w ostatnim meczu w grupie x E

Temat ponownie wyczyszczony (także z mojej wypowiedzi).
Metzen, jak siedzisz cicho to siedź cicho ; f
Martin, jak się chcesz z kimś zgodzić to nie pisz posta : >
_________________
Byłaś naprawdę fajną dziewczyną
i było nam razem naprawdę miło.
Lecz tamten to chłopak był bombowy,
bo trafiał w dziesiątkę w strzelnicy... sportowej.

xD


Ostatnio zmieniony przez hapeka dnia 16.10.2005 12:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 15.10.2005 11:18    Temat postu: xD Odpowiedz z cytatem

Kurde, gupia Anglia... x( A było tak blisko, już miałem nadzieję, ąz tu kontra Arrow lampard i lothronik dostał zawału... ;p
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Kalafiores
asshole
asshole


Dołączył: 18 Lip 2005
Posty: 14
Skąd: Gorzów Wlkp.

PostWysłany: 15.10.2005 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Polska ledwo co bo ledwo, ale weszła do najbliższych mistrzostw świata w niemczech...

Ledwo ledwo? Wygraliśmy 8/10 meczy, w Europie tylko 3 drużyny zdobyły od nas wiecej punktów - Holandia, Portugalia i Anglia. Tyle samo Szwecja i Chorwacja, przy czym Chorwaci mają od nas gorszy bilans bramkowy. Więc nie gadaj mi, że ledwo ledwo, bo nawet gdyby Holendrzy przegrali z Czechami, a Chorwacja wygrała z Węgrami, to i tak wywalczylibyśmy awans.

A właściwie, to czemu wszyscy nabijają sięz WKS-u? Bo ma długą nazwę? Ludzie nawet nie wiedzą, ilu piłkarzy z Wybrzeża znają - Drogba, Aruna, Kolo Toure, Bonaventure i Salomon Kalou, Yapi-Yapo, Meite, D. Cisse, czy Oliver Kapo (ci dwaj ostatni oczywiście mają też francuskie obywatelstwa). WKS więc są moimi faworytami, jeśli chodzi o zespoły z Afryki. Swoją drogą - awans wywalczyła też reprezentacja Togo, z którego pochodzi niegdysiejszy piłkarz Wisły - Lantame Ouadja, Może zobaczymy go w Niemczech? ;]

Zdobycie MŚ przez każdą inną drużynę niż Brazylia, bedzie większą lub mniejszą niespodzianką. Jako finał typuję Brazylia - WKS.

Polacy? Jeżeli nie trafimy na grupę śmierci w stylu Francja, Argentyna, Polska, WKS, to być może jakoś awans z grupy wywalczymy.

Założę się, że ponownie zawiodą Włosi, Hiszpanie pow bezproblemowym wyjściu z grupy odpadną w 1/16, najwyżej w 1/8,a Anglicy? Nie wyjdą z grupy. ;P
_________________
Zawsze jest pora, na Kalafiora.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piotr Mur
asshole
asshole


Dołączył: 09 Lip 2005
Posty: 24
Skąd: Liberty City

PostWysłany: 15.10.2005 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cos mi mowi ze Portugalia wygra (byle by to nie byly znowu te GLOSY! ;P).
Nie ma sie co smiac z WKS bo ten kto tak dziala nie zna sie na rzeczy. Mimo to WKS odpadnie pewnie po grupie ;P. Polska zapewne rowniez. Hiszpania dojdzie pewnie dalej ale niewiele (Wlochy tez). Francja moze cos wywalczyc, Brazylia tez moze wygrac ale raczej bedzie na 2 miejscu (lub w poblizu). Jesli chodzi o Anglie to mysle ze powinni wywalic Eriksona teraz, bo po meczu z Argentyna (towarzyski) moze byc za pozno. Moze Urugwaj gdzies wyzej sie pojawi?
_________________
GTA - 2/6
GTA LONDON '69 - 1/4 (Wink)
GTA LONDON '61 - X
GTA 2 - 2/3
GTA 3 - 96% (w toku)
GTA VC - 99% Sad
GTA SA - 100% Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> Café Robina Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group