GTA FoRuM
     

Forum

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> FoRuM / Serwis
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Daronfsu
sucka
sucka


Dołączył: 23 Cze 2005
Posty: 272
Skąd: Daleko...

PostWysłany: 02.10.2005 09:09    Temat postu: Forum Odpowiedz z cytatem

Co się dzieje? Dlaczego tak żadko piszecie? forum umarło? Wydaje mi się że przed zdięciem bana forum ŻYŁOExclamation a teraz? 3 wiadomości dziennie Rolling Eyes Nie ma o czym pogadać... zachęcam wszystkich to pisania postów! ale nie nabijajcie, piszcie posty sensowne i na temat, nie spamujmy, nie zakładajmy bez sensownych tematów! (cicho hapeka) Tu przecierz nie chodzi kto ile ma postów, tylko żeby podyskutować i wyrasić swoją opinie... hapeka przeglądałem forum i znalazłem gdzieś że martin powiedział że nie lubi hh i to dla niego nie muzyka... wyraził swoją opinie! nie można? tu już się czepiasz xE Ale też gdy widzę kto jest na forum to nikogo nie widze sidzcie tu jak włączcie kompa ; ) Chcę żeby form żyło, ale żeby znowu nie było syfu!!

xD
_________________
Miło mi było wśród was, lecz pożegnania nadszedł czas... wszystko co do was mówiłem, mówiłem szczerze, nikomu się nie podlizywałem ani nic w tym stylu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 02.10.2005 11:23    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

lol.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
dj_link
Godfather
Godfather


Dołączył: 03 Maj 2005
Posty: 364
Skąd: Mragowo

PostWysłany: 02.10.2005 11:28    Temat postu: Re: Forum Odpowiedz z cytatem

Daronfsu 12 napisał:
nie zakładajmy bez sensownych tematów!


a ten taki nie jest?


Daronfsu 12 napisał:
hapeka [...] martin powiedział że nie lubi hh [...] wyraził swoją opinie! nie można? tu już się czepiasz xE


ja też się czepiam, ale nikt nie czepia się mnie. dlaczego? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
_________________
xxx REGULAMIN FORUM xxx
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM MSN Messenger
Daronfsu
sucka
sucka


Dołączył: 23 Cze 2005
Posty: 272
Skąd: Daleko...

PostWysłany: 02.10.2005 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czego tu zawsze dobre intelcje się marnują, a wszyscy się czepiają? dlaczego nikt się ciebie nie czepia? pewnie dlatego że masz admina forum...
_________________
Miło mi było wśród was, lecz pożegnania nadszedł czas... wszystko co do was mówiłem, mówiłem szczerze, nikomu się nie podlizywałem ani nic w tym stylu...


Ostatnio zmieniony przez Daronfsu dnia 02.10.2005 11:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 02.10.2005 11:29    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

A tak btw: tego forum już niedługo nie będzie... ;]
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Daronfsu
sucka
sucka


Dołączył: 23 Cze 2005
Posty: 272
Skąd: Daleko...

PostWysłany: 02.10.2005 11:33    Temat postu: :P Odpowiedz z cytatem

No tak ale wszyscy podają sprzeczne informacje kiedy?... Very Happy troche zeszliśmy z tematu ale mnie tu długo nie było a więc nie wiem czy: będzie nowy skin? skasuje sięwszystkich użytkowników? bedzie inny adres? bedą większe wyiary """avar'ów""" i nie mówcie żebym sobie po tamatch posperał tylko powiedzcie w skurcie jak to będzie Smile NO NIE DJ_LINK PROSZE!Exclamation i jak się robi tego mister grina?
_________________
Miło mi było wśród was, lecz pożegnania nadszedł czas... wszystko co do was mówiłem, mówiłem szczerze, nikomu się nie podlizywałem ani nic w tym stylu...


Ostatnio zmieniony przez Daronfsu dnia 02.10.2005 11:45, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
dj_link
Godfather
Godfather


Dołączył: 03 Maj 2005
Posty: 364
Skąd: Mragowo

PostWysłany: 02.10.2005 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

luknij http://gtathegame.net/forum/viewtopic.php?t=799 tutaj i jeszcze http://gtathegame.net/forum/viewtopic.php?t=404 tutaj to sie doinformujesz w kilku kwestiach Mr. Green
_________________
xxx REGULAMIN FORUM xxx
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM MSN Messenger
martin
wanksta
wanksta


Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 601
Skąd: Jarocin (Wielkopolska)

PostWysłany: 02.10.2005 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kocham jeździć po ludziach xD No to po kolei:

Lothronik Arrow Materialista ;D Może i silnik forum się zmieni, ale ludzie zostaną a to przecież oni tworzą to forum :/ Poza tym, co to za krótki post.. Czyż nie przez to m.in. Daron dostał bana?

dj_link Arrow Widzę, że każdą okazje wykorzystujesz do pojechania na Daronfsu

Daronfsu Arrow Popieram i podpisuje się pod tematem.. Kiedyś było tyle wiadomości ze mnie szlag trafiał, ale było można sobie popisać .. Teraz jest gorzej.. Sam trochę "zaniedbałem" to forum... Sad

hapeka i sdr Arrow kiedyś napisali, że mamy nie pisać swoich nie chęci do innych ludzi i spraw.. :/ ja w regulaminie nic takiego nie znalazłem.. Co do ludzi to mogę się zgodzić .. ale to, że powiedziałem ze nie lubię hip-hopu.. mam prawo

Dobra.. wróćmy do sensu tematu... Myślę, że w pewnym stopniu konsekwencje, który wypisał Daron (czyli to, że jest mało postów) są także przyczynami.. Ludzi przeciągnęłaby duża oglądalność itp.. Trzeba nad tym popracować!

I nie jeźdźcie po daronie ;/ Jak widać chce dobrze.. Miejmy nadzieje ze chęci zamienią się na czyny i okaże się, że daron się poprawił po ostatnim (i miejmy nadzieje ze ostatnim xD ) banie

Myślę także, że powinniśmy budować złożone posty taki jak ten ;x

Jeżeli ktoś usunie tego prosta to znaczy ze mamy tutaj totalitaryzm albo, jak kto woli komunistyczny ustrój :/ Jeżeli tak jest to nie dziwie się ze forum umiera :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hapeka
all star
all star


Dołączył: 31 Maj 2005
Posty: 525
Skąd: nie mam zdania

PostWysłany: 02.10.2005 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

martin napisał:
ale to, że powiedziałem ze nie lubię hip-hopu.. mam prawo
(...)
I nie jeźdźcie po daronie ;/ Jak widać chce dobrze.. Miejmy nadzieje ze chęci zamienią się na czyny i okaże się, że daron się poprawił po ostatnim (i miejmy nadzieje ze ostatnim xD ) banie
(...)
Jeżeli ktoś usunie tego prosta to znaczy ze mamy tutaj totalitaryzm albo, jak kto woli komunistyczny ustrój :/ Jeżeli tak jest to nie dziwie się ze forum umiera :/

Lol. Będę pisał swojego posta odpowiadając na twój, martin.

1. powiedziałeś że hip-hop to dla ciebie nie jest muzyka. gdybyś powiedział "nie lubię hip-hopu", to naprawdę sądzisz że ktokolwiek by się ciebie czepiał?!

2. Na razie nie widzę poprawy w zachowaniu daro. A już tym bardziej wkur.wia mnie że wspomina o mnie w każdym poście.

3. Niby czemu miałbym usuwać twojego posta? Nie napisałeś w nim nic złego w sensie regulaminowym i moralnym (bo niestety oprócz regulaminu są też inne zbiory rzeczy których robić nie wypada)

3a. Komunizm to jest totalitaryzm, ale to tak żebym się czuł spełniony w poprawianiu ludzi xD

3b. Skoro jestem modem, to chyba jasne że nie będę usuwał normalnych postów. Bo gdybym czyścił każdy temat, to chyba jasne że po pewnym czasie nie miał bym gdzie "moderatorować".

W ramach podsumowania - niech sobie jeszcze dzieci ponabijają i pospamują w temacie a potem zamykamyy... bo jeśli ktoś coś do kogoś ma (yeah, zajebiście brzmi), to istnieje opcja PW, mail, albo GG.
_________________
Byłaś naprawdę fajną dziewczyną
i było nam razem naprawdę miło.
Lecz tamten to chłopak był bombowy,
bo trafiał w dziesiątkę w strzelnicy... sportowej.

xD


Ostatnio zmieniony przez hapeka dnia 02.10.2005 13:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
martin
wanksta
wanksta


Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 601
Skąd: Jarocin (Wielkopolska)

PostWysłany: 02.10.2005 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale to, że napisałem: "hip-hop to nie muzyka" to też tylko moja opinia :/

Takiej odpowiedzi oczekiwałem.. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hapeka
all star
all star


Dołączył: 31 Maj 2005
Posty: 525
Skąd: nie mam zdania

PostWysłany: 02.10.2005 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

martin napisał:
"hip-hop to nie muzyka" to też tylko moja opinia :/

Aha, już rozumiem...

MARTIN TO GEJ, PEDOFIL I ZOOFIL!ExclamationExclamation!111one

I powiem "To też jest moja opinia".

Rozumiesz o czym mówię? Opinia np. Hitlera na temat Żydów też była ciekawa ("Wybić"), ale co z tego? To przecież tylko jego opinia.

PS. Temat o muzyce był po to żeby powiedzieć jakie gatunki muzy się lubi.
_________________
Byłaś naprawdę fajną dziewczyną
i było nam razem naprawdę miło.
Lecz tamten to chłopak był bombowy,
bo trafiał w dziesiątkę w strzelnicy... sportowej.

xD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
martin
wanksta
wanksta


Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 601
Skąd: Jarocin (Wielkopolska)

PostWysłany: 02.10.2005 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
MARTIN TO GEJ, PEDOFIL I ZOOFIL!!111one


Rozumiem ;] To twoja opinia...

A co do Hitlera.. To to byla jego idea... jego chora idea :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daronfsu
sucka
sucka


Dołączył: 23 Cze 2005
Posty: 272
Skąd: Daleko...

PostWysłany: 02.10.2005 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hapeka będę o tobie mówił w każdym swoim poście bo jesteś nienormalny... sam zaczołeś wojne wszystkiego się czepiasz a szczegulnie mnie i martina jak może się upokoisz (w co wątpie) i bedziesz noralnym moderem to wtedy ja się odczepie...
_________________
Miło mi było wśród was, lecz pożegnania nadszedł czas... wszystko co do was mówiłem, mówiłem szczerze, nikomu się nie podlizywałem ani nic w tym stylu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
hapeka
all star
all star


Dołączył: 31 Maj 2005
Posty: 525
Skąd: nie mam zdania

PostWysłany: 02.10.2005 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra. Słuchaj.
Co rozumiesz przez normalnego modera? Kogoś kto przymyka oko na głupie posty i nabijanie? Jeśli tak, to niestety - nie mogę takim być. Bo nie mogę wytrzymać głupich postów i pisania "z literufkami w wielkih iloźciah i bes ortografji".

A nie porównuj mojego stosunku do ciebie i do martina. Martina czasami się czepiam, kiedy naprawdę napisze coś nie tak, i poprawię. Czasem za bardzo, to prawda. Ale on ogólnie pisze w pełni poprawne i dobre posty. A ty? Najpierw płaczesz że masz bana na GG (do mnie), potem na shoutboxie i na ircu. A kiedy już go nie masz, to w ciągu kilku godzin nabijasz, piszesz ortola za ortolem zasłaniając się swoim papierkiem z dysortografią, wspominasz o mnie w każdym poście (nie wiem czy czujesz się lepszy kiedy twój post zakończy się "a hapeka i tak mnie poprawi" albo "cicho hapeka" bądź "hapeka nie czepiaj się") zakładasz chyba czwarty temat który byłby w miarę normalny, gdyby nie to kur** wspominanie mej osoby.

A skoro chcesz o mnie mówić w każdym poście "bo jestem nienormalny", to niestety - będę je edytował (jeśli oprócz uwag do mnie będą zawierały coś na temat/mądrego) albo po prostu usuwał.

Uwierz mi - nie czepiam się ludzi bez powodu. Napiszesz jednego ortola - "przebolę". Kilka literówek - "przebolę". Raz na, powiedzmy, 10-15 postów o mnie wspomnisz - przebolę. Ale tego co ty tutaj odpier.dalasz to nie przebolę.

I na koniec - nie wywołałem żadnej wojny. Chcesz żebym nie poprawiał twojego posta - POMYŚL cztery razy zanim coś napiszesz. Niektórzy muszą np. przeczytać posta tylko raz - ale twoje "celne" riposty (domyśl się dlaczego w cudzysłowiu) i "poprawne" pismo, no i ta "słuszna" dysortografia powodują że lepiej pomyśl zanim coś napiszesz. I podczas myślenia włącz Worda, wrzuć treść posta i sprawdź jego poprawność.

To na tyle. Jeśli masz mi coś mądrego do powiedzenia, oprócz tego że jestem "nienormalny", to pisz na PW.
_________________
Byłaś naprawdę fajną dziewczyną
i było nam razem naprawdę miło.
Lecz tamten to chłopak był bombowy,
bo trafiał w dziesiątkę w strzelnicy... sportowej.

xD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
martin
wanksta
wanksta


Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 601
Skąd: Jarocin (Wielkopolska)

PostWysłany: 02.10.2005 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy, więc jedną rade dla darona: Przeczytaj 2 razy to, co napisałeś i wrzucaj tekst do Worda Very Happy

Hapeka Arrow Podesłałem Wam gotowego newsa Wink (właśnie go opublikowałem Cool - hapeka)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daronfsu
sucka
sucka


Dołączył: 23 Cze 2005
Posty: 272
Skąd: Daleko...

PostWysłany: 02.10.2005 14:12    Temat postu: :/ Odpowiedz z cytatem

No tak... jak źle napisze literke to pomiń, mi np. nie pasuje że się tego czepiasz. A tobie nie pasuje sposub publikowania mojego zdania. Masz racje trochę sobie dałem popisać postów ale wiedz że nie poto żeby nabijać tylko chciałem poiwedzieć co myśle, a pozatym jakie to ma znaczenie niedługo nowe forum nie będzie postów ani tematów, daj se spokuj Nie będe wchodził w żadne wordy bo nie napisałem takie 'ó" albo takiego "u" jak jesteś taki dobry z ortografi to idź na dodatkowe dyktanda idź na polonistyke zostań nauczycielem... zasłaniam się tym że jestem dysortografą? martin tylko raz wsopmniał że moge to mieć ja to pottrzymałem i nic więcej a ty już że się tym zasłaniam... ty się podpisujesz pod każdym moim postem ja w kązdym swoim poście wspominam o tobie... ja ci specjalnie pisze z błędami? mówiłeś o nabijaniu... to już mmnie całkiem rozbawiłeś Neutral wyrażam swoją opinie o próbuje aby to forum było aktywniejsze oraz żeby więcej ludzi wchodziło na IRC'a. Z tą wojną trochę przesadziłem ale coś za coś ty się czepiasz? ja też... ja nie odpuszcze bedziesz musiał edytować każdy mój post. Więc moja prośba jest taka czy możesz się odwalić? odpowiedz na PW tak albo nie, bez żadnyc komętarzy i uzasadnień...
_________________
Miło mi było wśród was, lecz pożegnania nadszedł czas... wszystko co do was mówiłem, mówiłem szczerze, nikomu się nie podlizywałem ani nic w tym stylu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
(: Metzen :)
punk
punk


Dołączył: 09 Lip 2005
Posty: 378
Skąd: Wiedeń

PostWysłany: 02.10.2005 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Joł, darofran może mieć rację, ale sposób pisania, błENdy ortograficzne... to jest coś nie-do-przejścia ;oo A akcje jakie na IRCu odstawia są .... żałosne ....
Przykładowo korzystajac z opcji "WhoIs" dowiedział się na jakich siedzę kanałach i np. tekst miesiąca wg. mnie:

* Dobra_tam has joined #atic
<Dobra_tam> co to jest?
<mtz`> to zbyt skomplikowane dla ciebie dziecko -_-
<Dobra_tam> cicho dziwczynko
<Dobra_tam> niech mi panowie
<Dobra_tam> wytłumaczą
<mtz`> jestem w stanie ci wytluamczyc - automat!c to zrzeszona grupa ludzi oddajaca sie hobby, ktorym jest granie w fear mp
<mtz`> (demo)
<Dobra_tam> aaa tymasz oczywiście orginała....

Czytanie ze zrozumieniem, nieudolne próby obrażania mnie. I to nie jedyne ;o Dla mnie daronfsu się w ogóle nie zmienił, nadal lami i nadal go nie lubię. I nie widzę niczego złego w szczerości i otwartym mówieniu ,ze za kimś sie nie przepada..

Żeby nie było wątpliwości - Dobra_tam do Daron. Mogę nawet wkleić loga potwierdzajacego to..

Wnioski: Daronfsu Arrow wrzucaj tekst do worda, nie pisz nic o hapece, skasuj siga i czytaj z 6 razy swojego psota zanim wyślesz. proste. I postaraj sie nie lamić..
_________________
GTA Liberty City
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daronfsu
sucka
sucka


Dołączył: 23 Cze 2005
Posty: 272
Skąd: Daleko...

PostWysłany: 02.10.2005 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja! a pozatym wiesz co było wcześniej w pokoju na #gtathegame moge sobie z rozmowy na ircu wkleić kawałem który też zrobi z ciebie itiote chociarz nie będe cię pogrążał pisałem tak bo: specjalnie chciałem wkurzyć metzena... przyznaje nie udało mi się. i tak w ogule dlaczego napisałem o orginale? poniewarz jeśli opowiedziałeś o tej grupie ludzi to zapewne do nich należysz i masz tą gre, podejżewam że ni orginalną to tyle...
_________________
Miło mi było wśród was, lecz pożegnania nadszedł czas... wszystko co do was mówiłem, mówiłem szczerze, nikomu się nie podlizywałem ani nic w tym stylu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
hapeka
all star
all star


Dołączył: 31 Maj 2005
Posty: 525
Skąd: nie mam zdania

PostWysłany: 02.10.2005 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesteś elo. zmień siga. przeczytaj PW.

zamykam. forum już się ożywiło.
_________________
Byłaś naprawdę fajną dziewczyną
i było nam razem naprawdę miło.
Lecz tamten to chłopak był bombowy,
bo trafiał w dziesiątkę w strzelnicy... sportowej.

xD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dj_link
Godfather
Godfather


Dołączył: 03 Maj 2005
Posty: 364
Skąd: Mragowo

PostWysłany: 02.10.2005 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

martin napisał:
dj_link Arrow Widzę, że każdą okazje wykorzystujesz do pojechania na Daronfsu


Jeśli nie pamiętasz to ty tez wykorzystywałeś od początku naszej wspólnej pracy każdą okazje do zjechania mnie, wiec teraz mnie już nie poprawiaj... Zresztą nie masz racji, bo rozmawiałem z Dafo na IRC'u no i on wie ze to jest wszystko pisane z lekka "na joke'u"

a tak wogole to nieźle żeście pojechali w tym temacie Shocked
_________________
xxx REGULAMIN FORUM xxx
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> FoRuM / Serwis Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group